Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 48 49 50 51 52 ... 764
(Read 1113874 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #735 - 14.02.2008 at 21:13:19
 
Bardo_Thodol wrote on 14.02.2008 at 16:08:58:
Saj pomena EM sil ni nihče  zanikal.
To  vemo tudi brez gurujev, da brez EM sile ne bi bilo življenja.

Zgleda, kot da se tu odkriva nekakšno toplo vodo,
le da je tej njegovi topli vodi dal drugačna imena,

poleg tega pa uvede še nekaj kao dejstev, ki pa z realnostjo nimajo nobene veze in so čisti nesmisli;
 28.000 letni cikli poplav,
 Sirius, kot naša očetovska zvezda,
 človek, ki se vrača na Zemljo vsake toliko milijard let  
 da je zlato najgostejša kovina, kar seveda tudi ni res (platina, iridij).

Možno, da za tem stojijo dobri nameni, čeprav hkrati ne smemo pozabiti na ljudski rek:
"pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni"





Well spotted  Cool Wink Roll Eyes
Podpis  Roll Eyes
+ lahko noč Slovenija, kjerkoli že si  Kiss( na katerikoli revni duhovni stopnji že si  Cry )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #736 - 14.02.2008 at 21:21:21
 
No, fino, torej smo spoznali še Alojzevo namišljeno hči, Jakopinko, ki bojda že od zibelke naprej razume blodnje svojega očeta. Fino, ti Jakopinka, ubogo dete, koliko pomladi pa šteješ in kako to, da ti je oče tako spral možgane?

Ah, nič ne de, saj si samo namišljen deklič, tako kot vsi podaniki g. Alojza  in najbrž je celo on sam povsem izmišljen. Od kje črpate vse te blodnje, ljubi otročaji? Vam ni čisto nič jasno.

Evo, tole je absolutna resnica: "VSE JE ENO". Mi sami vidimo dualnost, ker to tako dojema ego/um, ampak v celotni resničnosti je vse ENO in nedeljeno. Zato ni potrebno odfrčati v vesolje in pomagati človeštvu - vse je ENO, samo to ego percepcijo je treba odstraniti izpred oči, da bi se dejansko razkrilo, da vse je ENO in POPOLNO.

To kar g. Alojz propagira je videnje ego dualnosti eksistence in je najhujša nočna mora. VSE JE ENO! Ni nikakršnega problema nikjer, zato tudi ni potrebe po "prometu z darili".
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #737 - 14.02.2008 at 21:47:50
 
Delno bi se strinjal s titud-om in se v EM sile ne bi tako potanko spuščal, pa čeprav sem svoje dni na faksu naredil izpit pri dr. Kregarju (jedrski fizik) in me je ljubiteljsko zanimalo tudi delo Davida Bohma, ki pa se je preveč zapletel v teorijo. Tudi sam teh formul ne razumem iz naravoslovno-tehničnega vidika, delno mi je razumljiva njegova razlaga časovnega paradoksa, vendar mi ni jasno kako to energijo ujeti in usmeriti. Zadevo (agregat) bi zatorej moral videti in če deluje ne vidim nobenih nadaljnih zadržkov za eventuelni nadaljni razvoj le-te za dobrobit človeštva.
Ne razumem, pa nekaterih, ki se imajo za izgrajene osebnosti, da v tem vidijo takšen strah. Česa se tako bojite, da v vsaki stvari iščete nek namen, po možnosti zaroto in tako še vedno verjamete v pekel.
Kot sem razumel Alojza in društvo, bi radi samo pomagali (mogoče res uporabljajo bolj udarne izraze) in normalno, da si želijo, če bo stvar sprejeta, tudi potrditev in finančno poplačilo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #738 - 14.02.2008 at 21:54:52
 
Poet wrote on 14.02.2008 at 21:21:21:
No, fino, torej smo spoznali še Alojzevo namišljeno hči, Jakopinko, ki bojda že od zibelke naprej razume blodnje svojega očeta. Fino, ti Jakopinka, ubogo dete, koliko pomladi pa šteješ in kako to, da ti je oče tako spral možgane?

Ah, nič ne de, saj si samo namišljen deklič, tako kot vsi podaniki g. Alojza  in najbrž je celo on sam povsem izmišljen. Od kje črpate vse te blodnje, ljubi otročaji? Vam ni čisto nič jasno.

