Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 19 20 21 22 23 ... 764
(Read 1105293 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #300 - 31.01.2008 at 15:06:37
 
Alojz in Sandib wrote on 30.01.2008 at 20:48:26:
Priporočamo ogled TTX MMC RTV stran 361.

titud je zelo blizu resnice, edino ne strinjamo se, da smo vsi siromaki. Ko človek enkrat spozna bistvo stvari, se s siromaštvom ali bogatstvom ne ukvarja več. Deluje solidarno z ostalim življenjem.

L.P.
Sandib


Predpogoj solidarnosti je spoznaje o lastni nemoči, da bi posedoval vedenje o smislu in da bi si priposedoval resničnost sveta 'tam zunaj'. Solidarnost se torej razvije samo med subjekti, ki v svetu tam zunaj ne razpoznavajo smisla, ki ga torej razpoznavajo kot abusrdnega in se mu upirajo lahko le z medsebojno solidarnstjo oz. jim življenje osmisljuje le  medsebojna solidarnost ki jim tudi edina potrjuje resničnost/polnost/bogastvo obstoja.

Drugače pa si me  (sem se) očitno precej 'obremenil'  s tem svojim prometejevim darilom, tako da sem se ga očitno 'razbremenjaval'  tudi v sanjah http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1053601704/300#309

     
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #301 - 31.01.2008 at 16:48:26
 
PLESNALUNI


Oprosti–spregledal!
Odlična ideja!!!
Samo soplesalce bova v tej megli  težko našla!
Znamo pa brcat v meglo.
Pa tudi prodajat jo znajo nekateri-kupcev kolikor hočeš!
Moram se ti pohvaliti naredili smo veliko delo !!
Resnico smo uspel dokončno 'postavt' na hladno!      
Pozdrav  'prjatu' sosed mejak!


TISTIM TAM

Tu pri nas je takšna megla, da se nič ne vidi. Dajte prosim prižgite mi luč, da najdem tiste skisane zeljne glave, drugače bom brez kosila.
Tistim, ki se tu ukvarjate z vremenom, kaj mislite se bo ta megla kdaj razkadila od nas?
Naveličal sem se svetit kot kakšna meglenka?

L.P. Alojz    

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #302 - 31.01.2008 at 18:38:24
 
No dajmo rečt še kakšno resno.

Recimo tole: Alojz in kompanija so nadvse navdušeni nad vesoljem, kako da je vesolje oh in sploh. Kar pa si še nočejo priznati je tudi to, da je to vesolje zelo podobno računalniški igrici. Namreč, v rač. igrici je vsaka soba vnaprej odrejena in vse tisto kar je na ozadju je tam samo narisano.

Če torej jaz v rač. igrici grem ven iz od vnaprej določenega prostora in želim iti proti ozadju, tega ne morem storiti - programerji so postavili samo kuliso kot iluzijo prehajanja "odra" še naprej.

In tako pridemo do spoznanja, da je vesolje pravzaprav "naslikano" na našo zavest, in da v resnici sploh ne obstaja. Če bi kdo želel iti proti "zvezdam" in "galaksijam" bi kaj hitro videl, da se le-te samo bolj in bolj oddaljujejo in sploh ne obstajajo.

Zato ker ta vsa pojavnost ne obstaja neodvisno od tistega, ki jo gleda. Oz. vesolje ne obstaja neodvisno od človeka, ki se znajde v vesolju in potem vesolje opazuje.

Zavest/um ustvari to pojavnost in tudi ustvari iluzijo, da je Vesolje veliko in staro, pa ni ne prvo ne drugo.

Back to top
 
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #303 - 31.01.2008 at 19:01:47
 
Alojz in Sandib wrote on 30.01.2008 at 09:47:58:
Povzetek


Poetu in vsem tistim, ki se ne zmorejo, ali  nočejo strinjati z nami. Pri naši zadevi sploh ne gre za vprašanja osebnih svetovno nazorskih vprašanj. Mi ne želimo rušiti  osebnih pogledov na življenje.

