Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 8
(Read 49918 times)
teonanacatl
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 14

Črna magija v Ljubljani
12.09.2004 at 13:02:18
 
Je kdo že tu slišal za črno-magično združenje, ki deluje na področju Ljubljane? Menda se ukvarjajo z vudujem in so kar precej nevarni - uničili so že nekaj ljudi in znajo prebiti marsikatero zaščito. Sprašujem zato, ker se je moj dobri znanec prišel v konflikt z eno, ki je v tem združenju in sedaj se upravičeno boji za svoje življenje. Menda prav sedaj hočejo uničiti negeka Ljubljančana. Vsakršna informacija bi prišla zelo prav, konec koncev se gre za življenje mojega prijatelja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #1 - 12.09.2004 at 15:56:05
 
jest bi rekla, da je fajn za človeka lahko to, če verjame, da je božja volja, da je v njegovem življenju ljubezen, močnejša, od volje "črnomagikov". Pa da verjame, da na njegovo življenje najbolj vplivajo njegove lastne misli, ne tisto, kar mislijo drugi. S tako vero si lahko pomaga: izbere lepe ljubeznive misli.

tuki sem ravn prebrala en dober predlog - če ga ful skrbi, naj to naredi: Petra. wrote on 12.09.2004 at 12:15:16:
"If you get troubled, go and sit by the river. The flowing water will take your troubles away."

--Joe Coyhis, STOCKBRIDGE-MUNSEE  

Sometimes we get mixed up and we don't know what to do. Go to the river or creek. Take your sage and tobacco; sit and be still. Talk to the water, offer tobacco and the healing water will take your problems downstream. Give thanks.  


Great Spirit, heal my mind today, let me see love.

ker moč sugestije uporabljajo tud črnomagiki; naj si on sugerira, da je težave odplavila voda, naj si sugerira, da je ljubezen močnejša od sovraštva, vera močnejša od strahu... itd.

Vse dobro, nameravam. (Grin)
Back to top
 
 
IP Logged
 
BlablaMen
Ex Member




Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #2 - 12.09.2004 at 17:07:04
 
Poznam tudi eno skupino črnomagijcev, ki delujejo nekaj 20 km stran od mojega mesta. Vendar to je tako, če poznaš belo, poznaš črno, ampak ljubezen in zaupanje vase vse premaga. So pa tudi dobri stručkoti za take zadeve, ki ti lahko pomagajo pri takih nezaželjenih zadevah Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #3 - 12.09.2004 at 23:12:27
 
Tako kot je Eva rekla...črna magija lahko deluje le, če verjameš, da lahko deluje.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
teonanacatl
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 14

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #4 - 13.09.2004 at 08:41:50
 
Hvala za nasvete, toda samo prepričanje da črna magija ne deluje in samo sugestija proti tem ne bosta naredila nič. To sicer pomaga, če vas začara kakšen, ki se na to "umetnost" kaj dosti ne spozna, v teh primerih pa je kot da bi se spravili s sulico na tank. Verjamite mi, ljudje o katerih vam govorim so sposobni ubiti navadnega človeka že v kakšnem tednu, če ni zaščiten in je dokaj vseeno ali verjame v to ali ne. Bi pa lahko pomagal, če kdo pozna kakšnega močnega stručkota za te zadeve.

Hkrati pa te ljudje po mojem mnenju tudi nimajo kaj dosti opraviti z belo magijo - so že čisto v črnini. Situacija je resna, ker ne gre za neke, ki sem pa tja pošljejo kakšen urok, ampak že za prave "črne brate" - ljudi, ki se spoznajo na magično umetnost in spiritualnost, a te moči namesto za pomoč soljudi uprabljajo za kontroliranje drugih in uničevanje drugih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #5 - 13.09.2004 at 08:49:14
 
no tako razmišljanje ti ne pomaga
lahko bi ti pa npr. jest rekla, da sem stručko za te zadeve in da je že za vse poskrbljeno
in pol bi se sprašvala, a sm zihr, al nism zihr
bogu pa rekla: samo v najvišjem smislu, prosim