Evo, tole je absolutna resnica: "VSE JE ENO". Mi sami vidimo dualnost, ker to tako dojema ego/um, ampak v celotni resničnosti je vse ENO in nedeljeno. Zato ni potrebno odfrčati v vesolje in pomagati človeštvu - vse je ENO, samo to ego percepcijo je treba odstraniti izpred oči, da bi se dejansko razkrilo, da vse je ENO in POPOLNO.

To kar g. Alojz propagira je videnje ego dualnosti eksistence in je najhujša nočna mora. VSE JE ENO! Ni nikakršnega problema nikjer, zato tudi ni potrebe po "prometu z darili".



Poet!!

Malo se zberi in razmisli kaj govoriš očetu dveh hčera, če ti že ni nič svetega razen, ti sam sebi, te prosim, da prenehaš s takimi otročarijami.
Moje hčerke so samostojne osebe, stare 24 in 27 let in prosim vzdrži se vsakih komentarjev!

OK, sva dogovorjena?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #739 - 14.02.2008 at 22:05:24
 
Quote:
Delno bi se strinjal s titud-om in se v EM sile ne bi tako potanko spuščal, pa čeprav sem svoje dni na faksu naredil izpit pri dr. Kregarju (jedrski fizik) in me je ljubiteljsko zanimalo tudi delo Davida Bohma, ki pa se je preveč zapletel v teorijo. Tudi sam teh formul ne razumem iz naravoslovno-tehničnega vidika, delno mi je razumljiva njegova razlaga časovnega paradoksa, vendar mi ni jasno kako to energijo ujeti in usmeriti. Zadevo (agregat) bi zatorej moral videti in če deluje ne vidim nobenih nadaljnih zadržkov za eventuelni nadaljni razvoj le-te za dobrobit človeštva.
Ne razumem, pa nekaterih, ki se imajo za izgrajene osebnosti, da v tem vidijo takšen strah. Česa se tako bojite, da v vsaki stvari iščete nek namen, po možnosti zaroto in tako še vedno verjamete v pekel.
Kot sem razumel Alojza in društvo, bi radi samo pomagali (mogoče res uporabljajo bolj udarne izraze) in normalno, da si želijo, če bo stvar sprejeta, tudi potrditev in finančno poplačilo.



Ajgor, vse ok!
Tu denar ne igra nikakršne vloge. Igra vlogo v smislu pomoči ljudem. Denarja ne bomo mi nikoli vzeli zase, ker ga bomo delili.
Vse to bo možno takrat, ko bodo tisti, ki morajo spoznati, da so si vzeli nekaj kar jim ne pripada, to tudi priznali. Denar ni naša skrb, nikoli bil in nikoli ne bo.
Mi se vsakemu denarju z lahkoto odpovemo!

Tvoje ugotovitve v zvezi z Bohmom so na mestu.
Sam to trdim za vse teorije in vsa znanstvena spoznanja. Enostavnosti ni v njih in to takšne, da bi bila razumljiva vsakomur. Problem mojih navedb je v tem, da enostavno in razumljivo razlagajo svet.
Poglej poste; 1000 svetlečih besed brez smisla, če je pa vse enostavno.

L.P.
Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #740 - 14.02.2008 at 22:06:33
 
Alojz in Sandib wrote on 14.02.2008 at 21:54:52:
Poet wrote on 14.02.2008 at 21:21:21:
No, fino, torej smo spoznali še Alojzevo namišljeno hči, Jakopinko, ki bojda že od zibelke naprej razume blodnje svojega očeta. Fino, ti Jakopinka, ubogo dete, koliko pomladi pa šteješ in kako to, da ti je oče tako spral možgane?

Ah, nič ne de, saj si samo namišljen deklič, tako kot vsi podaniki g. Alojza  in najbrž je celo on sam povsem izmišljen. Od kje črpate vse te blodnje, ljubi otročaji? Vam ni čisto nič jasno.

Evo, tole je absolutna resnica: "VSE JE ENO". Mi sami vidimo dualnost, ker to tako dojema ego/um, ampak v celotni resničnosti je vse ENO in nedeljeno. Zato ni potrebno odfrčati v vesolje in pomagati človeštvu - vse je ENO, samo to ego percepcijo je treba odstraniti izpred oči, da bi se dejansko razkrilo, da vse je ENO in POPOLNO.