... (jadi jadi jadi ... bla bla bla ...)

Mogoče je res da je naš način predstavitve kljub našemu dobrem namenu malo preveč intenziven in mogoče še kaj. Če smo kogar  koli (razen ego- poetov, ki so nas užalili) s svojim početjem užalili se mu iskreno opravičujemo.


Kot prvo, g. Alojz, če hočeš ti biti kakršen koli "učitelj", ne moreš biti tako hitro in zlahka užaljen. Še posebej ne, če ti kdo razbija iluzije.

Kot drugo, da se navežem še na prejšnji post:

Kot sem že rekel so g. Alojz in kompanija zelo mahnjeni na vesolje, in ga častijo že od pamtiveka. Še enkrat poglejte moj zadnji post, tu pa nadaljujemo.

Poglejmo sanje: v sanjah vsak od nas "ustvari" nov lasten navidezni svet. Gibljemo se v območju, ki smo si ga odredili, a kaj bi se zgodilo, če bi želeli v našem sanjskem svetu raziskati ozadje? KAr hitro bi spoznali, da ne obstaja in da je umetno ustvarjeno. No, in ravno to raziskovanje našega "sanjskega sveta/vesolja" v sanjah, našim sanjam podarja trajnost, in če budilka ne bi zvonila bi lahko zelo dolgo raziskovali naš "sanjski svet" in vse "razdalje" v njem.

No in popolnoma identična situacija je v "tem svetu". Ta svet smo ustvarili z našim umom/zavestjo, in prav tako "svet" tam onkraj ne obstaja - tiste zvezde in galaksije so tam samo navidezno, da bi se ujeli v lastno past, ki nam posledično omogoča še nadaljnje sanjanje.

Vaš problem, g. Alojz, in problem Vaše kompanije je v tem, da se vi ne želite prebuditi iz sanj, in bi še kar naprej radi sanjali in odkrivali vesolje/ta sanjski svet, ki ga je zavest sama ustvarila.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #304 - 31.01.2008 at 19:28:59
 
Evo ljudje tisti ki ima kaj pojma pa mu je zdaj lahko vse jasno...

Ja vesolje je v resnici vse samo narisano, le racunalniska igrica. Jebes vesolje jebes, um. To je itak samo za okras, samo daj vse stiri od sebe in bo se najbolje.

En velik aplavz, za takosno neskoncno bedarijo.

Zvezde ki pa jih vidis buca, pa verjemi so malo bolj realne kot v tvoji racunalnisko sprogramirani mladinski buci.

Zvezde sploh ne obstajajo... No zdaj pa res vidim da je skoda zate ene samcate besede vec. Si se dokazal da si popolen debil.

Ma kakrsne so bile vrzene v zadnjih postih... te resno mine da bi se kaj pisal.

Nekdo se celo zivljenje trudi raztolmacit vesolje in potem ti pridejo taksni pacijenti, ki niti ne  vevedo da zvijo (kaj sele kaj drugega) in mecejo potem taksno sranje, ki je samo za v pravljice do tretjega leta za lahkonoc.

Za Poeta je tudi zemlja le samo ena velika plosca  Grin

Ne se jebat, si pa nisim mislil da je tako globoko prisel danasnji svet v drek. Taksnim je tezko da se resijo iz svojega sranja.

E ljudje!  To pa vse pokaze, kako so nekaterim mozgani in zavedanje, zaribali na najnizji mogoci stopnji.

Poet ti si pa res eden hud pacijent. Ti bi res moral dobiti nagrado za razumevanja vesolja Grin

In potem taksni siromaki so najbolj glasni tukaj na forumu.

Ja taksni primerki pa bodo res gotovo resili clovestvo.
In ker si prej omenjal za Alojza nekomu: PA kaj je to zate normalno razmisljanje? No dej uboga para preglej kup govna ki si ga obrazlozil.

