Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 14687 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #30 - 07.10.2004 at 09:33:52
 
Angel wrote on 07.10.2004 at 08:31:48:
kregata se čist brez veze. totalno. kr-neki.
v dialogu smo si ljudje enakovredni. nikogar ne more biti ne več, pa ne manj. radosti se v dialogu delijo in bremena razpolovijo.
se zavedata tega?
lp
Angel


Opsi, pa saj to ni kreganje. To je le zabava. Tudi ta mora biti. Vsaj jaz tega ne jemljem kot kreganje in verjamem, da tudi Exo ne.  8) Cheesy
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #31 - 09.10.2004 at 18:24:17
 
Angel wrote on 07.10.2004 at 08:31:48:
kregata se čist brez veze. totalno. kr-neki.
v dialogu smo si ljudje enakovredni. nikogar ne more biti ne več, pa ne manj. radosti se v dialogu delijo in bremena razpolovijo.
se zavedata tega?
lp
Angel



Saj se nene več kregama, saj sem napisal, da sem odnehal. Pametnejši pač odneha. Grin Ti pa kar pocukaj za ušesa stričeka Igorja, naj se malo skulira, ne pa d ase samo krega z mano. manire pa takšne, kaj?  Grin

ajde
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #32 - 09.10.2004 at 18:26:46
 
Stric Igor, nehaj se kregat.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #33 - 09.10.2004 at 18:30:17
 
Mae wrote on 09.10.2004 at 18:26:46:
Stric Igor, nehaj se kregat.  Wink



stric igor ne bo odnehal, preden bo ga katera našeškala po goli riti, ampak ker ni kandidatk, je malo zagrenjen in nejevolen...  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #34 - 10.10.2004 at 01:52:11
 
exodus wrote on 06.10.2004 at 11:48:09:
Ja, še nekaj, pa pazi, da me ne bo jezik zasrbel, lahko po nerodosti in nevede izpljunem kako informacijo, tak da bo ti začela voda teči v grlo, pa pazi, da se ne boš v hlače od strahu, ker se že itak maješ kot šiba na vodi, pa presodi najino pozicijo, kdo je zgoraj in kdo je spodaj... (to ni grožnja, to je prvi opomin!!!) Grin ha ha ha, jaz bo crknil od smeha.......   Cheesy

PS: JOJ, KAK BI JAZ LAHKO BIL GROZEN, ČE BI HOTEL. BREZ BRIGE IGA, BOM JAZ PRVI ODNEHAL, KER SEM SE NAVELIČAL. VEŠ, DA BOM MOLČAL KOT GROB. TOREJ BREZ PANIKE... NE MOREM SI POMAGTI, ČE ZVEM TO, kAr NEBI SMEL VEDETI.  Wink



Striček Iga se ne krega. Striček Igor le izziva Exota, da naj napiše "tisto kar ve o meni" , ker Exo kar naprej nekaj grozi, da če ne bom pridem, da mu bo ušlo in me bo razkril. Pa se nimam česa bati, zato bi že enkrat rad, da napiše kaj je to, da se mi bodo hlače tresle. Ampak očitno Exo spet nekaj špekulira in govori bla, bla brez osnove.

In to je vedno tako. Ko nekaj zabluzi in ostane brez argumentov, pol se pa kao pametnejši umakne. Ampak stric Iga ima Exota naštudiranega.

In striček Iga se nikoli ne misli kregati z Exotom, ker Exo stričeka zabava. Grin 8) Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #35 - 11.10.2004 at 10:03:37
 

a ne morte brez mene? Grin


Iga, zdaj pa se lahko kaj zmeniva. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #36 - 11.10.2004 at 11:04:17
 
m wrote on 11.10.2004 at 10:03:37:
a ne morte brez mene? Grin


Iga, zdaj pa se lahko kaj zmeniva. Smiley


Velja Marjana. A kar danes ob enih? Kiss

Exo, da te ne bo raztrgalo. Tongue Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #37 - 12.10.2004 at 18:54:18
 
