Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 28474 times)
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #45 - 06.01.2005 at 19:16:20
 
Zakaj se pol nekaterim prikaze Bog, zakaj drugi vidijo Marijo, zakaj spet tretji vidijo Jezusa, itd. Da o drugih verah, religijah, filozofijah ne govorimo.
Res da je delo z energijo delo z energijo, vendar obstaja obilica metod, kjer se izvajajo zadeve popolnoma nasprotno. In ce vprasas ene o mnenju o drugi metodi, bodo trdili da je le njihova (najbolj) pravilna.
Sicer pa ne vem ali je delo z "telesno" energijo (Joga, Qigong, Meditacija,..) povsem enako kot metode komuniciranja z Univerzalno inteligenco (radiestezija, BIOkibernetika,..). Mislim da ne. Tu gre za dve povsem razlicni zadevi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #46 - 06.01.2005 at 20:25:36
 
oldyangtaijiquan
Quote:
In ce vprasas ene o mnenju o drugi metodi, bodo trdili da je le njihova (najbolj) pravilna.

teh je še kar ogromno po svetu, folk pa je tud že bolj ali manj seznanjen tud z takimi netapravimi.pa tud pri takih si nabiraš izkušnje. pri vsaki stvari se učiš..
drugič že potem dobr veš kdo je kolko tolko fer..

Quote:
Sicer pa ne vem ali je delo z "telesno" energijo (Joga, Qigong, Meditacija,..) povsem enako kot metode komuniciranja z Univerzalno inteligenco (radiestezija, BIOkibernetika,..). Mislim da ne. Tu gre za dve povsem razlicni zadevi.


pomoje je neskonćno različnih si metod, a vir energije je edinstven. kako bi le bilo če bi vsaka metoda imela svoj "vir energije" potemtakem bi vsak zdravil z različno energ.? vsak zdravi s svojo njemu primerno metodo, a on je samo proces, da ta univerzalna eneg. teče skoz njega. pravzaprav človek nima nič s tem.
enkrat sem enega gospoda vprašal, kakšne metode uporablja. odgovoril mi je, da je vsaka metoda  samo bergla in nam je v pomoč dokler sebe ne razvijemo tako daleč, da je ne potrebujemo več. men še je to tud bol težko razumet a vseeno..
mislim, da največjo pomoč ti lahko nudi le realizirana oseba. oseba, ki je brez ega. le ti ne morejo naredit škode. na nek način vejo in delujejo tako, kot je v skladu z naravo...
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #47 - 06.01.2005 at 20:39:01
 
glede prikazovanj ti nimam kaj rečt ker nimam izkušenj s tem, ampak glede na to da naj bi bla Jezus in Marija dve zelo razviti duhovni bitji (inteligentne energije,kakorkoli), se verjetno lahko prikazujeta/približata ljudem..zakaj pa ne

rečeno mi je tudi bilo da so "pod vrhom" celo energije/bitja ki se predstavljajo v imenu samega "Boga" in da so se s tekom časa v različnih področjih in časovnih obdobjih na zemljo "spuščale" različne energije ki so jih potem ljudje označevali kot božanstva itd.

sploh pa se na mestih kjer se je prikazovala marija pojavlja izredno močna, posebna energija in če je bil tisti, ki je tam Marijo videl posebno veren, z enimi določenimi vnaprej vtisnjemini vzorci,je to energijo dojemal tako da je videl Marijo

Mislim da so si vse metode dela z energijo zelo podobne, jst ne vidim nikjer nobenih nasprotij med različnimi varjantami, to da vsak zagovarja svojo, se ve zakaj jo. Ker če bi rekel da so tud druge metode kul, mu biznis ne bi laufal. Men je to precej zanimivo,tej ljudje so tolk so naredili na sebi da so se lahko uspešno začeli ukvarjat z energijo, pol pa zabredejo v take reči in se s tem avtomatsko ustavijo na svoji poti.

In glede na to da živimo v morju energije, je tvoja lastna energija povezana in celo odvisna od energije v okolici, vse skupaj pa povezano z univerzalno energijo.

Če je v prostoru recimo "slaba" energija, to vpliva tudi nate in na tvojo auro/energijo, če pa ti krožiš naokoli z lepimi vibracijami (ne govorim zdej o kao lepi energiji če hodiš z nasmeškom okoli), da res hodiš okoli z lepo energijo, avtomatsko s svojo prisotnostjo čistiš svojo okolico in ljudi ki so v stiku s tabo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #48 - 06.01.2005 at 20:43:16
 
nomad wrote on 06.01.2005 at 20:25:36:
oldyangtaijiquan
enkrat sem enega gospoda vprašal, kakšne metode uporablja. odgovoril mi je, da je vsaka metoda  samo bergla in nam je v pomoč dokler sebe ne razvijemo tako daleč, da je ne potrebujemo več. men še je to tud bol težko razumet a vseeno..


ja, ker ko ti stvar steče, delaš vse samo še po občutku, takrat ti tud verjetno pride prav da obvladaš več tehnik hkrati, jih kombiniraš med sabo in zdraven še kej svojega dodajaš

Back to top
 
 
IP Logged
 
A Friend
Guest




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #49 - 06.01.2005 at 22:15:59
 
Quote:
ja, ker ko ti stvar steče, delaš vse samo še po občutku, takrat ti tud verjetno pride prav da obvladaš več tehnik hkrati, jih kombiniraš med sabo in zdraven še kej svojega dodajaš



Nič ni po občutku, točno veš kaj delaš. V tem je razlika med tistimi, ki vedo kaj delajo in tistimi, ki se jim to samo dozdeva.