Vidim da ves ti v vesolje toliko kot jaz v ...ma ce bolje vse vem v osnovi bolje Grin

Prvo si raztolmaci veliki pok, nastanek vesolja, planetov zvezd, itd. pa mogoce prides iz tvojih bednih pravljic.
Se samo cudim da kdo ne umere od smeha od tega tvojega blodenja po tvoji domisljiji.

Zdaj vidiom zakaj so zate telebajski tako rtealna stvar, kaj ti dosti gledas te risanke o telebajskih? Vedno bolje vidim da kar od tam pobirtas te tvoje vesoljne teorije. Dej prosm povej mi to?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #305 - 31.01.2008 at 19:38:26
 
Hi hi, tole prejšnjo komedijo bo pa pravi užitek pokomentirati! Dobra tale komedija, fina in podmazana.

Hi hi, kako je mačka zamijavkala, ko ji malo stopiš na repek. Seveda, ker če drži kar je poetek spisal, potem pade vsa teorija Alojzija in kompanije. Že v štartu.  

No, gospod Etrex se je do tukaj še zadrževal, a le poglejte ljudje, kakšne je spisal pred kratkim časom!  Grin Grin Grin Uporabivši raznovrstne kletvice, je Etrex spustil malo hudega duheca iz svojih pljučk.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #306 - 31.01.2008 at 19:42:14
 
Titud – Tudjaz !

Se strinjam!
Solidarno –složno naprej. Mogoče pa res še ni vse izgubljeno. Zaupajmo naši skupni potenci. Mogoče skupaj naredimo otroka, ki bo povedal, da absurda (nesmisla) sploh ni!
Toliko o sanjah. Raje  bi videl, če bi me sanjala  ' prijateljica' z imenom  R……a.!!!
Pa nič ne de, tudi ti si dober. Imaš potencial (možnost), da postanemo dobri prijatelji.

Pozdravljen nov  'prjatu'  sosed  mejak. Veseli me, da na 'tem svetu' še živijo takšni, ki mislijo s svojo glavo, ne pa s tisto kupljeno v 'Vitaminki'!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #307 - 31.01.2008 at 19:57:37
 
Etrex wrote on 31.01.2008 at 19:28:59:
Evo ljudje tisti ki ima kaj pojma pa mu je zdaj lahko vse jasno...

Ja vesolje je v resnici vse samo narisano, le racunalniska igrica. Jebes vesolje jebes, um. To je itak samo za okras, samo daj vse stiri od sebe in bo se najbolje.

En velik aplavz, za takosno neskoncno bedarijo.


Točno to, če bi ti dal vse štiri od sebe, psihološko, bi spoznal vse kar je treba spoznati = "Be still and know that I am God".

Etrex wrote on 31.01.2008 at 19:28:59:
  Zvezde ki pa jih vidis buca, pa verjemi so malo bolj realne kot v tvoji racunalnisko sprogramirani mladinski buci.

Zvezde sploh ne obstajajo... No zdaj pa res vidim da je skoda zate ene samcate besede vec. Si se dokazal da si popolen debil.


Hvala. Najboljše šele pride.

Etrex wrote on 31.01.2008 at 19:28:59:
 Ma kakrsne so bile vrzene v zadnjih postih... te resno mine da bi se kaj pisal.

Nekdo se celo zivljenje trudi raztolmacit vesolje in potem ti pridejo taksni pacijenti, ki niti ne  vevedo da zvijo (kaj sele kaj drugega) in mecejo potem taksno sranje, ki je samo za v pravljice do tretjega leta za lahkonoc.

Za Poeta je tudi zemlja le samo ena velika plosca  Grin


Upam, da te je res minilo, da bi še kaj načečkal.

Problem je ravno v tem, da se nekdo trudi raztolmačit vesolje vse življenje - to je le trik ega, ki te obdržuje pri tvoji oz. Alojzijevi iluzorni individualni zavesti. Drugače je le Kozmična Zavest.

