Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 764
(Read 1077122 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #15 - 19.01.2008 at 19:09:40
 
Kot duše smo že večni in neumrljivi, zakaj bi potem morali fizično zapustiti zemljo.    

Ob fizični smrti ne umremo mi, umre samo telo.  

Seveda se potopov in podobnih zadev  ljudje bojijo ( v glavnem gre vedno za strah pred smrtjo- izgubo telesa  ), le zaradi vezanosti na svoje telo.    
sti
Zavest je pomembna zdaj ta trenutek in v času smrti.




Pozdravljena Nahate!

Sporočam ti, da smo telesno in dušno večni. Ne more duša bivat sama brez telesa - ni duše brez telesa, zato ima življenje reprodukcijsko verigo s katero si zagotavlja iste atribute, kot jih ima t.i. mrtva narava. Ti pa so samozadostnost, samoohranitev in samodelovanje! To si lahko predstavljaš na sledeč način: Ali lahko zemeljske vode ločiš od kopnega-se ne da. Lahko pa zamenjaš kopno in vodo med seboj, pa si zamenjal samo obličje Zemlje, Zemlja je enakih masno energetskih vrednosti. Zemlja lahko zamenja svoje lastno kopno in vode med seboj, ker ima to v sebi po naravni poti. Človek pa, da bi menjal svoje obličje, ima reprodukcijsko verigo (oče, mati, otrok). Drug drugemu smo življenje. Zato je vsaka naša smrt, sočasno naše novo rojstvo-duša se seli. Menjamo obličje, duša ostaja ista. Zato moje delo razumite, kot sporočilo moje večne duše mojemu sedanjemu telesu.
Duša je spominska koda življenja (nemasni delci).
Nikoli ne pozabi, da človeštvo skrbi za vesoljno reprodukcijo življenja. Če bi se vsi odrekli služiti življenju, bi pretrgali reprodukcijsko verigo življenja (Darwinova teorija ne drži). Če bi se vsi odrekli služiti življenju, bi vesoljno življenje izumrlo. Zemljani smo se tej službi odrekli in se prostovoljno odločili, da bomo služili zgolj sebi na Zemlji. Zato smo izgubilil znanje, ki je potrebno za vzdrževanje vesoljne reprodukcije življenja. Življenje ni nastalo iz virusov in bakterij, ampak so le-te posledice cikličnega vnosa na Zemljo po človeku. Sedaj imaš razlog, zakaj je vredno večno fizično živeti-služiti življenju.
Smisel našega življenja je služiti življenju.

Upam da si z odgovorom zadovoljna.

Drugače pa so vsi odgovori na strani www.prometejevodarilo.com , samo prebrati je treba v celoti.

Hvala za vprašanja

L.P.

Alojz-avtor Prometejevega darila, ki garantira človeštvu preživetje.


Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #16 - 21.01.2008 at 09:52:07
 
Alojz in Sandib wrote on 18.01.2008 at 21:30:40:
.
Vedite kdor sodi nepoklican nase delo, bo kot poklican tudi sojen!
Mi edini in vecno-sedaj edini! .
.

In fic firic, ki trdi, da je nase pismo blef, naj spregleda svoj napuh, nevednost, osabnost in nezmoznost razumevanja lastne biti. Naj bo vesel, da nekdo misli na njegovo stisko in da ta deluje na tej Zemlji ravno zanj.
.
.
Eni to zato, da vas odresujemo, drugi ste zato, da vas odresimo! Ce nam reecte »hvala ni potrebno«, bomo mi vsekakor spostovali vaso voljo. Samo vedite ostane vam samo jok in stok in skripanje z zobmi v trenutku resnice, ki se neizbezno bliza po naravni poti brez nase pomoci!!!
.
.
Mi smo vase *zivljenje in garancija, da boste odreseni pred gorjem, ki prezi na vas!! .
.
.
L.P.
Alojz, ki oživi sfingo...