Quote:
Velja Marjana. A kar danes ob enih? Kiss

Exo, da te ne bo raztrgalo. Tongue Grin


he he  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #38 - 12.10.2004 at 21:01:35
 
exodus wrote on 12.10.2004 at 18:54:18:
he he  Grin


Ti se kar smej.  Grin Pa da boš pomirjen, sva samo kavo pila.  Tongue

Še vedno pa si dolžan nekaj. In sicer moje razkritje. In zopet te izzivam. Ali te je res sam gobec? Tongue ??? Grin

exodus wrote on 06.10.2004 at 11:48:09:
Ja, še nekaj, pa pazi, da me ne bo jezik zasrbel, lahko po nerodosti in nevede izpljunem kako informacijo, tak da bo ti začela voda teči v grlo, pa pazi, da se ne boš v hlače od strahu, ker se že itak maješ kot šiba na vodi, pa presodi najino pozicijo, kdo je zgoraj in kdo je spodaj... (to ni grožnja, to je prvi opomin!!!) Grin ha ha ha, jaz bo crknil od smeha.......   Cheesy

PS: JOJ, KAK BI JAZ LAHKO BIL GROZEN, ČE BI HOTEL. BREZ BRIGE IGA, BOM JAZ PRVI ODNEHAL, KER SEM SE NAVELIČAL. VEŠ, DA BOM MOLČAL KOT GROB. TOREJ BREZ PANIKE... NE MOREM SI POMAGTI, ČE ZVEM TO, kAr NEBI SMEL VEDETI.  Wink


Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #39 - 13.10.2004 at 08:24:21
 
jaz bi šla tud na kavo...z vama. Grin
angel ne cuka za ušeska nobenga, le malo angelskega prahu natrosim pa bo... Grin
a? Grin
mam lepe zobe, a ne? Grin
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #40 - 13.10.2004 at 10:45:02
 
Quote:
Ti se kar smej.  Grin Pa da boš pomirjen, sva samo kavo pila.  Tongue

Še vedno pa si dolžan nekaj. In sicer moje razkritje. In zopet te izzivam. Ali te je res sam gobec? Tongue ??? Grin




ja, jaz zase zadržim skrivnosti, saj verjetno oba vema, zakaj se gre, ali pa si ti misliš, da jaz ne vem, kar ne bi smel vedeti, Wink zato ne bi rad izgubljal besed, niti ti ne grozim, ker sem to lepo napisal, ker se me tvoje "interne" zadeve ne tičejo, ampak za bedaka pa me zopet ni treba imeti, če včasih primem za kakšno informacijo, ki pricurlja na dan ali se okrog šušlja... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #41 - 13.10.2004 at 11:06:41
 
Quote:
Ti se kar smej.  Grin Pa da boš pomirjen, sva samo kavo pila.  Tongue




Shocked Iga, pico si pa zatajil? Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #42 - 13.10.2004 at 11:30:56
 
exodus wrote on 13.10.2004 at 10:45:02:
ja, jaz zase zadržim skrivnosti, saj verjetno oba vema, zakaj se gre, ali pa si ti misliš, da jaz ne vem, kar ne bi smel vedeti, Wink zato ne bi rad izgubljal besed, niti ti ne grozim, ker sem to lepo napisal, ker se me tvoje "interne" zadeve ne tičejo, ampak za bedaka pa me zopet ni treba imeti, če včasih primem za kakšno informacijo, ki pricurlja na dan ali se okrog šušlja... Grin


V bistvu jaz ne vem za kaj se gre. Mi lahko namigneš. Čeprav vem da te je sam dolg jezik. Pa napiši kaj oba veva, da bom še jaz vedel kaj več o sebi.

Ali pa boš tako kot ponavadi stisnil rep med noge?

Veš narod bere forum, pol pa prebere tvoje neumnosti, da kao ti veš o meni takšne stvari, da se mi bodo hlače tresle. Pol pa si lahko še kdo misli, le kaj Exo ve o Igatu.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3