Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 576 577 578 579 580 ... 764
(Read 1113022 times)
David
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8655 - 05.03.2010 at 17:24:38
 
to pri tebi ni mogoče
skoz goniš ena in isto lajno vmes pa še skočiš malo naokrog narod provocirat

človek ki sam zase pravi da ve vse na svetu jaooo hahahaha
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8656 - 05.03.2010 at 17:40:08
 
Quote:
to pri tebi ni mogoče
skoz goniš ena in isto lajno vmes pa še skočiš malo naokrog narod provocirat

človek ki sam zase pravi da ve vse na svetu jaooo hahahaha

 

DAVID


Na temo vesoljni večno-sedanji samobstoj in mi ciklično v njemu ob celotnem vesoljnem življenju z nami.

Mi ti  lahko opišeš recimo zgradbo naše galaksije? Daj mi jo ajde. !! Da te vidim mojster papaaaaagaj!!!!

No če to ne zmoreš mi povej kje se je EINSTEIN zmotil v svoji enačbi EC2 =M in MC2=E  ?

Če to ne zmoreš mi povej kje se Darwin zmotil v svoji teoriji nastanka in razvoja vrst???

Če še to ne zmoreš mi povej katera sila je nosilna sila vesoljne samopojavnosti ?

Če še to ne zmoreš mi povej kako bi ti ovrgel Maxwelovo verjetnostno teorijo?

Če še to ne znaš mi pa vsaj opiši definicijo mase-energije?

Če še to ne zmoreš mi obrazloži definicijo fotonov?

Povej mi zakaj ima vsaka oblika življenja dva izraza lastnega genoma? In kako ju opredelimo??

Povej mi definicijo duša duh telo???

Če mi na pet mojih vprašanj znaš ti odgovoriti  se jaz sam proglasim za papaaaagaja !!!!  Jaz vem,da imam tebe upravičeno za navadnega papaaaaagaja. Imaš priliko dokaži mi,da nisi papaaaagaj!!!!! Grin Grin Shocked Shocked Shocked Shocked Roll Eyes Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8657 - 05.03.2010 at 17:49:07
 
egocentrik provokatorski nimaš ti mene kaj za spraševat furaj svoj bluz pa ne gnjavi drugim

BMK za kaj se ti razglasiš al pa se ne razglasiš

ko boš povohal en mali delček normalnosti IN se naučil komunicirat brez da provociraš
takrat mogoče bi jaz s tabo še lahko komuniciral

samo ne!, s takšnimi egocentriki ki sami sebe razglasijo za edine na svetu ki vse vejo      a - a
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8658 - 05.03.2010 at 17:54:22
 
Quote:
egocentrik provokatorski nimaš ti mene kaj za spraševat furaj svoj bluz pa ne gnjavi drugim

BMK za kaj se ti razglasiš al pa se ne razglasiš

ko boš povohal en mali delček normalnosti IN se naučil komunicirat brez da provociraš
takrat mogoče bi jaz s tabo še lahko komuniciral

samo ne!, s takšnimi egocentriki ki sami sebe razglasijo za edine na svetu ki vse vejo      a - a


Kaj češ, ljudje takšne,ki jim golo resnico in njihovo gnilo sliko v obraz mečejo nikoli niso marali.

To bi pa ja že lahko vedel v svojem bolečem  neuporabnem kurcu. Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8659 - 05.03.2010 at 18:01:50
 
Alojz in Sandib wrote on 05.03.2010 at 17:54:22:
Quote:
egocentrik provokatorski nimaš ti mene kaj za spraševat furaj svoj bluz pa ne gnjavi drugim

BMK za kaj se ti razglasiš al pa se ne razglasiš

ko boš povohal en mali delček normalnosti IN se naučil komunicirat brez da provociraš
takrat mogoče bi jaz s tabo še lahko komuniciral

samo ne!, s takšnimi egocentriki ki sami sebe razglasijo za edine na svetu ki vse vejo      a - a


Kaj češ, ljudje takšne,ki jim golo resnico in njihovo gnilo sliko v obraz mečejo nikoli niso marali.