Pozdravljen Alojz

Zdej, jst sem samo en bk in se ne spoznam na nč, no, skoraj na nč.

Vem pa nekej.

Bog je vsemogočen. Ampak, v njegovem delovanju vsaj jst ne zaznam niti trohice napuha, nobene grožnje, prezira al pa gnusa.

Iz tegale tvojga komentarja pa kr vre.

Nobene ljubezni, blagosti, razumevanja, sočutja, zavedanja ni čuttiti v njem. Nobene svetlobe. Ma, nč božjega.

Zato pa tolk napuha, tolk samovšečnosti, tolk groženj, tolk prezira, tolk gnusa. Zakaj?


Fič firič en bk Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #17 - 21.01.2008 at 10:40:06
 
o tale alojz bo se moral tapru spoznat kaj je ego potem bo lahko dojel kaj je biti Jaz Sem.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #18 - 21.01.2008 at 10:58:38
 
en_bk wrote on 21.01.2008 at 09:52:07:
Alojz in Sandib wrote on 18.01.2008 at 21:30:40:
.
Vedite kdor sodi nepoklican nase delo, bo kot poklican tudi sojen!
Mi edini in vecno-sedaj edini! .
.

In fic firic, ki trdi, da je nase pismo blef, naj spregleda svoj napuh, nevednost, osabnost in nezmoznost razumevanja lastne biti. Naj bo vesel, da nekdo misli na njegovo stisko in da ta deluje na tej Zemlji ravno zanj.
.
.
Eni to zato, da vas odresujemo, drugi ste zato, da vas odresimo! Ce nam reecte »hvala ni potrebno«, bomo mi vsekakor spostovali vaso voljo. Samo vedite ostane vam samo jok in stok in skripanje z zobmi v trenutku resnice, ki se neizbezno bliza po naravni poti brez nase pomoci!!!
.
.
Mi smo vase *zivljenje in garancija, da boste odreseni pred gorjem, ki prezi na vas!! .
.
.
L.P.
Alojz, ki oživi sfingo...


Pozdravljen Alojz

Zdej, jst sem samo en bk in se ne spoznam na nč, no, skoraj na nč.

Vem pa nekej.

Bog je vsemogočen. Ampak, v njegovem delovanju vsaj jst ne zaznam niti trohice napuha, nobene grožnje, prezira al pa gnusa.

Iz tegale tvojga komentarja pa kr vre.

Nobene ljubezni, blagosti, razumevanja, sočutja, zavedanja ni čuttiti v njem. Nobene svetlobe. Ma, nč božjega.

Zato pa tolk napuha, tolk samovšečnosti, tolk groženj, tolk prezira, tolk gnusa. Zakaj?


Fič firič en bk Smiley

He, he, he, brat B.K. , dobre "rogove" imaš, in dobro si jih uporabil  Grin. Mislim, dobro si tole sprevidel + opozoril Cheesy Shocked Cool Roll Eyes Huh.
Sicer sem tudi jaz to videl, vendar se mi ni zdelo vredno tega omenjati Embarrassed.
Vendar pa sedaj vidim, da sem se uštel, ker , ... včasih se nam zdijo majhne stvari nepomembne, pa vendarle se nam tako samo zdi  Huh. Ker, ; včasih pride pri kočljivih odločitvah do sprememb odločitve ravno zaradi teh majhnih, morda navidez neznatnih stvari , ... zato, ... Cheesy Shocked Exclaim Cool
Ja, hvala, bratko, za tale dober namig , tudi nam vsem ostalim  Kiss Cheesy Kiss.
Moram pa še priznati, da tudi jaz včasih razlagam Božjo besedo na preveč napuhnjen, sebičen, samosvoj način Cry Cry .
Zato si tudi nakopljem razne probleme  Lips Sealed Embarrassed.
Vendar, tisti, ki je blizu Bogu, bo že spoznal, za kaj se gre , pri meni + nasploh povsod, ... Cool

