Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 27975 times)
Fiction
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 18

Spalna paraliza - bela izventelesna energija
20.08.2007 at 13:09:06
 
Kot prvo naj pohvalm tole stran in njene avtorje. Če bi vedu zanjo, bi se vpisu že dost prej kot danes. Je res dbest!

OK zdj pa k stvari. Že dobre dve leti me matra spalna paraliza. Kdor zanjo prvič sliš naj si pogleda podrobno na internet sleep paralysis. Da na kratko obrazložim. Spalna paraliza je v bistvu neko čudno stanje in sicer se nikakor ne morš zbudit. Pri tem maš lucidne sanje torej sanjaš da si zbujen in sanjaš realni svet potem pa se kmal zaveš da si še vedno v postli. Ko ti končno rata odpret oči pa se ne moreš premaknt in se pač matraš tolk časa dokler se ne zbudiš v kompletu. Jz za to rabm okol minuto, ker mam že navežban sistem. V glavnem ta zadeva je dost zoprna ampak se navadš. To se mi je na začetku dogajalo tudi vsak dan po nekaj tednov. Dohtarji pa tko niso nč vedl kaj je narobe.

Zdej pa k glavni stvari. Pred dobrim letom sem se sredi noči spet zavedal, da sanjam. Ker je bit ujet v sanjah (če se jih zavedaš) res muka, sem se poskušal zbudit. Po dolgi paralizi se mi le rata zbudit ampak je bila sila spanca, ki te vleče nazaj premočna. Torej zbudim se le za pet do deset sekund tolk da sem se obrnil na bok in spet zaspal. Takoj ko sm zaprl oči (leže na boku) me je zopet zagrabla spalna paraliza in še isto sekundo se nisem mogu več premaknit. Uspelo pa mi je odpret oči in v tistem trenutku sem ujel belo energijo ki se dviga z mene. Zvok v ušesih je postal vedno bolj hrumeč. Bolj ko sem gledal bolj se je ta bela energija dvigovala iz mene in občutek je bil res srhljiv. Iz radovednosti sem poskušal opazovat dogajanje čim dlje ampak s tem je naraščal v meni nek grozen pritisk in zvok šumenja je postajal že neznosen zato sm zaprl oči in v hipu se je vse utišalo in lahko sem se premaknil.

No naj povem, da sem bil precej usran (ne dobesedno no...) po tem dogodku in nisem šel več sploh spat to noč. Zdej pa me zanima če se komu svet kaj naj bi to blo??? Jz še do danes ne najdem razlage.

Duša to ni mogla bit, ker kot razumem je duša - zavedanje in po tej logiki bi mogu jz opazvat svoje telo, ki ga zapuščam ne pa obratno....
Torej ma kdo kšno idejo???
Back to top
 
 
IP Logged
 
U.
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 45

Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #1 - 20.08.2007 at 19:50:18
 
Ena izmed možnih razlag je ta, da je bila "bela energija" tvoj eterični dvojnik, v katerega pa nisi prenesel dovolj svoje zavesti in si ga posledično doživljal kot ločen objekt.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Fiction
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 18

Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #2 - 20.08.2007 at 20:56:05
 
eterični dvojnik pravš hmmm morm se pozanimat...hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
3
***
Offline

Nitai Gauranga
Posts: 159
Grosuplje
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #3 - 21.08.2007 at 08:11:10
 
Fiction wrote on 20.08.2007 at 13:09:06:
Kot prvo naj pohvalm tole stran in njene avtorje. Če bi vedu zanjo, bi se vpisu že dost prej kot danes. Je res dbest!

OK zdj pa k stvari. Že dobre dve leti me matra spalna paraliza. Kdor zanjo prvič sliš naj si pogleda podrobno na internet sleep paralysis. Da na kratko obrazložim. Spalna paraliza je v bistvu neko čudno stanje in sicer se nikakor ne morš zbudit. Pri tem maš lucidne sanje torej sanjaš da si zbujen in sanjaš realni svet potem pa se kmal zaveš da si še vedno v postli. Ko ti končno rata odpret oči pa se ne moreš premaknt in se pač matraš tolk časa dokler se ne zbudiš v kompletu. Jz za to rabm okol minuto, ker mam že navežban sistem. V glavnem ta zadeva je dost zoprna ampak se navadš. To se mi je na začetku dogajalo tudi vsak dan po nekaj tednov. Dohtarji pa tko niso nč vedl kaj je narobe.