Sicer pa se strinjam glede bergle. Nekje je treba začeti. Ljudje le prehitro prerastejo svoje uhlje. Potem pa delajo škodo na okrog.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #50 - 06.01.2005 at 22:34:36
 
po občutku ni blo mišljeno da delaš nekaj kar se ti samo dozdeva
pač delaš v okviru svojih zmožnosti; nekje do koder ne sežeš ne moreš nič delat, pa tudi če bi hotel, ne bi imelo kaj dosti učinka
Back to top
 
 
IP Logged
 
A Friend
Guest




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #51 - 06.01.2005 at 22:48:14
 
Wink saj se razumeva. Preveč ljudi kar nekaj dela in že misli da so...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #52 - 06.01.2005 at 23:26:01
 
ja, sam veš kako je, pride moment ko ti lahko "dotik" nekoga manj izkušenega naredi več kot od koga drugega, ker si pač v tistem trenutku ravno tisto potrebovala

pa tudi človek ni vedno na istem nivoju, enkrat mu lahko veliko uspe, naslednjič pa niti pol od tega ne

Back to top
 
 
IP Logged
 
A Friend
Guest




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #53 - 09.01.2005 at 20:01:13
 
Jaz se kar rad dotikam. Lepljivi prsti bi rekel.
Včaseh pa padejo na pravo mesto. Se strinjam. Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
MAJA(Guest)
Guest




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #54 - 30.03.2006 at 09:20:26
 

Pa še kako je res. Samo dojeti je potrebno Biofiziko 7,13 in 33 dimenzionalnega prostora, ki jo je odkril gospod Slavko Gorenc. Nekateri jo dojamejo bolj, nekateri manj. Odvisno kako dober biosistem ima človek. Vsa živa bitja uporabljamo ali alfa ali beta biotehnologijo. V glavnem ljudje uporabljajo beta smrtne žarke. alfa življenskih žarkov je še izredno malo aktivnih.

To dokazuje stanje v resničnem svetu tako na področju zdravja, odnosov med ljudmi ...

Jaz sem se seznanila z Biofiziko 7,13,33 dimenzionalnega prostora pred  štirimi leti in se redno vsak dan čistim na življenskem žarku po metodi G Alfa in S Alfa. Rezultat: zdrava sem, dobro se počutim in veselim se vsakega dne posebaj ...

Nihče se ne vpraša kje je vzrok za nastanek bolezni raka. Gospod Gorenc je ugotovil vzrok: beta smrtni žarki ter statična in dinamična biokibernetska transformacija.
Sorodnica je imela kožnega raka (melanom) in raka na prsih. Imela je 2 operaciji, odklonila pa je obsevanja in hormonske tablete. Z ustrezno biokibernetsko zaščito (zaslonke in biolaser 4. stopnje), z redno uporabo čiščenja na življenskem žarku in čiščenja hrane po metodi G Alfa in S Alfa je po štirih letih zdravniško ugotovljeno negativna.

Po lastnih izkušnjah se pri virusnih obolenjih z uporabo G Alfa in S Alfa metode čiščenja  in ustrezne biokibernetske zaščite doseže, da viroza traja manj dni.

Predno sem se čistila na življenskem žarku sem potrebovala 11 ur spanja , sedaj , ko se redno čistim na življenskem žarku potrebujem 7 ur spanja.

Ko sem jedla neprečiščeno hrano sem imela stalno akne po obrazu. Sedaj, ko hrano redno čistim po metodi G Alfa in S Alfa več ne vem kaj sploh so akne.
Predno sem čistila hrano na življenkem žarku sem imela stalno probleme z želodcem. Brez tabletov Rupurut nisem šla nikamor. Od kar čistim hrano na življenskem žarku, tablet ne potrebujem več.

Še in še bi lahko naštevala ...

Slovenska globalna biokibernetska tehnologija nam omogoča, da z zaprtimi očmi vidimo večdimenzionalni prostor. Vidijo se življenski in smrtni žarki, vidijo se človekove misli, vidi se kaj se dogaja ko se človek rodi (kako v telo vpiše oz.pride duša), kaj se dogaja ko človek umre (ali v smrtnem ali v življenskem žarku), vidijo se  bioparaziti ( če človek umre v smrtnem žarku), vidi se kako bioparaziti naredijo živemu biosistemu škodo na telesu ...

Res pa je, da je Beta tehnologija (v religiji hudič) precej agresivna in nikoli ne počiva. Stalno na prepričuje, kako je upraba življenskih žarkov brez potrebe ...
Ne nasedajte ampak vstrajajte.

KO BI LJUDJE VEDELI, KOLIKO RESNIČNO LEPEGA JE V BIOTEHNOLOGIJI 7,13,33 PROSTORA!  TEHNOLOGIJA JE TU IN PRILOŽNOST, DA JO ZAČNETE UPORABLJATI.

     
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #55 - 29.03.2007 at 00:13:12
 
Ko ženska prejme moško spermo ta lahko vsaj začasno postane alfa ali beta. Zadnje meritve kažejo točno na dejstvo, da sicer že alfa ženska v kratkem času postane tudi beta če je le to moški.
Seveda pa enako velja obratno, le da moški od ženske ne sprejema ničesar v telo temveč se nanj stresa vse slabo od ženske bete kadar ta to tudi je.

V primeru zaščite s  kondomom ženska ravno tako postaja beta, vendar ne enako hitro kot brez njega.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4