Torej, lep, predvsem pa Dober dan, z Bogom, vam želim Boštjan, še naprej , in ne pustimo se zmesti raznim škodljivim, zavedenim, slepim duhcem, ki nas obkrožajo .
Lep pozdravčaw,
Bošt' + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #19 - 21.01.2008 at 11:17:27
 
Pa še to :

Veste, tale naš prijatelj, ki se izdaja za enega bikca, sploh ni to, za kar se izdaja Cheesy.
To je le en njegov skrivno dober način naprednega delovanja ... Cheesy
Namreč, malo je takih, tako dobro sposobnih, ... Cool
Poznam ta način, in ga tudi sam velikokrat uporabljam  Roll Eyes.
Gre pa za to;
Če če se nekdo navzven kaže za pametnega, ( čeprav navznoter morda je, ali pa ni ), ta potemtakem ne potrebuje več nikakršnega napredka, v svoji "dozdevni" pameti, in ga zatorej ni mogoče več niti poučiti, niti poboljšati, torej je pri taki osebi konec z vsakršnim napredkom Huh.
In, problem se poveča, ker tak človek potem nastane neodprt za vsak nadaljni razvoj, poduk, že samo od podobno mislečih, kaj šele od bolje mislečih, ... Roll Eyes.
Isti problem, pa se še dodatno poveča, ker se tak človek potem še zapre pred Največjim Preoblikovalcem, Oblikovalcem , Mojstrom, ki nas vse preureja, preoblikuje, izoblikuje, torej samim Bogom  Undecided.
In, tu se že svetlika B.K.-jev začetek "odpiranja"  Wink. Ravno ti Prvi začetki, ( začetki pravega notranjega vodenja + pouka ), se namreč začnejo prav z Pravo Ponižnostjo  Roll Eyes Exclaim. Najprej pred bližnjimi, in nato še pred Glavnim  Cool.
In, torej, poglejte bratje + sestre, kako se nam naš dobri preljubi brat B.K. lepo prisrčno ponižno približa, že takoj na začetku pogovora Cheesy. Jah, malo je takih  Roll Eyes.
Torej, to je pravi + dobri način , in pot + resnica, katere lahko kmalu vsi postanemo deležni  Cool.
Šele v tem stanju, smo pripravljeni + usposobljeni za nadaljni - višji poduk  Cool.
Jaaa, to sem hotel glede prijatelja B.K., povedati že lani, pa se je nekako "umaknil" Tongue.
Sedaj pa je prilika spet "narasla", pa sem ta "vzgib" začutil toliko, da sem si moral vzeti čas + izpovedati  Roll Eyes.
Torej, še enkrat ; Hvala ti B.K. + HVALA BOGU, za vseskupaj  Cool.
Pa dober dan, še naprej , juhej,  Cheesy  Roll Eyes Cheesy
Bošt' +
Back to top
« Last Edit: 21.01.2008 at 16:11:20 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #20 - 21.01.2008 at 16:13:53
 
(p.s., Sončna Bratovščina, izgleda, da je že možno dokaj hitro prepoznavanje duhov, kot opažam, čeprav pa previdnost tudi ne sme biti odveč, da ne sodimo prehitro)
Čaw Kiss Wink Roll Eyes Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #21 - 21.01.2008 at 16:20:14
 
Lepo lepo, zelo lepo...

Sicer zato ker ni bilo pljuvanja cez izgubljeno in pomembno znanje, ki ga podaja Alojz...

In dejansko ste opazili da ima clovek ego? Bravo kaj naj recem.

Res ga ima... mimogrede, kaj poznaste koga ki ga nima? Kajti taksnega bi rad tudi sam spoznal.

Lahko se dela nekdo nekega rasvetljenca, ma bo prisla tocka, pri kateri bo bruhnil ego. Ceprav bo ta nivo dosti nad povprecjem, se vedno ego je.

