Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 681 682 683 684 685 ... 764
(Read 1094656 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10230 - 21.12.2011 at 15:08:11
 
eni pravjo da temu čemur rečemo vakum da je  bistvu eter
da ono ni prazno ampak je polno

znanstveniki so samo misll da to kar vidjo da je nič
a blo je use

Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10231 - 21.12.2011 at 15:37:13
 
Sem ze enkrat dolgo nazaj vprasal ampak nisem dobil odgovora.
To sprasujem Alojza, kot s prejsnjim vprasanjem, ker drugace gredo odgovori cisto v druge vode. Z prejsnjim vprasanjem me je enostavno zanimalo ali je EM za nas na vrhu ali ne. In ne kaj ce se moramo tega pa tega prej navaditi in podobno dolgovezenje, ker to me ne zanima kar vem. Vem samo to da nam je blokiran dotok do neomejenega znanja ki je v nas, zanimalo me je ali je krivec neugodna ferkvenca ali mi sami, nic drugega.

Zdaj me zanima:
Kako bi lahko izmerili ferkvenco EM polja galaksije ali recimo osoncja, ali vsaj da bi prakticno dokazali kot to naredimo z kompasom z zemljinim poljem. Ta dokaz bi namrec pomenil ogromno in v znanosti vse postavil na glavo. Saj danes ni znano delovanje teh EM polij na razlicne oblike zivljenja.

Predvidevam da je tu problem, ker so ta EM polja bolj subtilna, ampak saj z danasnjo tehnologijo lahko ze skoraj vse dokazemo kar je realno.
Recimo duhovnega sveta ne moremo dokazat ker je blodnja v glavi. Kar pa je resnicno, pa smo se skoraj vse dokazali, bolj je problem da smo vse bolj slabo povezali.

Torej, kako in kaj je s tem mojim vprasanjem?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10232 - 21.12.2011 at 15:50:30
 
Etrex wrote on 21.12.2011 at 15:37:13:
Sem ze enkrat dolgo nazaj vprasal ampak nisem dobil odgovora.
To sprasujem Alojza, kot s prejsnjim vprasanjem, ker drugace gredo odgovori cisto v druge vode. Z prejsnjim vprasanjem me je enostavno zanimalo ali je EM za nas na vrhu ali ne. In ne kaj ce se moramo tega pa tega prej navaditi in podobno dolgovezenje, ker to me ne zanima kar vem. Vem samo to da nam je blokiran dotok do neomejenega znanja ki je v nas, zanimalo me je ali je krivec neugodna ferkvenca ali mi sami, nic drugega.

Zdaj me zanima:
Kako bi lahko izmerili ferkvenco EM polja galaksije ali recimo osoncja, ali vsaj da bi prakticno dokazali kot to naredimo z kompasom z zemljinim poljem. Ta dokaz bi namrec pomenil ogromno in v znanosti vse postavil na glavo. Saj danes ni znano delovanje teh EM polij na razlicne oblike zivljenja.

Predvidevam da je tu problem, ker so ta EM polja bolj subtilna, ampak saj z danasnjo tehnologijo lahko ze skoraj vse dokazemo kar je realno.
Recimo duhovnega sveta ne moremo dokazat ker je blodnja v glavi. Kar pa je resnicno, pa smo se skoraj vse dokazali, bolj je problem da smo vse bolj slabo povezali.

Torej, kako in kaj je s tem mojim vprasanjem?


Dalo bi se z nakimi senzorji merit-recimo jakost medsebojnega izmeničnega  EM valovanja Zemlje -lune.Potem jakost EM valovanja svetlobe-decev ki jih sipa na Zemljo-Sonce potem vpliv EM valovanja osončja na kocu pa vpliv galaktičnega EM valovanja na naše osončje v povezavi.MOrali bi imeti senzor,ki bi zaznaval hkrati najvišje in najmanjše EM frekvence,ki jih ZEmlja sprejema ob njeni    običajni EM frekvenci,ker se ta tudi spreminja tekoče kot se spreminjajo njeni letni časi.Lahkopa sledimo spremembam klime,človeka v določenih ciklih in izmerimo zemljinega EM valovanja kot neko osnovo,ki jo dopolnjujemo glede na sprejete EM frekvence.Zastopiš?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10233 - 21.12.2011 at 15:53:27
 
