Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 28472 times)
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #15 - 03.01.2005 at 12:07:12
 
men se zdi to sam še ena metoda več za delo z energijo  

mal me moti to da bi radi iz nje naredili znanost, ker pr takih stvareh višje kot greš, bolj abstraktno postaja in tam racionalna navodila ne pridejo več dosti v poštev ker pač delaš vse samo še po občutku
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #16 - 03.01.2005 at 12:28:19
 
Žarki so pomojem razporejeni v odvisnosti od aktivnosti okolice, ki sprejema.Se pravi, če sem dojemljiva lahko telepatsko delujem na žarke nevede in potem jih je pač tam več, so aktivni SmileyNekatere vidijo te žarke, me zanima, če jih vidijo vedno ali so le trenutki.Jaz sem jih že videla in ne bi mogla reč da je bila mreža ampak je bila linija žarkov po pločniku.Zanimivo, da jih nisem videla na cesti, kjer se vozijo avtomobili.Jaz z teorijo nisem nič podkovana, ampak čutim pa zelo.

Ti je ureil tudi posteljo gorenc?Meni jo je, pa se še sedaj zbujam z naelektrenimi lasmi, pa sem že zamenjala šampone pa nič.Ne vem v koliko je dobro čutiti tako intenzivno, kot čutim jaz.Vibrira pa skoraj vse, še celo voda.Roke sem imela tako občutljive, ko sem bila na njegovem žarku, ne vem kaj se je zgodilo, ampak vem, da žarek sploh ni bil blag, kot bi moral biti ALfa.Pa še ko sem se prijavljala v žarek mi je glas govoril Beta.Pojma nimam, kaj je to.100% pa je da ne bom odvisna od drugih, če pa že pa od svojega žarka, je veliko boljši, garantiram.  Wink Cheesy Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #17 - 03.01.2005 at 12:31:05
 
SnoWball se strinjam s tabo in tvojo končno trditvijo, tam gor kjer je višja inteligenca ne potrebujemo nobene znanosti, ker   ne potrebujemp dokazovanj, saj tam smo enostavno mi sami. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #18 - 03.01.2005 at 13:09:41
 
Edino kar ne razumem, zakaj se ti "zarki" pojavljajo le (oziroma predvsem) v Sloveniji!? Zakaj jih ni nihce pred Gorencem "videl/zaznal"? Tudi sedaj 11 let po odkritju, je veda o zarkih skoraj nepoznana.

Po nekateih trditvah, naj bi bi prevladovali Beta zarki predvsem na obmocjih, kjer prevladujejo alternativne metode zdravljenja (npr. Azija, Kitajska). Vse alternativne metode naj bi temeljile na izkoriscanju Beta tehnologije (seveda se zdravilci tega ne zavedajo) ter dejansko naj ne bi zdravile ampak samo omamljale ljudi, da se jim stanje izboljsuje, v resnici pa naj bi se jim se poslabsevalo!

Vprasanje je ce je "BIOkibernetika" (uporaba vecdimenzionalnega prostora) sploh ena od alternativnih metod. Gorenc trdi da ne, ter da je to stik z "višjo inteligenco" (13. in 33. dimenzinalnim prostorom) , medtem ko so Beta metode stik z 7. dimenzionalnim prostorom. Po Gorencu je BIOkibernetika sploh "nov" nacin zaznavanja prostora, ki prakticno nima nic z obstojecimi metodami.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #19 - 03.01.2005 at 13:41:17
 
pomojem pa samo on tako misli in da je vse skupaj že dobro raziskano.Zakaj potem ljudje vidijo vse mogoče?Gredo v višjo dimenzijo!Kako lahko trdi, da so druge alternative zmotne, je res takšen velik vedež?Ali res verjamete, da mu superinteligenca govori, da so druge vede napačne, tvoje Gorenc so prave?Pa dajte no, bo moral na realna tla.Pri njemu igra samo še keš, zato pa tako govori, da bi vsi prišli k njemu.Ne pove pa, da tudi druge alternative koriščajo žarke.Zakaj pa jih potem lahko preklapljamo in jih vodimo tja kamor gremo mi?