Ok dokler ne dobimo odgovora od osebe na katero to leti, lahko povem kar si jaz mislim.

Clovek je pac kot vsak in kje pri bogu ste vi prebrali trditev da nima ega? Ali da se kakorkoli razlikuje od navadnega cloveka?

Sam tega nisem zasledil.

Njegov trud je bil vlagan v odkritje znanja, ki ga je clovestvo izgubilo. Znanje, brez katerega naj nebi bilo ravno lepo v prihodnosti.
Ne pa v osebnostno rast. Verjetno ni bilo casa za vse. Se sploh zavedaste kolicine podatkov? Vlozenega truda in casa? Se zavedate vrednosti podatkov za vas in clovestvo?

Mislim da bi bil tudi sam panicen, ce bi se zacela ladja potapljati... bi pac preracunal da je to neizogibno in bi imel na vesti celo ladjo ljudi, ki se mi smejijo v stilu: ma dej, dej to je nemogoce, ti se nic ne sekiraj samo na lezalnik lezi za ostalo bo ze poskrbel bog, ljubezen sama.

No da vem da imam resitev, jaz nebi imel ravno mirne vesti, kaj pa vi? Bi kar izgubili ego(socutje,slabo vest,...) in se raje delali nadcloveske in pustili da to resi narava?

No upam da je vsaj priblizno dobra primerjava, gotovo pa je v tem stilu.
Se bolj gotovo pa ima ta clovek podobne obcutke.

In temu se vi smejete?

No vidiste se vedno smo samo ljudje.

L.p.



Back to top
« Last Edit: 21.01.2008 at 18:57:17 by Etrex »  

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #22 - 21.01.2008 at 16:27:42
 
Boštyxz wrote on 21.01.2008 at 16:13:53:
(p.s., Sončna Bratovščina, izgleda, da je že možno dokaj hitro prepoznavanje duhov, kot opažam, čeprav pa previdnost tudi ne sme biti odveč, da ne sodimo prehitro)
Čaw Kiss Wink Roll Eyes Cool


Ej no zdej, ce nekaj vprasas ne pomeni da sodis.

Pa ne samo to, vprasanja kakrsnakoli so ZELO zazeljena.

Ne vem kaj si s tem mislil, verjetno to ker je clovek nekako definiral duso pa imas zdaj obcutek, da bi jih lahko prepoznal ali celo strojno zaznal?
Ti le zastavi vprasanje, ker je malo nejasno pa dosti neresno.

Pravi da je dusa iz nemasnih delcev, kot so recimo fotoni. Torej ce so nemasni???

No saj bomo dobili odgovor.

L.p.

Back to top
« Last Edit: 21.01.2008 at 19:43:05 by Etrex »  

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #23 - 22.01.2008 at 08:19:46
 
Etrex wrote on 21.01.2008 at 16:20:14:
Lepo lepo, zelo lepo...

Sicer zato ker ni bilo pljuvanja cez izgubljeno in pomembno znanje, ki ga podaja Alojz...

In dejansko ste opazili da ima clovek ego? Bravo kaj naj recem.

Res ga ima... mimogrede, kaj poznaste koga ki ga nima? Kajti taksnega bi rad tudi sam spoznal.

Lahko se dela nekdo nekega rasvetljenca, ma bo prisla tocka, pri kateri bo bruhnil ego. Ceprav bo ta nivo dosti nad povprecjem, se vedno ego je.

Ok dokler ne dobimo odgovora od osebe na katero to leti, lahko povem kar si jaz mislim.

Clovek je pac kot vsak in kje pri bogu ste vi prebrali trditev da nima ega? Ali da se kakorkoli razlikuje od navadnega cloveka?

Sam tega nisem zasledil.

Njegov trud je bil vlagan v odkritje znanja, ki ga je clovestvo izgubilo. Znanje, brez katerega naj nebi bilo ravno lepo v prihodnosti.
Ne pa v osebnostno rast. Verjetno ni bilo casa za vse. Se sploh zavedaste kolicine podatkov? Vlozenega truda in casa? Se zavedate vrednosti podatkov za vas in clovestvo?