To kar g. Alojz propagira je videnje ego dualnosti eksistence in je najhujša nočna mora. VSE JE ENO! Ni nikakršnega problema nikjer, zato tudi ni potrebe po "prometu z darili".



Poet!!

Malo se zberi in razmisli kaj govoriš očetu dveh hčera, če ti že ni nič svetega razen, ti sam sebi, te prosim, da prenehaš s takimi otročarijami.
Moje hčerke so samostojne osebe, stare 24 in 27 let in prosim vzdrži se vsakih komentarjev!

OK, sva dogovorjena?


Nič nisva dogovorjena, ti tolovaj mataj ...

Kako si drzneš prati možgane svojim hčeram? In potem ko te nekdo na to opozori, potem se pa zgovarjaš na svetost. Saj to je zelo podobno spolnemu nadlegovanju, samo da si ti prešel od spolnega napada na psihološki napad. Ti bebec ti, kaj se pa greš?

Sploh pa točno vem kaj te je obsedlo in kaj je sedaj obsedlo še tvoje hčere - žalostna familija. Saj se sploh ne moreš ven izkopati iz te svoje teme v katero si potegnil še svoje otroke - da te ni sram!  Angry

Če bi to bile samo tvoje blodnje, prav, a stvari se kar poslabšujejo - zdaj si v to potegnil še svoje hčere!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #741 - 14.02.2008 at 22:23:02
 
Quote:
Nič nisva dogovorjena, ti tolovaj mataj ...

Kako si drzneš prati možgane svojim hčeram? In potem ko te nekdo na to opozori, potem se pa zgovarjaš na svetost. Saj to je zelo podobno spolnemu nadlegovanju, samo da si ti prešel od spolnega napada na psihološki napad. Ti bebec ti, kaj se pa greš?

Sploh pa točno vem kaj te je obsedlo in kaj je sedaj obsedlo še tvoje hčere - žalostna familija. Saj se sploh ne moreš ven izkopati iz te svoje teme v katero si potegnil še svoje otroke - da te ni sram!  Angry

Če bi to bile samo tvoje blodnje, prav, a stvari se kar poslabšujejo - zdaj si v to potegnil še svoje hčere!


Poet!

Zdaj si prekoračil mero dobrega okusa in vse pravne norme. Ali se ti sploh zavedaš svojih besed?!

Zadevo si bom prekopiral in veš kje se srečava!
Tvoje trditve boš moral opravičiti, jasno!

Tisti, ki skrbi za to stran pa mora opaziti takšne žalitve!

In ti se imaš za razsvetljenga?!

Nisi niti pozdrava vreden...
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #742 - 14.02.2008 at 22:39:32
 
Alojz in Sandib wrote on 12.02.2008 at 22:21:31:
Dejstvo je: »Tisti ki govori resnico je v očeh drugih krut!«            


Ne mijavkaj, babilonska mačka, če ti kdo stopi na rep.

Jaz ti povem tole resnico: ti si psihološko posilil svoje hčere in jih sedaj držiš pod svojo vlado. Zato ker to kar sedaj počneš na tem forumu je isto - psihološko posilstvo, samo da ti tega tu niti ne gre zameriti. Ampak ti že celo življenje zgleda pereš možgane svojim otrokom - to pa je druga stvar, in le glej, da tvoje hčere kdaj ne sprevidijo tvojih lovk - potem se bodo odlepile od tebe v trenutku. Pa saj blodijo isto kot ti, iste fraze uporabljajo in vse isto.

Zdaj se ti vedno bolj izkazuješ kakšen pokvarjenec si - to sem že skoz vedel, samo se je to sedaj samo še potrdilo, ko si napisal en post kot "jakopinka" potem pa ga takoj umaknil.

Si sploh ne predstavljam kako je bilo živeti v tisti vaši super negativni hiši. Sploh pa, kaj se razburjaš? Si se nečesa ustrašil? Pa dokaži, da hčerkam nisi spral možganov, pa bomo videli naprej.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #743 - 14.02.2008 at 22:43:56
 
Poet, takšno obsojanje očeta in celotne družine, ni na mestu. Takšne žaljive izgrede obsojam in razmisli, ali lahko in kako, te obsodbe popraviš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #744 - 14.02.2008 at 23:23:15
 