Ne vem, to si mislim jaz, lahko se motim tako kot se moti Gorenc.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #20 - 03.01.2005 at 14:02:06
 
Veda je po 11-tih letih nepoznana, ker hoče vedo obdržati zase v kateri se skriva marsikaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #21 - 03.01.2005 at 14:14:55
 
tist k ma dejanski kontakt s superinteligenco nikoli ni zaljiv/nasilen do kogarkoli drugega, ampak je zmozen vsako stvar postavit/razlozit v skladu z njeno realno pozicijo na prijazen nacin. ker ce nekdo zali nekoga drugega pol v bistvu zali tudi superinteligenco, ki je vse skupi skreirala. zdej ce mi ne poznamo pravega namena neke stvari v celoti se jo avtomatsko bojimo in smo nasilni do nje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #22 - 03.01.2005 at 14:16:40
 
Zarki naj bi omogocali komunikacijo z "univerzalnim energetskim poljem" (Superinteligenco) in sicer glede na lokacijo (zarek na katerem se nahajamo) imamo dostop do razlicnega dimenzinalnega prostora (nematerialnih svetov).
Poznamo naslednje zarke:
 - Alfa zivljenski zarek - > delujejo v 13. dimenziji, delujejo zdravilno
 - Beta smrtni zarki -> delujejo v 7. dimenziji, pomenijo "pekel", delujejo skodljivo
 - S-Alfa regeneracijski zarki - delujejo v 33. dimenziji, pomenijo "nebesa", delujejo regenerativno
Gorenc je pri svoji "BIOfiziki" nastel kar 56 dimenzij, od katerih so glede na naso stopnjo intelektualnega razvoja oz. dojemanje in pojmovanje duhovnega sveta pomembna 7., 13., in 33. dimenzija nematerialnega sveta.
Gorenc trdi, da imajo vse "alternativne" metode nakljucen ucinek, ki je odvisen od tega ali se nahajamo na Alfa ali Beta zarku. Če jih izvajamo na Alfa žarku delujejo pozitivno, medtem pa če jih izvajamo na beta zarku delujejo kot analgetik/mamilo in dejansko ne zdravijo nic. Bistvo vsega naj bi bila torej BIOkibernetika.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #23 - 03.01.2005 at 14:31:05
 
tist k ma dejanski kontakt s superinteligenco nikoli ni zaljiv/nasilen do kogarkoli drugega, ampak je zmozen vsako stvar postavit/razlozit v skladu z njeno realno pozicijo na prijazen nacin. ker ce nekdo zali nekoga drugega pol v bistvu zali tudi superinteligenco, ki je vse skupi skreirala. zdej ce mi ne poznamo pravega namena neke stvari v celoti se jo avtomatsko bojimo in smo nasilni do nje.[color=Yellow][/color]

Ja ampak, če pa se to dogaja, kaj potem takem ta človek nima resničnega stika z super inteligenco?Se le pretvarja in ljudje mu slepo sledijo?

Ali sem potem zlobna, če mislim o nekom slabo, ki je zares slab?Ne vem ni mi jasno.Mislim, da je to preveč kompleksno, da bi se dalo razložit v enem ali dveh stavkih
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #24 - 03.01.2005 at 14:38:41
 
Meni sam ni jasno, če je vse dokazano, da so druge alternative res vse beta in delujejo kot analgetiki.Kaj pa naš Leon Štukel, tudi on bi moral potemtakem uporabljti  SAlfa, ker je bil tako vitalen in, če se ne motim sploh ni bolehal?Nikjer ni zapisano kakšno metodo razen sportni duh je razvijal in seveda pomojem je bil zelo srečen človek.  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #25 - 03.01.2005 at 14:58:27
 
Animsay wrote on 03.01.2005 at 14:31:05:
Ja ampak, če pa se to dogaja, kaj potem takem ta človek nima resničnega stika z super inteligenco?Se le pretvarja in ljudje mu slepo sledijo?

ne da nima stika s superinteligenco (ker ga mamo itak vsi), ampak ga ima manj kot si sam misli da ga ima. ko ima nekdo v celoti stik s superintelgienco je popolnoma strpen in ljubec do vseh.

njemu sledijo tisti ljudje, ki cutijo, da imajo manj stika s superinteligenco kot on in v tem ni nic narobe, ker mu sledijo ciz prostovoljno. problem je le v nasilnem kritiziranju, kogarkoli do kogarkoli.

to ne pomen da je vsaka kritika zanic. konstruktivna kritika na povrsini zaboli, znotri pa pomiri.  

