Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6644 times)
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: voyeurizem po slovensko
Reply #15 - 22.06.2005 at 00:34:58
 
titud wrote on 17.06.2005 at 12:37:59:
Po moje gre predvsem za zbujanje  pozornosti na podlagi trgovanja z informacijami. Gospe si razpletejo  bolj ali manj široko interakcijsko mrežo poznanstev, v katero se vključejo s pridobivanjem in dajanjem informacij. Kašna je vredna nekajmintune pozornosti ob kavici, kašna druga pa večurnega obsika z vso oskrbo. Da imajo  informacije dovolj 'teže', jih  rade obtežijo z lastno moralno sodbo, izmišljijo ali 'doronamerno' lažjo.

Določene gospe so pravi eksperti za tovrstno prenašanje informacij in postnejo v kakšnih  okoljih pravi mnenjski voditelji, ki jih vešče iskoriščjao tisti, ki bi preko njih radi v okolje  lanisrali svoje interese.  Take gospe so zato pogosto vsega usmiljenja vredne žrtve lastne potrebe po pozornosti oz. vključenosti v socialno mrežo, svoje moralne sodbe prilagajajo povpraševanju po njihovi  pozornosti. Ob  zavedanju  prave narave njihovega početja zato te tetice po večini niso niti nevarne niti nadležne, jih je pa dobro imeti ob sebi, ker zanjo biti tudi koristne. To je tud vse, kar v bistvu od nas pričakujejo, zato ni treba imet nč slabe vesti, če se z njimi globje ne zapletamo oz jih jemljemo z zdravo rezervo.    



Ja, imam kar s prve pred očmi sliko ljudi, ki jih tu opisuješ. Realnost je, da tale tetica ni te sorte - oz. vsaj meni ni znano, da bi bila. Je pa neverjetno vulgarne, prostaške sorte, če me razumeš. In jaz ne bi imela nič slabe vesti, tudi če bi jo čisto odrezala. Zdaj jo sicer bolj ignoriram.  Kar je zame še posebej moteče je dejstvo, da dotična ne spoštuje mojih mej, ker enostavno določenih zadev nima opremljenih s sramom. In je to v bistvu njena patologija, ki  me vznemirja prav zaradi te nespoštljivosti do moje osebe. V bistvu - kako odreagirati, ko te nekdo direktno sprašuje po doseganju orgazmov v partnerski zvezi, po raznih tehnikah ipd? Mislim... Roll Eyes Lepega dne jo bom enostavno natulila, da bo joj.  Le malo naj še dreza.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: voyeurizem po slovensko
Reply #16 - 22.06.2005 at 08:05:07
 
Lilith wrote on 22.06.2005 at 00:34:58:
Ja, imam kar s prve pred očmi sliko ljudi, ki jih tu opisuješ. Realnost je, da tale tetica ni te sorte - oz. vsaj meni ni znano, da bi bila. Je pa neverjetno vulgarne, prostaške sorte, če me razumeš. In jaz ne bi imela nič slabe vesti, tudi če bi jo čisto odrezala. Zdaj jo sicer bolj ignoriram.  Kar je zame še posebej moteče je dejstvo, da dotična ne spoštuje mojih mej, ker enostavno določenih zadev nima opremljenih s sramom. In je to v bistvu njena patologija, ki  me vznemirja prav zaradi te nespoštljivosti do moje osebe. V bistvu - kako odreagirati, ko te nekdo direktno sprašuje po doseganju orgazmov v partnerski zvezi, po raznih tehnikah ipd? Mislim... Roll Eyes Lepega dne jo bom enostavno natulila, da bo joj.  Le malo naj še dreza.