Bardo_Thodol wrote on 14.02.2008 at 12:18:21:
Alojz,

verjetno govoriš o sebi, ker zgleda, da si tudi ti trd kot aksa  Cool

Glede "tirnic" elektronov si najprej preberi kaj o Paulijevem izključitvenem načelu.  Začneš lahko kar tukaj:
http://sl.wikipedia.org/wiki/Paulijevo_izklju%C4%8Ditveno_na%C4%8Delo

Čeprav si nasprotnik naučenih dogem,  me poskušaš  ravno ti  naučiti neko novo dogmo, za katero ne podaš nobenih dokazov.
A kar verjeti bi bilo treba tvoji dogmi na lepe oči, ali kako si to predstavljaš?  
Tako se v znanosti ne dela!
V znanosti je potrebno vse dobro preveriti in stokrat preračunati.

Sicer ni problema, jaz se rad naučim česa novega, če je uporabno in tudi tega bi se naučil, vendar me do zdaj še nisi prepričal.
Preveč odprtih vprašanj, preveč nekonzistentnosti je v tvoji dogmi.

Ampak ok, pač še nimaš razdelano.
Poskusimo takole, če znaš s svojo formulo izračunati, koliko energije odda elektron, ko se prestavi iz ene tirnice na drugo in če nam uspe v laboratoriju to tudi potrditi, se bova pa veliko lažje naprej pogovarjala.






Bardo


Prvič Paulijevo izključitveno načelo poznam; v posamezni orbitali atoma sta lahko največ dva elektrona, ki pa morata imeti nasproten spin. Rotacija sočasno v nasprotni smeri. O tem jaz govorim, poglej mojo obrazložitev.

28ooo letni cikli nihajev Zemlje znotraj njenega gravitacijskega polja. O tem govorim. Ti nihaji pa ne pomeni menjave polov. Pomenijo spremenjeno obličje Zemlje.
In ponoven nastop ledene dobe na Zemlji, kar je sočasno konec in začetek novega cikla.

Bardo ravno za to gre jaz ne odkrivam tople vode. Jaz obstoječe civilizacijsko znanje združujem, primerjam s celotno »univerzalno sveto zapuščino« naše civilizacije. Sebe razumem, kot človeka, ki nosi v sebi večno-sedaj vedenje, ki mi omogoča spoznanje resnice lastnega bivanja. Sam sebe ne vidim, kot nekaj izjemnega. Imam se za čisto običajnega človeka, ki želi ljudem povedati, da drug drugega po nepotrebnem zatiramo zaradi lastne koristi.

Sočasno pa vidim krivico, da nam vsi tisti, ki so si prilastili korito življenja, po krivici vladajo. S kom se jim lahko upremo? Samo s tem, da se preko lastnega spoznanja nenasilno upremo in s tem izpostavimo družbeno ureditev izvorne enakosti nas vseh, ki garantirajo največjo možno pravično delitev vseh materialnih in duhovnih dobrin.

Bardo ti praviš pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni.

Jaz pa pravim pot v pekel je tlakovana s krivico, pohlepom, lažjo, tiranstvom, nadvlado človeka nad človekom, slepoto misli itd. In še in še je poti do pekla v katerega mi dejansko hodimo. Ena od takih najhitrejših poti je tudi atomska katastrofa. Naključna, ali namerna!!!!
Kako lahko civilizacija, ki se ima za pametno (znanost), ustvari možnost lastne pogube ?

Jaz  vem, da obstaja boljša pot in jo tudi poznam!

Mnogi ne razumete razlike med elektromagnetizmom, magnetizmom in EM valovanjem. To vam bo obrazložil Bardo.

Bardo drugič preberi moj cel navedek; trd si kot aksa-jaz pa še bolj!
Šala ne žalitev!

Vesoljno življenje pozna hierarhijo misli. Človeška misel deluje na EM valovanje galaktičnega telesa. Primati in višje razviti sesalci imajo misel, ki deluje na EM valovanju našega osončja. Nižje razvite oblike življenja pa delujejo na EM valovanje Zemlje.

Če samo ta moja trditev drži (in da se je preverit, če se hoče), potem so vse moje trditve in navedbe točne! Nikogar pa ne silim, da mi verjame. Mimogrede z ničemer se me ne da užaliti. Vsak tisti, ki me žali- žali samega sebe. To je po meni prvi korak k spoznanju.

