Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 16458 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: kako naj se odvadim
Reply #30 - 18.03.2007 at 08:15:56
 
Cynthia wrote on 13.01.2006 at 23:42:58:
Verjetno smesen naslov..ampak sprasujem se, kako naj prekinem ta tok custev v svojem zivljenju, ki me omejujejo.  ???
Sicer imam obcutek, da sem ze po naravi posesivna do stvari, ki jih smatram za svoje. A to ni izgovor. Ljubezni si namrec ne bi smela prilascati.
Zelo sem ljubosumna do svojega fanta. Fantu sicer verjamem, vem da me ima resnicno rad, skupaj se imava resnicno lepo. Ne predstavljam si lepse veze, ker mi je najina pisana na kozo. Sva si razlicna, a hkrati podobna v stvareh, ki so nama pomembne. Imava iste zelje, cilje, razmisljanja.
Problem je, da ko sem slabe volje ali se pocutim nemocno, me vse stvari spravijo iz tira. Ce rece da gre na kavo, ze pomislim kaj vse je za tem. Ce rece da bi sel zurat, se sprasujem ali se morda ne bo zgodilo kaj slabega za najino zvezo. Ce rece da ne bo prisel do mene, dobim slab obcutek da me ne mara vec. Ceprav sva res veliko skupaj. Vcasih preprosto pretirano reagiram. Ko mi razlozi, da nimam nobenega razloga za skrb...kako zelo me ima rad, zakaj vse me ceni in kje vse sem najbolsa. Potem vidim, da sem pretiravala. Za obzalovanje je kasneje tako ali tako prepozno. Ceprav mi je potem zal, da sem spet prenaglo reagirala in mi je moral ponovno razlagati ze nekajkrat povedane stvari.  Undecided

Veliko vem o sebi, o tem kaj me muci in kaj bi rada resila. Le pravega koraka naprej ne znam narediti.

Zelim si, da bi uspela ljubosumje brisati iz svojega zivljenja. Kajti ne le da fantu zagrenim dan, ki bi lahko bil lep, unicujem tudi (in predvsem) sebe. Nevzdrzno se je prerekati in deliti slabo energijo nekomu, ki ti pomeni zelo veliko. In ceprav bi naslednj dan rada pozabila na moje ljubosumje in zacela na novo, imam premalo energije. In se stvar ponovi. Potem pa pridejo se razni pritiski, pms in druge zadeve, pa sem cisto zmedena.  Shocked
Zavedam se, da je tezko. Zavedam se da je potrebno veliko vztrajnosti in moci. Zato vam bom hvalezna za kakrsne koli nasvete, napotke, kako naj zacnem in kaj naj naredim, da zavrzem to svojo slabo lastnost.

Ne zelim izgubiti cloveka, ki mi veliko pomeni in mi veliko daje, zaradi moje slabe lastnosti za katero imam veliko zeljo, da jo za VEDNO ODPRAVIM!  Smiley


Če se ne boš spremenila, ti bo fant prej ali slej ušel, saj nihče ne prenese nenehnega nadzora in sumničenj, ali pa se mu lahko po letih skupnega življenja utrga in pobegne, ker se počuti kot v zaporu. Sama po sebi si boš težko kaj pomagala, ker to je že del človeka, da je bolj ljubosumen, morda bi pomagal kak avtogeni trening, psiholog, duhovno znanje, da sprevidiš, da ti v resnici nihče ne pripada, smo le popotniki skozi čas, ki se za kratek čas snidemo in če ne prej v trenutku smrti razidemo.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
alter_ego
2
**
Offline


Posts: 73

Re: kako naj se odvadim
Reply #31 - 19.03.2007 at 20:40:58
 
Ohja  Smiley
Back to top
 

Anything good in life is either illegal, immoral, or fattening.
 
IP Logged
 
alter_ego
2
**
Offline


Posts: 73

Re: kako naj se odvadim
Reply #32 - 19.03.2007 at 20:42:23
 
Pa dejte folk ke pa žvite...........brezpogojna ljubezen, slabo poznate vrsto homo sapiens Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Anything good in life is either illegal, immoral, or fattening.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: kako naj se odvadim
Reply #33 - 29.03.2007 at 16:08:11
 
Ljubosumnost je strah pred izgubo.

In čega te je strah, veš samo ti sama.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3