Vulgarnost je dostkrat način, s katerim skušamo pr seb   zrelativizirat stvari, ki nam pomenjo več kot smo  si pripravljen drugim  priznat, pa naj gre za spolnost/ljubezen, denar/materialnost, ideologijo/vero...  Z vulgarnostjo hočmo dosečt, da bi te zadeve postale nepomebne/banalne tud  drugim, ker pol bi  tud sebe laže kao 'osvobodil' suženjstva/odvisnostosti stavrem, ki jih mamo za močnejše od nas. Če te tetica ziritira, je s tem dosegla svoj namen, saj je razkrila, da ti nekaj pomenijo stari, ki ti po njenem ne bi smele pomenit, da bi bla 'osvobojena'. Dokler jo boš zavračal/ignorirala ali zavračla od nje vsiljen način komunikacije, bo v teb vidla izziv. Če pa boš prevzela inicitavo in ji o stvareh,  ki ti nekaj pomenjo, govorila spoštljivo in z vsem dostojanstvom, se te bo sama začela izogibat: al  bo morala najt drugo 'žrtev' al pa si bo morala sama pr seb priznat, da je ena uboga reva, ki ni sposobna živet v skladu s svojimi vrednotami in ki zato tega ne privošči tudi drugim.

Jest v okolju v pogrešam en drug tip tetic, ki so mi znane iz literature 19. stoletja. To so ble nekakšne klanovske matrone, ene vrste mediatorke, ki so svojim poznavenjem družbene scene in osnov psihologije  spravljale skup  in 'legalizirala'  ljubezenske  partnerske zveze, ki bi ble brez njih obojene na neuspeh in  izobčneje. So ble  sicer spletkarte, ampak v enem pozitvnem smislu, brez lastnih interesov, a z močnim neformalnim vplivom. Niso iskale pozornosti drugih, ampak so se drugi potegovali za njeno pozornost. Po moje bi bla  mariskatera sedanja tetica rada v njeni vlogi, a jim ne dajemo take veljave, ker  se zadev napačno lotevjo  iz svojega ega. A kdo pozna kakšno tako matrono  al pa so mogoče izumrle skupaj s plemstvom oz.  salonskim malomeščanstvom?
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: voyeurizem po slovensko
Reply #17 - 22.06.2005 at 10:25:55
 
titud wrote on 22.06.2005 at 08:05:07:
Jest v okolju v pogrešam en drug tip tetic, ki so mi znane iz literature 19. stoletja. To so ble nekakšne klanovske matrone, ene vrste mediatorke, ki so svojim poznavenjem družbene scene in osnov psihologije  spravljale skup  in 'legalizirala'  ljubezenske  partnerske zveze, ki bi ble brez njih obojene na neuspeh in  izobčneje. So ble  sicer spletkarte, ampak v enem pozitvnem smislu, brez lastnih interesov, a z močnim neformalnim vplivom. Niso iskale pozornosti drugih, ampak so se drugi potegovali za njeno pozornost. Po moje bi bla  mariskatera sedanja tetica rada v njeni vlogi, a jim ne dajemo take veljave, ker  se zadev napačno lotevjo  iz svojega ega. A kdo pozna kakšno tako matrono  al pa so mogoče izumrle skupaj s plemstvom oz.  salonskim malomeščanstvom?



Te tetice so predvsm tetice iz literature - dandanes pa ji je v večjih količinah najti v mehiških grozljivkah, ki jih redno vsak dan s ponovitvami predvajajo na naših komercialnih TV postajah.

Jaz ob teh tetkah dobim kurji polt - so samo izvajalke tistega pravila, da je pot v pekel tlakovana z dobrimi nameni.



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: voyeurizem po slovensko
Reply #18 - 22.06.2005 at 12:00:32
 
t wrote on 22.06.2005 at 10:25:55:
Te tetice so predvsm tetice iz literature - dandanes pa ji je v večjih količinah najti v mehiških grozljivkah, ki jih redno vsak dan s ponovitvami predvajajo na naših komercialnih TV postajah.

Jaz ob teh tetkah dobim kurji polt - so samo izvajalke tistega pravila, da je pot v pekel tlakovana z dobrimi nameni.

uživajte!


Če tko misliš, jo pustiš pač pri miru, ona  pa tebe, tko da tud če obstajajo take tetke v 21. stoletju, ti ne morejo škodovat. Če pa ti s svojim poznavnjem lajfa in kulture lahko prihranijo kakšno jebo, ki jo v zasledovanju lastnih dobrih namenov nehote napraviš drugim ali drugi teb, pol po moje nimaš kaj za zgubit.