To bi pa ja že lahko vedel v svojem bolečem  neuporabnem kurcu. Grin Grin Grin Grin Grin


IN jaz sem spet ostal brez papaaagajskih odgovorov. Da mi ne boš kak link od nekoga prpopal v odgovor Shocked Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8660 - 05.03.2010 at 18:02:46
 
Alojz in Sandib wrote on 05.03.2010 at 17:40:08:
Quote:
to pri tebi ni mogoče
skoz goniš ena in isto lajno vmes pa še skočiš malo naokrog narod provocirat

človek ki sam zase pravi da ve vse na svetu jaooo hahahaha

 

DAVID


Na temo vesoljni večno-sedanji samobstoj in mi ciklično v njemu ob celotnem vesoljnem življenju z nami.

Mi ti  lahko opišeš recimo zgradbo naše galaksije? Daj mi jo ajde. !! Da te vidim mojster papaaaaagaj!!!!

No če to ne zmoreš mi povej kje se je EINSTEIN zmotil v svoji enačbi EC2 =M in MC2=E  ?

Če to ne zmoreš mi povej kje se Darwin zmotil v svoji teoriji nastanka in razvoja vrst???

Če še to ne zmoreš mi povej katera sila je nosilna sila vesoljne samopojavnosti ?

Če še to ne zmoreš mi povej kako bi ti ovrgel Maxwelovo verjetnostno teorijo?

Če še to ne znaš mi pa vsaj opiši definicijo mase-energije?

Če še to ne zmoreš mi obrazloži definicijo fotonov?

Povej mi zakaj ima vsaka oblika življenja dva izraza lastnega genoma? In kako ju opredelimo??

Povej mi definicijo duša duh telo???

Če mi na pet mojih vprašanj znaš ti odgovoriti  se jaz sam proglasim za papaaaagaja !!!!  Jaz vem,da imam tebe upravičeno za navadnega papaaaaagaja. Imaš priliko dokaži mi,da nisi papaaaagaj!!!!! Grin Grin Shocked Shocked Shocked Shocked Roll Eyes Tongue


Tole so konkretno moja vprašanja zate g.papagaj David!!!! Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8661 - 05.03.2010 at 18:08:37
 
Quote:
egocentrik provokatorski nimaš ti mene kaj za spraševat furaj svoj bluz pa ne gnjavi drugim

BMK za kaj se ti razglasiš al pa se ne razglasiš

ko boš povohal en mali delček normalnosti IN se naučil komunicirat brez da provociraš
takrat mogoče bi jaz s tabo še lahko komuniciral

samo ne!, s takšnimi egocentriki ki sami sebe razglasijo za edine na svetu ki vse vejo      a - a

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8662 - 05.03.2010 at 18:47:07
 
Quote:
Quote:
egocentrik provokatorski nimaš ti mene kaj za spraševat furaj svoj bluz pa ne gnjavi drugim

BMK za kaj se ti razglasiš al pa se ne razglasiš

ko boš povohal en mali delček normalnosti IN se naučil komunicirat brez da provociraš
takrat mogoče bi jaz s tabo še lahko komuniciral

samo ne!, s takšnimi egocentriki ki sami sebe razglasijo za edine na svetu ki vse vejo      a - a



Sedaj ko si dokončno ugotovil,da mi ne moreš priti do živega s svojimi obtoževanji bi pa še komunicral z mano. Takole se zmeniva ;Zame ostaneš to kar si . Sploh pa sedaj ko se je uresničila moja slutnja,da si malo zaostal papagaj,ki se napihuje in sodi popolnoma zgubljen sam v sebi.

Tako,da za naju je boljše,da sploh ne komunicirava. Se mi zdi res bedasto s tvojo'''pametjo kosat''''jo imaš preveč zame''''.  Shocked Shocked

Ti priznam pametnejši si od mene,čeprav mi v resnici to bolj malo pomeni,ker mislim,da imam svoje dovolj zase in mi ni potrebno iskati tuje,sploh pa tvoje ne! Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8663 - 05.03.2010 at 18:53:13
 
Alojz in Sandib wrote on 05.03.2010 at 18:47:07:
Tako,da za naju je boljše,da sploh ne komunicirava.

