Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 28471 times)
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #30 - 04.01.2005 at 18:50:42
 
Tu naj ne bi slo za klasicno sugestijo (katero naj bi si vsak sam ustvaril) oziroma "vizualiziranje" dimenzij ampak za "realno" vecdimenzionalnost! Tu naj nebi bilo odvisno od tega, da si "vsak najde tisto zase ta pravo" ampak za (recimo temu) realnost.
To naj ne bi bila se ena "alternativna metoda" ampak "razumevanje" oziroma razlago vsega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #31 - 04.01.2005 at 19:19:15
 
Sej jaz tudi nimam sugestije, ker pač to dejstvo, da je vse to res dobro občutim. Kaj pa drugi, ki se ukvarjajo z meditacijo ipd., kaj oni potem res lahko delujejo na beta ali je to odvisno od posameznika, v katero smer ga nese 7.  ali 33.Njim, ki se ne zavedajo je vseeno kam jih nese, samo da daje občutek lagodnosti. Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #32 - 04.01.2005 at 19:48:28
 
Mislim, da je bistvo vsega v tem ali ti zarki res obstajajo ali ne! Nekateri trdijo da ja in jih verjetno tudi drugace dojemajo. Torej "zarki" so, le vprasanje je kaj se skriva za temi zarki in koliko je Gorenc dojel njihovo delovanje.
Fora naj bi bila v tem, da naj bi tudi Beta "smrtni" zarki navidezno blagodejno delovali, v resnici pa vodijo ljudi v pogubo. Alfa "zivljenski" zarki pa naj bi dejsnko blagodejno delovali!
Ali ti cutis tudi Beta zarke ali samo Alfa? Kaksne oblike oz. velikosti so in kako pogosto so postavljeni?
Back to top
 
 
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #33 - 04.01.2005 at 21:04:49
 
Hvala za (telepatski Grin ) odgovor  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #34 - 04.01.2005 at 21:24:36
 
To je dobro vprašanje, kako čutiti beta in kako alfa.Meni recimo G ni deloval blag ampak zelo močno kot bi me stresla elektrika Undecided.Meni vsak žarek dela drugač.Še pa vse to iščem sedaj in ugotavljam.Zelo rada sedim na stopnicah, (imam na razpolago dva stopnišča) na obeh je enak občutek ,samo da na enem vidim gibanje molekul kamna iz katerega je stopnišče.Meni se zdi da jaz preklapljam žarke in vse čutim ko prihaja skozi stene, strehe (iz smeri SV - ne vem če je pomembno) do mojega telesa in potem se ustavi.Vibracije in....Pri meni so zelo pomembni možgani, saj pri žarkih, ne napenjam možganov ampak pustim, da steče skozi njih.Težko je opisati ??? Drugače bolj uporabljam druge organe.  Roll Eyes Grin Tongue  Jaz nimam nobenih naprav, da bi izmerila kateri so in tudi ne delujem zavestno na njih, mislim, da bolj oni prihajajo meni.Ne vem, saj tudi meni ni jasno, amapk se ne obremenjujem in dogajanja vzamem za dejstvo, saj se je dogajalo nekaj podobnega že preden sem slišala za kakršnikoli žarek.  Roll Eyes Morda čutim zato, ker nisem obremenjena in si čisto na izi vse vzamem?  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #35 - 04.01.2005 at 21:25:33
 
ql, me veseli   Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #36 - 05.01.2005 at 13:06:10
 
to pa je tema za razglablat...

predno se vrnete na žarke - ali mi lahko kdo od vas odgovori kaj je to ogenj?

lp, S!
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #37 - 05.01.2005 at 14:12:52
 
Nevem zakaj ne bi bila tema za razglabljat  ???
Zakaj (v kolikor ti zarke ne obstajajo) jih nekateri cutijo, pa ceprav nimajo nic opraviti z Gorencem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #38 - 05.01.2005 at 14:15:44
 
oldyangtaijiquan wrote on 05.01.2005 at 14:12:52:
Zakaj (v kolikor ti zarke ne obstajajo) jih nekateri cutijo, pa ceprav nimajo nic opraviti z Gorencem?

Zakaj pa jih ne bi? Sej niso njegova last  Wink
Ljudje so različno senzibilni. Nekdo ne čuti slona ki mu stopi na nogo, nekdo drug vidi žarke, avro, skrivnosti vesolja...
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #39 - 05.01.2005 at 16:01:02
 
Magla wrote on 05.01.2005 at 13:06:10:
predno se vrnete na žarke - ali mi lahko kdo od vas odgovori kaj je to ogenj?

lp, S!

Našla sem odlomek, morda si ga že videla:

"Kaj je tisto posebno v ognju, kaj ga naredi tako očarljivega, da nas, ne glede na starost, tako primami?" Beatty je upihnil plamen in ga vnovič prižgal. "Njegovo neprekinjeno gibanje, to, kar si je človek želel izumiti, pa nikoli ni uspel. Ali skorajda nenehno gibanje. Če ga pustiš goreti, nas bo zažgal. Kaj je ogenj? Skrivnost. Znanstveniki nam na dolgo in široko razlagajo o trenju in molekulah. Zares pa ne vedo. Prava lepota ognja je v tem, da uniči odgovornosti in posledice. Problem postane prenadležen, torej v sežigalno peč z njim."