gape wrote on 21.12.2011 at 15:08:11:
eni pravjo da temu čemur rečemo vakum da je  bistvu eter
da ono ni prazno ampak je polno

znanstveniki so samo misll da to kar vidjo da je nič
a blo je use

Smiley


Ja lahko tudi eter.DEjstvo je,da se  lahko Rmept*vrednost  vesolja vrti v vakumu,ker drugeče ne bi bilo izmeničnega EM kroženja valovanja teles.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10234 - 21.12.2011 at 16:07:48
 
Zastopim, ampak zakaj do zdaj nobeden se ni naredil taksnega senzorja, senzorja EM valovanja galaksije.

Zanima me cisto prakticno, kaj nam preprecuje da naredimo taksen senzor?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10235 - 21.12.2011 at 16:20:46
 
Etrex wrote on 21.12.2011 at 16:07:48:
Zastopim, ampak zakaj do zdaj nobeden se ni naredil taksnega senzorja, senzorja EM valovanja galaksije.

Zanima me cisto prakticno, kaj nam preprecuje da naredimo taksen senzor?


Nabrž njegova konstrukcija,ali pa nihče na to sploh pomislil ni od tistih,ki naj bi mislili. Astrofizika-biologija vlade itd. Je boljše,da čim manj vemo za njih.Nas lahko po mili volji nategujejo in držijo v šahu.Za merjenje telesnih EM frekvenc je nekaj naredila ena nemška firma-v zdravilne namene. Diag Center d.o.o poglej in boš tam videl nekaj zadev povezanih z bioresonancami-diognisticiranje-aparati-zgodovina mogoče tudi proizvajalca.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10236 - 21.12.2011 at 16:35:33
 
Razumljivo

Drugace se mi to ne zdi slaba ideja, ker predvidevam da bi taksen  senzor veliko pomenil za razumevanje in dokazovanje vase teorije enotne vesoljne zakonitosti in hkrati metanja v kos znanstveno teoreticne navleke.

Sete kaj pomislil v to smer?



Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10237 - 21.12.2011 at 16:39:21
 
Etrex wrote on 21.12.2011 at 16:35:33:
Razumljivo

Drugace se mi to ne zdi slaba ideja, ker predvidevam da bi taksen  senzor veliko pomenil za razumevanje in dokazovanje vase teorije enotne vesoljne zakonitosti in hkrati metanja v kos znanstveno teoreticne navleke.

Sete kaj pomislil v to smer?





Ja ,da bi ga sam izdelal nemogoče.Nimam virov. Drugače pa kar se tiče mojega pisanja-pišem še na dva foruma mimogrede prespamam zraven,da seznanim čim širši krog ljudi. Vse bolj pa razmišljam še v eno drugo smer.Saj gre vse kar se napiše na svetovni splet-zadeva pač samodejno raste- kot raste naša zavest. Računaj,da je v zadnjih petih dneh P.D imel skoraj 4000 obiska-ogledov.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10238 - 21.12.2011 at 17:51:08
 
ŽIVLJENJE

Da bi lahko  razumeli življenje moramo naprej spoznati enotno vesoljno elementarno (snovno) fizikalno zakonitost mase-energije prostora časa.

Če te zakonitosti  ne poznamo- nimamo niti minimalnih možnosti da bi razumeli življenjsko večno-sedanjo vse vesoljno pojavnost in njeno soodvisnost od elementarne pojavnosti in njenih krožno ponavljajočih ciklov ,ki usodno vplivajo na življenjsko pojavnost v svojem izmeničnem večno-sedanjem  EM valovanju in krožni  rotaciji.