Od za take primere  usposobljenih  nevtralnih svetovalcev jih  razlikuje lastna vpletenost (sorodstvena, družben vpliv/satus,...), ki se vsaj men ne zdi nujno negativen razlog za pristranskost...
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: voyeurizem po slovensko
Reply #19 - 22.06.2005 at 12:06:13
 
titud wrote on 22.06.2005 at 12:00:32:
Če tko misliš, jo pustiš pač pri miru, ona  pa tebe, tko da tud če obstajajo take tetke v 21. stoletju, ti ne morejo škodovat. Če pa ti s svojim poznavnjem lajfa in kulture lahko prihranjo kakšno jebo, ki jo v zasledovanju lastnih dobrih namenov nehote napraviiš drugima ali drugi teb, pol po moje nimaš kaj za zgubit.

Od za take primere  usposbljenih  nevtralnih svetovalcev jih  razlikuje lastna vpletenost (sorodstvena, družben vpliv/satus,...), ki se vsaj men ne zdi nujno negativen razlog za pristranskost...



U bistvu samo ne vidim nobene razlike med tvojimi tetkami in tetkami od Lilith - oboje nimajo kaj početi pa najedajo ljudem. Te tetke imajo potem lahko tudi samo status sosed pa jih vseeno nič ne ustavi v njihovih najboljših namenih.

Jebo pa ti takšne tetke s svojo zakoreninjenostjo lahko prihranijo samo, če se jim podrediš.

(priznavam pa jim lahko, da so uspešnejše, kot katerikoli pes čuvaj)


uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: voyeurizem po slovensko
Reply #20 - 22.06.2005 at 12:22:50
 
t wrote on 22.06.2005 at 12:06:13:
U bistvu samo ne vidim nobene razlike med tvojimi tetkami in tetkami od Lilith - oboje nimajo kaj početi pa najedajo ljudem. Te tetke imajo potem lahko tudi samo status sosed pa jih vseeno nič ne ustavi v njihovih najboljših namenih.

Jebo pa ti takšne tetke s svojo zakoreninjenostjo lahko prihranijo samo, če se jim podrediš.


uživaj!


Je razlika, moje tetice  znjao zaznavat iskrene vibracije pri drugih in so se sposobne nanje priklopit, ne da bi jih omalovaževale  ali napihovale z namenom, da bi z njimi  kompenzirale lastno čustveno praznino ali jih prodajle naprej vzameno za lastno  pozornost.   Majo uvid v to, kakšno okolje  je treba ustvarit, da se bodo te viracjije ohranle in razvile in zanje ter vpliv na to, kako to okolje zagotovit. Predvsem za slednjega so današnji svetovalci, ki majo vse druge pozitivne lastnosti mojih tetic, prikrajšani, kar jih po moje dost upravičeno frustrira. Če pa seveda teh lastnosti dobrih tetic nimajo, pol hvala bogu, da nimajo tud njihovega vpliva... čeprav se mi zdi nekak verjetno, da gresta dobrota  in vpliv z roko v roki..    
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: voyeurizem po slovensko
Reply #21 - 22.06.2005 at 12:39:09
 
Lilith wrote on 22.06.2005 at 00:34:58:
V bistvu - kako odreagirati, ko te nekdo direktno sprašuje po doseganju orgazmov v partnerski zvezi, po raznih tehnikah ipd? Mislim... Roll Eyes Lepega dne jo bom enostavno natulila, da bo joj.  Le malo naj še dreza.

Če te nekdo direktno sprašuje, mu je treba direktno odgovoriti .

Glede orgazmov in podobnega se ji pač razloži, da je o tem bolj težko teoretično razglabljati in da je te stvari najbolje kar sprobat, ker bo potem veliko lažje razumela. Torej ji daš prijateljski nasvet, da naj tudi sama malo več seksa, pa bo potem tudi njej vse s tem v zvezi veliko bolj jasno.  Smiley


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2