Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 
(Read 26006 times)
inkvizicija
Guest




Re: Spolna propaganda
Reply #90 - 17.06.2004 at 12:23:25
 
alterego wrote on 17.06.2004 at 11:18:31:
JA, če se prav spomnim, si imel za Jakobovo hvalisanje in požrtvovalnost med rjuhami za prednost, da si ga kao respektiral zaradi tega in obešal spolne akrobacije na velik zvon. Zanimivo pa je to, da si potemtakem bil sam kriv, če te je punca varala, ker pripisuješ tolik ovlogo spolnim akrobacijam, ker bi iz tega izhajal, vsaj večini primerov, da ji nisi bil dovolj, premalo izveden v svojih posteljnih akrobacijah, katerim pripisuješ toliki vpliv, ali kako? To pomeni, da si zelo slabo poznal to žensko, da te je komot ovijala okoli malega prsta, ali pa je bila ona tako dobra v manipuliranju, da je hkrati sedela na dveh stolih, ne da bi ti kaj opazil? Jaz ne verjamem, da bi me ženska tako z lahkoto varala, saj te vidim njen karkater, kar pa nima veze s spolnimi akrobacijami, pri teh se res to ne vidi...


Nehaj s tem, da se spomniš!!! Spomin imaš tako ali tako bolan.

Pokaži mi s citati!

Od svojih provukacij se lahko samo sam jebeš. Ker bo verjetno to edini seks v tvojem življenju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Spolna propaganda
Reply #91 - 17.06.2004 at 12:27:45
 
alterego wrote on 17.06.2004 at 11:18:31:
Jaz ne verjamem, da bi me ženska tako z lahkoto varala, saj te vidim njen karkater, kar pa nima veze s spolnimi akrobacijami, pri teh se res to ne vidi...



Ah Exco.  Ti še vedno šteješ minute preživete z žensko.  Nekoč boš spoznal, da so to izredno prefrigana bitja.  Predvsem glede varanja so veliko spretnejše kot vsi moški tu na forumu skupaj.
In ti jo boš seveda pogruntal kdaj bo in kdaj ne bo varala, kot jo boš iz šusa pogruntal kdaj ti bo igrala orgazem in kdaj ne.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #92 - 17.06.2004 at 12:33:37
 
Quote:
Le zakaj smo toliko govorili o karmi in prevzemanju energije v svoje roke? A je to prisiljena delat? Žrtev bi bila takrat, ko bi jo v to zares nekdo silil. Kdo?


V bistvu jo silil ni nihče. Na žalost pa je danes tako, da kot pevka moraš najprej izgledat seksi, pol je šele glas in muzika. To pa je posledica poplave videospotov, ker danes le brez teh nimaš v estradi kaj iskat. In pol je to po eni strani prisila, da se zasilikoniziraš in pol greš na oder. To seveda najbolj velja za pop muziko. Pri starem dobrem rocku tega še ni toliko.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Spolna propaganda
Reply #93 - 17.06.2004 at 12:37:36
 
Quote:
V bistvu jo silil ni nihče. Na žalost pa je danes tako, da kot pevka moraš najprej izgledat seksi, pol je šele glas in muzika.


Ja, pa kdo pravi, da je tako? Kar je sexy je itaq individualno. Stereotipi pa, kaj vem no, njihov problem, a ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #94 - 17.06.2004 at 12:37:57
 
alterego wrote on 17.06.2004 at 11:18:31:
JA, če se prav spomnim, si imel za Jakobovo hvalisanje in požrtvovalnost med rjuhami za prednost, da si ga kao respektiral zaradi tega in obešal spolne akrobacije na velik zvon. Zanimivo pa je to, da si potemtakem bil sam kriv


Vsak od nas vstopa v odnose z drugimi ljudmi, jih na nek način "ocenjuje", nekatere od njih spusti v svojo bližino, jim zaupa in se nekaterim kar precej razkrije. Z razkrivanjem svoje intime vsak od nas tvega, zato potrebuje odnos, ki temelji na obojestranskem zaupanju. Če kdo tak zaupen odnos zlorabi, je to silno stresno za tistega, ki je tvegal in se razkril, toliko bolj, kadar gre za javno osebnost in so razkritja dostopna v medijih široki množici ljudi.