To! pa To ti pravim že skoz! Ne vtikuj se v moje poste sploh pa ne z nekimi provokacijami in bluzenjem

a si le uspel razumet?

fajn super
upam da se boš tud držal tega in da bom imel mir pred tabo

fajn res
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8664 - 05.03.2010 at 19:08:40
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 05.03.2010 at 18:47:07:
Tako,da za naju je boljše,da sploh ne komunicirava.

To! pa To ti pravim že skoz! Ne vtikuj se v moje poste sploh pa ne z nekimi provokacijami in bluzenjem

a si le uspel razumet?

fajn super
upam da se boš tud držal tega in da bom imel mir pred tabo

fajn res
Smiley


Jaz se bom vtikal tja kamor sam hočem,da se čisto v bistvo razumeva. Bluzil ali pa ne-bom ravno toliko kolikor bom sam ocenil- kako naj se odzovem na kakšen post-Spet jasno?

Nikoli pre mano ne boš imel mira,če boš svojo histerijo zganjal še naprej-Jasno?

Pa nauči se kaj svojega,da ne boš sam tujo pamet semle limal.

Jaz trdim in vem,da Slovenci v ničemer ne zaostajamo za ostalim svetom .Mnogokrat razumemo in dojemamo svet realneje od drugih narodov.

Smo pa mogoče malo bolj  netolerantni do samih sebe,kar pa ni nujno vedno slabost. Vedi pa ;vse vesoljno  vedenje je akumulirano  v nas samih,problem je,ker ga danes sami v večini  še  ne zmoremo v celoti odkriti v sebi. Grin Grin Grin Sedaj pa končajva!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8665 - 05.03.2010 at 19:12:50
 
Pisal bom kaj bom jaz hotel pa je moje al pa ni,  jasno?

Kot drugo, to ni nobena histerija,  to je odgovor na tvoje non-stop provokacije v mojih postih, jasno?

in dokler si ti tak - e, sn lahko jaz tud

Sedaj pa končajma!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8666 - 05.03.2010 at 21:05:22
 
Večini !! Roll Eyes


Problem je,da buden človek lahko razume spečega-speči ne more budnega.

To bi bilo dobro če bi '''večina''' tule lahko vsaj malo dojela kaj in o čemu govorim.

Vse preveč radi se speči v svojih življenjskih sanjah vidite v vlogi  sodnikov, a ne morete dojti, ker v resnici življenjsko  trdno spite in sanjate svoje vsevedne sanje.. Grin Grin

Lp Alojz Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8667 - 05.03.2010 at 21:23:33
 
Alojz in Sandib wrote on 05.03.2010 at 21:05:22:
Večini !! Roll Eyes


Problem je,da buden človek lahko razume spečega-speči ne more budnega.

To bi bilo dobro če bi '''večina''' tule lahko vsaj malo dojela kaj in o čemu govorim.

Vse preveč radi se speči v svojih življenjskih sanjah vidite v vlogi  sodnikov, a ne morete dojti, ker v resnici življenjsko  trdno spite in sanjate svoje vsevedne sanje.. Grin Grin

Lp Alojz Wink Wink


Večkrat si tole preberite in se vprašajte ,ali res živite življenjsko samospoznani,ali samo sanjate,da takšno življenje res živite'? Mogoče se prej prebudite iz lastnih vesoljnih sanj ,ki jih budni sanjate vsak dan?! Cheesy Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8668 - 06.03.2010 at 11:15:17
 
EGO ZOMBIJI na pohodu!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8669 - 06.03.2010 at 11:42:36
 
A lahko kerikoli kurc nevtralizira 'realizirano samozavedanje' v sebi? Vesoljni papki smo mi, tralalalaliiii! ALojz, zavrtima si jebene vesoljne svirace, kaj pa ces druzga v tem casu. Pozdrav
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 576 577 578 579 580 ... 764