Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 11393 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #30 - 08.09.2005 at 19:03:24
 
spark wrote on 08.09.2005 at 17:52:24:
ker če ti nekomu rečeš v pretekliku-to pomen da si imel rad in nimaš rad- bodo (bomo) znale ene to tko razumet in  spoštovat to odločitev in ti dat mir nazaj 8)
tko da ljubezn ni igra, da bi ti neki taktiziral in kalkuliral...
ljubezn pač je... in bog ne daj jo zanikat


ljubezen lahko obstaja tut brez potrebe, da si z nekom par, pač neka prijateljska ljubezen itak da ostane, če je bilo prej kaj resničnega na tvojih čustvih. ker pa ona ne čuti tako do njega zdaj, tut zlo verjetn nikol ne bo, če se sam ne bo mazaj potegnu. to da govoriš v pretekliku, olajša zadevo tolk, da ne bo čutla več pritiska... in k ga ne bo, šele takrat se dejansk da naredit korak naprej (no šeena možnost je pač, da vrže puško v koruzo)

spark wrote on 08.09.2005 at 17:52:24:
ljubezn pač je... in bog ne daj jo zanikat


ma ja surchi, najbl smešn mi je blo, da sem bil v eno (k mi še nč ni blo jasn) zlo dolg zalublen, pa se je ogrela zame šele bistveno kasnej k mi pa res ni blo več  Roll Eyes sej ljubezen se itak razvije šele kasnej, na začetk je pa pač zaljubljenost in... tut mal igrce, če že na vsak način hočeš tako etiketo obest...oz. jest bi reku bl poznavanje reakcij drugih na tvoje akcije

kar je bedast je, da se greš igrce v odnosu, ko je že vzpostavljen, da okrog prsta ovijaš ali da vzpostaviš trgovino in menjaš "ljubezen" za varnost, za samospoštovanje, za s e x...you name it in najdejo se taki, ki bi menjali. to je pa traparija Sad
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #31 - 09.09.2005 at 11:30:24
 
itk da je ljubezni več vrst, ampk usu se gre za parsko ljubezn Wink in seveda da maš tut prjatle rad... in mogoč sm se nerodn izrazla oz. nepopolno zato popravek zaljubljenost je in bog ne daj je zanikat Grin alpa u preteklik postavlat, če pa je še kar prisotna...

kar se tiče tega tvojga neutralnga obnašanja.. evo nekj mojih izkušenj.
moj živlene je poln nevtralnega obnašanja (z moje strani) Tongue in sicer je blo u mojmu zivlenu skos tko poštiman, da je biu men nekdo na prvi pogled, navzven, všeč... pofff... sm bla že zalublena.. k sreč je blo vse tko sprogramiran, da sm  bla tem osebkm tud jaz ušeč, k sreč sm bla jaz naprogramirana na nevtraln obnašanje in se je vse zlo hitr nehal...  no in ne dolg nazaj (mogoč 2 mesca) sm enmu od teh čist tko za memgrede povedala, da sm bla jz na sredn šol (bo že kr ene 7 let od tega Undecided) pa v njega zalublena... ni mogel vrjet kaj sliš Smiley ker je bil on tud baje vame, ampk ker sm bla jaz 'nevtralna' je mislil, da iz te moke ne bo kruha in se je umaknil... valda jz ponosna, dam mir nazaj-in pol moj dnevnik pretrpi tolk in tolk strani, kako me on ne mara in tok in tok enga jamrana... je pa res, da se mi2 po tisti sredni šoli nisva več vidla in tud nasplošno se ne vidva in zato je blo to tolk laži rečt, če je pogovr nanesu na sredno šolo Grin

kar se tiče pritiska pa tko- pritisk kakršnekol vrste bo ostal (saj jz mam tako srečo), ne glede na to al ji bo on reku da jo je imel rad ali, da jo ima rad... samo če ji prizna, da jo ima rad pol je vsaj iskren... če ti nekomu rečš rad te mam, sam iz ljubezni/spoštovanja/whatever do tebe te ne bom s tem moril je isto zmanjšan pritisk kokr če rečš imel sm te ful rad, s tem da si v prvem primeru nekolko bl iskren (valda če maš osebo še kar rad)... sploh pa kot rečeno eni k ji ni mar zate te ne bo pršla sprašvat zakaj ji ne dvoriš več Grin


Quote:
ker pa ona ne čuti tako do njega zdaj, tut zlo verjetn nikol ne bo, če se sam ne bo mazaj potegnu.


popravek, če zdaj ne čuti tako lahko, da nikol ne bo, lahko pa da ga spozna in začuti tako!

kar se tiče pa razlogov za vstop v vezo je pa ceu nov roman.. maš na žalost tud take kot jih ti opisuješ (poznam kar nekaj takih like bi ga/jo že zdavnaj pustil/a, sam se bojim, da ne bom drug-ega/-o dobil... ). taki se pa men smilijo

enivej grem se zdj prštimavat za eno poroko, k v njo ne vrjamem najbl, ravno zarad čudnih razlogov ???

