Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 
(Read 26678 times)
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Lunin mrk
Reply #105 - 09.03.2007 at 08:15:57
 
Boštyxz wrote on 08.03.2007 at 22:29:20:
Minus, minus, yo're doin' my friend  Cheesy . This is not "The way"  Tongue...  Slava = Minus, tko da pri meni nič ne pomeni, ker je škodljiva  Cool. Mogoče kaj drugega ... Roll Eyes... Questioning


se mi zdi da s te moke ne bo kruha  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Lunin mrk
Reply #106 - 10.03.2007 at 08:15:50
 
Ja, res ne, ker pri meni "ne pali" več  Grin Wink
drugje je pa tud itak mrk ( Lunin + Duhovni  Roll Eyes) ...
Back to top
« Last Edit: 10.03.2007 at 13:21:49 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Lunin mrk
Reply #107 - 10.03.2007 at 20:34:48
 
Boštyxz wrote on 06.03.2007 at 15:44:38:
Ejga, seveda se da hitrosti informacij prenašati hitreje , kot pa z zelooo počasno hitrostjo svetlobe  Exclaim Cool Shocked... le da uradna znanost tega šer ne ve, ker je zelooo " za časom "  Tongue...
Vendar , ta znanja pa že niso več za v to temo ... Lips Sealed


Malo več skromnosti in zavedanje, da gre samo za verjetje, pa res ne bi škodilo. Skromnost je (na neki lestvici tistih, ki naj bi Vedeli) še precej pred Slavo in podobnimi stvarmi.

Nasploh se mi prožge avrnostna lučka ko nekdo nekaj ve, česar po objektivnih merilih ne more vedeti, sploh pa če sam vem da je resnica trivialno nasprotna.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Lunin mrk
Reply #108 - 11.03.2007 at 13:15:57
 
Kako pa bi ti lahko vedel, kaj nekdo lahko ve in česa ne  Shocked ? No, če sklepaš vse po sebi  Tongue... potem ne boš prišel daleč  Cheesy...
Pa lep, sončen dan, ... še naprej ... skozi /v večnost Cool .... by Boštjan  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Lunin mrk
Reply #109 - 11.03.2007 at 19:55:08
 
To pa že vem, da se ne prenašajo informacije, temveč električni signali ali pač kak drug nosilec le teh.

V metafiziki je pa pač vse mogoče, saj gre za konstrukte in tu ne šteje kaj kdo ve, temveč česa vse ne ve, da lahko "lupa v 3 dni".
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Lunin mrk
Reply #110 - 12.03.2007 at 08:37:52
 
evo oldi  Wink... nekaj čtiva ...http://www.e-knjigarna.si/knjige/polje.html
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Lunin mrk
Reply #111 - 12.03.2007 at 11:58:04
 
Bardo, veš kaj... sem oddal prvo prijavo za fiziko, izredni. Cheesy Če že študiram metafiziko, mi bo poglobljeno znanje iz fizike prišlo hudo prav. Sem se sicer mislil naslednje leto na psihologijo (izredni vpis je možen vsake tri leta), pa bom namesto tega raj v lastni režiji še naprej študiral Junga, ki je men osebno alfa in omega, v akademskih sferah pa je okarakteriziran za neznanstvenega... Tko, da je fizika definitivno boljša izbira (astronomsko geofizična smer).

Ob priliki nadaljujeva debato; si me spomnil na mojo (še neizživeto) strast do fizike, hvala.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8