Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 14685 times)
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #15 - 04.10.2004 at 12:45:35
 
Quote:
Marjana.... Kiss Kiss Kiss


No, no, Marjano pa kar pozabi in ji ne pošiljaj poljubčkov, saj veš, da bi se le blamiral.  Grin

Ona ima raje take, ki se izkažejo, baje - to sem samo slišal, tako da mi ne podtikati intrigarstva, Iga, saj veš, da resnico le s težavo ovijemo v laž. Mater, jaz bi bil primeren, škoda, da sem oddan, ampak tudi res je, da ne bi svoje boljše punce zamenjal za nobeno drugo na tem svetu. Kaj pa ti, Iga? Menda ne, ali pač? Sam Bog in Exo vesta, kajne? Hi, hi...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #16 - 04.10.2004 at 13:57:59
 
exodus wrote on 04.10.2004 at 12:45:35:
ampak tudi res je, da ne bi svoje boljše punce zamenjal za nobeno drugo na tem svetu.

A ostale punce iz svojega harema pa okrog posojaš?

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #17 - 04.10.2004 at 14:04:30
 
Quote:
A ostale punce iz svojega harema pa okrog posojaš?

bp


hja, ves čas govorim v singularnosti, ednini, ne vem, kako si ti preoblikoval ednino v množino, in kdo točno so ostale punce? tudi vem, da ženske niso za izposojat, kot recimo video kasete, s tem pa res nimam nobenih izkušenj...
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #18 - 04.10.2004 at 14:34:36
 
exodus wrote on 04.10.2004 at 14:04:30:
hja, ves čas govorim v singularnosti, ednini, ne vem, kako si ti preoblikoval ednino v množino, in kdo točno so ostale punce?

Exo, se strinjam, da je v tvojem razmišljanju precej singularnosti, ampak jest sem samo iz tvojega nenavadnega poudarka, da svoje boljše punce ne bi zamenjal za nobeno drugo, sklepal, da nekje za razliko od tvoje boljše obstajajo tudi tvoje slabše punce in se mi je to zazdelo zanimivo.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #19 - 04.10.2004 at 23:18:32
 
exodus wrote on 04.10.2004 at 12:45:35:
No, no, Marjano pa kar pozabi in ji ne pošiljaj poljubčkov, saj veš, da bi se le blamiral.  Grin

Ona ima raje take, ki se izkažejo, baje - to sem samo slišal, tako da mi ne podtikati intrigarstva, Iga, saj veš, da resnico le s težavo ovijemo v laž. Mater, jaz bi bil primeren, škoda, da sem oddan, ampak tudi res je, da ne bi svoje boljše punce zamenjal za nobeno drugo na tem svetu. Kaj pa ti, Iga? Menda ne, ali pač? Sam Bog in Exo vesta, kajne? Hi, hi...  Grin


Še en dokaz, da pregovor, da tisti pes, ki veliko laja ne grize. Ali pa da se slaba roba sama hvali. Dobra roba, pa ne rabi samohvale. Tongue Grin

Pa pojasni še to, katera je torej boljša punca, leva ali desna roka? 8) Wink Tongue Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #20 - 04.10.2004 at 23:27:35
 
exodus wrote on 04.10.2004 at 12:39:51:
Ah, pa saj rabiš očala, Igor! Saj nisi še tako star, da imaš tako veliko dioptrijo, da ne očitaš tako velikega fonta, da ne vidiš, kaj sem napisal. Še enkrat pozorneje poglej in poglej pomen besede v slovarju pod imenom VITALNOST (to je taka stvar, ki je začela pešati pri tebi) Grin

Vem pa, da je kriza srednjih let lahko precejšnji udarec za moškega oziroma za njegovo moškost, predvsem, če bi rad konkuriral z mladci, tam do 30 let, saj ko vidi, da ne more vzdržati takega tempa, lahko postane celo žaljiv do teh, npr. do mene, ki ga povozijo na polni črti. Iga, nič skrbeti, dosti ostrig pojesti, pa zraven ti naj ljubica natre čimveč oreščkov, baje so dobri za potenco... hi, hi... V dobro voljo si me spravil, Iga, hvala, ker skrbiš za moje potrebe, kdo bi si mislil, da si taki dušebrižnik.. Cheesy

