Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 44283 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Studio City
19.05.2005 at 11:51:05
 
Te oddaje načeloma ne gledam, ker se mi zdi precej na nivoju straniščnega populizma. Toda ta ponedeljek je bila precej po naključju prižgana ravnotakrat, ko sta Aleš in Iga imela svoj intervju.

Kako naj rečem, glede na kontekst v katerega je bil intervju uvrščen, bi se nad PR Pozitivk bilo potrebno pošteno zamislit; ker delujete po principu:

Ni važno kaj se sliši, samo da se nas sliši.


In vsaj zame je naravnost smešen tale komentar, ki se je pojavil tule:

http://www.pozitivke.net/article.php?story=20050517082415625&query=studio%2Bcity...


(vsaj po mojem mnenju, Pozitivke presegajo nivo Marcela Jr.) - predvsem iz vidika pluralnosti in odprtosti duha
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Studio City
Reply #1 - 19.05.2005 at 16:23:45
 
res niso najlepš nardil tlevizijci prispevka

ampak, glede na to, da VEMO kako nemarno manipulirajo z vsem kar pokažejo ...

je RES dobr da so vsaj pokazal ... ljudje bojo pa že sami presodl ...


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Studio City
Reply #2 - 19.05.2005 at 16:26:59
 
sinjeoka wrote on 19.05.2005 at 11:51:05:
glede na kontekst v katerega je bil intervju uvrščen

za ene duh očitno še zmer pomeni une duhove, ki strašijo naokol in to po možnosti u letečih krožnikih Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Studio City
Reply #3 - 19.05.2005 at 20:05:28
 
he he he
sm glih (prvič) vidu marcelovo tanovo reklamo

full samozavestna



in sm se spomnu da mam še tole na zalogi

... mi je blo pa megazanimivo, čeprov mi je oddaja od marcela quitak tanajblj ušeč na tv, da jo je topot pa res blo več al manj vsaka tema taka ki jo razdiramo, na forumu, lahko da tud na pozitivki.
utd, pozitivke &co, reinkarnacija, glasovanje REINKARNACIJA, pa še sindikate so navlekl, take ki nekak izhajajo, če sm dobr razumu iz anarho sindikata, ki predlaga najodfukanijo stvar kar smo jo do zdej zasledu, ko gre podjetje v 'stečaj' al pa kej, delavci preprosto namesto da štrajkajo, zaplenijo delovna sredstva, prostore, svoje znanje, svoje veze in proizvajajo naprej, prodajajo (in nabavljajo) sami ... profit si delijo sami.
ker, seveda, odpade ves meneđment, gre od začetka blj na švoh, ker so pa stroški minimalni, spet, cel kup denarja ostane ...  

odlično ...  

aha
sm najdu, sm vedu da sm neki zgrešu
- UNIVERZALNI DOHODEK ZA VSE
- POVRNITEV DOSTOJANSTVA DELAVCEV
- OBJEKTIV: OSMAN đOGIĆ
- VERJAMETE V REINKARNACIJO?
- KULT OSEBNOSTI
... ta ... zadnji ... nikol ne bom pozabu - marcel ne verjame v reinkarnacijo namreč, in je hotu zlomt uno punco k je napisala knjigo in si je drznla zapisat da je reč znanstveno dokazljiva. in mu je razložila.  
in pol je pršla osebnost
za na konc pa
predin
ga je prašu marcel
kaj si bil pa ti u prejšnjem življenju (je mislu da bo reku da ne verjame)
pa prav predin
tadruga žena u haremu, so mi zračunali ...

Grin


in ko je mogu marcel rezultate povedat
55 % slovencev verjame v reinkarnacijo
Huh !?
sicer je do tega trenutka to že prčakvou, saj v studiu ni blo niti enga (slovenca) ki bi ne verjel v reinkarnacijo

Grin


zmaga







EMA POČEHA & ANŽE SOBOČAN
Voditelj: Marcel Štefančič jr.
Dolžina: 10:00

V studiu smo se pogovarjali s predstavnico iniciativnega odbora nekdanjega Peka in družbe Tect pro-ja Emo Počeh in članom Sindikata samoorganiziranega delavstva Anžetom Sobočanom o tem, zakaj delavke v Sloveniji množično odpuščajo, kaj je za to storila nekdanja oblast in kaj sedanja in koliko so dejansko učinkoviti delavski sindikati.

http://www.rtvslo.si/studiocity/draw_picture.phpid=1561

no na netu je pa mal drugač razmerje pri glasovanju
http://www.rtvslo.si/studiocity

...