Etrex wrote on 31.01.2008 at 19:28:59:
 Ne se jebat, si pa nisim mislil da je tako globoko prisel danasnji svet v drek. Taksnim je tezko da se resijo iz svojega sranja.  


Joj, kako grdo govoriš! Kakšne "umazane" besede. No, o "jebanju" bova pa kakšno rekla kasneje.

Etrex wrote on 31.01.2008 at 19:28:59:
 E ljudje!  To pa vse pokaze, kako so nekaterim mozgani in zavedanje, zaribali na najnizji mogoci stopnji.

Poet ti si pa res eden hud pacijent. Ti bi res moral dobiti nagrado za razumevanja vesolja Grin

In potem taksni siromaki so najbolj glasni tukaj na forumu.

Ja taksni primerki pa bodo res gotovo resili clovestvo.


No, kot prvo, jaz si ne želim rešiti človeštva. Pika. Kot drugo, možgani niso problem, temveč pa so problem tvoje blodnje o vesolju, ki jih iz ust bruha Tema/Senca vesolja. No, nagrada bi pa nemara res lahko šla meni, vsakakor pa ne g. Alojziju in kompaniji.

Etrex wrote on 31.01.2008 at 19:28:59:
 In ker si prej omenjal za Alojza nekomu: PA kaj je to zate normalno razmisljanje? No dej uboga para preglej kup govna ki si ga obrazlozil.  

Vidim da ves ti v vesolje toliko kot jaz v ...ma ce bolje vse vem v osnovi bolje Grin


Joj, joj, kako grdo pa spet govoriš. Jaz nič vedeti o vesolje, jaz to tudi javen in jasen priznati.

Etrex wrote on 31.01.2008 at 19:28:59:
  Prvo si raztolmaci veliki pok, nastanek vesolja, planetov zvezd, itd. pa mogoce prides iz tvojih bednih pravljic.
Se samo cudim da kdo ne umere od smeha od tega tvojega blodenja po tvoji domisljiji.

Zdaj vidiom zakaj so zate telebajski tako rtealna stvar, kaj ti dosti gledas te risanke o telebajskih? Vedno bolje vidim da kar od tam pobirtas te tvoje vesoljne teorije. Dej prosm povej mi to?


Jaz vesolja ne bom nič raztolmačil, ker je "tolmačenje" vesolja le trik ega. Telebajski so pa čisto fajn. No, in če je Dayaran korektno označil tole našo komedijo "Hiša Norcev", potem ji jaz rečem "Kraljestvo Telebajskov, ki odkrivajo Vesolje".

p.s. No pa še malo o tistem "jebanje", ki si ga izustil. Ne vem, kaj je g. Alojz in kompanija tako obsedena s Karantanci, da so neki varuhi požara al neki, v resnici beseda Karantanec pomeni nekaj čisto drugega: KAR - ANT - ANEC. KAR- je staroslovanski koren od "karati" odnosno "jebati" (kot si že omenil), ANT - je še vedno pomenila "mravljo", ANEC pa je pač nova vrsta Danca. Tako, da v bistvu vaš Karantanec pomeni v resnici = danski mravojebec, ali pak jebomravni Danec. Evo, pa ga imate.
Back to top
 
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #308 - 31.01.2008 at 22:12:15
 
No, in tako prispemo do spoznanja, da vesolje razlagajo in na dolgo in široko "tolmačijo" le razne nebodigatrebe in sorodna banda. Ta se potem na vsa usta dere in benti, češ kako da drugi ne sprevidijo njihovih briljantnih umotvorov.

Joj, joj, kako se sedaj Bogec joče inu veka, kak takole sam pri sebi opazuje to žaloigro, ki se fino umetelno kliče "Kraljestvo Telebajskov" in sam pri sebi tako žalostno zaveka, ko vidi, da njegovi sinovi inu hčere "tolmačijo" in "razlagajo" njegovo vesolje, njegov svet, ki ga je ustvaril, in ga srček tak malo zaskeleče, ko spozna, da g. Alojzij in kompanija in podobna banda raje imajo vesolje kot pa njega, Bogeca, samega.