Bom še iskala, če je še kaj boljšega.To je tudi meni večno vprašanje.  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #40 - 05.01.2005 at 16:13:07
 
KAJ JE OGENJ ?

Dolgo je bila to skrivnost. Nekoč so mislili, da so ogenj, voda, zrak in zemlja štirje elementi iz karerih je sestavljeno vse drugo. V 18. stoletjju je francoski znanstvenik Antoine de Lavoisier odkril, da je ogenj kemijski pojav, ki ga je imenoval izgorevanje. Med segrevanjem se snov spreminja, pri tem pa se s svetlobo in toploto sprošča energija.

TRIJE POGOJI

Za ogenj so potrebni trije pogoji : gorljiva snov (gorivo), toplota in kisik. Ogenj gori kadar ima na voljo gorivo (npr. les ali vosek), kisik (ki ga je dovolj v zraku) in dovolj toplote. Če zmanjka goriva, če primanjkuje kisika ali ni dovolj toplote, ogenj ugasne.

ZAKAJ OGENJ SVETI?

Zaradi vročine toplotno sevanje delcev v plamenu iz nevidnega dela svetlobnega spektra preide v vidni del.

Kot bi vprašali zakaj je voda.Ogenj pač ne nastane sam po sebi ampak je potrebna združitev drugih elementov, da nastane.Vse je del narave Wink Narava pa je definitivno bolj inteligentna kot pa mi, ki imamo  neverjeten organ (možgane) ampak ga koristimo po neki čudni poti.No vsaj nekateri.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 384
Slovenia
Gender: male
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #41 - 05.01.2005 at 19:43:46
 
oldyangtaijiquan wrote on 02.01.2005 at 17:08:46:
A ima kdo izkušnje z BIOkibernetiko? Navidez je potročje podobno radiesteziji, le da avtor (Slavko Gorenc) trdi da so t.i. zdravilci slabo (Beta) ter njegovo odkritje Alfa (dobro). Zemljo naj bi prepletala mreža Alfa in Beta žarkov. Geopatogena sevanja naj bi bila posledica Beta žarkov, medtem ko so Alfa žarki mesta za komunijacijo s superinteligenco v drugi dimenziji.
Več o tem si lahko preberete na spletnih straneh: http://www.ati-e-import.si/
Gorenc je svojo teorijo dodobra dodelal in jo kot tako tudi trži. Ali je obstoj Alfa in Beta žarkov ter večdimenzionalnega prostora kot ga opisuje BIOkibernetika mogoč? Gorenc trdi, da bioenergetiki (ter tudi akupuktura, homeopatija, meditacija, molitev,..) izkoriščajo Beta tehnologijo (oz. črno magijo) in torej dejansko ne zdravijo ampak samo "omamljajo" občutke ljudi! Le uporaba Alfa tehnologije (katero seveda ponuja on) lahko dejansko ozdravi. BIOtehnologija G-Alfa nudi stik z Superinteligenco in posledično blagodejno vpliva na človeka.
Kaj menite?


Meni se zdi da je bil Slavko Gorenc malo zadet ali hudo pijan ko je to pisal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 384
Slovenia
Gender: male
Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #42 - 05.01.2005 at 19:48:54
 
Sicer si pa jaz tudi ful želim da bi me vrglo v neko "33. dimenzijo". Mogoče bi se tam lahko pozdravil in se potem spet vrnil sem.

he, he, he

Back to top
 
 
IP Logged
 
oldyangtaijiquan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14

Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #43 - 05.01.2005 at 19:56:02
 
Res je, ljudje zaznavamo naso "okolico" drugace. Posledica tega je, da imamo toliko "teorij" o vsem in veliko jih je taksnih, ki si o isti zadevi sploh niso podobne.
ENO VPRASANJE: Ali je mogoce, da ce "veliko" casa meditiramo in se osredotocamo na eno zadevo in jo tudi pricakujemo, da s tem "preprogramiramo" naso podzavest in pol dejansko to vidimo?
To bi lahko razlozilo zakaj obstaja toliko vrst "energijskih" metod.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kaj je BIOkibernetika?
Reply #44 - 05.01.2005 at 20:26:46
 
pomoje bi moral res močno obvladati avtosugestijo da bi se sam pripravu do halucinacij Smiley

toliko energijskih metod ni zato ker bi vsak vidu drugačno energijo in zaznaval neki svojega, ampak zato ker je vsak drugače intepretiral to kar je zaznaval oz je vsak odkril svoj način dela s tistim kar je zaznaval

konc koncev je vse samo delo z energijo, s tako al drugačno metodo,lahko tud svojo če je tisto kar si sam pogruntal zate najlažje

drugo so pa iniciacije kjer se uglasiš na določeno vibracijo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4