Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 28396 times)
Karla
1
*
Offline

do what you want, never
give up!!!
Posts: 3
Slovenija
Gender: female
smisel življenja
20.09.2005 at 09:50:05
 
Zivjo!

Ne vem če je že kje tak topic, sam mene zanima tole. A mate kdaj filing kokr da tist kar delate v življenju ni tisto kar bi moral počet?  ???  Upam, da me vsaj kdo razume kaj hočm povedat. Uglavnem, velikokrat imam občutek da ne delam tist kar bi morala, da moje življenje ni to to. Sam kaj ko ne vem kako nej to poizvem, a mogoče kdo od vas ve kak način? Prosim, da kdo odgovori, ker to da ne vem kaj je naj bi počela, mi fula leži na srcu in mi ne da miru.

Karla
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: smisel življenja
Reply #1 - 20.09.2005 at 10:10:42
 
Karla wrote on 20.09.2005 at 09:50:05:
Zivjo!

Ne vem če je že kje tak topic, sam mene zanima tole. A mate kdaj filing kokr da tist kar delate v življenju ni tisto kar bi moral počet?  ???  Upam, da me vsaj kdo razume kaj hočm povedat. Uglavnem, velikokrat imam občutek da ne delam tist kar bi morala, da moje življenje ni to to. Sam kaj ko ne vem kako nej to poizvem, a mogoče kdo od vas ve kak način? Prosim, da kdo odgovori, ker to da ne vem kaj je naj bi počela, mi fula leži na srcu in mi ne da miru.

Karla

ko spoznas sebe pol delas direkt iz sebe in tist kar je zate najbolj naravno in le tko si lahko pomirjen in srecen.

trpljenje je posledica napacnega delovanja. vzrok napacnega delovanja je zelja po napacnem delovanju. zelja po napacnem delovanju izhaja iz nepoznavanja sebe. nepoznavanje sebe je torej izvor vseh problemov. vzrok nepoznavanja sebe je neznanje. neznanje je posledica nase nenaklonjenosti Izvoru vsega Znanja, Bogu.

ko oz. če se naklonjeno obrnemo k Bogu se vse neznanje avtomatsko razprsi, spoznamo samega sebe in zazivimo v trajnem miru in sreci.

jz hodm na eno "terapevtsko" skupino, kjer nas ucijo naklonjenega obracanja k Bogu, da si tko lahko razprsimo vse neznanje in s tem tud vse probleme.

Tud ti si vabljena, da prides in poskusis, ce si zainteresirana.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karla
1
*
Offline

do what you want, never
give up!!!
Posts: 3
Slovenija
Gender: female
Re: smisel življenja
Reply #2 - 20.09.2005 at 10:22:31
 
Hvala za odgovor, sam jz pa bog? To ne gre! Rečm sam lahka da nisva v dobrih odnosih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: smisel življenja
Reply #3 - 20.09.2005 at 10:32:47
 
Karla, tud ti začenjaš z vprašanjem, na katerga so odgovori razpršeni po vsem forumu.

Če vidiš smisu življnjenja v izpolnjevanju pričakovanj drugih v tem najdeš  latsno izpolnitev, pol je  to o.k.. Če vidiš smisu življenjenja v (samo)izpolnjevanju lastnih pričakovnj in ti to uspeva, pol je tud to o.k.. Če pa te ne izpolnjuje  niti eno niti drugo, je čas, da se vprašaš, kdo sploh so ti drugi, ki jim  ne uspeš izpolnit njegovih pričakovnj in kdo sploh si ta ti sam,  da si potvljavš neizpolnjive zahteve.  Skratka, začne se ti postavljat vprašanje o  lastni avtentičnosti in edina  dejanost, ki te zares zadovolje, je razkrivanje te  lastne avtentičnosti (in s tem tud  avtentičnosti drugega).
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: smisel življenja
Reply #4 - 20.09.2005 at 10:36:30
 
Karla wrote on 20.09.2005 at 10:22:31:
Hvala za odgovor, sam jz pa bog? To ne gre! Rečm sam lahka da nisva v dobrih odnosih.

ja, sej to je ta problem. dokler ga ne bos razresla, je nemogoce, da si trajno pomirjena in srečna. korak po korak.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: smisel življenja
Reply #5 - 20.09.2005 at 12:54:42
 
Karla wrote on 20.09.2005 at 09:50:05:
Ne vem če je že kje tak topic, sam mene zanima tole. A mate kdaj filing kokr da tist kar delate v življenju ni tisto kar bi moral počet?  ???  Upam, da me vsaj kdo razume kaj hočm povedat. Uglavnem, velikokrat imam občutek da ne delam tist kar bi morala, da moje življenje ni to to. Sam kaj ko ne vem kako nej to poizvem, a mogoče kdo od vas ve kak način? Prosim, da kdo odgovori, ker to da ne vem kaj je naj bi počela, mi fula leži na srcu in mi ne da miru.