Jej, jej, za takšne tiče, koliko časa so že vložili v svoje teorije, celo božje življenje, a zdaj njihov Bogec veka kak vidi svoje otročaje tako nespametno o vesoljnem svetu modrovati. Saj ga pri srcu zazebe in solzica se mu porodi na očescu, kak take domislice svoj ljubi dan prebira.  

Zatorej, g. Alojzij in kompanija, tak radi imejte Bogeca svojega Očeta inu Mater, ter nikarte ne solite vesolju pameti po kakšni postavi inu smislu se vam pred očmi razkriva. Tak pustite tolovaji vesoljni svet lepo pri miru in raje prepustite Stvarniku, da svoj svet po svojih tirih inu mišljenju obrača, kak pa da bi vi ga ves vaš lubi dan tolmačili in o njem razpredali.

Tak dajte Bogu kar je Božjega, in nikarte ne misliti, da um človekov lahku vesolje pod svoj klošter ino podstrešje spravi. Tak um človekov je um logike, čigar pa revna je bera pri celotni vesoljni instalaciji in postavi.

Tak le dajte se lepo usesti in popijte vodo kozmične eksistence, da bi tak videli kako se svet sam po sebi obrača, in ga le kazi človeški hrup, zaradi čigar se ljubi Bogec ves dan bridko joče. Nikarte, dragi bratje inu sestre, g. Alojz in kompanija, nikarte ne dajte, da bi se Bogec zaradi vas jel jokati in solze točiti. Nikarte, lepo vas pitam, saj svet se sam po sebi jema ravnati, in tak ne potrebuje človeške razlage inu ukalupljanja po človeški pameti inu postavi.

Tako smo govorili, in tako smo zapisali.
Back to top
 
 
IP Logged
 
matijaZ
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 106

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #309 - 31.01.2008 at 23:03:20
 
Etrex ,Sandib ,Alojz ,zelo ste se potrudili in fantoma in upam tudi mnogim ,ki prebirajo tole naše dopisovanje,razložili stvari od vere do znanosti ,od vesolja do najmanjšega atoma.Ampak fanta imata svoj pogled in nima jima smisla razlagat stvari ,ki jih nočeta ali ne moreta sprejet. Undecided

Verjamem ,da še marsikoga zanimajo zelo ralična vprašanja,ki na prvi pogled sploh ne pašejo skupaj ,če pa malo pobrskaš po medmrežju,če te le malo širše zanimajo različne teme ,lahko najdeš skupni imenovalec.Ma terba je malo stvari povezovat in ne kar takoj ustrelit neko tako otročjo ,da smo si zvezde namalal v naših glavah,lepo te prosim. Grin  Poet a si preveč un film gledal Truman show ? Grin Grin

Fantje kar tako naprej ,ne se pustit sprovocirat ,saj je še mnogo vedoželjnih,ki morda ne upajo vprašat ,pa jih zato pozivam ,naj se pridružijo v klepetalnico,tudi jaz nisem takoj vsega razumel .
Vprašajte in odgovorjeno vam bo.  

Nazdar        Željko

Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #310 - 31.01.2008 at 23:03:22
 
Poet, ne- le. da si definiral vesolje-kozmična zavest, pričel si se celo onikati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #311 - 31.01.2008 at 23:25:40
 
Poet wrote on 31.01.2008 at 22:12:15:
No, in tako prispemo do spoznanja, da vesolje razlagajo in na dolgo in široko "tolmačijo" le razne nebodigatrebe in sorodna banda. Ta se potem na vsa usta dere in benti, češ kako da drugi ne sprevidijo njihovih briljantnih umotvorov.