Grin
Grin

hoooooooo

neobjavljeno


Video (Real Player)
NEOBJAVLJENO – ALEŠ PEVC & IGOR PETEK O ZANIMANJU SLOVENCEV ZA PARANORMALNO
Avtorica: Nataša Žunić
Dolžina 11.00

V tokratnem needitiranem pogovoru o tem, v kaj Slovenci verjamejo, koliko jih zanima nenavadno, spiritualno in paranormalno obenem; kdo so tisti, ki verjamejo; kakšne skupine se združujejo na internetu ter kolikšen je vpliv pop kulture ter fikcijskih filmov na to, v kaj verjamemo.

http://www.rtvslo.si/studiocity/draw_picture.phpid=1562

hudooooooooooo

http://www.rtvslo.si/studiocity/dokumentacija.php



Zoran Predin o tem, zakaj se bo legendarna skupina Lačni Franz zopet združila in zakaj je v trendu oživljanje ex-jugoslovanskih bendov.

globoka grla
http://www.globokagrla.com/

je zanč razlagu da je žalostn ker so besedila ratala tolk ...
in da so njaprej kurcal tabedne
pa so jih skurcal
zdej pa rajši promovirajo tadobre ...


11. junij 2003 | 8:50
Globoka grla
Damjana Kolar
V četrtek 12. junija ob 19.00 bo v Križankah potekala prireditev z naslovom 'Globoka grla.'
Ideja projekta Globoka grla je, da spomni slovensko publiko na kvalitetna besedila, na uporabo črnega humorja in ironije v rockovski glasbi. Izvirnost, duhovitost in odbita zafrkancija so bili vedno aduti slovenskih rockerjev in kantavtorjev...
http://www.mladina.si/dnevnik/35006/


dost podobna scena je zdej na sceni
19.5.2005, četrtek ob 20.00
TRENJA: Naše pesmi, naše sanje
Na programu bo že 100. oddaja Trenj, kjer se bodo v živo trla mnenja, tokrat o izborih izvajalcev, ki jih pošiljamo na Evrovizijo. Ali se bo Omar Naber uvrstil med prvih 10? Če bi bil samo en krog telefonskega glasovanja, bi ta teden v Kijevu pela Rebeka Dremelj? Kdo in zakaj zmaguje na slovenskih festivalih in kdo dobiva prostor na slovenski glasbeni sceni? Res dajemo prednost srbskim in hrvaškim pevcem, kar naj bi dokazala tudi evforija ob petkovem nastopu srbske turbofolk pevke Cece. Nekateri menijo, da bi ji morali celo prepovedati vstop v državo.
http://www.pop-tv.si/_stalne/trenja.html




Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Studio City
Reply #4 - 19.05.2005 at 21:40:53
 
gape wrote on 19.05.2005 at 20:05:28:
he he he
sm glih (prvič) vidu marcelovo tanovo reklamo

nekak izhajajo, če sm dobr razumu iz anarho sindikata, ki predlaga najodfukanijo stvar kar smo jo do zdej zasledu, ko gre podjetje v 'stečaj' al pa kej, delavci preprosto namesto da štrajkajo, zaplenijo delovna sredstva, prostore, svoje znanje, svoje veze in proizvajajo naprej, prodajajo (in nabavljajo) sami ... profit si delijo sami.
ker, seveda, odpade ves meneđment, gre od začetka blj na švoh, ker so pa stroški minimalni, spet, cel kup denarja ostane ...  




vse lepo in prav, toda videla sem eno drustvo, ki je tudi delovalo po principu ... vsak dela kar mu pase... vsi odlocamo skupaj...

pa se je hitro nasel en sef, ki je bil bolj enak od enakega, ki je sproti kreiral kriterije delitve profita in sproti odrejal kaj bo kdo delal oz. cesa on ne bo delal ...