LP
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #32 - 10.09.2005 at 11:39:44
 
spark wrote on 09.09.2005 at 11:30:24:
zato popravek zaljubljenost je in bog ne daj je zanikat Grin alpa u preteklik postavlat, če pa je še kar prisotna...


najbl idealno je, da se preprogramiraš in zaljubljenost dejansko daš na stran, sem imel bl to v mislih ker sem izhajal iz sebe ker vem, da to lahko storim v vsakem primeru, razen če srečam tako osebo, k si bova tako ustrezala en drugmu, da to niti ne bo treba. potem, ko se odrečeš zaljubljenosti, zato ker očitno itak nikamor ne pelje, pa vidiš kaj ostane, mogoče ostane celo prijateljska ljubezen, zaradi katere ne umiraš od želje, da bi to osebo mogu imet zase in s tem ustaviš pritisk.

spark wrote on 09.09.2005 at 11:30:24:
sploh pa kot rečeno eni k ji ni mar zate te ne bo pršla sprašvat zakaj ji ne dvoriš več Grin


hja itak, da bo opazila zanjo pozitivno spremembo atmosfere in glede na to, da sta v isti družbi, jo bo itak slej ko prej zanimal what happened

spark wrote on 09.09.2005 at 11:30:24:
kar se tiče tega tvojga neutralnga obnašanja.. evo nekj mojih izkušenj. moj živlene je poln nevtralnega obnašanja (z moje strani) Tongue in sicer je blo u mojmu zivlenu skos tko poštiman, da je biu men nekdo na prvi pogled, navzven, všeč... pofff... sm bla že zalublena.. k sreč je blo vse tko sprogramiran, da sm  bla tem osebkm tud jaz ušeč, k sreč sm bla jaz naprogramirana na nevtraln obnašanje in se je vse zlo hitr nehal...  no in ne dolg nazaj (mogoč 2 mesca) sm enmu od teh čist tko za memgrede povedala, da sm bla jz na sredn šol (bo že kr ene 7 let od tega Undecided) pa v njega zalublena... ni mogel vrjet kaj sliš Smiley ker je bil on tud baje vame, ampk ker sm bla jaz 'nevtralna' je mislil, da iz te moke ne bo kruha in se je umaknil... valda jz ponosna, dam mir nazaj-in pol moj dnevnik pretrpi tolk in tolk strani, kako me on ne mara in tok in tok enga jamrana... je pa res, da se mi2 po tisti sredni šoli nisva več vidla in tud nasplošno se ne vidva in zato je blo to tolk laži rečt, če je pogovr nanesu na sredno šolo Grin


hihi cute, ampak brez nč ni nč ti je do zej že očitno postal jasn Tongue

spark wrote on 09.09.2005 at 11:30:24:
enivej grem se zdj prštimavat za eno poroko, k v njo ne vrjamem najbl, ravno zarad čudnih razlogov ???


joj joj lih pred eno uro je bla cla šara kle po javorniku... peep peeep peep peeeeep... STFU eni še spimo Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #33 - 12.09.2005 at 08:03:55
 
Quote:
"Ljubi , ne čakaj, da ljubjen boš sam..." Grin Grin

Jaz tudi nisem nekoč verjela v duše dvojčice....

pol se ti pa enkrat spremeni...

ČE oba ne začutita to, pol že ni duša dvojčica Grin Grin

si samo to želimo....



Shocked a res
Grin Grin Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #34 - 13.09.2005 at 01:25:10
 
ixtlan wrote on 10.09.2005 at 11:39:44:
najbl idealno je, da se preprogramiraš in zaljubljenost dejansko daš na stran, sem imel bl to v mislih ker sem izhajal iz sebe ker vem, da to lahko storim v vsakem primeru, razen če srečam tako osebo, k si bova tako ustrezala en drugmu, da to niti ne bo treba. potem, ko se odrečeš zaljubljenosti, zato ker očitno itak nikamor ne pelje, pa vidiš kaj ostane, mogoče ostane celo prijateljska ljubezen, zaradi katere ne umiraš od želje, da bi to osebo mogu imet zase in s tem ustaviš pritisk.