Mislim da bi bil tudi sam panicen, ce bi se zacela ladja potapljati... bi pac preracunal da je to neizogibno in bi imel na vesti celo ladjo ljudi, ki se mi smejijo v stilu: ma dej, dej to je nemogoce, ti se nic ne sekiraj samo na lezalnik lezi za ostalo bo ze poskrbel bog, ljubezen sama.

No da vem da imam resitev, jaz nebi imel ravno mirne vesti, kaj pa vi? Bi kar izgubili ego(socutje,slabo vest,...) in se raje delali nadcloveske in pustili da to resi narava?

No upam da je vsaj priblizno dobra primerjava, gotovo pa je v tem stilu.
Se bolj gotovo pa ima ta clovek podobne obcutke.

In temu se vi smejete?

No vidiste se vedno smo samo ljudje.

L.p.




Hmm, bratko, spet si pozabil na Glavnega, ki ima mimogrede v oblasti tudi urejanje narave, btw Roll Eyes. Torej, narava sama brez Boga spet ne bo nikakor nikoli ničesar sama rešila, četudi se morda tako zdi  Roll Eyes . Že štekaš  Roll Eyes?
O.K. , dobro, kakorkoli Cool .
Drugič naprej, ... moram delat' zdej  Tongue.
+ lep pozdravčaw , z Bogom , Večnim + Edinim Zakonodajalcem  Cool.
Bošt'
Back to top
 
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #24 - 22.01.2008 at 14:49:18
 
Etrex wrote on 21.01.2008 at 16:20:14:
In dejansko ste opazili da ima clovek ego? Bravo kaj naj recem.

Res ga ima... mimogrede, kaj poznaste koga ki ga nima? Kajti taksnega bi rad tudi sam spoznal.

Lahko se dela nekdo nekega rasvetljenca, ma bo prisla tocka, pri kateri bo bruhnil ego. Ceprav bo ta nivo dosti nad povprecjem, se vedno ego je.

Ok dokler ne dobimo odgovora od osebe na katero to leti, lahko povem kar si jaz mislim.

Clovek je pac kot vsak in kje pri bogu ste vi prebrali trditev da nima ega? Ali da se kakorkoli razlikuje od navadnega cloveka?

Sam tega nisem zasledil.






preberi se enkrat post pise da moral tapru spoznat kaj je ego

ker dokler ne ves kaj je ego se ne zavedas stanja Biti ali Jaz Sem.

mimogrede ves zakaj je kaos na zemlji zaradi ene misli I -jaz.

in ta misel jaz je ego in tudi vse druge misli, ki se vezejo na ta jaz je ego.

ego  misli, da more svet resiti pred necem.

stanje Biti je cista zavest brez misli.

cista zavest nikoli ne  resuje  svet pred necim ker vedno le opazuje igro sestavljanja in podiranja.

ego nacrtuje neke spremembe u svetu,cista zavest nikoli ker le opazuje spontano dogajanje, ki je minljivo.

tudi razsvetljenje posameznika ki dojame to stanje ciste zavesti je spontano.nikoli jo ne more doseci z raznimi tehnikami ker vse te tehnike in razne metode so ego.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #25 - 22.01.2008 at 15:31:48
 
Ok, kdo je potem brez ega?

Nobeden, ker ce bi bil, dvomim da bi ga poznal.


In seveda da je ego za vse kriv, samo ce ga hoces zanikat je se slabse in postane se mocnejsi. In moder je tisti ki ga zna uporabljat in to kadar sam zeli, danes pa vecji del ego kontrolira ljudi

V bistvu je problem, ker se ljudje poistovetijo z njim. Ce vzamem eno mocnejsih negativnih custev, kot je recimo jeza.