Joj, joj, kako se sedaj Bogec joče inu veka, kak takole sam pri sebi opazuje to žaloigro, ki se fino umetelno kliče "Kraljestvo Telebajskov" in sam pri sebi tako žalostno zaveka, ko vidi, da njegovi sinovi inu hčere "tolmačijo" in "razlagajo" njegovo vesolje, njegov svet, ki ga je ustvaril, in ga srček tak malo zaskeleče, ko spozna, da g. Alojzij in kompanija in podobna banda raje imajo vesolje kot pa njega, Bogeca, samega.

Jej, jej, za takšne tiče, koliko časa so že vložili v svoje teorije, celo božje življenje, a zdaj njihov Bogec veka kak vidi svoje otročaje tako nespametno o vesoljnem svetu modrovati. Saj ga pri srcu zazebe in solzica se mu porodi na očescu, kak take domislice svoj ljubi dan prebira.  

Zatorej, g. Alojzij in kompanija, tak radi imejte Bogeca svojega Očeta inu Mater, ter nikarte ne solite vesolju pameti po kakšni postavi inu smislu se vam pred očmi razkriva. Tak pustite tolovaji vesoljni svet lepo pri miru in raje prepustite Stvarniku, da svoj svet po svojih tirih inu mišljenju obrača, kak pa da bi vi ga ves vaš lubi dan tolmačili in o njem razpredali.

Tak dajte Bogu kar je Božjega, in nikarte ne misliti, da um človekov lahku vesolje pod svoj klošter ino podstrešje spravi. Tak um človekov je um logike, čigar pa revna je bera pri celotni vesoljni instalaciji in postavi.

Tak le dajte se lepo usesti in popijte vodo kozmične eksistence, da bi tak videli kako se svet sam po sebi obrača, in ga le kazi človeški hrup, zaradi čigar se ljubi Bogec ves dan bridko joče. Nikarte, dragi bratje inu sestre, g. Alojz in kompanija, nikarte ne dajte, da bi se Bogec zaradi vas jel jokati in solze točiti. Nikarte, lepo vas pitam, saj svet se sam po sebi jema ravnati, in tak ne potrebuje človeške razlage inu ukalupljanja po človeški pameti inu postavi.

Tako smo govorili, in tako smo zapisali.

Velikokrat zaničevani + neizkušeni mladi  Poet, me je počasi začel presenečati ... ( sodeč po poprejšnjih šikaniranih postih  Cry)
proti koncu , se mu le odprejo boljše razlage, ... Shocked ...ko že mislim, ah, spet je zabredel / padel  Undecided =  " ...  in vendar se vrti ...  " Cheesy Cool
morda še bo kaj iz njega  Cheesy
Kaj meniš ti o tem, Poet ?  Roll Eyes
Lep večer, še naprej vsemskupaj
Boštjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #312 - 31.01.2008 at 23:30:10
 
Ampak, še vedno pa sem žalosten, ker Alojz ne zmore odgovoriti na moja prejšnja  vprašanja  Cry . Malo tudi slutim zakaj  Cool .
In, omenjali so še neko " odprto pismo ", katerega naj bi tudi dobil v nekaj dneh  Undecided.
A mogoče kdo kaj več ve o tem ?
Hvala za odgovore .
Pa dober večer, še naprej, vsemskupaj... Cool
Boštjan Zupančič, Slovenija
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #313 - 31.01.2008 at 23:44:55
 
Etrex wrote on 31.01.2008 at 19:28:59:
Se samo cudim da kdo ne umere od smeha od tega tvojega blodenja po tvoji domisljiji.

jst že skor umiram od te komedije, vseh vas.  Grin Grin Grin
res mi popestrite dan  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #314 - 31.01.2008 at 23:47:02
 
Poet wrote on 31.01.2008 at 19:57:37:
No, in če je Dayaran korektno označil tole našo komedijo "Hiša Norcev", potem ji jaz rečem "Kraljestvo Telebajskov, ki odkrivajo Vesolje".

ja, ja! Se strinjam, dober alternativni naslov za tole zgodbo.  Grin Grin
Res je dober topic  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 19 20 21 22 23 ... 764