... bilo jih je 5 in se niso znali zmenit...


meni je blizu ideja o ponovnem uclovecenju delavcev in se strinjam, da obstajajo managmenti, ki te boge delavce lupijo ... ama po drugi strani pa ...

... si ne predstavljam kako bi zgledalo v mercatoreju skupscina delavcev-delnicarjev, ki jih je tam nekje okoli 10.000 (kako bi se pa oni zmenili, ce se ze 5 razsvetljencev ni moglo)  ???


mah gape, ti imas malo pomesane pojme ... cist tko btw. Mercator ima cca 40.000 razlicnih lastnikov (med njimi je full delavcev) ... ama firmo dejansko obvladujejo zgolj z cca 30% delezem, ki ga ima v rokah SOD in KAD ... http://www.mercator.si/podjetje/o_podjetju/poslovni_podatki/lastniska_struktura

tako da ni edini problem samo lastnistvo proizvodnih sredstev, ampak tudi kako so delavci - drobni delnicarji organizirani ...

ce hoces organizirat delavce-delnicarje rabis nekoga, ki govori, glasuje in dela v njihovem imenu - liderje (ama, sej ze danasnja uprava tumba isto - da dela v prid delnicarjev torej tudi v prid - vsaj nekaterih delavcev)

pot do katastrofe je obicajno tlakovana s popreproscenostjo, dobrimi nameni, naivnostjo in slepimi pegami ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Studio City
Reply #5 - 19.05.2005 at 21:48:22
 
55 % slovencev verjame v reinkarnacijo
Huh !?
sicer je do tega trenutka to že prčakvou, saj v studiu ni blo niti enga (slovenca) ki bi ne verjel v reinkarnacijo



 
zmaga
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Studio City
Reply #6 - 19.05.2005 at 21:48:29
 
sinjeoka wrote on 19.05.2005 at 21:40:53:
mah gape, ti imas malo pomesane pojme ... cist tko btw.

maš zihr res
ampak jest nism govoru o lastnini
ampak o delavcih ki delajo dodano vrednost - se mi zdi da se reče.

vseh

najprej pa unih o kterih sm govoru

se reče
ni mišljeno da bi zdej tak sisitem uvedl, da ko fabrka crkne, da se delavci samoorgnizirajo in delajo naprej
blj je mišljeno za ... rang ... poplačilo terjatev, ki se jih nikol ne da izterjat - delavci ne morejo izterjat od lastnikov.
tuki, jest vidm, da vedno obstaja nek kupec, ki je zainteresiran da svojo robo še vedno dobiva.
delavci mu jo nardijo in kupec, ki obstaja že od prej, jim plača robo.
oni si to podelijo.
če ne gre drugač se hala zasquota za tolk cajta ...

tko da ...

ne gre se za sistem
gre se za kratkotrajne rešitve, ki bi lastnikom onezanimivile taka početja - ubit fabrko in na mestu nje postavt trgovski center ...

dejstvo je da bo pasje ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Studio City
Reply #7 - 19.05.2005 at 21:52:43
 
gape wrote on 19.05.2005 at 21:48:29:
maš zihr res
ampak jest nism govoru o lastnini
ampak o delavcih ki delajo dodano vrednost - se mi zdi da se reče.


mah obadava govoriva o isti stvari ... delitvi dodane vrednosti ... (imava samo nekoliko drugacen kljuc) in isti problem ... danasnje managerje ali bodoce delavske liderje ... nekoga, ki je bolj enak od ostalih ...


