Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 41208 times)
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Kdo je Indigo
Reply #60 - 05.09.2005 at 14:59:51
 
"Indigo" naj bi bili tisti, ki imajo auro barve indigo.
Samo kdo od nas pa vidi auro, da bi lahko za konkretnega mulca preveril ali ima res indigo barve auro?


Back to top
 
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Kdo je Indigo
Reply #61 - 06.09.2005 at 09:59:43
 
Bardo_Thodol wrote on 05.09.2005 at 14:59:51:
"Indigo" naj bi bili tisti, ki imajo auro barve indigo.
Samo kdo od nas pa vidi auro, da bi lahko za konkretnega mulca preveril ali ima res indigo barve auro?


hehe, to maš pa prav  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ales Zvezda
Guest




Re: Kdo je Indigo
Reply #62 - 18.09.2005 at 09:15:06
 
Definirat kdo je indigovc je definitivno skoraj nemogoče.

Zato je men najbolj fina definicija Mirota Mihca, sedaj organizira predavanje Neala Walscha v celju in film indigo. Da je indigovoec tisti, ki tako čuti in to je.

Se mi zdi pa, da smo indigovci res nekako povezani in da spoznamo za drug drugega ane veronika  Grin.

Tud kristalce spoznamo, so nekak bl beli in sijejo ane Marajna  Grin



Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #63 - 18.09.2005 at 19:23:08
 
Quote:
Tud kristalce spoznamo, so nekak bl beli in sijejo ane Marajna  Grin







......
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: Kdo je Indigo
Reply #64 - 21.10.2005 at 14:04:52
 
Ja men je zanč ena fejst Kiss punca u discu povedala, da spadam med indigo ljudi.

Cheers 8)
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
leonarda
1
*
Offline

vir je v nas
Posts: 47
Ljubljana
Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #65 - 29.10.2005 at 19:43:49
 
Najprej morm priznat, da nism brala vseh postov, pa je mogoče že kdo vse kr sledi spodi napisu, pa mislm, da ni s tem nč narobe, pač isto mislva  Wink
Jest namreč verjamem u to, da smo tle en drobn, zanemarljiv utrinek večnosti, katerega edini namen je, da iskusmo in izrazmo čim več brezpogojne ljubezni. In to prov vsi, ker je to najgloblje bistvo prov vsacga. In ta brezpogojnost ni nobene barve, al pa vseh.  En kup enih življen se že bližamo temu, da bi bla b.l. res iskušna vsakega trenutka, pa nam še ne znese, ker gre pač za predajo ega, ki je po nekem hecnem "naključju", ponavad glih pol koraka pred nami.
In če vzamemo, da je vse to zgori res, bi bil  indigo človk, ( al pa kodrlajsast, če bi se zmenl za tek termin) tist, k ma svoj energetski kanalček že tok raspucan  blokad, da  njegova lastna božansa bit brez zatikanja prhaja vn. Se prav, da da vsak trenutek res izraža sebe, svojo resnico.
In tist k se rodi tok čist - blagor mu - ni dileme, da je to to in po moje je izmed nč stvari k ga sekirajo tazadna ta, kakšne barve je
Lohk se pa tud motm, je en zlo fin signature na gapetovih postih in, ker prav, da  mu je važn sam, da ma on credit, ga bom pa tlele prov uporabla, ker jest očitno nism indigo, pa mi še ni vse jasn ...o življenju, vesolju in sploh usem   Grin

Nej vam bo vsak trenutek čudovit!
Back to top
 

...iz nič prihajamo in v nič se vračamo...&&...le čemu tak hrup vmes...&&
WWW WWW 268827344  
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #66 - 05.11.2005 at 22:38:19
 
leonarda wrote on 29.10.2005 at 19:43:49:
In če vzamemo, da je vse to zgori res, bi bil  indigo človk, ( al pa kodrlajsast, če bi se zmenl za tek termin) tist, k ma svoj energetski kanalček že tok raspucan  blokad, da  njegova lastna božansa bit brez zatikanja prhaja vn. Se prav, da da vsak trenutek res izraža sebe, svojo resnico.  


Pozdrav Smiley  S tem se pa ne preveč strinjam Wink

Aura človeka vsebuje toliko barv kolikor jih ima mavrica. Barve pa so v enakem zaporedju tako v mavrici kot  v telesu.....Človek je duhovno in telesno najbolj uravnovešen kadar ima približno vse barve čaker v medsebojnem enakem razmerju.  Tak človek potem je spucan in je to kar si vsak želi biti.


Primer: preveč aktivna indigo povzroča zaskrbljenost, raztresenost, preobčutljivost, nepotrpežljivost,....
Ta čakra je središče za jasnovidnost, vizualizacijo in domišljijo.  Povezana je z imunskim sistemom, deluje na obe možganski hemisferi, deluje na izločanje notranjih žlez - skratka zelo pozitivno. Vendar to še ne pomeni, da je sedaj lahko razvita samo ta... Skrbeti je potrebno za celotno telo.  