 Razumeti moramo kako življenje odgovarja na večno-sedanjo elementarno samo ohranitev s svojimi samo reprodukcijskimi verigami vrst,kjer ciklično pojavnost  individualnega osebka njegov konec  nadomesti  nov osebek v novem življenjskem ciklu..Vedeti moramo,da je življenje nosilec zavesti,z razliko od elementarnega ne-zavedanja. Življenje torej ozavešča elementarno vesoljno pojavnost,ta pa življenju nudi  preko svojih EM ciklov valovanja-kroženja atmosfere-vode itd  elementarne pogoje Zopet pridemo do načela soodvisnih večno-sedanjih  vezi življenje elementarno. Tu je potrebno razumeti vesoljno vlogo človeštva v ohranjanju reprodukcijskih verig vesoljnega življenja. Tako,da lahko pričakujemo sočasno s spoznanjem enotne vesoljne elementarne zakonitosti,tudi padec  Darwinove teorije nastanka in razvoja zemeljskih življenjskih vrst. Omenil bom bogokletno trditev: Mi Zemljo naseljujemo ciklično  z življenjem in gostujemo v posamičnem  15 milijardnem ciklu našega osončja na Zemlji točno 9 milijard let. Od kje smo in kdo smo- bomo pa ravno tako spoznali v enotnem paketu od tistih,ki imajo poslanstvo to  izgubljeno znanje ponovno  posredovati vsem na Zemlji.. Wink
Back to top
« Last Edit: 21.12.2011 at 20:21:18 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10239 - 22.12.2011 at 10:00:54
 
Alojz in Sandib wrote on 21.12.2011 at 14:20:53:
Boštyxz wrote on 21.12.2011 at 14:10:05:
Boštyxz wrote on 21.12.2011 at 11:26:10:
Ja, kukooo, ... a nis še nedolgo nazaj govoru, da Vakuma ni  Questioning Cheesy Questioning



... ja, kaj zdej, a je vakum, a ni ?  Questioning

Enostavno vprašanje , za odgovor z da, ali ne . Exclaim

Kaj je tu tako težkega za odgovorit ?  Huh Embarrassed


Ti Bošty pojma vakum (orig. vacuum) in njegove pojavnosti v vesolju ne razumeš. Ti to razumeš kot popolnoma prazen prostor.V resnici je pa samo manjša kolicina vodikovih atomov.na cm3 podobno kot zrak.


Aaaaahhh, sem pa mislu, da bosta z Igorjem kej drugega-novega-globljega povedala, pa - nič  Tongue

No, saj je bolje tako, da ne vesta vsega  Wink

Ni vsakemu dano da ve nekatere GlobljeVišje Stvari/Reči o Dogajanjih v vseh Vesoljih  Cool

Hvala Stvarniku za To  Roll Eyes Smiley

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10240 - 22.12.2011 at 10:20:43
 


Kdo v resnici smo Zemljani?

Zemljani smo čisto običajna satelitska dislocirana (sinova)civilizacija,svoje planetarne (očetove) civilizacije. V resnici  zemeljsko življenje izpostavlja znotraj posamičnih 15 milijardnih ciklov naša planetarna (očetova)civilizacija,kjer človek in življenje z njim gostuje znotraj tega 15 milijardnega cikla točno 9 milijard let. Zemljo v vsakem 15 milijardnem  ciklu zapustimo 3 milijarde let pred samo zlitjem osončja in ponovno pridemo 3 milijarde let po samo zlitju osončja naseliti.

Mnogi  slepo verjamejo,da je zemeljsko življenje res samo nastalo-kdor vsaj malo pozna zakonitost življenjskih  reprodukcijskih verig  vrst ,potem ta ve,da se vrste ne razmnožujejo  med seboj. Če bi bila ista genska osnova,potem bi  življenje še danes samo nastajalo in  življenjskih vrst sploh ne bi bilo,ampak bi Zemljo naseljevala zgolj ena'' avtohtona '' zemeljska življenjska vrsta .Nemogoče!!Samo ena vrsta nima možnosti preživetja,če ni  izpostavljena raznolika življenjska samo reprodukcijska  veriga,ki vsaki izpostavljeni-preneseni vrsti omogoča preživetje v celotnem zemeljskem vzajemnem  habitatu.