Quote:
Ali sem potem zlobna, če mislim o nekom slabo, ki je zares slab?Ne vem ni mi jasno.Mislim, da je to preveč kompleksno, da bi se dalo razložit v enem ali dveh stavkih

noben ni popolnoma slab, zato je boljs da v drugih vidmo dobre kvalitete.

ce prides v kontakt z nekom, za katerga mislis da je slabsi kot ti bodi do njega socutna in ga prijazno (ne nasilno ali zanicujoce/posmehovalno) popravi. dostkrat se kasnej izkaze, da so tisti za katere mislimo da so slabsi kot mi v resnic boljsi. ce srecas nekoga ki ti je prblizno enak bodi z njim v prijateljskem odnosu, ne v tekmovalnem in ce srecas nekoga ki je boljsi kot ti ga iskreno spostuj (ne bit ljubosumna). tako je obnasanje nekoga, ki ima konkreten kontakt s superinteligenco.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #26 - 03.01.2005 at 15:08:03
 
Ja sej do neke mere se trudiš vedno biti prijazen, amapk vedno pač ne uspe.Mislim, da je to kar se šele učim.Sprejemati ljudi takšni kot so.Pri nekaterih pač čutiš, da niso tako dobri kot se delajo.Ponavadi takšni, ki mislijo da so dobri, ker se zavedajo kako biti dober potem pa to izkoriščajo, da se dvignejo nad slabiči.Jaz pa poznam ljudi za katere mislijo drugi, da so nič pa so v bistvu veliko boljši Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #27 - 03.01.2005 at 15:10:40
 
Sej potem vedno najdem nekaj kar je + pri nekomu, vendar se raje ne družim z vsemi ljudmi, ki pridejo nasproti. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #28 - 04.01.2005 at 17:45:17
 
Clovek naj bi "podzavestno" komuniciral s Superinteligencami slede na zarek na katerem se nahaja! Ta vecdimenzionalna vrata so bistvo BIOkibernetike.
Kot se da razumeti Gorenca, tu sploh ne gre za neko metodo ampak za bistvo vsega. Saj je tezko verjeti, ampak, kaj pa ce je vse res?
Veliko jih namrec zarke cuti, nekateri pa tudi vidijo (pa ceprav niso privrzenci Gorenca)!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #29 - 04.01.2005 at 18:28:29
 
oldyangtaijiquan wrote on 04.01.2005 at 17:45:17:
Clovek naj bi "podzavestno" komuniciral s Superinteligencami slede na zarek na katerem se nahaja! Ta vecdimenzionalna vrata so bistvo BIOkibernetike.
Kot se da razumeti Gorenca, tu sploh ne gre za neko metodo ampak za bistvo vsega. Saj je tezko verjeti, ampak, kaj pa ce je vse res?
Veliko jih namrec zarke cuti, nekateri pa tudi vidijo (pa ceprav niso privrzenci Gorenca)!


Tisti, ki nismo njegovi privrženci smo malo bolj samostojni, tako si mislim jaz Roll Eyes .Večdimenzionalnost je BK in je vse okrog nas, BK je v vsaki stvari zato je G. lahko naštel toliko dimenzij, tudi v meditaciji in drugih alternativah.Vsak ima svojo sugestijo in mislim,da si vsak najde tisto zase ta pravo.

Kot se da razumeti Gorenca, tu sploh ne gre za neko metodo ampak za bistvo vsega.
Ta stavek mi pa zelo ustreza. Grin Cheesy in zelo veliko pove  
Hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4