... trgovskimcentrom se najlazje upres, da ne hodis not in jim ne delas prometa ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Studio City
Reply #8 - 19.05.2005 at 22:09:21
 
Ne vem, zakaj ste ljudje na Pozitivkah taki sanjači, saj ko preberem Aleša in ostale, ki pišete s tako gorečnostjo, prenapihnjenosti, pretiravanjem in fundamentalisitčno vero, mi kar mravljinci preletijo telo, saj me vse to spominja na teatralne predstave totalitarističnih režimov, npr. na govore Tita, Stalina, Fidela ali celo Hitlerja. Le da je tukaj pač v ospredju druga ideologija, ideologija in težnja k popolnosti ali harmoniji: "kako se bomo ljudje preobrazili, kako bodo rožice rasle, kako se bomo vsi imeli radi in kako bo ljubezen pokala po vseh šivih na vseh duhovnih razinah, kako bo ovčica spala zraven volka, volk pa bo postal prevzet od vse te kozmične ljubezni, da se bo odločil, da postane vegetarijanec...".  Kdaj se bo torej rodil vaš "nov človek", vaš "supermen" ali Hitlerjev uebermensch (le da gre pri vas za kolektiv), ki bo zrediral vse krivice in nepravičnosti, nahranil lačne, zaustavil vojne, preprečil zlo?   Da, pravilno ste uganili, to so samo sanje in pobožne želje, ki se ne bodo nikoli uresničile, ker ljudje od časa Kristusovega rojstva pa vse do sedaj v modrosti nismo napredovali prav nič, v nasprotjo s tehnologijo, ampak prav nasprotno, standard nam je še bolj okrnil dušo, to je njegov krvavi davek, da ljudje ob poplavi vsega, nismo srečni in zadovoljni...  Verjemite mi, tudi verski fanatizem, ki se skriva pod okriljem new-agea, nam ne bo rodil novega mesija in nas odrešil vseh muk...  

Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Studio City
Reply #9 - 20.05.2005 at 10:01:57
 
sinjeoka wrote on 19.05.2005 at 11:51:05:
Te oddaje načeloma ne gledam, ker se mi zdi precej na nivoju straniščnega populizma. Toda ta ponedeljek je bila precej po naključju prižgana ravnotakrat, ko sta Aleš in Iga imela svoj intervju.

Kako naj rečem, glede na kontekst v katerega je bil intervju uvrščen, bi se nad PR Pozitivk bilo potrebno pošteno zamislit; ker delujete po principu:

Ni važno kaj se sliši, samo da se nas sliši.


In vsaj zame je naravnost smešen tale komentar, ki se je pojavil tule:

http://www.pozitivke.net/article.php?story=20050517082415625&query=studio%2Bcity...


(vsaj po mojem mnenju, Pozitivke presegajo nivo Marcela Jr.) - predvsem iz vidika pluralnosti in odprtosti duha


Sinja, se strinjam s tabo.

Veš, jeba je to, da se nekaj dogovoriš in potem to ni tako. Tudi pred intervjujem smo se zmenili, kaj bo vprašala in je ful dobro izpadlo. Mislim na pogovor preden so zabrnele kamere. Potem pa, ko sem gledal Studio City, me je skoraj dol vrglo že ko sem videl naslov Paranormalno. In obesl so se na tisti link na nenavadno.com. Skratka, dober znajo zmanipulirat zadevo.
Se je potem Žuničeva nekaj opravičevala, da je čas skopo odmerjen.

So pa vsaj toliko bili, da so moje žvečenje ven izrezal. Grin Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Studio City
Reply #10 - 20.05.2005 at 10:11:15
 