Wink


Me veseli, da sem te spravil v dobro voljo. Veš, da ne maram ostrig. Pa saj nisem žaljiv. Se prav prijetno zabavam s tabo, ker si tak Joker(beri dvorni-forumski norček). Me veseli da si vitalen, le da svoje vitalnosti še nisi pri ženski preizkusil. Veš kako bi bila marsikatera zadovoljna, tako pa mučiš le svoje zgornje okončine. Exo, veš da nočem konkurirat s tabo. Ampak ne zato, ker si tako hi, ampak zato ker si tako zelen. Bi te rad kaj podučil, pa očitno ne dojemaš. Pa le uživaj pri svojih 24-dvajsetih, saj prideš za mano. Pa upam, da ne boš še v mojih letih junfra pasel. Shocked Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #21 - 06.10.2004 at 09:38:02
 
Quote:
Exo, se strinjam, da je v tvojem razmišljanju precej singularnosti, ampak jest sem samo iz tvojega nenavadnega poudarka, da svoje boljše punce ne bi zamenjal za nobeno drugo, sklepal, da nekje za razliko od tvoje boljše obstajajo tudi tvoje slabše punce in se mi je to zazdelo zanimivo.

bp


Ja, pa kako lahko človeka s takim ugledom oziroma renomejem kot ga imam obtožuješ oziroma namiguješ na kaj takega? hi,hi  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #22 - 06.10.2004 at 09:43:06
 
Quote:
Me veseli, da sem te spravil v dobro voljo. Veš, da ne maram ostrig. Pa saj nisem žaljiv. Se prav prijetno zabavam s tabo, ker si tak Joker(beri dvorni-forumski norček). Me veseli da si vitalen, le da svoje vitalnosti še nisi pri ženski preizkusil. Veš kako bi bila marsikatera zadovoljna, tako pa mučiš le svoje zgornje okončine. Exo, veš da nočem konkurirat s tabo. Ampak ne zato, ker si tako hi, ampak zato ker si tako zelen. Bi te rad kaj podučil, pa očitno ne dojemaš. Pa le uživaj pri svojih 24-dvajsetih, saj prideš za mano. Pa upam, da ne boš še v mojih letih junfra pasel. Shocked Grin


hi, hi, no saj taki "sladkeci" , kot so ti, so pravi strup za ženske - tiha voda brege gloda, ti vsekakor verjamem, ha joke Grin ni se ti treba zagovarjati pred mano... ha ha ha Cheesy No, me veseli, da sem te v smeh spravil, saj pravijo, da je to že 1/2 zdravja, tega boš vsekakor rabil, zato kar poseži po ostrigah, te vsebujejo ogromno cinka, ampak še bolje so one modre tabletke, da ne boš v celoti opešal, že sedaj komaj sediš na dveh stolih, ker se ti vse skup nekam maje, lahko padeš na rit in si kaj poškoduješ...  Wink jaz bi tudi skoraj na rit padel, ko te berem, ampak od smeha....  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #23 - 06.10.2004 at 11:18:40
 
exodus wrote on 06.10.2004 at 09:43:06:
hi, hi, no saj taki "sladkeci" , kot so ti, so pravi strup za ženske - tiha voda brege gloda, ti vsekakor verjamem, ha joke Grin ni se ti treba zagovarjati pred mano... ha ha ha Cheesy No, me veseli, da sem te v smeh spravil, saj pravijo, da je to že 1/2 zdravja, tega boš vsekakor rabil, zato kar poseži po ostrigah, te vsebujejo ogromno cinka, ampak še bolje so one modre tabletke, da ne boš v celoti opešal, že sedaj komaj sediš na dveh stolih, ker se ti vse skup nekam maje, lahko padeš na rit in si kaj poškoduješ...  Wink jaz bi tudi skoraj na rit padel, ko te berem, ampak od smeha....  Smiley


Začel si se ponavljati.... Tongue
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #24 - 06.10.2004 at 11:22:55
 
Quote:
Začel si se ponavljati.... Tongue


buuhhaaaaa... to ti počneš ves čas, ha, ha, pa v smeh me spravljaš ob vseh tvojih špekulacijah, da me bo še razneslo...  Grin kaj, ko bi me vzel malo v poduk, mi pokazal svoje veščine itd., ampak da ne bo potem vajenec mojstra učil, zato je bolje, da ostaneš pri špekulacijah, ti bo morda kdo celo verjel.... hi hi  Grin

ajde, Iga, zabaven si
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #25 - 06.10.2004 at 11:31:59
 
exodus wrote on 06.10.2004 at 11:22:55:
buuhhaaaaa... to ti počneš ves čas, ha, ha, pa v smeh me spravljaš ob vseh tvojih špekulacijah, da me bo še razneslo...  Grin kaj, ko bi me vzel malo v poduk, mi pokazal svoje veščine itd., ampak da ne bo potem vajenec mojstra učil, zato je bolje, da ostaneš pri špekulacijah, ti bo morda kdo celo verjel.... hi hi  Grin

ajde, Iga, zabaven si
Wink


Špekulacije? Kaj je to? Tega se jaz ne poslužujem. To je bolj tvoje področje. Pa razkrivanje skrivnosti, ki ti jih kdo zaupa. No samo sedaj je to mimo, ker so te ljudje že prečitali.