hmmm... jaz k sm bl praktično realen tip človeka bi te vprašala kako teb rata dat zaljubljenost na stran od začetka... sori ampk če je men nekdo všeč na tak način obstaja vsaj en delčk mene, ki vsaj v tistem trenutku vsaj nezavedno minimalno idealizira to osebo.. in zaljubljenost je pomejem mnenju lih to- idealiziranje nekoga- in ne glede na to kolk si ga že spoznal.. ampak to je valda problem osebe k osebo idealizira Wink  mislm, da je to problem vseh nas in msilm, da je to zalublenost in mislm, da idealnega ne dobiš, vem pa da ga bom našla Grin Grin one day pa res Grin Tongue zalublenost se da nastran pomojem šele takrt ko ugotoviš, da ta oseba ne čut tko do tebe kot bi ti rad (pa čeprav s težkim srcem).. takrt se tud pokaže kolk maš osebo rad, ker ji želiš vse najboljše pa čeprav je ne boš imel zase... nekj takega ne vem, je že pozna ura Grin

Quote:
joj joj lih pred eno uro je bla cla šara kle po javorniku... peep peeep peep peeeeep... STFU eni še spimo


hehehe, vidm da je blo pr vas bl pestro... pr nas so ble hupe dokj pridne, razn vsake tolko ko se je sovoznici utrgal, ker je blo preveč tiho... no pa vsake tolk je razbila tišino še z ropotanjem po streh... aha pa zapela pa zavriskala je tud na glas Cheesy


enivej LN čez pol urce... it's trebušnjaki time
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #35 - 13.09.2005 at 20:31:36
 
spark wrote on 13.09.2005 at 01:25:10:
hmmm... jaz k sm bl praktično realen tip človeka bi te vprašala kako teb rata dat zaljubljenost na stran od začetka... sori ampk če je men nekdo všeč na tak način obstaja vsaj en delčk mene, ki vsaj v tistem trenutku vsaj nezavedno minimalno idealizira to osebo.. in zaljubljenost je pomejem mnenju lih to- idealiziranje nekoga- in ne glede na to kolk si ga že spoznal.. ampak to je valda problem osebe k osebo idealizira Wink  mislm, da je to problem vseh nas in msilm, da je to zalublenost in mislm, da idealnega ne dobiš, vem pa da ga bom našla Grin Grin one day pa res Grin Tongue zalublenost se da nastran pomojem šele takrt ko ugotoviš, da ta oseba ne čut tko do tebe kot bi ti rad (pa čeprav s težkim srcem).. takrt se tud pokaže kolk maš osebo rad, ker ji želiš vse najboljše pa čeprav je ne boš imel zase... nekj takega ne vem, je že pozna ura Grin


ja viš, idealiziraš človeka, domišljija dela. lohk pa ta proces sanjarjenja namerno ustaviš. ker ravno v sanjarjenju o nekom skreiraš vse te bujne predstave.

jst se načeloma lohk zlo hit zalublm... tko čist memgrede, npr. ena lastnost mi je pri eni izrazito všeč, pa ji dodam še en ducat domišljijskih, takih kot bi si jih želu. ker pa vem, da so plod moje domišljije, jih pa lih tko hitr lohk tut skenslam.

potem, ko dejansko spoznavaš človeka, pa pridejo na vrsto čustva, ki lahko temeljijo na kolikor toliko realnih zaznavah, ki pa so spet lohk predmet ene dolge debate Wink

no tko mi hitr rata dat zaljubljenost na stran, če hočem Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #36 - 14.09.2005 at 21:29:57
 
hehe, faca.. dobr gre to teb od rok Grin spark ti preda pokal najbolšega neromantičnega hladnega zaljubljača Tongue
če bo kdaj še potreba po zalublanu, bom ob priliki sprobala nasvet ...

jap kar sledi se lahk valda spet na doooolg debatira, sploh zato ker ma vsak svoje na to temo (sama sreča, da se uni ne pridejo od drog kregat v topic nesrečna ljubezen) Tongue

evo zdj pa ena k me vsako noč posprem u postlo (kaj morm če jo ob pol dveh na mtvju skos vrtijo:))

James Blunt - You're Beautiful  

My life is brilliant.
My love is pure.
I saw an angel.
Of that I'm sure.
She smiled at me on the subway.
She was with another man.
But I won't lose no sleep on that,
'Cause I've got a plan.

You're beautiful. You're beautiful.
You're beautiful, it's true.
I saw you face in a crowded place,
And I don't know what to do,
'Cause I'll never be with you.

Yeah, she caught my eye,
As we walked on by.
She could see from my face that I was,
F**king high,
And I don't think that I'll see her again,
But we shared a moment that will last till the end.

You're beautiful. You're beautiful.
You're beautiful, it's true.
I saw you face in a crowded place,
And I don't know what to do,
'Cause I'll never be with you.
You're beautiful. You're beautiful.
You're beautiful, it's true.
There must be an angel with a smile on her face,
When she thought up that I should be with you.
But it's time to face the truth,
I will never be with you.