Če ti ne da miru, potem moraš nujno nekaj ukrent in to po možnosti še preden se sprijazniš, še preden potlačiš ta občutek.

Kje imaš potenciale in izzive ti lahko dober astrolog precej natančno razbere iz natalne (astrološke) karte.

Lahk pa tut jst povlečem arhetipske karte zate, če želiš... morda bi dobila kakšno idejo.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: smisel življenja
Reply #6 - 20.09.2005 at 13:23:09
 
ixtlan wrote on 20.09.2005 at 12:54:42:
Kje imaš potenciale in izzive ti lahko dober astrolog precej natančno razbere iz natalne (astrološke) karte.

materialni planeti vplivajo le na grobo in subtilno materialno telo. dokler je atma (pravi-jaz) prisoten v tem materialnem telesu to se funkcionira. ko zapusti, ne funkcionira vec.
Back to top
 
 
IP Logged
 
jezjak
Guest




Re: smisel življenja
Reply #7 - 20.09.2005 at 13:28:16
 
ixtlan wrote on 20.09.2005 at 12:54:42:
Če ti ne da miru, potem moraš nujno nekaj ukrent in to po možnosti še preden se sprijazniš, še preden potlačiš ta občutek.

Kje imaš potenciale in izzive ti lahko dober astrolog precej natančno razbere iz natalne (astrološke) karte.

Lahk pa tut jst povlečem arhetipske karte zate, če želiš... morda bi dobila kakšno idejo.


Lahko pa greš k ciganki, da ti šloga iz kave ali da ti vrže karte. Tako hladno branje obvlada že vsak kekec, med njimi očitno tudi naš ixtlan. Koliko si neumen, da tem bedarijam nasedeš in povrhu še plačaš, je pa odvisno od posameznika. Danny ima celo plačljivo linijo za te zadeve, kamor obupani bedaki kličejo dnevno in se mirne duše prepognejo nategu za njihov denar.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: smisel življenja
Reply #8 - 20.09.2005 at 14:48:34
 
Quote:
Lahko pa greš k ciganki, da ti šloga iz kave ali da ti vrže karte. Tako hladno branje obvlada že vsak kekec, med njimi očitno tudi naš ixtlan. Koliko si neumen, da tem bedarijam nasedeš in povrhu še plačaš, je pa odvisno od posameznika. Danny ima celo plačljivo linijo za te zadeve, kamor obupani bedaki kličejo dnevno in se mirne duše prepognejo nategu za njihov denar.


Jezjak, če že tko natančno veš, s čim  si nima smisla osmišljat lajfa, pol predpostvljam, da veš, s čim si ga je smiselno osmišljast. Razen seveda, če vidiš  smisu lajfa nesmislnosti  lajfa, ampak pol  tud  tle bod do konca dosleden in nam vsaj povej, kakšen smisu ma tak onesmišljen lajf.
Back to top
 
 
IP Logged
 
jezjak
Guest




Re: smisel življenja
Reply #9 - 20.09.2005 at 14:59:26
 
titud wrote on 20.09.2005 at 14:48:34:
Jezjak, če že tko natančno veš, s čim  si nima smisla osmišljat lajfa, pol predpostvljam, da veš, s čim si ga je smiselno osmišljast. Razen seveda, če vidiš  smisu lajfa nesmislnosti  lajfa, ampak pol  tud  tle bod do konca dosleden in nam vsaj povej, kakšen smisu ma tak onesmišljen lajf.  

Največ smisla bo tvoj "lajf" imel, ko se boš odvadil drog in nehal bluzit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
svobodnjak
Guest




Re: smisel življenja
Reply #10 - 20.09.2005 at 16:53:14
 
Spoštovana avtorka teme!