Uživaj, naš forumski Jolly (norček). Grin Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #26 - 06.10.2004 at 11:40:10
 
Quote:
Špekulacije? Kaj je to? Tega se jaz ne poslužujem. To je bolj tvoje področje. Pa razkrivanje skrivnosti, ki ti jih kdo zaupa. No samo sedaj je to mimo, ker so te ljudje že prečitali.

Uživaj, naš forumski Jolly (norček). Grin Wink


meni se zdi, da dvorni norček kvečjemu iz tebe brije norce, tako da bi se vprašal, kdo je tukaj pravi norček, tako da bi bil tudi previdnejši pri izbiri besed,  ko govoriš s takšno imanenco, kot sem jaz - to je grožnja!.. haha..  Grin mene bo razneslo od smeha... kak se Iga počuti ogroženega.... Brez skrbi, veš da ne bom nič izdal, tak da lahko še naprej obešaš name različne špekulacije, opletaš z jezikom, prikazuješ v slabi luči, pridajaš različne vzdevke, ampak hudič je ta, da exo ve marsikaj, tak da me na tako enostavn način zopet ni mogoče diskfalificirati iz tvoje igrice... itd...  

Uživaj! Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #27 - 06.10.2004 at 11:48:09
 
Ja, še nekaj, pa pazi, da me ne bo jezik zasrbel, lahko po nerodosti in nevede izpljunem kako informacijo, tak da bo ti začela voda teči v grlo, pa pazi, da se ne boš v hlače od strahu, ker se že itak maješ kot šiba na vodi, pa presodi najino pozicijo, kdo je zgoraj in kdo je spodaj... (to ni grožnja, to je prvi opomin!!!) Grin ha ha ha, jaz bo crknil od smeha.......   Cheesy

PS: JOJ, KAK BI JAZ LAHKO BIL GROZEN, ČE BI HOTEL. BREZ BRIGE IGA, BOM JAZ PRVI ODNEHAL, KER SEM SE NAVELIČAL. VEŠ, DA BOM MOLČAL KOT GROB. TOREJ BREZ PANIKE... NE MOREM SI POMAGTI, ČE ZVEM TO, kAr NEBI SMEL VEDETI.  Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #28 - 06.10.2004 at 12:00:20
 
exodus wrote on 06.10.2004 at 11:48:09:
Ja, še nekaj, pa pazi, da me ne bo jezik zasrbel, lahko po nerodosti in nevede izpljunem kako informacijo, tak da bo ti začela voda teči v grlo, pa pazi, da se ne boš v hlače od strahu, ker se že itak maješ kot šiba na vodi, pa presodi najino pozicijo, kdo je zgoraj in kdo je spodaj... (to ni grožnja, to je prvi opomin!!!) Grin ha ha ha, jaz bo crknil od smeha.......   Cheesy

PS: JOJ, KAK BI JAZ LAHKO BIL GROZEN, ČE BI HOTEL. BREZ BRIGE IGA, BOM JAZ PRVI ODNEHAL, KER SEM SE NAVELIČAL. VEŠ, DA BOM MOLČAL KOT GROB. TOREJ BREZ PANIKE... NE MOREM SI POMAGTI, ČE ZVEM TO, kAr NEBI SMEL VEDETI.  Wink



Vidiš dečko kako natolcuješ. Jaz sem ti že večkrat rekel, da naj te jezik zasrbi in da lahko mirne duše izpljuneš. Pa da vidim, kako se bom v hlače usral. Ampak ti tega ne storiš, vedno le pišeš, da boš nekaj razkril. Pa preskoči drugi in tretji in.....opomin, pa že enkrat izpljuni.  

Če si kaj moža. ???  
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Samozadovoljevanje in odvisnost?
Reply #29 - 07.10.2004 at 08:31:48
 
kregata se čist brez veze. totalno. kr-neki.
v dialogu smo si ljudje enakovredni. nikogar ne more biti ne več, pa ne manj. radosti se v dialogu delijo in bremena razpolovijo.
se zavedata tega?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3