Zdej pa k glavni stvari. Pred dobrim letom sem se sredi noči spet zavedal, da sanjam. Ker je bit ujet v sanjah (če se jih zavedaš) res muka, sem se poskušal zbudit. Po dolgi paralizi se mi le rata zbudit ampak je bila sila spanca, ki te vleče nazaj premočna. Torej zbudim se le za pet do deset sekund tolk da sem se obrnil na bok in spet zaspal. Takoj ko sm zaprl oči (leže na boku) me je zopet zagrabla spalna paraliza in še isto sekundo se nisem mogu več premaknit. Uspelo pa mi je odpret oči in v tistem trenutku sem ujel belo energijo ki se dviga z mene. Zvok v ušesih je postal vedno bolj hrumeč. Bolj ko sem gledal bolj se je ta bela energija dvigovala iz mene in občutek je bil res srhljiv. Iz radovednosti sem poskušal opazovat dogajanje čim dlje ampak s tem je naraščal v meni nek grozen pritisk in zvok šumenja je postajal že neznosen zato sm zaprl oči in v hipu se je vse utišalo in lahko sem se premaknil.

No naj povem, da sem bil precej usran (ne dobesedno no...) po tem dogodku in nisem šel več sploh spat to noč. Zdej pa me zanima če se komu svet kaj naj bi to blo??? Jz še do danes ne najdem razlage.

Duša to ni mogla bit, ker kot razumem je duša - zavedanje in po tej logiki bi mogu jz opazvat svoje telo, ki ga zapuščam ne pa obratno....
Torej ma kdo kšno idejo???

ja, duša to ni bla. prav si napisu, da je duša tisto oz. tisti, ki se zaveda. iz nivoja duše oz. pravega sebe se lohk zavedaš svojga grobega materialnega telesa in tud subtilnega, katere del je bila tista bela energija.
Back to top
 

Nitai Gauranga
WWW WWW  
IP Logged
 
Millenius
1
*
Offline


Posts: 11
Grosuplje
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #4 - 29.09.2007 at 18:29:07
 
lep pozdrav vsem,  Smiley

aaa ta tematika mi je pa kr blizu, sam imam kar nekaj izkušenj z spalno paralizo.. vse odgovore, ki sem jih potreboval, so bili v e-knjigi  Astral Dynamics - Robert Bruce - New energy ways..če jo ne najdete vam jo lahko pošljem..

take care,matic
Back to top
 
 
IP Logged
 
SunRain
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 6

Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #5 - 01.10.2007 at 21:08:33
 
Pozdravljen Fiction

Jaz bi ti samo odgovorila tole: tudi jaz sem imela kar precej spalnih paraliz, precej podobno kot ti. Prve paralize so bile bol tihe potem pa so postajale vedno glasnejše, dokler se nekaj o tem nisem naučila in pomirila. Bila sem čisto prestrašena in mislila sem, da se mi bo zmešalo. Potem pa kar naenkrat boom. Stopila sem v nek drug svet...
Kako? V tistem trenutku ko je strašno glasno vibriralo sem se morala čisto umiriti in biti brez kančka misli Kako mi je uspelo, da sem se lahko tako pomirila? Včasih sem vibrirala zelo dolgo po presledkih celo uro, sam veš, da je lahko že minuta strašna. Potem nisem zmogla iti ven iz tega in sem se pustila toku vibracij, da naj napravijo kar  morajo... Takrat sem mislila, da bom umrla, da me vzame nevem kaj. Strah me je bilo.  Potem sem videla tudi z očmi drug svet. Svet intuicije, če se lahko tako izrazim. Tudi kakšno nesrečo sem lahko preprečila. Ampak, je to precej utrujajoče, ker neveš kako bi to povedal in ali sploh lahko verjameš, da je vse to res.
So tudi svetle strani in dokaj bogate.  Smiley  Ko si v takšni paralizi se zlahka dvigneš. Naprimer astralna projekcija. To je ena izmed najbolj super stavri kar sem jih doživela. Lahko letiš po zraku in vse okrog tebe je svetlo, si kot lučka. Svetiš, mislim, da je to sončni pleksus. To je najbolj nora stvar kar se ti lahko v življenju zgodi.... To je precej bogat svet. Tvoj svet tvoje življenje je s tem bogatejše za neprecenljivo vrednost. Ni ga denarja ali zlata, ki bi ti dal tolikšno bogastvo.

