Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4914 times)
Oresta
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Gender: female
Strah pred ostati sam
19.05.2006 at 15:58:39
 
Joj sej ne vem kje naj začnem. Mal sem prebirala vaše poste....pa se kej tudi sama najdem. Zanima me, ali je še koga strah, da bo ostal sam...tko, brez partnerja mislim. Mam namreč ful problemov s tipi, ful si želim biti z nekom, hkrati pa sem verjetno tudi mal zbirčna...sam v lajfu je tko, da tist k je teb všeč, mu ti nisi in obratno. Nekaj na silo pa se ne da furat.

Mela sem enga tipa pa je blo vse kul, sam sva končala, ker se on neki ustrašu in je pol povedal (čez eno leto!!!) da ni vedu zakaj se je ustrašu, sam da zdej ve, da očitno mu to ni bilo to. Zdej sem tud končala eno vezo, zaljubila sem se v tipa, pol mi pa on pove, da v bistvu mu ni nič do mene in da me ima samo za seks. Ne vem..zanima me, zakaj lahko privlačim tipe, ki bi sam to počel z mano....čim je pa kej resnejšega, pa ne...a nisem sposobna neke veze obdržat....finta je v tem, da jst tipu nič ne težim, mu pustim vso svobodo...ne vem. Zdej ko sem pa spet sama, me je pa strah, da bo tko za vedno ostal. Pa tud ko razmišljam, kje nove ljudi spoznavat, vse skup ni nič rožnato.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Strah pred ostati sam
Reply #1 - 19.05.2006 at 21:09:01
 
Oresta wrote on 19.05.2006 at 15:58:39:
Zdej ko sem pa spet sama, me je pa strah, da bo tko za vedno ostal.
Pa tud ko razmišljam, kje nove ljudi spoznavat, vse skup ni nič rožnato.

a je že kdaj tko ostal?
zakaj bi zdej?

ne razmišlji ... spoznaj nove ljudi ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Strah pred ostati sam
Reply #2 - 20.05.2006 at 19:15:29
 
Oresta wrote on 19.05.2006 at 15:58:39:
Zdej sem tud končala eno vezo, zaljubila sem se v tipa, pol mi pa on pove, da v bistvu mu ni nič do mene in da me ima samo za seks. Ne vem..zanima me, zakaj lahko privlačim tipe, ki bi sam to počel z mano....čim je pa kej resnejšega, pa ne...a nisem sposobna neke veze obdržat....


Nič se ni on ustrašu. Tebe je strah. In ja, prav imaš, ti nisi sposobna neke veze obdržat.
Ko se boš ti spremenila, se bo vse spremenilo. Vse kar narediš, vse kar misliš, pa če se
tega zavedaš ali ne, učinkuje na tvojo 'realnost'.

Osredišči se, ne vrti se okoli svoje osi in kreiraj.
Nič ni narobe s temi tipi, očitno te privlačijo. Začni gledat s svoje perspektive ne z njihove.

In ne se oklepat pričakovanj, pozab vse kar so te naučil kako naj bi bilo.
Zakon je tak, tisto, česar se krčevito držiš, tisto se ti izmika.

Vprašaj se: od kod strah, od kod???




Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
quadesh(Guest)
Guest




Re: Strah pred ostati sam
Reply #3 - 22.05.2006 at 09:55:25
 
Oresta:
Joj sej ne vem kje naj začnem. Mal sem prebirala vaše poste....pa se kej tudi sama najdem. Zanima me, ali je še koga strah, da bo ostal sam...tko, brez partnerja mislim. Mam namreč ful problemov s tipi, ful si želim biti z nekom, hkrati pa sem verjetno tudi mal zbirčna...sam v lajfu je tko, da tist k je teb všeč, mu ti nisi in obratno. Nekaj na silo pa se ne da furat.  




Po pravici povedano sem imela tudi sama takšne težave. Strah pred tipi oziroma strah pred tem, da bi se na koga navezala je bil tako močan, da ko je prišla šansa za lepo zvezo, je šlo vse v maloro še preden se je karkoli konkretnega začelo.
Ne vem pa zakaj imamo punce tak strah-se mi zdi, da ves ta način življenja tako vpliva na nas, saj je zveza postala nekakšna "vrednota". Sej veše ala Bridget Jones varianta-k se ženska non stop obremenjuje zaradi tega ker nima fanta-halo?
Prvo kot prvo moraš začeti imeti rada sama sebe in se ne obremenjevati s tem, da nimaš fanta. Ali ni škoda vse te energije, ki jo porabiš samo za razmišlanje o tem? Raje počni stvari ki te osrečujejo in izpopolnjujejo. In kaj kmalu boš srečala koga, ki bo hotel deliti s tabo prosti čas;)
Na koncu pa še pomisli na vse tiste, ki se srečajo res pozno-en par se ženi ta mesec. Poznata se eno leto stara sta pa oba okoli 50..... So there is still hope, besos*
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oresta(Guest)
Guest




Re: Strah pred ostati sam
Reply #4 - 22.05.2006 at 10:13:47
 
[quote author=Rose link=1148047119/0#2 date=1148145329]Oresta wrote on 19.05.2006 at 15:58:39:
Vprašaj se: od kod strah, od kod???[/color]





Hm....res je vse kar je napisano...zavedam se, da me je strah in da imam v vsebi velik agresije do moških in jeze. Za to še približno vem, od kod izvira....od kod izvira pa strah, pa pojma nimam. Kakšen recept kako naj to odkrijem?

ok...pa še nekaj...če vse kar mislim, vpliva na mojo realnost, kako naj to spremenim? zavedno že, kaj pa podzavest?

lp

Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Strah pred ostati sam
Reply #5 - 22.05.2006 at 14:09:10
 
Quote:
Hm....res je vse kar je napisano...zavedam se, da me je strah in da imam v vsebi velik agresije do moških in jeze. Za to še približno vem, od kod izvira....od kod izvira pa strah, pa pojma nimam. Kakšen recept kako naj to odkrijem?

ok...pa še nekaj...če vse kar mislim, vpliva na mojo realnost, kako naj to spremenim? zavedno že, kaj pa podzavest?