Ce si delal kaj na tem ves kako je, lahko se jo otepas in otepas oziroma jo enostavno nimas zamar, samo ko se za sekundo poistovetis z njo postane ta jeza ti sam.

In tu se konca kontrola, ko si se enkrat poistovetil, ze pomeni da nimas moci, kontrole da bi se otrgal od tega.

Povej so bili ljudje kdaj tako strogo preveseni v materjalno in z tako mocnim egom?

Drugace ego sam po sebi ni slaba stvar, zna bit zelo uporaben... no ja pa tudi kar nujen v materjalnem svetu.
Torej se enkrat: Ljudi brez ega ni, ego sam po sebi ni slab ampak je problem, ker se polasti ljudi.

Ce pomislimo, da smo ljudje zavestno vec ali manj na tretji cakri, solarni pleksus- kar izraza moc, ponos, slavo,...

V praksi: ponos in veselje da smo najvecji med najvecjimi, ampak vsak bo moral to pustiti za sabo in s tem delcek sebe, ne delcek tapravega sebe, ce bo hotel naprej.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #26 - 22.01.2008 at 15:43:55
 
Boštyxz wrote on 22.01.2008 at 08:19:46:
Hmm, bratko, spet si pozabil na Glavnega, ki ima mimogrede v oblasti tudi urejanje narave, btw Roll Eyes. Torej, narava sama brez Boga spet ne bo nikakor nikoli ničesar sama rešila, četudi se morda tako zdi  Roll Eyes . Že štekaš  Roll Eyes?
O.K. , dobro, kakorkoli Cool .
Drugič naprej, ... moram delat' zdej  Tongue.
+ lep pozdravčaw , z Bogom , Večnim + Edinim Zakonodajalcem  Cool.
Bošt'


To je res in tudi sem mislil naravo, kot univerzalno, kot univerzum ali pa bog, ne kot mrtvo naravo.

Ampak ne vem ce si me razumel, kaj sem hotel povedat.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #27 - 22.01.2008 at 16:21:14
 
Etrex wrote on 22.01.2008 at 15:31:48:
Ok, kdo je potem brez ega?

Nobeden, ker ce bi bil, dvomim da bi ga poznal.



spoznaj se pa boš vedel kdo je brez ega.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #28 - 22.01.2008 at 18:24:12
 
Ne vem kaj obracas, pa kaj ti ni jasno? Razumes: Ljudi brez ega ni, saj ce bi bili, kaj bi rabili telo?. Ljudi, ki so osvobojeni delovanja ega oziroma so blizu temu je zelo malo.

Pa se kot dodatek: Imas osebe, ki so zelo napadalne a v resnici niso nevarne saj sproti iztrosijo nakupiceno custveno energijo.

Imas pa taksne, ki se ti zdi da gre vse skozi njih, seveda dokler jih pravilno ne spoznas(pa sele takrat spoznas da jih nisi poznal). Takrat lahko vidis kako razdiralna je lahko nakopicena custvena energija.

In normalno in clovesko se mi zdi custveno energijo raje sproti iznicit, kot pa kopicit in se delati nekega rasvetljenca. Potem ko pa pride pomembna zivljenska situacija pa izgubiti nadzor nad sabo zaradi nesposobnosti soocanja z necim.

Verjetno si ze srecal na kaksni poznani osebi te izbruhe nakopicenih custev in na momente je izgledalo, kot da to sploh ni ta oseba?

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
smil3y7
1
*
Offline


Posts: 31

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #29 - 22.01.2008 at 20:16:24
 
Etrex wrote on 22.01.2008 at 18:24:12:
Ne vem kaj obracas, pa kaj ti ni jasno? Razumes: Ljudi brez ega ni, saj ce bi bili, kaj bi rabili telo?. Ljudi, ki so osvobojeni delovanja ega oziroma so blizu temu je zelo malo.

A to pomeni, da ego enačiš s telesom?  Shocked Undecided

Mimogrede - zakaj editiraš vse poste?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 764