Borba zla in dobrega je večna borba. Razlika je samo v tem, da dobro priznava zlo in mu skuša pomagati. Zlo pa ne priznava dobrega. Po kateri od obeh  življenjskih poti boš hodil  je tvoja  svobodna odločitev.

Tu ni napotka kako in kje mora kdo hoditi

Če ga kdorkoli vidi v P.D., se moti!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #745 - 14.02.2008 at 23:53:17
 
Podravljen Alojz...že nekaj časa berem tvoje poste in sem si ogledal tudi tvojo spletno stran (Prometejevo darilo), sicer še vedno ne v celoti, pa vseeno...

Kakor vidim ti ni težko odgovoriti na nobeno vpašanje, zato te bom nekaj vprašal Wink

Zakaj se je lokacija izbranega ljudstva (Slovani) spremenila, kajti le-ti naj bi izhajali iz Grčije, Makedonije itn.
Se pravi, zakaj je sedaj Slovenija, glavno središče tega ljudstva in zakaj se lokacija ni obdržala?

Vprašanje sem postavil na podlagi dosedanjega razumevanja Prometejevega darila in lastnega znanja, zato sem morda tudi kaj "kiksnil."

Hvala za odgovor in lep pozdrav!

P.S.
Za poeta pa moram reči, da mu je škoda nameniti še kakšno besedo, dokler ne bo fant še malo dorasel sam sebi in ostalim!
Upam da bo vnaprej čim manj takšnih izpadov, ki kazijo podobo tega foruma.
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
matijaZ
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 106

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #746 - 15.02.2008 at 00:16:54
 
V nekaj letih a zelo kmalu,bo človeštvu ponujena možnost ,da se spremeni.Ne spet s kakšno revolucijo ,ker dovolj je bilo že prelivanja krvi.Masa dviganja človeške zavesti narašča in v določenem trenutku,bo po volji stvarnika prišlo do delne zamrznitve svobodne volje tistim osebkom v človeštvu,ki žal danes vodijo ta svet(politiko,gospodarstvo...).

Na nacionalnih ravneh bo ponujen agregat,ki bo zamenjal vse do sedaj poznane vire za pridobivanje energije,ki so večinoma posredno ali neposredno škodljivi človeku ,živalim in splošno naravi.Narodi se bodo ZAVEZALI ,da bodo agregat uporabljali izključno v miroljubne namene,preko svojih na novo izvoljenih voditeljev.

Svoja gospodarstva bodo prestruktuirali tako,da bodo postopno začeli opuščati IZKORIŠČANJE naravnih virov.Nastajali bodo novi poklici,ljudje se bodo na novo izobraževali.Višala se bo celotna človeška zavest.

Kaj da bo gnalo agregat??To kar žene našo zemljo in njen satelit.da se vrti okoli sonca,to kar žene naše osončje da se vrti in oscilira po naši galaksiji in tako naprej in obratno (kakor na nebu ,tako na zemlji).

Alojz ni namišljena oseba ,njegova duša se je utelesila s tem namenom ,da kot prvi med enakimi ,zopet prinese človeštvu davno izgubljeno znanje-znanje kako živeti z naravo in je pri tem ne uničevati.Za  razvoj človeštva na zemlji ,je zaenkrat še potrebna materialna osnova.Se strinjam ,da so misli nad snovjo,vendar za enkrat z mislimi še ne obvladujemo materije ,ker nam misli zaposlujejo boj za preživetje,politične zdrahe ,vojne ,ki jih zrežirajo tisti ,ki sem ji omenil na začetku.

Ko bodo dobrine enakomerno porazdeljene med narodi in znotraj njih,ko se nam ne bo treba bati verskih,rasnih,nacionalnih,političnih strahov ,s katerimi nas futrajo vladajoče strukture,bomo lahko delali predvsem na razvoju duše.Ko bomo imeli vse lepo pospravljeno doma in seveda na "podstrehi",bomo lahko pomagali drugim manj razvitim.

Seveda so si izbrali trpljenje,vendar ne smemo biti brezbrižni.Pokaži človeku kako se ribo ulovi,ne pa da mu jo kar daš.

V tem času bodo ljudje spoznali,kako se lahko še drugače živi.Tistim vladajočim bo spet odmrznjena svobodna volja in lahko bodo delovali po svoje in verjetno bodo hoteli stvari vrniti v prejšnje stanje.