exodus wrote on 19.05.2005 at 22:09:21:
Ne vem, zakaj ste ljudje na Pozitivkah taki sanjači, saj ko preberem Aleša in ostale, ki pišete s tako gorečnostjo, prenapihnjenosti, pretiravanjem in fundamentalisitčno vero, mi kar mravljinci preletijo telo, saj me vse to spominja na teatralne predstave totalitarističnih režimov, npr. na govore Tita, Stalina, Fidela ali celo Hitlerja. Le da je tukaj pač v ospredju druga ideologija, ideologija in težnja k popolnosti ali harmoniji: "kako se bomo ljudje preobrazili, kako bodo rožice rasle, kako se bomo vsi imeli radi in kako bo ljubezen pokala po vseh šivih na vseh duhovnih razinah, kako bo ovčica spala zraven volka, volk pa bo postal prevzet od vse te kozmične ljubezni, da se bo odločil, da postane vegetarijanec...".  Kdaj se bo torej rodil vaš "nov človek", vaš "supermen" ali Hitlerjev uebermensch (le da gre pri vas za kolektiv), ki bo zrediral vse krivice in nepravičnosti, nahranil lačne, zaustavil vojne, preprečil zlo?   Da, pravilno ste uganili, to so samo sanje in pobožne želje, ki se ne bodo nikoli uresničile, ker ljudje od časa Kristusovega rojstva pa vse do sedaj v modrosti nismo napredovali prav nič, v nasprotjo s tehnologijo, ampak prav nasprotno, standard nam je še bolj okrnil dušo, to je njegov krvavi davek, da ljudje ob poplavi vsega, nismo srečni in zadovoljni...  Verjemite mi, tudi verski fanatizem, ki se skriva pod okriljem new-agea, nam ne bo rodil novega mesija in nas odrešil vseh muk...  

Sad


Exo, ne gre za to, da bi bili sanjači. Mislim, da smo čisto realni ljudje. Če že mediji ponujajo vsak dan same grozote in kažejo vojne in umore, zakaj ne bi ljudje brebrali tudi kaj takega, kar ni kruto. In Pozitivke niso Aleš, ali jaz, ali Gape ali kdorkoli, so časopis, kjer lahko ljudje napišejo svoje misli, zgodbe in podobno in marsikdo najde kaj dobrega zase.

O fundamentalistih in o Hitlerjih niti ne bi komentiral, ker se mi s takimi izjavami zdiš smešen.

Sicer so pa tudi marsikoga označeval za sanjača, pa so se mu sanje uresničile(Mandela, Luther King, Kopernik, Trubar, .....in še in še njih).

Imej se lepo.  
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Studio City
Reply #11 - 20.05.2005 at 10:56:20
 
exodus wrote on 19.05.2005 at 22:09:21:
Ne vem, zakaj ste ljudje na Pozitivkah taki sanjači


http://www.gape.org/gapes/tehnologija.htm#sanjaci

http://www.gape.org/gapes/sanjaci.htm




Sanjači

ta beseda se je vedno uporabljala v slabšalni obliki.
npr
Nehaj sanjariti, postavi se v realnost.
ali
Ah, on je samo sanjač, nikoli ne bo zmogel narediti tega.


Take izjave dajejo ljudje, ki živijo v trenutnem svetu, in se niti ne želijo nikamor premakniti. Oni nas učijo njihova pravila in kako so stvari urejene v svetu, po njihovo. Hkrati so to tudi ljudje, ki nočejo sprememb v svetu. Po njihovo je vse urejeno in konkretno. Vse variacije ali spremembe ogrožajo njihovo znanje, ki je do takrat veljalo za edino pravo.

Brata Wright in tudi ostali so leteli po zraku že 6 let pred njunim 'prvim' letom v Kittyhawku, ki je uradno priznan za prvi let. Kajti pred tem je bilo dobro znano, znanstveno dejstvo, da človek pač ne more leteti, in kdorkoli je trdil nasprotno je bil pač sanjač, ki ni v stiku z realnostjo. Šele peticija predsedniku zda je prepričala znanstvenike, da so to dejstvo sprejeli v uveljavljeno znanost.

Sanjači in izumitelji so vedno skozi zgodovino predstavljali grožnjo uveljavljeni znanosti in znanstvenikom. Kajti, če se nova ideja ali teorija izkaže za pravilno, izgubijo svoje mesto med znanstveniki, izgubijo financiranje projektov, pač vse privilegije, ker vse to dobi nova tehnologija. Zato uveljavljeni znanstveniki naredijo vse kar je v njihovi moči da to preprečijo.

Druga sila, ki od vedno ubija izumitelje, pa so lastniki trenutne tehnologije, ki z njo služijo denar.

Danes obstaja točno tak sanjač, ki ponuja izum, ki bi spremenil današnjo znanost, približno tako kot polet bratov Wright ki je pripeljal do poleta Space Shutla. Znanstveniki se borijo proti njemu, kot proti vsakemu drugemu ki ogroža njihovo znanje.