aja, no, sej to sem nardila
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #6 - 13.09.2004 at 16:00:35
 
teonanacatl wrote on 13.09.2004 at 08:41:50:
Hvala za nasvete, toda samo prepričanje da črna magija ne deluje in samo sugestija proti tem ne bosta naredila nič. To sicer pomaga, če vas začara kakšen, ki se na to "umetnost" kaj dosti ne spozna, v teh primerih pa je kot da bi se spravili s sulico na tank. Verjamite mi, ljudje o katerih vam govorim so sposobni ubiti navadnega človeka že v kakšnem tednu, če ni zaščiten in je dokaj vseeno ali verjame v to ali ne. Bi pa lahko pomagal, če kdo pozna kakšnega močnega stručkota za te zadeve.

Hkrati pa te ljudje po mojem mnenju tudi nimajo kaj dosti opraviti z belo magijo - so že čisto v črnini. Situacija je resna, ker ne gre za neke, ki sem pa tja pošljejo kakšen urok, ampak že za prave "črne brate" - ljudi, ki se spoznajo na magično umetnost in spiritualnost, a te moči namesto za pomoč soljudi uprabljajo za kontroliranje drugih in uničevanje drugih.


Po moje imal ahko vpliv nate črna magija le, če v njo verjameš. Kakor pa si enkrat vernik, ti lahko pridejo tudi do živega, sicer skorajda ne verjamem, da bi lahko kdorkoli deloval zoper tvojo voljo. Po tv sem gleda, da je en Nemec bil priseljen na Karibe in se je poročil z domorodko. Po celotni hiši je imel na skrivnih kotičkih razsejane vudu lutke, ker so mu bili ljudje nevoščljivi, ker je imel lepo bajto. In kaj se mu je zgodilo? Seveda nič, drugo pa bi bilo, če bi verjel v tole, da mu res lahko kdo škoduje, potem pa bi ga lahko že msile na to in strah apraliziral, da mu "demoni" strežejo po življenju...
Se pravi, da gre v večini primerov le za vraževerje in nič več. Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
teonanacatl
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 14

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #7 - 13.09.2004 at 16:37:13
 
Našel sem eno zanimivo mnenje o črni magiji in prepričanju:

http://www.fortunecity.com/roswell/conspiracy/88/hypno35.htm

Že če tole drži, je vsakdo, ki se ukvarja s spiritualnostjo potencialna tarča.

Drugače pa razumem, da je težko verjeti, da je kaj takšnega možno, ampak če verjamte da je možno nekoga pozdraviti z alternativo (reiki, bioenergija, itd.), ste v resnici že potrdili možnost črne magije. Gre za iste energije, samo drugače usmerjene. In marsikdo, ki se ukvarja z zdravilstvom tudi ve, da lahko pomaga tudi tistim, ki vanj ne verjamejo, čeprav nekoliko težje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
teonanacatl
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 14

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #8 - 13.09.2004 at 16:57:08
 
Še nekaj zanimivih linkov:

http://geocities.com/zdravje2004/article001.html

http://geocities.com/zdravje2004/article003.html

http://geocities.com/zdravje2004/article005.html

Tudi sam zelo dobro poznam nekoga (sicer živi v ZDA), ki je bil pred leti žrtev črne magije - kmalu po tem, ko je prišel v konflikt s črnimi magi so mu umrli otroci in žena, njegov brat pa je bil deset let v umobolnici. Sam se je lahko ubranil, ker je bil globoko veren človek, pa tudi sam se je začel ukvarjati z magijo, ker se je edino tako lahko zaščitil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #9 - 13.09.2004 at 17:06:26
 
Eva wrote on 13.09.2004 at 08:49:14:
no tako razmišljanje ti ne pomaga

Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
teonanacatl
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 14