Kaj so moji argumenti,da trdim- kar trdim?  Moj prvi argument je,da so na Zemlji po treh milijardah letih od samo zlitja osončja, klima,vremensko atmosferski,vodni tokovi,bibavica,letni časi,ponavljajoči 28000letni cikli  ledenih  dob, ponovne otoplitve  itd. popolnoma enaki današnjim. Kdor misli,da bi bili ti cikli lahko drugačni,če na Zemlji ne bi bilo življenja se zelo moti.

Zemlja bi bila pusta,vendar s popolnoma enakimi cikli -kot jih poznamo danes. Atmosfera,voda skratka elementarna samo pojavnost Zemlje bi bila samo brez biotske raznolikosti in brez bio- mase,ki omogoča vrstam osnovo preživetja. Sedaj pridemo šele na temeljno vprašanje,zakaj so prve kopenske življenjske oblike flore in favne tako velike??? V morju in vodah je najlažje izpostaviti življenje,plankton –enoceličarji -mali rakci itd .je osnova,na kateri naseljuješ vrste brez velikega truda in relativno hitro..

Kopno pa nima potrebne biotske organske mase-izpostaviš jo samo z velikimi predstavniki vrst flore in favne. Postopek naseljevanja kopnega z vrstami  flore in favne je dolgotrajen proces,kjer z velikimi predstavniki vrst najhitreje dobiš biotsko osnovo za naseljevanje vrst,ki jim tako pridobljena bio masa omogoča preživetje-Idealna rešitev so žuželke in velika flora in favna,ki nudi veliko biotske mase za naseljevanje   planeta z ostalimi vrstami..Kako uničimo dinozavre ne bom pisal,ker to sploh ni problem,če imate poznate  ustrezno tehnologijo. Kaj je torej Zemlja?

Zemlja je deviški planet našega osončja,ki ciklično gosti življenje in človeka  zaradi svojih elementarnih pogojev,ki omogočajo njeno  naselitev z življenjem. Tu igra človek ključno življenjsko  vlogo. Sedaj se bo vsak  med nami vprašal zakaj mi tega ne vemo??

Odgovor je zelo preprost? MI smo sedaj in vedno na Zemlji dislocirana civilizacija svoje matične planetarne civilizacije,ki  je podvržena naravnim zakonitostim in naravni življenjski samo reprodukciji 'NAMENSKO'',da nekdo pride po naravni življenjski selekciji naše vrste ,do  najboljšega in najbolj sposobnega genskega materiala človeške  vrste.

To dejstvo pa sploh ni zastrašujoče,če upoštevamo dejstvo,da smo v resnici predvideni za bodoče  ''plemenjake'' naše vrste z najboljšimi  genskimi pred dispozicijami človeške vrste.

Mi Zemljani smo v resnici naravno vzgojen najboljši  genski  reproduktivni  material naše vesoljne vrste. Čas naše žetve je blizu in se dogaja vedno ko smo znotraj vsakega 28000 letnega  posamičnega civilizacijskega vala na vrhu svojih metafizičnih sposobnosti!!! Kaj je torej pred nami?

Sledi žetev in nabor bodočih-varuhov,sejalcev   in žanjcev vesoljnega življenja.

Je to kaj strašnega? Ne,ker nam je dana možnost prostovoljne odločitve,ostati ali se zavezati prostovoljno službi vesoljnemu življenju,za kar je nagrada umetna življenjska reanimacija-obnova lastnega življenjskega cikla zaradi vesoljne  službe v imenu življenja in za ohranitev življenja.

Kdo bo prišel na Zemljo? Prišli bodo naši nebeški bratje naše očetove civilizacije iz Siriusa v nebeških  vozilih(teološko kočijah)in mi se bomo odločali,za pot nebes,ali ostati tu,brez prisile in terorja. Nebeške ladje (agregati) delujejo na osnovi samo zlitja akumulirane in realizirane mase energije,kjer je posledica EM sila.