So pa znanstveniki pozabili na študente in vse ostale, ki vidijo v znanosti še vsekajdrugega kot to kar so jih naučili, ki se sprašujejo o resničnosti osnovnih zakonov, katerih so se naučili. Oni so sanjači prihodnosti. Oni iščejo tehnologije, ki jim bodo pomagale odgovoriti na vprašanja, ki si jih zastavljajo.

Danes bolj kot kdajkoli prej potrebujemo spremembo v načinu človekovega delovanja. Naš planet je v težavah, del težav pa je sigurno nastal, zaradi neekonomične energije ki jo vedno več porabimo.

Najti moramo sanjače in izumitelje da nam pomagajo pri spremembah danes --- ne čez 5 let, ne čez 1 leto, ampak danes.



original text
http://www.gape.org/gapes/eng/Dreamers.htm


še tegale bom sm zalimu
Quote:
Attention is the first step of any manifestation.

Intention is the next step in manifestation of what ever is wanted and needed.

The next step in manifestation is Integrity.

The last step of manifestation is being connected to your Intuition.






Now in brief what we should be seeing in the next few months.

We rapidly approach June 1st which is the mid point or pivot point of the Galactic consciousness cycle on the Mayan calendar.
From that day on consciousness will be much more focused on ethics and integrity and increasingly intolerant of shady dealings. This will increase the pressure on those who are sustained by domination. These beings will begin lashing out in earnest now as their actions and motives are systematically uncovered by increasing consciousness. Do not be seduced by your emotions to go rise up and demonstrate against the government, police or religious orders and such.

Stay alert and stay out of the way while making your own way.

The act of shying away from those negative influences in its self will sometimes be great tests of courage. In the “world” there will be great tides of emotion stirred by outrageous events designed to polarize the public. We will see people moving, shifting relationships and disappearing from our lives in every way you can imagine. Each of us stands to gain more than we can lose in every sense. All that we now know or possess is based on the limits of what had been discovered and developed in the past up to this point. The very basis of our energy economy and world order is just about to go extinct as free energy is scheduled to come on line publicly in the next few months. From here on my friends, possibilities are going to explode as the consciousness lid comes off on new technologies like Zero Point energy, levitation and teleportation. The fact that we are each manifesting our own reality will become a wide spread agreement and there will be teaching and practice of creating alternate realities as the world of systematic economic and political domination falls into its own chaos.

We are not here to “Save the World” We are here to rebuild a paradise.

Get ready to gather, ready yourself to answer the call to walk your dreams.
(That is how, when and why they come true.)

Do not fear change or consequence, embrace growth into more possibilities.
Through the very worst of circumstance you are still creating the outcome.
Make it a good one.
Back to top
« Last Edit: 22.05.2005 at 13:20:49 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Studio City
Reply #12 - 20.05.2005 at 12:11:17
 
gape wrote on 20.05.2005 at 10:56:20:

Sanjači



sanjači so vizionarji (z izjemo tistih, ki sanjajo o topli vodi - stvareh, ki so že odkrite in preizkušene)
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Studio City
Reply #13 - 21.05.2005 at 11:39:35
 
Quote:
Sicer so pa tudi marsikoga označeval za sanjača, pa so se mu sanje uresničile(Mandela, Luther King, Kopernik, Trubar, .....in še in še njih).



Iga, New-Yorka menda ne boste odkrili, ker je že odkrit, še manj pa se lahko enačite z velikani stoletij, ki so revolucionarno vplivali na potek dogodkov v politiki, znanosti... Za v premislek ti naj bo to:

sinjeoka wrote on 20.05.2005 at 12:11:17:
sanjači so vizionarji (z izjemo tistih, ki sanjajo o topli vodi - stvareh, ki so že odkrite in preizkušene)
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Studio City
Reply #14 - 21.05.2005 at 12:15:35
 
exodus wrote on 21.05.2005 at 11:39:35:
Iga, New-Yorka menda ne boste odkrili,



http://www.pozitivke.net/calendar_event.php?eid=20050518141801956
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4