Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 
(Read 49335 times)
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Zaljubljeni angel
Reply #150 - 11.03.2005 at 11:58:36
 
thanks. sem se že bala, da je kaj hudega.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Zaljubljeni angel
Reply #151 - 11.03.2005 at 12:00:10
 
..samo brez panike  Wink  Grin
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Zaljubljeni angel
Reply #152 - 14.03.2005 at 10:11:25
 
naj nadaljujem mojo love story. res me je zajela panika. nek čuden nepopisen strah pred izgubo. zbala sem se, da se bodo moja čustva ohladila, da kar naenkrat ne bom več čutila hrepenja in strasti. in v tem paničnem strahu se je to tudi zgodilo. obstala sem na mrtvi točki brezbrižja. zakaj se nam vedno naredijo ravno tiste stvari, ki se jih najbolj bojimo? kot zakleto. ohladila so se čustva prvotne ljubezni. izginila so. občutek praznine, razočaranja in izgube me je spravil v pravo depresijo. prav nobena stvar ni imela več smisla. nič več me ni osrečevalo, nasmejalo in razveselilo. stanje brezčutnosti. nekaj tednov sem preživela v taki bedni otopelosti in praznini. vlekla sem se skozi dneve kot kup zemfa...tudi kadar sem ga srečala, me ni niti malo streznilo. njemu se je dogajalo podobno. je priznal. imeti nekoga rad je resnična umetnost. ustrajati v ljubezni pa delo, ki zahteva celotnega človeka. vsaka zaljubljenost slej ko prej mine. se mogoče ravno zato tako zelo radi zaljubljamo vedno nanovo, ker je ravno vsak začetek tako vznemirljiv, ali kaj?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Zaljubljeni angel
Reply #153 - 03.07.2007 at 15:36:43
 
Kje si Angel moj?
Zakaj si odšel iz pisarij,
zaljubljenih sanjarij?

Kje letijo tvoja krila,
kam se moč je izgubila?

Pisat nehal si,
odletel daleč si.

Kje si in zakaj
te več tu gori ni?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ozzy
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 9
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaljubljeni angel
Reply #154 - 02.08.2007 at 18:06:14
 
Angel wrote on 17.09.2004 at 10:33:54:
no, se nardi. tudi angelom. nekaj je pred nekimi dnevi zacahnalo moj lajf. kr eden.
nekaj casa sva že prijatelja. v biti se dobro razumeva. na začetku nisem nan gledala kot na moškega. samo kot frenda. potem so sledili pogovori, pa smeh in skupni trenutki, ki sva jih začela vsakodnevno preživljat skupaj. potem sva začela klicat en drucga, pa v neskončnost sva se lahko pogovarjala in smejala. potem sva preživela celo nedeljo skupaj. na soncu v gorah. potem sem sama kar naenkrat odkrila, da ga pogrešam, če ga ne vidim vsak dan. potem sem začela pogrešat njegovo podobo. pa njegove besede, pa njegove poglede. potem sva se začela nevede prijateljsko dotikat en druca. potem sva odkrila da imava podobne želje, podoben pogled na stvari, ljudi in svet. potem sva premišljevala en o drugem in si povedala, kaj. potem ne vem, sva preživela celo noč skupaj, na zabavi z drugimi ljudmi. proti jutru sva se odpeljala domov. potem ne vem, preskočila je najina enerigaja v kr neki. kako, zakaj , ne vem. začutila sem bitje njegovega srca na moji dlani, baje sva se držala za roke. občutek njegove tople dlani v moji, je postajal nepopisen, nemogoče ga je sploh opisat. kot bi se podiral svet in nastala so nebesa. lebdela sem.
a sem zaljubljena?
pa kaj se je naredl z mojo energijo, da se je srečala z njegovo.
kaj pa zdej?

lp
angel

vsaka podobnost s kako drugo zgodbo je zgolj naključna in slučajna.





Še moje stališče tvoje zgodbe. Kot berem vse bolj kaže na to, da si zaljubljena, kar pač ni nič slabega ne glede na to če je bil prej tvoj prijatelj. Tudi sam sem imel podobno izkušnjo, ko sem se zaljubil v prijateljico še od malih nog. Vendar na nekaj bi te rad opozoril, da po eni strani je lepo, da si zaljubljena vendar pazi, da ta vajina ljubezen ne bo uničila tistega prijateljstva. To se rado dogaja, ko nekdaj dobra prijatelja začneta flirtirati in se zaljubita kasneje. Ko se enkrat razideta je pa hudo in ponavadi se takrat lahko dolgoletno prijateljstvo uniči. Drugače pa veliko sreče.
Back to top
 
Ozzy  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11