Menim da bo to tisto leto 2012 ,ko se bodo ljudje odločili,kot se pač bodo.In ne bo planetarne katastrofe ,saj smo šele v galaktičnem poletju.Je pa od nas odvisno kako bomo na tej ljubi materi Zemlji,živeli.

Berite v celoti in ne trgajte spet iz konteksta,tako kot vam je svetovala        že Jakopinka !!!

Delujte v dobrobit vseh,ne proti vsem.  Pa lakho noč .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #747 - 15.02.2008 at 00:18:50
 
Alojz,

ali lahko postrežeš s kakšnimi podatki, ki bi kakorkoli potrdili, da se obličje Zemlje spreminja v 28.000 letnih ciklih. Zajeti bi morali daljše obdobje, vsaj nekaj milijonov let.

Kakšne spremembe naj bi to bile? Poplave? Kaj drugega?
Zakaj bi se tovrstne spremembe ravnale po 28.000 letnih ciklih. Kaj je v tej številki tako posebnega?
Kolikor vemo, se spremembe dogajajo nenehno. Ne verjamem pa v "magične številke", če niso podkrepljene z izračuni.

In kaj naj bi pomenilo, da deluje človeška misel na EM valovanje galaktičnega telesa?
EM valovanje so fotoni različnih frekvenc, to je svetloba infrardeča, vidna, UV, X-žarki, gama žarki, kozmični žarki...
Človeški možgani so za svoj nastanek seveda potrebovali tudi svetlobo, kar ni nič novega, vendar na Zemlji dominira svetloba s Sonca. Brez Sonca bi bila Zemlja hladen in mrtev planet.


V borbo dobrega in zla ne verjamem, ker v naravi ni dobrega in zla, Obstajajo le sile, ki nenehno spreminjajo Vesolje. Zlo in dobro sta produkta naše subjektivne presoje, dualni pogled na isto stvar, ki z enega zornega kota zgleda kot zlo, z drugega pa kot dobro. Gre za dve strani istega kovanca.

Sicer se pa strinjam, da z žalitvami ljudje več povedo o sebi, kot o tistih, ki jih poskušajo žaliti.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #748 - 15.02.2008 at 08:13:07
 
Uuuhh, Poet, res imaš prekrute večkrat  Huh Cry. A se tebi kdajkrat ne zdi tako  Huh?

Quote from SandiB + Al ; Jaz  vem, da obstaja boljša pot in jo tudi poznam!

Jaz tudi  Smiley. Kaj pa meniš sedaj  Roll Eyes ?

+ lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #749 - 15.02.2008 at 11:07:55
 
Poet wrote on 14.02.2008 at 22:39:32:
Alojz in Sandib wrote on 12.02.2008 at 22:21:31:
Dejstvo je: »Tisti ki govori resnico je v očeh drugih krut!«            


Ne mijavkaj, babilonska mačka, če ti kdo stopi na rep.

Jaz ti povem tole resnico: ti si psihološko posilil svoje hčere in jih sedaj držiš pod svojo vlado. Zato ker to kar sedaj počneš na tem forumu je isto - psihološko posilstvo, samo da ti tega tu niti ne gre zameriti. Ampak ti že celo življenje zgleda pereš možgane svojim otrokom - to pa je druga stvar, in le glej, da tvoje hčere kdaj ne sprevidijo tvojih lovk - potem se bodo odlepile od tebe v trenutku. Pa saj blodijo isto kot ti, iste fraze uporabljajo in vse isto.

Zdaj se ti vedno bolj izkazuješ kakšen pokvarjenec si - to sem že skoz vedel, samo se je to sedaj samo še potrdilo, ko si napisal en post kot "jakopinka" potem pa ga takoj umaknil.

Si sploh ne predstavljam kako je bilo živeti v tisti vaši super negativni hiši. Sploh pa, kaj se razburjaš? Si se nečesa ustrašil? Pa dokaži, da hčerkam nisi spral možganov, pa bomo videli naprej.


Poet

Kaj je pa tebi tako hudo? Nekaj te v P.D. hudo moti vidim.

Tvoji posti povejo vse Poet... sovraziz vse okrog sebe vkljucno s sabo.

In pamet kurja, po tvoje, je ves umski svet okrog tebe odraz tebe samega, ogledalo je tako? Torej si pljuvas v lastno nevednost.

Ene pametne nisi povedal v celotni temi. Vse kar znas je kurcenje preko vseh meja.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 48 49 50 51 52 ... 764