Še nekaj. Poglej v tem svetu si precej občutljiv zato je dobro, da živiš mirno in kar je najbolj pomembno POZITIVNO življenje. Kaj hitro se lahko zgodi, da te obkroži kaj drugega.
To pa seveda ni težko, saj si že s tem ko se ti to dogaja izbral ravno to Pozitivo Smiley

Lep pozdravček
SunRain
Back to top
 
 
IP Logged
 
SunRain
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 6

Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #6 - 01.10.2007 at 21:25:25
 
Še nekaj bi rada povedala. Vse kar se dogaja tebi si ti, pa čeprav je to tvoj nevem kakšen dvojček.
V mojem življenju je bila pogostost ponavljanj spalnih paraliz le del v katerem sem spoznala sebe še malo globlje. Nikjer v nobeni knjigi in nobenem forumu nisem zasledila, nekaj kar bi mi lahko natanko pojasnili dogajanja. Tudi marsikateri pogovor sem imela, celo z nekim prikritim društvom, kateri vsi znajo astralno poleteti. Pa sem vedela, da sem jaz samo jaz in rečem lahko le hvalabogu, da sem izbrala to pot na kateri sem.

S teboj fiction je ravno tako. Izbral si si takšno življenje v katerem hočeš poglobiti sebe s skrajno mirnostjo in tišino. Domnevam, da si precej jasnoslišen in subtilen.

Upam, da sem ti kolikor toliko odgovorila in da nisem preveč nerazumljiva.



Back to top
 
 
IP Logged
 
PorPramuk
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #7 - 04.10.2007 at 00:59:48
 
Meni se spalna paraliza dogaja ze nekako ... skoraj deset let, vcasih bolj pogosto, vcasih manj, na zacetku je bil kar velik sok, predvsem zato, ker sem ob postelji zagledal kot nekaksna temna bitja, ki niso zelela nic dobrega, vcasih je mocno stiskalo okoli prsnega kosa zaradi neznanega razloga. Bolj ko sem se upiral in se hotel prebuditi, slabse je bilo. Pred kaksnim tednom sem po dolgem casu zopet dozivel neprijetno izkusnjo in sicer obcutek, kot da me je med to paralizo nekdo prijel mocno okoli vratu in me "vrgel ob steno" .... potem sem se zbudil, prepoten in rahlo sokiran....

Ni mi cisto jasno kaj se dogaja  Wink  Shocked  Embarrassed ... in zakaj do tega pride.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #8 - 05.10.2007 at 08:29:06
 
Podobne izkušnje sem imel, še ko sem bil mlajši , recimo do okrog 15. leta , največ pa okrog 10. leta  Cry. Potem je vseskupaj postajalo čedalje redkejši pojav, in sedaj že skoraj 10 let nimam več takšnih in podobnih "mučenj" , ki so trajala "celo večnost", ob moji "nemoči" Huh.
Hvala Gospodu Bogu, da je zdaj to minilo + upam, da se ne bo več ponovilo, ker imam že čez dan preveč dela, kaj šele, da bi se moral spet tako mučiti ponoči  Cool.
Pa lep dan, še naprej , ...  Roll Eyes ...
by Boštyx & Kopron live team
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #9 - 07.10.2007 at 13:47:46
 
PorPramuk wrote on 04.10.2007 at 00:59:48:
Meni se spalna paraliza dogaja ze nekako ... skoraj deset let, vcasih bolj pogosto, vcasih manj, na zacetku je bil kar velik sok, predvsem zato, ker sem ob postelji zagledal kot nekaksna temna bitja, ki niso zelela nic dobrega, vcasih je mocno stiskalo okoli prsnega kosa zaradi neznanega razloga. Bolj ko sem se upiral in se hotel prebuditi, slabse je bilo. Pred kaksnim tednom sem po dolgem casu zopet dozivel neprijetno izkusnjo in sicer obcutek, kot da me je med to paralizo nekdo prijel mocno okoli vratu in me "vrgel ob steno" .... potem sem se zbudil, prepoten in rahlo sokiran....

Ni mi cisto jasno kaj se dogaja  Wink  Shocked  Embarrassed ... in zakaj do tega pride.


Ko se ti to zgodi, pokliči na pomoč nekoga od "višjih", s katerim se počutiš povezanega - kakšnega duhovnega mojstra ali angela varuha ali Boga direktno. Lahko se tudi naučiš eno mantro, ki baje odžene vsako temno silo. Opisal jo je gnostični učitelj Samael Aun Weor, izvira pa baje iz Krišna upanišade.
Mantra gre takole (zapisano kot se izgovori): "KLIM KRIŠNAJA GOVINDAJA GOPIĐANA VALABHAJA SVAHA"
Tkole je opisal to mantro:
In the Gopalatapani and Krisna Upanishad we have found the mantram that has the power to instantly form the terrible Flaming Star in the astral plane, before which demons flee in terror...

