Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 12
(Read 59633 times)
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #15 - 12.12.2004 at 20:24:21
 
Me nič ne briga če ti pecaš sparkico, sam ne tega počet v moji temi samomora.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #16 - 12.12.2004 at 20:26:47
 
Grin ok, i'm out of here Wink
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #17 - 12.12.2004 at 20:40:33
 
ixtlan wrote on 12.12.2004 at 20:26:47:
Grin ok, i'm out of here Wink

Malo spoštovanja prosim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #18 - 12.12.2004 at 20:45:08
 
dalaj22 wrote on 12.12.2004 at 16:39:39:
nekateri ljudje pač ne vid(mo) stvari svetlikajočih se nekje v daljni prihodnosti


utvara je, da nimamo vseh pogojev za srečo v tem trenutku in da je sreča odvisna od dogodkov v prihodnosti: če bi se mi le to zgodilo...če bi se mi, če bi se mi....

vsak trenutek je popoln, tak kot je 8)

naj se sliši še tako neprizemljeno

dalaj22 wrote on 12.12.2004 at 16:39:39:
zakaj ti je tko brezveze, kaj je glavni razlog, da ti ni več za bit tuki?


dalaj22, kakšen je pa tvoj razlog, da obupuješ?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #19 - 12.12.2004 at 21:07:39
 
ixtlan wrote on 12.12.2004 at 20:26:47:
Grin ok, i'm out of here Wink

Drži se svoje besede, prosim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #20 - 12.12.2004 at 21:19:36
 
Quote:
Drži se svoje besede, prosim.


Sem si premislu in ostanem v debati, če bo konstruktivna.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Kako naj se ubijem
Reply #21 - 12.12.2004 at 21:29:38
 
Quote:
Ker mi tam niste znal dat nobenga nasveta kako se imet rad, upam da mi ga boste znal dat tuki. Kot očitno vidite se ne znam imet rad, zato sem se odločil za samomor.

Štrik odpade, ker ga prvič nimam, drugič preveč žuli vrat, tretjič predolgo traja sam proces. Tabletov tud nimam, tko da tud to odpade. Razna rezanja žil tud odpadejo, ker ne prenesem krvi še manj pa bolečino ob urezu. Razmišljal sem da bi se vrgel s kake stolpnice, pa bi potem onečedil pločnik, tako da tud to ni rešitev.

Povejte kaj bi vi predlagali. Hvala.


Najboljša rešitev bi zagotovo bila, da si poiščeš strokovno pomoč, pa ne kogarkoli, ampak da greš k človeku, npr. k psihologu ali psihiatru (poskušaj se informirati, npr. od prijateljev ali znancev, kateri je dober v tej stroki, ki je nekako vreden zaupanja, da ni kaki blefer, ker taki se tudi najdejo, tako pač kot povsod in v vseh poklicih), ki te bo razumel, ki ne bo tvojih občutkov omalovaževal ali dajal v nič, ampak da se bo zares skušal zavzeti zate in razumel vso tvojo stisko, tako da ti bo priskočil na pomoč.

Gotovo je že prvi  korak k napredovanju, da si si upal priznati, da imaš težave in to nekako "dal iz sebe", da tega v sebi ne držiš, kar bi bilo verjetno še slabše, ker se tako morda le nekoliko razbremeniš.  Ampak nikakor se ne smeš ozirati na te ljudi, kot tu recimo, ki ti celo svetujejo, kako lažje izvesti samomor, kar kaže le na njihovo duhovno plitkost ali osiromašenost, brez vsakršne empatije, ali pa je to odraz le njihove pomanjkljive razgledanosti in nepoučenosti o duševnosti oziroma psihi človeka,  in so ljudje, katerih niti v sanjah ne bi smel poslušati, ker niso tvoji prijatelji, kvečjemu ti povzročajo škodo s svojo laičnostjo oziroma besedno plehkostjo.

Nasloni se le na ljudi, ki te ne bodo a priori obsojali, ki ti bodo stali ob strani, ki te ne bodo stigmatizirali ali obsojali, ki ne bodo polni raznih predsodkov , ki ne bodo vate rinili z neko "duhovnostjo", izhajajoč iz nekih kvazi religiozno-moralističnih vstavkov. Skratka na te, ki te bodo vzeli resno in ti bodo prisluhnili ter tudi bili pripravljeni, da ti pomagajo na vse možne načine - ti tukaj že verjetno ne bodo pravi, sodeč po njihovih netolerantnih odzivih...


Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #22 - 12.12.2004 at 21:41:59
 
exodus swašta... teb osebno neb mal empatije škodl Wink Roll Eyes a ti tip deluje kot skrajno obupan nad življenjem?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #23 - 12.12.2004 at 21:58:25
 
Exodus če ti ni odveč, mi prosim pusti v tej temi e-mail naslov.

(na trenutnega mojega ne piši, ker mam z njim težave)
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Kako naj se ubijem
Reply #24 - 12.12.2004 at 22:04:24
 
ixtlan wrote on 12.12.2004 at 21:41:59:
exodus swašta... teb osebno neb mal empatije škodl Wink Roll Eyes a ti tip deluje kot skrajno obupan nad življenjem?



A res,  da se samo "zajebava", kot temu ti praviš - kako pa to veš, da morebiti ne misli resno, tega ne more oceniti niti ekselenten psiholog takole preko foruma, če je nekdo v nevarnosti, da si vzame življenje - večinoma niti ne, če bi ga poznal v živo, saj človeku ne vidimo v dušo, ker ljudje različno reagiramo v vsakdanjih okoliščinah, tudi v stiski - eni so tiho, drugi opozorijo lčjudi okrog sebe, da jim je hudo, tretji zopet drugače odreagirajo. Kaj pa če ga ta "zafrkancija", kot temu ti praviš, stane življenja, bo vam potem lažje, ko ga boste imeli na vesti na nek način, ko boste kolektivno krivi za njegovo smrt z vašimi tumastimi nasveti?  ???

Ni važno, kako se tebi "zdi", da človek deluje nazven, ker občutki so varljivi. Ja kako pa bi sploh definiral "pravilno" reakcijo potencialnega samomorilca? A, vidiš to je nesmisel, kaj si rekel, če bi si vsaj malo povohali, kakšno psihološko knjigico, bi vedeli za obstoj obrambnih mehanizmov., ker ta človek se morebiti sploh ne zeza, ampak prokleto smrtno resno misli.  

Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Kako naj se ubijem
Reply #25 - 12.12.2004 at 22:06:17
 
ja, ni problema - moj email je oportunist@email.si
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #26 - 12.12.2004 at 22:11:19
 
Ah, dej no, exodus... verjameš mu celo to, da mu trenutni email ne dela? ???
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #27 - 12.12.2004 at 22:25:58
 
Ixtlan ti pa veliko časa preživiš na internetu, kar cele dneve se mi zdi. Kako to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #28 - 12.12.2004 at 22:28:47
 
Ti pa precej "menjaš" nicke na tem forumu, kako to?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #29 - 12.12.2004 at 22:31:11
 
Sej jih ne, sam vidim da maš ogromno postov objavljenih ob skor vseh dnevnih časih pa me zanima.

Zakaj se izogibaš vprašanju?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 12