žalostno ampk včash zelo resnično Grin
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #37 - 15.09.2005 at 00:25:04
 
spark wrote on 14.09.2005 at 21:29:57:
hehe, faca.. dobr gre to teb od rok Grin spark ti preda pokal najbolšega neromantičnega hladnega zaljubljača Tongue


hvala, hvala... aveš kva... če ne bi bil javen forum, bi se jest klele zej grdo izrazu  Angry verjetn bi omenu zadnjično odprtino pa en glagol v enem kratkem vzkličnem stavku Grin

spark wrote on 14.09.2005 at 21:29:57:
(sama sreča, da se uni ne pridejo od drog kregat v topic nesrečna ljubezen) Tongue


hehe.. čak, slej ko prej se bo pojavla prilka, da se tut kle ena živčna debata odpre, ja po možnosti lih od drog, ker če vse druge teme za kreg zmanjka, so droge vedno zlata rezerva kle gor Grin

spark wrote on 14.09.2005 at 21:29:57:
evo zdj pa ena k me vsako noč posprem u postlo


??? khm  Roll Eyes ajaaaa, pesem... no nekej je, sam da ne greš sama  Tongue

spark wrote on 14.09.2005 at 21:29:57:
James Blunt - You're Beautiful  
žalostno ampk včash zelo resnično Grin


ja ja, taka in podobna enkratna bežna srečanja so sploh en najbl trapast povod za zaljubljenost, razen če se hoč trpinčt. tko, da bolš v kali zatret Wink

ojoj ojoj kva ti poslušaš...lih zej je bil na vivi...tipček mejhnmn, da ne joka zravn bogi, oh ja...pa glavn, da je brez majce Roll Eyes ...obup, kva se dons vse ne posname
Back to top
« Last Edit: 15.09.2005 at 01:25:34 by ixtlan »  

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #38 - 15.09.2005 at 01:36:39
 
ixtlan wrote on 15.09.2005 at 00:25:04:
hvala, hvala... aveš kva... če ne bi bil javen forum, bi se jest klele zej grdo izrazu  Angry verjetn bi omenu zadnjično odprtino pa en glagol v enem kratkem vzkličnem stavku Grin



emmm, mi ne pade na misu kaj bi to blo... mogoč pejt u rit???  Kiss


Quote:
hehe.. čak, slej ko prej se bo pojavla prilka, da se tut kle ena živčna debata odpre, ja po možnosti lih od drog, ker če vse druge teme za kreg zmanjka, so droge vedno zlata rezerva kle gor Grin



fant ve o čem govori... sam te rajš nam hvalila, da ne bo spet kaksnih telesnih odprtin in vzkličnih stavkov po men padal

Quote:
??? khm  Roll Eyes ajaaaa, pesem... no nekej je, sam da ne greš sama  Tongue

ojoj ojoj kva ti poslušaš...lih zej je bil na vivi...tipček mejhnmn, da ne joka zravn bogi, oh ja...pa glavn, da je brez majce Roll Eyes ...obup, kva se dons vse ne posname


ja te dni hodm sama v spremstvu pesmic spat... bo kaml bolšGrin

ej pust ti jamesa na miru aj prov... toj obup dragi moj... k boš kdaj tko obupan pa še ti kj posnem.. to se nardi, če nimaš take taktike k ti, da v kali zatiraš zalublenost Grin you, you, you.... you kalilec zaljubljenosti  

ajde grem pogledat ce mi bo james spet kj zapel, une pussycats nevemkva so tud takle cajt na mtvju tist je mogoč bl zate, k so babe na pol nage

LN
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #39 - 16.09.2005 at 09:41:27
 
ixtlan wrote on 15.09.2005 at 00:25:04:
ojoj ojoj kva ti poslušaš...lih zej je bil na vivi...tipček mejhnmn, da ne joka zravn bogi, oh ja...pa glavn, da je brez majce Roll Eyes ...obup, kva se dons vse ne posname


Pa to je prispodba, kako je pred lepoto predan in odlaga oblačila kot maske, ker nič kaj drugega ob lepoti ne more. Ap pa npr. like naked truth - ker ne bo nikol z njo, četud ma plan, da ne bo spanca zgubljal zato.

C c c, kak nič ne štekate Grin 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #40 - 16.09.2005 at 10:20:29
 
Bravo Loops! We girls know Grin Tongue
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #41 - 19.09.2005 at 11:23:38
 
you're not a girl, you're atma, eternal servant of Paramatma, God.



Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #42 - 19.09.2005 at 13:54:22
 
Madan Gopal Das wrote on 19.09.2005 at 11:23:38:
you're not a girl, you're atma, eternal servant of Paramatma, God.


evo a sta slisali zej  Cheesy
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3