Premalo aktivna povzroča skrb (ni razvite intuicije in nepričakovanost v žiovljenju) , zavidanje drugim zaradi njihove nadarjenosti, pozabljivost in praznovernost...


Recimo zanimivo je tudi to, da pri preveč aktivni indigo čakri uporabljamo za ravnoivesje nasprotno (nežno) oranžno barvo...
Pa smo spet pri razmerjih, če na hitro pogledamo mavrico in naš vidni spekter ter seveda našo celotno auro.  Zlati rez , fi , pitagora.... in vsa znanost poveže skupaj tudi to alternativo.  Wink

Pravzaprav bi lahko rekli, da je bil Indigo človek Nostradamus

Pa lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
leonarda
1
*
Offline

vir je v nas
Posts: 47
Ljubljana
Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #67 - 06.11.2005 at 15:11:35
 
Animsay wrote on 05.11.2005 at 22:38:19:
Človek je duhovno in telesno najbolj uravnovešen kadar ima približno vse barve čaker v medsebojnem enakem razmerju.


Mislim, da je strinjanje tuki odveč, kajti to preprosto tko je. Smiley

Vidm, da sm spet izdvojila iz svojga uma en košček, za preostali, večji del, sm pa spet verjela v telepatijo  Smiley

Moj večni problem - jasnost v komunikaciji - zato mi je pa tale forum tok dobrodošu  Cheesy

Bom zdej probala svoj mnenje dosledno dat vn  Smiley
Po sistemu čakr bi jest za indigo označla tiste ljudi, k majo od spodi navzgor do, al pa vključno z 6., vse čakre čiste in uravnovešene, kar pomen, da so prizemljeni, da so v odnosih odprti dajanju in sprejemanju, da majo prebujen kundalini, da imajo odprto središče moči, da se srova energija moči filtrira v iskušnji brezpogojne ljubezni, kar dosledno izražajo z mislimi, besedami in dejanji in kar sproži vzorčenje povezanosti vsega z vsem in jih v naslednem koraku poistoveti s prepričanjem enosti v 7. čakri.

In temu bi rekla razsvetljenje, do kkterga jest vidm pot v obliki spirave, tko, da vsakič, ko uravnovesmo sistem v prbližn enako delovanje, gremo v nasledn krog, kjer spet začnemo s prvo, le da je frekvenca že v izhodišču višja.
In indigo bi bil v vsakem krogu tist, k je pr šestici, u kerm krogu je, pa kaže stopnja čistosti in širina njegove aure.

V definiciji, ki jo o indigo otrocih podaja walsch - ov film, pa mislm, da gre za ozaveščene, uravnotežene in osrediščene ljudi, ki se rodijo, al pa dosežejo, predajo svoje minljive zemelske osebnosti (ega), samemu sebi, svojemu božanskemu bistvu, katerega izkušnja je služenje, kot izraz spoznanja, da je služenje drugim, zaradi povezanosti vsega z vsem, predvsem služenje samemu sebi.

Tako sem pač jest dojela deklco iz filma, v filmu, ki ga žvimo, bi pa tako vlogo dodelila recimo mamici Terezi (sej ne, da je čist edina, ampak k je glih deklca, hehe)

No zdej k sm se trudla bit doslena v izražaju svojga mnenja, je pa ratu cel spis  Roll Eyes

Nej vam bo vsak trenutek čudovit!  
Back to top
 

...iz nič prihajamo in v nič se vračamo...&&...le čemu tak hrup vmes...&&
WWW WWW 268827344  
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Kdo je Indigo
Reply #68 - 06.11.2005 at 19:27:44
 
ja ok, sam človekova aura ni statična ampak se spreminja. Bistvo modernega duhovnega človeka bi moralo biti, da je toliko fleksibilen, da lahko spreminja svoje stanje zavesti glede na trenutek.
Če bi živeli v Indiji in meditirali celo življenje bi se lahko odločili in nadgrajevali določeno stanje izpopolnjenosti in miru do neskončnosti...pa še pol vprašanje če bi bli res razsvetljeni.
In prav tako je z blokadami. Jaz recimo vidim pri sebi da v določenih stanjih (predvsem ko pozabim na to da imam blokade), blokade same od sebe izginejo in je pretok energije lep...pol pa padem v drugačna stanja ko se blokade spet pojavijo.
Nč ni tako statično...sej sigurno čakre na daljši rok drugače delujejo če je na tistem področju blokada, ampak aktivnost čaker se predvsem spreminja glede na opravila...al se učimo, al meditiramo, al tečemo, al kuhamo, al se kregamo itd.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #69 - 06.11.2005 at 21:30:02
 
Quote:
In prav tako je z blokadami. Jaz recimo vidim pri sebi da v določenih stanjih (predvsem ko pozabim na to da imam blokade), blokade same od sebe izginejo in je pretok energije lep...pol pa padem v drugačna stanja ko se blokade spet pojavijo.


