Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4972 times)
viola
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Puščica v srce
11.12.2006 at 11:18:57
 
En sončen pozdrav vsem skupaj! Se že počutim bolje, ker lahko nekomu povem kaj me teži, vam dragi bralci, v upanju pa da bo imel kdo še kakšno pametno zraven za povedat je pa še toliko bolje.  Wink
      In sicer k mojemu problemčku na kratko: imam fanta s katerim sva skupaj že 6 let. Doživela sva ogromne vzpone in še globje padce, vendar sva  vse nekako uspela nadzorovat, vsaj tako sem mislila. Še posebej meni se je zadnje leto življenje popolnoma spremenilo, shujšala sem 56 kilogramov, se pričela ukvarjati z duhovno rastjo, se samostojno s pomočjo literaturo, uspešno se zdravim za odvisnostjo od odnosov, hrane, na kratko začela sem ljubiti sebe in svoje življenje. Lahko bi rekla da sem zadela terno, pa ni tako.
      Ker sem dober razumevajoč človek, ki rad priskoči na pomoč ljudem in s tem osebnostno zori me tudi velikokrtat nekateri speljejo na led ampak nič zato pravim je neka izušnja več v življenju. Ker pa je ta oseba moj fant mi vsakodnevno prizadene dušo in srce in nikoli ni bolje. Ker ga ljubim, sem upala da ga bom s tem da ga poskušam sprejeti takšnega kot je lahko odvrnila do stvari s katerimi me prizadane. Pa uspeha od nikjer! Cry
      Moj namen ni obtoževanje nekoga drugega za svoje težave ampak samega sebe, zato ne vem kako naj si dopovem da morda nisva dušce za skupaj in da bom enkrat že lahko končala ta slab odnos. Naj opišem njega nahitro: po zunanjosti dih jemajoč, zasvojen od televizije, in računalnika, ne žura sploh, zelo rad ima svojo mamo, šarmanten, piha na dušo da padeš dol, vedno je doma in nikoli se mu nič ne da. Jaz sem za spremembo polna energije, avanturistka po duši, vidim naravo in obožujem sonce, on pa je pravo nasprotje. Ne vem naprej in vas prosim za kakršnokoli pomoč. Embarrassed
Hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Puščica v srce
Reply #1 - 11.12.2006 at 13:15:50
 
No, Viola, ravno sem hotel povedati, nakar preberem še tvoj stavek, kot potrditev . Namreč, vprašaj se, koliko sta sorodni duši , in potem, kaj bi on od življenja sploh rad , in naprej, kaj bi ti rada od življenja . Pa lep, duhovni pozdrav , Kopron team & Boštjan , Minkendorf ... Love will set you free , Starchaser  Smiley...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Puščica v srce
Reply #2 - 11.12.2006 at 13:42:37
 
56? uau!

Upam, da vse to nima zveze morda s nesprejemanjem lastnega telesa in posledično biti z nekom, katerega izgled je dih jemajoč. Iluzija! CoolA ni boljše, da se normalno diha, da ti nihče ne jemlje prostora? Da ničemur ne daješ prednosti. Praviš, da tvoj namen ni obtoževanje drugih, ampak sebe raje. Kakšna pa je razlika navsezadnje? Občutek da te fant prizadene s tem kar je, je probably boleč spot, kolikokrat si raje sebe po defaultu obtožila.

Torej, zakaj ne razmisliš o stvareh kako jih vidiš, ali jih zares vidiš in ljubiš? Je rekel kopron Love will set you free, jaz bi rekla The Truth will set you free, and after all - The Truth is Love.

(Interesting choice of colours)

Sicer pa sama nimam pojma tako kot sem sure, da tudi vsi normalni, ne vedo prav kdo so in kaj je prav. That's what's makes us Humans.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Puščica v srce
Reply #3 - 11.12.2006 at 17:00:40
 
Loopsika, to je samo ena pesem, ki mi pač ne gre iz glave, mi pa tud pomaga  Roll Eyes ... Viola, Nebeški Oče ima za nas čisto drugačne poti, kot pa si mi domišljamo, zato išči najprej Njega, ostalo ( tudi pravega partnerja) ti bo že On dodelil, če ne tu, na Zemlji, pa zagotovo onkraj . Če pa že tu, pa še toliko bolje , vendar se moramo najprej izkazati Zanj , šele potem dobimo partnerja z Njegovim blagoslovom . Pojdi pa svojo pot, z njim ( fantom ) ali brez njega, in predvsem bodi srečna & svobodna, z pravim smislom tega življenja . Če vidiš, kam vseskupaj pelje, potem se že odloči, da ne bo prepozno ... Lp, čaw B + K .
Back to top
« Last Edit: 12.12.2006 at 14:07:40 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
viola
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Brdan!
Reply #4 - 13.12.2006 at 11:48:15
 
Ja tole pa nebi mogli bolje povedat!  Roll Eyes
hvala vam, za mnenja vsakega posebej bom še parkrat prebrala da bom resnično razumela pomen. Priznam lahko da ga njegova zunanjost rešuje, morda je ostalo še iz preteklosti moj prezir in nesamozavest zaradi svojega lastnega izgleda pa me nekako, vsaj mislim da njegova prisotnost dobesedno prekrije, tako da se moojih 50kg ni videlo tako zelo?! Ampak kaj pa zdej ko zgledam fajn, pa me zanimivi osebki obletavajo jaz pa rečem da mam fanta  Undecided