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #10 - 13.09.2004 at 20:35:16
 
Eva wrote on 13.09.2004 at 08:49:14:
no tako razmišljanje ti ne pomaga


No, saj imaš/imate pravzaprav prav. Že tudi misli o črnih magih so magija. Wink

Res hvala za vso pomoč.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #11 - 13.09.2004 at 21:33:29
 
jst tud mislim da kdor res pozna belo, pozna tudi črno
tko da sam enga majstra moraš dubit in bo
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #12 - 13.09.2004 at 21:51:17
 
 Smileyuporabi zaščito in zaščiti sebe in prijatelja...
na voljo je precej mag. ritualov ...če ne znaš pa prosi za zaščito Kristusa in 4 arh angele...
in boj se ničesar , ker ti, če se ne boš bal , ničesar ne morejo...
zaščita:
pentagram , kabalistični križ...
poveži se z svojim Angelom Varuhom in centrom univerzuma ter centrom zemlje...
poveži tako tudi te ljudi...in prijatelja-
predstavljaj si da imašv roki mag. meč in da stojiš na sredini ...
sedaj v imenu Kristusa preseči vse vezi med vami ...
naredi to še za prijatelja ...in oba postavi v magij. krog , v katerega nima v Imenu Kristusa , nihče vstopa...
in pošlji im oproščanje in ljubezen...
največja je vedno magija LJUBEZNI...
BOŠ VIDEL , VSE BO V REDU...
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #13 - 14.09.2004 at 20:09:58
 
zanimivo....

kako pa vemo da je en črn en pa bel... kaj pa polbeli, polčrn  Grin

nihče tukaj ne omenja sivine... ampak samo ene pole  iste energije ....

bela kao dobra
črna kao slaba

not true...
zdej pa obstajajo uroki, ki sigurno imajo eno moč v sebi... v obliki mantre... in to se da igrat s tem... vendar pa si tisti k želijo odkrit črno plat energije... ustvarjajo novo karmo kar pa ni naš namen...

že tako al tako imamo preveč karme za spucat... in smrt je nekaj naravnega v tem dolgotrajnem procesu...

smrt so vrata za višjo zavest... v času umiranja imaš večjo možnost za razvestljenje

tko da kdor se boji smrti... naj se s tem ukvarja... premaga ta strah...

brez strahu po smrti pa ni nobenga uroka, ki bi ti lahko preprečil  življenje...kot si ga je izbrala duša...

pravimo da je vseeno... vse eno... brez naključij... naključja so kao določena...

Torej kar mene zanima je od kod izvira strah pred kva jest vem enimi satanisti or whatever they call them selfs???

Pogum...
Tko kot hribolazci k se res približajo smrti s tem da se povzpnejo na vrh... tko je zdej tvoj prjatu k mu eni pač grozijo BOLJ ŽIV... bolj kokr če se ne zavedamo smrti... in ko si bolj živ imaš več energije da razrešiš nerazrešene karmične vozle...
kva pa veš mogoče se mu samo vrača v isti meri ....

tak da black is cool...

aja pa še to...
baje če si oblečen v črno si kao zaščiten pred zunanjimi vplivi...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Črna magija v Ljubljani
Reply #14 - 15.09.2004 at 09:11:07
 
Magla wrote on 14.09.2004 at 20:09:58:
tak da black is cool...



Temu, da se navdušuješ nad smtjo, ker te ta dela bolj živga, bi se dalo rečt tud ljubezen do smrti ali nekrofilija. Črna magija se po moje vzdržuje na energiji  ljubezni do smrti bolj kot pa energiji  strahu/odpora do smrti.

Ljubezen ma tko kot vse drugo svojo hrbtno plat, zato ni fora v tem, da v imenu življenjske dinamike uporabljaš zdaj eno zdaj drugo ali eno proti drugi, ampak v tem, da se učiš sprejmat obe tko, da v prvi  razpoznavaš drugo in v drugi prvo.        
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 8