Nč ni tako statično...sej sigurno čakre na daljši rok drugače delujejo če je na tistem področju blokada, ampak aktivnost čaker se predvsem spreminja glede na opravila...al se učimo, al meditiramo, al tečemo, al kuhamo, al se kregamo itd.



Moje mnenje in moj način:
Imam zelo senzibilno telo katero odreagira na spermembo v orbitali mojega kozmičnega  telesa. Možgani zaznajo in mi povedo v barvi (videnje), besedi(misel), občutku (toplo,hladno, ledeno, vroče,...)...sluh (ponavadi za zunanje dejavnike)....
Če recimo začutim, da imam preveč npr. Indigo barve se odenem v oranžno, potem pa  še na hitro zaprem čakro z Indigo barvo... Celotno telo oziroma orbitalo pa poženem v  tek z barvami mavrice...  full na simpel 8)

Za to metodo sem združila znanje Nega seksualne energije - Tao in pa kratek študij vplivanja barv na človeka...  


Kolikor ljudi toliko je možnosti in načinov kako si uravnovesimo telo in duha.  

Lahko bi odprli post o tem kakšne metode vse ima folk za sprostitev... Jaz jih imam še nekaj na zalogi  
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Kdo je Indigo
Reply #70 - 06.11.2005 at 22:06:53
 
jst nimam nekih konkretnih metod, u bistvu se dosti časa še ukvarjam z eno blokado in mal eksperimentiram da bi se je rešu

se pa ponavadi kar raje prepustim toku in pustim da se mi stanja sama od sebe spreminjajo, včasih sem poskušal forsirat da bi več zaznal, sam tega ne počnem več....

bolj tej "premiki" v zavesti me motijo ker če pridem iz enega normalnega stanja v višje stanje zavesti se počutim malce nelagodno

tega z barvami pa nikoli nisem dosti poskušal, sam je dobra ideja Smiley bom probal Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kdo je Indigo
Reply #71 - 06.11.2005 at 22:47:21
 
Animsay wrote on 06.11.2005 at 21:30:02:
Lahko bi odprli post o tem kakšne metode vse ima folk za sprostitev... Jaz jih imam še nekaj na zalogi  


ja daj odpri tak topic Smiley kul
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #72 - 16.11.2005 at 20:06:31
 
leonarda wrote on 06.11.2005 at 15:11:35:
In temu bi rekla razsvetljenje, do kkterga jest vidm pot v obliki spirave, tko, da vsakič, ko uravnovesmo sistem v prbližn enako delovanje, gremo v nasledn krog, kjer spet začnemo s prvo, le da je frekvenca že v izhodišču višja.



to o spirali mi je všeč ... zelo  Cheesy

Naše telo je potem takem kot avtomobil, vendar veliko bolj komplicirano... Gorivo - aura - fizikalna kemija, dinamičen sistem - celice - fizika. Vse skupaj je biologija
Matematika je osnova ... Hvala Platonu, Pitagori in vsem mislecem  Smiley Smiley Smiley

Vedno izhajamo iz narave neglede na to kaj opazujemo

Pa lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kdo je Indigo
Reply #73 - 16.11.2005 at 20:15:26
 
ixtlan wrote on 06.11.2005 at 22:47:21:
ja daj odpri tak topic Smiley kul


O tem pisati bi bilo težko, včasih je kakšno stvar potrebno tudi pokazati, kadar pač gre za dvige nivoja s pomočjo telesnih vaj...

Vsak mora najti svoj način, kako se imeti fajn ... eni imajo za to tek po gozdu , drugi ples, tretji morda sedenje na žarkih itd....  Wink  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kdo je Indigo
Reply #74 - 17.11.2005 at 15:47:33
 
leonarda wrote on 06.11.2005 at 15:11:35:
Bom zdej probala svoj mnenje dosledno dat vn  

Po sistemu čakr bi jest za indigo označla tiste ljudi, k majo od spodi navzgor do, al pa vključno z 6., vse čakre čiste in uravnovešene, kar pomen, da so prizemljeni, da so v odnosih odprti dajanju in sprejemanju, da majo prebujen kundalini, da imajo odprto središče moči, da se srova energija moči filtrira v iskušnji brezpogojne ljubezni, kar dosledno izražajo z mislimi, besedami in dejanji in kar sproži vzorčenje povezanosti vsega z vsem in jih v naslednem koraku poistoveti s prepričanjem enosti v 7. čakri.

In temu bi rekla razsvetljenje, do kkterga jest vidm pot v obliki spirave, tko, da vsakič, ko uravnovesmo sistem v prbližn enako delovanje, gremo v nasledn krog, kjer spet začnemo s prvo, le da je frekvenca že v izhodišču višja.
In indigo bi bil v vsakem krogu tist, k je pr šestici, u kerm krogu je, pa kaže stopnja čistosti in širina njegove aure.

dobr si rekla ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6