Sprašuj se toliko časa, dokler ne prideš do odgovorov, moraš se spomniti od kod strah. Kdo v družini ti je predal tak vzorec ... V katerih prilikah in kako se to še izraža, zakaj. Ukvarjaj se s tem in potem, ko prideš do odgovorov se odloči, da boš zadevam drugače stregla. Glavno je, da ozavestiš, da si podaš informacijo, potem naprej misel usmerja energijo.

Plus pojdi v knjigarno, jaz ne vem kaj te vleče, katera pot je tebi na kožo napisana, vzami nekaj kar te privleče, potem ti vsak korak odpre novo perspektivo, nikoli ni več isti trenutek kot sedaj, ... samo premakni se, to je vse, potem se kamenčki počasi umestijo tko da manj boli. To je tvoja pot. Dela je dosti.

Meni ni znana instant metoda iz danes na jutri, počasi se spoznavaj, ... and love yourself first !
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Strah pred ostati sam
Reply #6 - 17.09.2009 at 22:54:00
 
Oresta wrote on 19.05.2006 at 15:58:39:
Joj sej ne vem kje naj začnem. Mal sem prebirala vaše poste....pa se kej tudi sama najdem. Zanima me, ali je še koga strah, da bo ostal sam...tko, brez partnerja mislim. Mam namreč ful problemov s tipi, ful si želim biti z nekom, hkrati pa sem verjetno tudi mal zbirčna...sam v lajfu je tko, da tist k je teb všeč, mu ti nisi in obratno. Nekaj na silo pa se ne da furat.

Mela sem enga tipa pa je blo vse kul, sam sva končala, ker se on neki ustrašu in je pol povedal (čez eno leto!!!) da ni vedu zakaj se je ustrašu, sam da zdej ve, da očitno mu to ni bilo to. Zdej sem tud končala eno vezo, zaljubila sem se v tipa, pol mi pa on pove, da v bistvu mu ni nič do mene in da me ima samo za seks. Ne vem..zanima me, zakaj lahko privlačim tipe, ki bi sam to počel z mano....čim je pa kej resnejšega, pa ne...a nisem sposobna neke veze obdržat....finta je v tem, da jst tipu nič ne težim, mu pustim vso svobodo...ne vem. Zdej ko sem pa spet sama, me je pa strah, da bo tko za vedno ostal. Pa tud ko razmišljam, kje nove ljudi spoznavat, vse skup ni nič rožnato.



Hej

Ja mene je strah blazno;).

V bistvu me tega nikoli ni bilo, toda sedaj ko geldam ljudi okol ap vis neki poaprckani.

FVEš do česa sem rpsiel, malo butasto smao ej res. Vsi k se madi porocijo s elocijo in to ni to. MIslim jaz vidim in mam kar prevec izkusnj z .. resmo to temo,. to ej to.


Problem je v tem,.. ker s emi en da ukvajrti kar z eno punco k bi se s esje ves kaj,.. vsi govorijo tako veliko pveodo pa tako malo ce me razumes.


Osebose resno tolazim, de vsi k so skupi so skupi sam zaradi seksa men pa to ni. In azto bom pomoej resno sam ostal. Mislim, pa men osbno ni sam sex itd,.. pogov rje tudi pobenen in te fore,.. je ap res de je to ratla sprot. Mislim naslednja fora k pravis pa je to da si izbircna mislim hm,..

Glej ce sice srpavega msoekga pol bos mogal malo se zamisliti, mislim,.. poznam zenske pri 40 k so rekle da so se azejbala k so se nosiel dens pa so same z 2 otokoma pa te fore,. pa tudi 35 eltne pozznam celo izd rugih drzav. Problm je v tem,. pucne bi rade mele princa na belem konju tega p ani ce je tip lep je lep sam je gnil rpeverjeno ne poznam elepga tiap dapa da ni kubir sori punca tkao je.

MIngrede,... veze ni tezko obdrzati smao mores s euvkajrati z njo,. tipi en amrajo rensih pucn rabij se zgont,. in ce sva odkrita vse veze k poznam so skupi samazrid seksa tiste pa k so so skupi zaradi otoka. Hoces tkao vezo jaz ej nocem. Zato ap sme ze neki elt sam in bom vejrento do smrti. Mislim,. problmi v druzbi so vidni poglej statistiko, vsi bi radi neki in to ej to pol ap locitev. Otrok ali ap resitev problmov pol pa gre vse narazen.

Punca,... tako ti povem,... ce zelis resno iemti cudovitega moskega kateri ti bovracal rasto in ljbezen,.. spusti merila,... bidlercki in fensi smesni folk od tega ninic vejremi.

Lepo podzralvjena se naprej,... in ne nisi sama smo se taki k se bojimo starsoti,. sam a ves kurc obm pa vec stvari azs epocel,... ceprov sem se vdno sprsevla kak oce bibil,.

pl
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1