Rad bi te opozoril da v kolikor se odločis za terapevtske skupine  ti polagam na srce da dobro razmisli katere in če sploh katere mogoče si bojevnica kateri predsem delujejoi samostojno in poslušajo svojega notranjega učitelja samo  prisluhni mu!

[color=Yellow]NAVODILA ZA NOVI MILENIJUM SO DA VES SVOJ ČAS,ZNAJE,POSVEČAJ PROSTOVOLJNO,TER NE PRILAŠČAJ SI AVTORSKIH PRAVIC ZANAJ ZVIŠENIH MOJSTROV.[/color]LP  [color=Green][/color]
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: smisel življenja
Reply #11 - 20.09.2005 at 20:00:35
 
Quote:
Največ smisla bo tvoj "lajf" imel, ko se boš odvadil drog in nehal bluzit.


Moj lajf ni v ničemer osmisljem  z drogiranjem, ker ne uživam niti trdih niti mehkih drog in jih nikoli nisem. Svojmu lajfu smisila tud ne morem jemat z bluzenjem, ker ga itak nima, z bluzenjem bluzenjem pa ti  samo skušam na bolj ali manj posrečen način povedat, da se ravno lajf brez smisla da najbolj polno živet.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: smisel življenja
Reply #12 - 21.09.2005 at 00:14:22
 
Quote:
Lahko pa greš k ciganki, da ti šloga iz kave ali da ti vrže karte. Tako hladno branje obvlada že vsak kekec, med njimi očitno tudi naš ixtlan. Koliko si neumen, da tem bedarijam nasedeš in povrhu še plačaš, je pa odvisno od posameznika. Danny ima celo plačljivo linijo za te zadeve, kamor obupani bedaki kličejo dnevno in se mirne duše prepognejo nategu za njihov denar.



mešaš jabolka in hruške

kar se pa Dannya tiče...
da se greš lahko tarot, moraš zelo dobr poznat kabalo ker tarot je kabala (temelji na drevesu življenja)
potem moraš poznat zlo dobr zodiak in planete
pa poznavanje mitologije ti zlo prav pride ker ponavad so na kartah tud mitološki simboli
dvomim, da Danny vse to obvlada Smiley

če pa ne obvladaš, so pa tvoje razlage potem kr neki in ja vsak kekec si lahko karte po svoje tolmač
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: smisel življenja
Reply #13 - 21.09.2005 at 00:20:32
 
Madan Gopal Das wrote on 20.09.2005 at 13:23:09:
materialni planeti vplivajo le na grobo in subtilno materialno telo. dokler je atma (pravi-jaz) prisoten v tem materialnem telesu to se funkcionira. ko zapusti, ne funkcionira vec.


se strinjam za astrologijo, ki se trenutno prakticira. ampak tudi planeti imajo svoja subtilnejša telesa in le-ta vplivajo (vplivajo mogoč ni najboljša beseda, pravzaprav so bolj neka navodila za uporabo) na druge svetove (ravni bivanja) in naša telesa...astrologije se je treba lotit večdimenzionalno ter s tem večpomensko, uči kabala, šele tako jo lahko razumemo celostno... drevo življenja pri tem služi kot sistem ključev za razporejanje in razumevanje
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: smisel življenja
Reply #14 - 21.09.2005 at 04:11:58
 
Karla wrote on 20.09.2005 at 09:50:05:
Zivjo!

Ne vem če je že kje tak topic, sam mene zanima tole. A mate kdaj filing kokr da tist kar delate v življenju ni tisto kar bi moral počet?  ???  Upam, da me vsaj kdo razume kaj hočm povedat. Uglavnem, velikokrat imam občutek da ne delam tist kar bi morala, da moje življenje ni to to. Sam kaj ko ne vem kako nej to poizvem, a mogoče kdo od vas ve kak način? Prosim, da kdo odgovori, ker to da ne vem kaj je naj bi počela, mi fula leži na srcu in mi ne da miru.

Karla



Če imaš občutek, da ne delaš tistega, kar bi morala, potem je to precej enostavno, če veš, kaj bi.

Razen, če samo misliš, da ne počneš tega kar bi želela početi - je že tako, da je za svoje želje se potrebno boriti, če hočemo, da se tudi kaj od vsega uresniči.

Je pa tudi dobro biti realen glede svojih želja - še posebej če niso v skladu s stvarnostjo možnega.

(Del tega, da kam pridemo je tudi vprašanje, kje smo in kam bi radi šli.)


uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4