Odločitev slehernika,bo popolnoma in brezpogojno spoštovana!!!

Mi nimamo dostopa do te tehnologije samo zato,ker potem ne bi  več živeli pod naravno vesoljno zakonitostjo, ampak bi živeli pod umetno življenjsko tehnologijo. Kdor je bral našo metafizično preobrazbo znotraj posamičnega civilizacijskega vala(verjetno vsi tule,ki berete P.D.) mu ni potrebno ponovno omenjati homo neadertalisa,homo sapiensa niti homo dei.Kaj se bo dogajalo po žetvi? Tisti,ki odidejo iz Zemlje  gredo v službo vesoljnemu življenju. Tisti,ki ostanejo,nadaljujejo naraven cikel do naslednje28ooo letne  žetve in morajo računati,da bodo spet postali in padli na nivo homo-neandertalisa in se nato začeli preobražati v homo sapiensa i homo dei.
Takrat nastopi nova žetev. Tu in sedaj ste zvedeli zakaj imamo 'apurušeja '  teološko zapuščino,ki je osnova vseh verstev sveta. Vedenje izgubimo,vendar ga vedno zopet uspemo pridobiti nazaj.

Ohranjamo ga s teološkim sistemom,ko se naš akumuliran brezčasen genski spomin prebudi zaradi ugodnih elementarnih  EM frekvenc ,ki delujejo na nas. Zopet uspemo v točno določenem času  znotraj posamičnega cikla dešifrirati to zapuščino..
In to je sedaj pred vami. Povezovanja napisanega se morate naučiti sami. Spisano pa je v zadnjem tednu večina potrebnih informacij na P.D.
Back to top
« Last Edit: 22.12.2011 at 11:48:56 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10241 - 22.12.2011 at 10:21:46
 
Bošty ne smetej s svojimi nabulozami-Prosim te!! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10242 - 22.12.2011 at 11:28:03
 
Kam segajo korenine drevesa življenja človeka,ki vam tole piše? Točno tja-- kamor segajo korenine nas vseh!

Takrat je bilo drevo, bila je vrba;
zasajena je bila na bregovih čistega Evfrata in Evfrat jo je napajal s svojo vodo.
Južni veter jo je nekoč z divjim pišem popolnoma podrl, zlomil ji krošnjo in Evfrat jo je odnesel na svojih valovih.

Gospa, ki se je sprehajala v strahu pred Anujevo besedo, ki se je sprehajala v strahu pred Enlilovo besedo,
je ujela v svojo roko drevo in ga odnesla v mesto Uruk. »Ponesem jo v sveti gaj čiste Inanni!«


Innani-gospodarica neba!!!Galaktična Sončna dinastija!!IZ-IZ Vrba prvo sveto drevo na Zemlji,v koreninah katere se je kasneje naselila kača-zemeljsko zlo!Nič tragičnega-naravno!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10243 - 22.12.2011 at 12:24:31
 
Alojz na čem utemeljuješ svoje trditve ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10244 - 22.12.2011 at 13:03:47
 
Alojz in Sandib wrote on 22.12.2011 at 10:20:43:
Kdo v resnici smo Zemljani?

...

To dejstvo pa sploh ni zastrašujoče,če upoštevamo dejstvo,da smo v resnici predvideni za bodoče  ''plemenjake'' naše vrste z najboljšimi  genskimi pred dispozicijami človeške vrste.

Sledi žetev in nabor bodočih-varuhov,sejalcev   in žanjcev vesoljnega življenja.

Odločitev slehernika,bo popolnoma in brezpogojno spoštovana!!!

u bistvu si povedu čist isto kot kavasilas
in to dejstvo se ve od zdavni
in se ga preobrača in dela kopije od njega do nezavesti - dezinformacija da bi se ne prepoznala informacija

vprašanje je samo, kaj lahko naredimo da bo žetev čim blj bogata
da nas bo čim več plemenjakov

'težava' je glih u svobodni volji posameznika
posameznika ki ne ve kaj svoboda je
ponavadi niti kaj volja je
namera

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 681 682 683 684 685 ... 764