Druga mantra, ki tud zaleže v taki situaciji z demoni je: "OM NAMO BHAGAVATE". Je v sanskrtu in neposredno kliče moč Boga.

Sicer pa je mantra samo orodje, pomembna je predvsem vera v njeno moč. Najlažji način pa je seveda preprosto poklicat nekoga od "višjih", ki ti je blizu in mu zaupaš. Mene je to parkrat rešil iz zelo težke situacije, ko so me demoni težkega kalibra v sanjah v astralu že hudo zmatral  Smiley
Če ne čutiš kakšne posebne povezave z nobenim od višjih, pa probi z mantro, tisto, ki ti bolj odgovarja. V obeh primerih je pomembno, da to pomoč "natreniraš" najprej v budnem stanju, da postane del tvojega notranjega bitja in se boš tud pol v kakšni težki situaciji spomnu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #10 - 07.10.2007 at 13:52:47
 
Aja, baje pa zelo pomaga proti raznim temnim silam tud zelo preprosto zdravilo - žvečenje nageljnovih žbic (klinčkov po domače)  Smiley Poznam osebo, ki se je na tak način v trenutku znebila hudih vsakodnevnih napadov iz astrala. Zjutraj ko se zbudiš, dva komada v usta in žvečiš ene 15 min.
Back to top
 
 
IP Logged
 
SunRain
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 6

Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #11 - 07.10.2007 at 16:20:10
 
Dayaran zelo zanimivo, tudi jaz sem si pomagala z višjimi duhovnimi bitji.
Jaz sem prosila Jezusa in Marijo, saj sta mi ta dva bolj blizu oziroma bolj znana. Res zelo učinkovito.

Tako sem postala tudi bolj verna in zaupljiva do obeh. Še posebej do Marije, ki se predstavlja kot žena in mati. Pomaga mi zaščititi svojega otroka in moža ter bolje živeti naš vsak dan.

Hvala Bogu za vero in zaupanje v sveto  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Zaggy
3
***
Offline

Riba, ki se je izgubila
v morju, je še vedno
doma.
Posts: 109

Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #12 - 07.10.2007 at 19:14:32
 
Dayaran wrote on 07.10.2007 at 13:47:46:
PorPramuk wrote on 04.10.2007 at 00:59:48:
Meni se spalna paraliza dogaja ze nekako ... skoraj deset let, vcasih bolj pogosto, vcasih manj, na zacetku je bil kar velik sok, predvsem zato, ker sem ob postelji zagledal kot nekaksna temna bitja, ki niso zelela nic dobrega, vcasih je mocno stiskalo okoli prsnega kosa zaradi neznanega razloga. Bolj ko sem se upiral in se hotel prebuditi, slabse je bilo. Pred kaksnim tednom sem po dolgem casu zopet dozivel neprijetno izkusnjo in sicer obcutek, kot da me je med to paralizo nekdo prijel mocno okoli vratu in me "vrgel ob steno" .... potem sem se zbudil, prepoten in rahlo sokiran....

Ni mi cisto jasno kaj se dogaja  Wink  Shocked  Embarrassed ... in zakaj do tega pride.


Ko se ti to zgodi, pokliči na pomoč nekoga od "višjih", s katerim se počutiš povezanega - kakšnega duhovnega mojstra ali angela varuha ali Boga direktno. Lahko se tudi naučiš eno mantro, ki baje odžene vsako temno silo. Opisal jo je gnostični učitelj Samael Aun Weor, izvira pa baje iz Krišna upanišade.
Mantra gre takole (zapisano kot se izgovori): "KLIM KRIŠNAJA GOVINDAJA GOPIĐANA VALABHAJA SVAHA"
Tkole je opisal to mantro:
In the Gopalatapani and Krisna Upanishad we have found the mantram that has the power to instantly form the terrible Flaming Star in the astral plane, before which demons flee in terror...

Druga mantra, ki tud zaleže v taki situaciji z demoni je: "OM NAMO BHAGAVATE". Je v sanskrtu in neposredno kliče moč Boga.