Hja, sem eno čudo od ženske  Cheesy
No mislim da me je malo strah ostat sama oziroma od celoživljenske okupiranosti od družine (predvsem starev kateri vidijo le mojo podobo in nikoli uspehov ki sem jih dosegla, vedno pravijo da bi lahko bila boljša, naredila to pa ono bolje), prijateljev, glede teže, zunanje podobe in sodobnega ideala, pa zato vidim in iščem na ljudeh prvo in pomembno kako kdo izgleda, kako sem plehka ajoj. Ampak zato smo vsi čudoviti ker si nismo prav nič podobni, kajne!?  Grin

Bom pustila času čas, bomo videli kaj se bo izcimilo. . .

Zdej pa letim na sončka  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
sm
3
***
Offline


Posts: 114

Gender: female
Re: Puščica v srce
Reply #5 - 16.06.2007 at 19:31:10
 
viola wrote on 11.12.2006 at 11:18:57:
En sončen pozdrav vsem skupaj! Se že počutim bolje, ker lahko nekomu povem kaj me teži, vam dragi bralci, v upanju pa da bo imel kdo še kakšno pametno zraven za povedat je pa še toliko bolje.  Wink
      In sicer k mojemu problemčku na kratko: imam fanta s katerim sva skupaj že 6 let. Doživela sva ogromne vzpone in še globje padce, vendar sva  vse nekako uspela nadzorovat, vsaj tako sem mislila. Še posebej meni se je zadnje leto življenje popolnoma spremenilo, shujšala sem 56 kilogramov, se pričela ukvarjati z duhovno rastjo, se samostojno s pomočjo literaturo, uspešno se zdravim za odvisnostjo od odnosov, hrane, na kratko začela sem ljubiti sebe in svoje življenje. Lahko bi rekla da sem zadela terno, pa ni tako.
      Ker sem dober razumevajoč človek, ki rad priskoči na pomoč ljudem in s tem osebnostno zori me tudi velikokrtat nekateri speljejo na led ampak nič zato pravim je neka izušnja več v življenju. Ker pa je ta oseba moj fant mi vsakodnevno prizadene dušo in srce in nikoli ni bolje. Ker ga ljubim, sem upala da ga bom s tem da ga poskušam sprejeti takšnega kot je lahko odvrnila do stvari s katerimi me prizadane. Pa uspeha od nikjer! Cry
      Moj namen ni obtoževanje nekoga drugega za svoje težave ampak samega sebe, zato ne vem kako naj si dopovem da morda nisva dušce za skupaj in da bom enkrat že lahko končala ta slab odnos. Naj opišem njega nahitro: po zunanjosti dih jemajoč, zasvojen od televizije, in računalnika, ne žura sploh, zelo rad ima svojo mamo, šarmanten, piha na dušo da padeš dol, vedno je doma in nikoli se mu nič ne da. Jaz sem za spremembo polna energije, avanturistka po duši, vidim naravo in obožujem sonce, on pa je pravo nasprotje. Ne vem naprej in vas prosim za kakršnokoli pomoč. Embarrassed
Hvala


Torej ali začni uživat v njegovem teroriziranju/ postani mazohistka ali pa zamenjaj tipsona.

Itak si že sama pogruntala, da nekak glih nista kompatibilna.  Cool
Pa brez zamere. Wink
Vse dobro!
Back to top
 
 
IP Logged
 
nahate.d
Ex Member




Re: Puščica v srce
Reply #6 - 18.06.2007 at 01:02:00
 
Čao Viola, ti pa si res ena prav zanimiva oseba  Smiley Mene tukaj zanima kdo od vaju doživlja vzpone in padce.  Jaz bi prej rekla, da tvoj dragi bolj stegnira ali miruje, je na time off, saj je lep, to je zanj dovolj  Tongue, medtem ko pa ti veliko doživljaš in rasteš. Včasih moraš dol  Undecided, da vidiš in greš tudi gor.  Smiley Pa lep pozdrav in veliko sreče za naprej.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Puščica v srce
Reply #7 - 17.09.2009 at 22:29:32
 
Hm,..

punca ti si ap res "znimiva",...

WTF je narobe z tabo,..

mislim renso,...

No te bom jaz poducil nalo o tipihk vidim da timanjak kak razred,..

1.) zenske ste izkoriscevalke in tako se zacni vesti,...

2.) tipa si punc aposic esmao tedaj ko rabi sej ves kaj in ko rabi mulca

3.) ko dobi mucla ga tozi dobi rpezivninino in dokalde in se ganaj okol z drugimi

4.) misim kaj s ecakas ce sei dala celo tono dol, pol gas pa pojdi od vra t dovrat

Pali po materijali,...


Majke mi,...

p.s.: Če si se odločial da res mislim RES, nisi tak tip cloka kto sem zgori napisal da so punce. Pol mi povej pa te povabim na kavo.

aja pa se to,. ampak sam ce si resna,..

lp

p.s.2:no sotli ap v smeh obvezno k toel ni vic
Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1