Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 4592 times)
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Pomoč
Reply #15 - 31.07.2004 at 06:39:11
 
Yvonne, ta tvoje dilema je popolnoma namišljena in v resnici obstaja samo v tvoji glavi! Pozornost ji pa posvečaš zato, ker ti v bistvu nakazuje, kaj je tvoja naloga v življenju. Tega se počasi tudi sama zavedaš: posvetiti se tudi svojemu telesu, ne samo duhu.

Čisto na kratko: organiziraj in discipliniraj se! Tebi študij ne predstavlja nič drugega kot beg pred samo sabo! Dan ima čisto zadosti ur, da lahko opraviš vse tisto, kar si želiš! Če seveda hočeš. Če pa rajši bluziš - in v tem primeru počneš točno to - potem pa izvoli, ne...

Samo potem naj ti bo tudi jasno, da se življenju umikaš in da se ti bo prej ali slej to slepljenje vrnilo, največkrat v obliki osebnostne krize, depresije ali bolezni.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Yvonne
2
**
Offline

Živi in pusti živeti
Posts: 91
Slovenia
Gender: female
Re: Pomoč
Reply #16 - 31.07.2004 at 07:38:34
 
Jakob_Ostrjan: vem, da ta "dilema" je smao v moji glavi....mislim pa oz. lahko napišem, da vem, da ne bežim sama pred sabo.Sama imam precej viskoa merila zase, katere pač želim doseči. Na takšen ali drugačen način. Zame pač dan nima dovolj ur, da bi lahko postorila vse, čeprav sem maksimalno organiziran človek (verjetno še preveč), a da bi bluzila, ne to ne priznam in me ne boš prepričal v to!

SmileyPri meni je problem samo strah odnosa s fantom, če bom naredila isto napako kot tolikokrat poprej (podzavestno).

To je edino in zame to ni beg pred samo sebe.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Yvonne
2
**
Offline

Živi in pusti živeti
Posts: 91
Slovenia
Gender: female
Re: Pomoč
Reply #17 - 31.07.2004 at 07:47:38
 
Miska.....thx še enkrat! Wink

Včeraj sem se usedla s svojim fantm in z nim imela pogovor. Prvič v svojem življenju sem se zaupala in povedala svoje strahove, svoje bojazni in svoje želje, upanja, dileme, dvome,....kar doprlo se mi je in sem samo govorila in govorila in govorila. Odleglo mi je. Sploh ni tako grozno, ko sem se mu zaupala (popolnoma) in spoznala, da ko me kaj muči, da mu pač povem, da si bova skupaj pomagala, da bova sklepala komprosmise in se nasploh super imela skupaj...v dobrem in slabem.
Njegova reakcija je bila, da me bo podpiral pri študiju oz. čimerkoli, če si bom to le sama res želela. Sam tudi ve, da imam zelo stresno službo in edino kar me je prosil, je pač naj pazim na svoje zdravje....da em noče izgubiti zaradi magisterija in mojih nakravžlanih živcev. Lepo mi je  bilo ko sva se pogovorila in sva si oba zaupala. Šele sedaj sem srečna in mirna. Danes zjutraj sem vstala takos rečna, brez velikih skrbi, ker vem, da bi mo uspelo.

Da se bom potrudila zase in za svoje življenje. Najprej sem jaz in potem vse ostalo. Magisterij je res samo nekaj na papirju in če mi pač ne bo "šlo" bom vse skupaj raje pustila, kot pa si uničila svoje življenje, ki ga končno ŽIVIM.  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Pomoč
Reply #18 - 01.08.2004 at 10:23:11
 
Fino, vesel sem tega. Živeti je res lepo...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pomoč
Reply #19 - 01.08.2004 at 13:26:43
 
Yvonne wrote on 31.07.2004 at 07:47:38:
Miska.....thx še enkrat! Wink

Včeraj sem se usedla s svojim fantm in z nim imela pogovor. Prvič v svojem življenju sem se zaupala in povedala svoje strahove, svoje bojazni in svoje želje, upanja, dileme, dvome,....kar doprlo se mi je in sem samo govorila in govorila in govorila. Odleglo mi je. Sploh ni tako grozno, ko sem se mu zaupala (popolnoma) in spoznala, da ko me kaj muči, da mu pač povem, da si bova skupaj pomagala, da bova sklepala komprosmise in se nasploh super imela skupaj...v dobrem in slabem.
Njegova reakcija je bila, da me bo podpiral pri študiju oz. čimerkoli, če si bom to le sama res želela. Sam tudi ve, da imam zelo stresno službo in edino kar me je prosil, je pač naj pazim na svoje zdravje....da em noče izgubiti zaradi magisterija in mojih nakravžlanih živcev. Lepo mi je  bilo ko sva se pogovorila in sva si oba zaupala. Šele sedaj sem srečna in mirna. Danes zjutraj sem vstala takos rečna, brez velikih skrbi, ker vem, da bi mo uspelo.

Da se bom potrudila zase in za svoje življenje. Najprej sem jaz in potem vse ostalo. Magisterij je res samo nekaj na papirju in če mi pač ne bo "šlo" bom vse skupaj raje pustila, kot pa si uničila svoje življenje, ki ga končno ŽIVIM.  Kiss


odlično si to nardila ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Yvonne
2
**
Offline

Živi in pusti živeti
Posts: 91
Slovenia
Gender: female
Re: Pomoč
Reply #20 - 01.08.2004 at 14:00:37
 
Hvala Jakob in hvala gape....ter miska in ostali... Kiss

najprej sem seveda vso stvar premlevala v svoji glavi, potem napisala n forum in potem se odločila, da vse kar je v meni, d apač dam na plano, ker ugotovila sem, da je najslabše pri ans ljudeh ker nikoli ali pa velikokrat ne povemo kaj mislimo-drugi ap ne znajo misli brat in hudo je če ti je to tko samoumnevno...sedaj vem, da si zaslužim končno živeti življenje in ga ljubiti, poskrbeti najprej zase in šele potem za svoje najdražje....

Življenje je preprosto lepo, čudovito, samo če ga znaš živeti in videti malnkosti, ki ti lahko vsakič znova razveselijo in podarijo nasmeh na obrazu... Rada vas imam Kiss Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pomoč
Reply #21 - 02.08.2004 at 08:50:43
 
Yvonne, sem vesela zate tudi jaz, tudi po mojem mnenju si tole izpeljala več kot odlično. Življenje je res lepo, ko ga živiš…  Kiss

Veliko lepih trenutkov v tvojem odnosu s fantom in veliko uspehov pri študiju ti želim!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2