Sicer pa je mantra samo orodje, pomembna je predvsem vera v njeno moč. Najlažji način pa je seveda preprosto poklicat nekoga od "višjih", ki ti je blizu in mu zaupaš. Mene je to parkrat rešil iz zelo težke situacije, ko so me demoni težkega kalibra v sanjah v astralu že hudo zmatral  Smiley
Če ne čutiš kakšne posebne povezave z nobenim od višjih, pa probi z mantro, tisto, ki ti bolj odgovarja. V obeh primerih je pomembno, da to pomoč "natreniraš" najprej v budnem stanju, da postane del tvojega notranjega bitja in se boš tud pol v kakšni težki situaciji spomnu.


Se strinjam Dayaran, sem se spolnil mučnih sanj izpred let, pred srednjo šolo natančneje, le da sem takrat klical mamo na pomoč, kar pa je v paraliziranem stanju precej težko, če se še premakniti ne moreš in odpreti ust. V teh težkih in mučnih situacijah je res najbolje prositi Boga direktno za pomoč.
V vezi s tem se spominjam kako je nek prijatelj vprašal starejšega moža ali je veren, pa je ta starejši odgovoril, da ne ve. In mu prijatelj odgovori nekako tako:" da zdaj bi pa že lahko vedel. V stiski pa se ljudje kaj hitro spomnejo in prosijo: BOG POMAGAJ. "  -  Če prav razumem je prevod mantra OM NAMO BHAGAVATE.
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
nahate.d
Ex Member




Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #13 - 07.10.2007 at 20:36:16
 
Dayaran wrote on 07.10.2007 at 13:47:46:
PorPramuk wrote on 04.10.2007 at 00:59:48:
Meni se spalna paraliza dogaja ze nekako ... skoraj deset let, vcasih bolj pogosto, vcasih manj, na zacetku je bil kar velik sok, predvsem zato, ker sem ob postelji zagledal kot nekaksna temna bitja, ki niso zelela nic dobrega, vcasih je mocno stiskalo okoli prsnega kosa zaradi neznanega razloga. Bolj ko sem se upiral in se hotel prebuditi, slabse je bilo. Pred kaksnim tednom sem po dolgem casu zopet dozivel neprijetno izkusnjo in sicer obcutek, kot da me je med to paralizo nekdo prijel mocno okoli vratu in me "vrgel ob steno" .... potem sem se zbudil, prepoten in rahlo sokiran....

Ni mi cisto jasno kaj se dogaja  Wink  Shocked  Embarrassed ... in zakaj do tega pride.


Ko se ti to zgodi, pokliči na pomoč nekoga od "višjih", s katerim se počutiš povezanega - kakšnega duhovnega mojstra ali angela varuha ali Boga direktno. Lahko se tudi naučiš eno mantro, ki baje odžene vsako temno silo. Opisal jo je gnostični učitelj Samael Aun Weor, izvira pa baje iz Krišna upanišade.
Mantra gre takole (zapisano kot se izgovori): "KLIM KRIŠNAJA GOVINDAJA GOPIĐANA VALABHAJA SVAHA"
Tkole je opisal to mantro:
In the Gopalatapani and Krisna Upanishad we have found the mantram that has the power to instantly form the terrible Flaming Star in the astral plane, before which demons flee in terror...

Druga mantra, ki tud zaleže v taki situaciji z demoni je: "OM NAMO BHAGAVATE". Je v sanskrtu in neposredno kliče moč Boga.

Sicer pa je mantra samo orodje, pomembna je predvsem vera v njeno moč. Najlažji način pa je seveda preprosto poklicat nekoga od "višjih", ki ti je blizu in mu zaupaš. Mene je to parkrat rešil iz zelo težke situacije, ko so me demoni težkega kalibra v sanjah v astralu že hudo zmatral  Smiley
Če ne čutiš kakšne posebne povezave z nobenim od višjih, pa probi z mantro, tisto, ki ti bolj odgovarja. V obeh primerih je pomembno, da to pomoč "natreniraš" najprej v budnem stanju, da postane del tvojega notranjega bitja in se boš tud pol v kakšni težki situaciji spomnu.


Tudi jaz se strinjam  Smiley, dobro si povedal Dayaran,

Tudi jaz imam izkušnjo z negativnimi obiskovalci  Huh in zelo pomembna se mi zdi tudi vera v Boga kot praviš, ker v taki situaciji je zelo pomembna.

Drugače pa jaz prostor prečistim s kadili inces, lahko pa tudi kadilo, ki ga uporabljajo krščani, to res zelo prečisti prostor.  

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
PorPramuk
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #14 - 08.10.2007 at 18:05:13
 
No lepo.

Kje se pa lahko dobi kadila inces ?

Hvala Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2