Ti, Ekso, si tak kot tisti mrhovinarji, ki ob vsaki še tako nedolžni informaciji o zasebnem življenju pristrižeš z ušesi, informacijo zabeležiš v svoj spomin in jo, četudi prilagojeno, napihnjeno, malce začinjeno z dodatkom tvoje domišljije, ponudiš na forumu kot nadomestek za argument v diskusiji, kjer ti le teh zmanjka.

Žal, nisi zaupanja vreden človek, Ekso.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #95 - 17.06.2004 at 12:44:49
 
Quote:
Ja, pa kdo pravi, da je tako? Kar je sexy je itaq individualno. Stereotipi pa, kaj vem no, njihov problem, a ne.


Kdo pravi? Ja ozri se naokoli. Če bereš kakšne revije, saj nikjer ne piše ta in ta ima pa tak in tak glas. Piše največkrat, ta in ta ima preveliko-premalo rit, joške, itd....bla, bla. In pol zvezdnica to prebere in hop k kirurgu povečat joške.

Ja saj jih nobeden ne sili, ampak tako je. Ugajati drugim.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #96 - 17.06.2004 at 12:45:44
 
Quote:
Le zakaj smo toliko govorili o karmi in prevzemanju energije v svoje roke? A je to prisiljena delat? Žrtev bi bila takrat, ko bi jo v to zares nekdo silil. Kdo?


Severina  svoje sampodobe ne gradi iz  tega, kako jo sprejejema konkreten drugi, ampak iz sprejemanja svoje bolj ali manj anonimne  publike, pred katero se prvenstveno sampotrjuje. Tko to rata, če se leta valjaš v šov biznisu. Pol pač začneš živet njihovo fikcijo o teb, vključno silikonskimi vsadki, ker ti ratajo nujen del tvoje samopodobe. Res je  sama kriva svoje  napačne samopodobe ( ki  ni zgrajena na konkretnemu drugmu, ki bi jo sposben sprejet tako kot je in to v celot, ampak ki je zgrajena na fikciji, kakršno je folk  sfanataziral), ampak žrtu te samopoodobe je pa kljub temu in v tem  je razlog za sočutje in ne za zgražanje.      
Back to top
 
 
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: Spolna propaganda
Reply #97 - 17.06.2004 at 13:17:52
 
Andres wrote on 17.06.2004 at 12:27:45:
Ah Exco.  Ti še vedno šteješ minute preživete z žensko.  Nekoč boš spoznal, da so to izredno prefrigana bitja.  Predvsem glede varanja so veliko spretnejše kot vsi moški tu na forumu skupaj.
In ti jo boš seveda pogruntal kdaj bo in kdaj ne bo varala, kot jo boš iz šusa pogruntal kdaj ti bo igrala orgazem in kdaj ne.  

Andres


Drži, to pa zato, ker so bolj čustvene in intuitivne, moški pa ponavadi bolj površinski in vidijo samo 1m pred sabo kot fijakarski konji. Ampak jaz na srečo nisem tak..
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Spolna propaganda
Reply #98 - 17.06.2004 at 13:18:33
 
titud wrote on 17.06.2004 at 12:45:44:
Severina  svoje sampodobe ne gradi iz  tega, kako jo sprejejema konkreten drugi, ampak iz sprejemanja svoje bolj ali manj anonimne  publike, pred katero se prvenstveno sampotrjuje. Tko to rata, če se leta valjaš v šov biznisu. Pol pač začneš živet njihovo fikcijo o teb, vključno silikonskimi vsadki, ker ti ratajo nujen del tvoje samopodobe. Res je  sama kriva svoje  napačne samopodobe ( ki  ni zgrajena na konkretnemu drugmu, ki bi jo sposben sprejet tako kot je in to v celot, ampak ki je zgrajena na fikciji, kakršno je folk  sfanataziral), ampak žrtu te samopoodobe je pa kljub temu in v tem  je razlog za sočutje in ne za zgražanje.      


Pa si ti prebral tole? Kako veš, kako ona samopodobo izgrajuje?


In kako je lahko samopodoba izgrajena na konkretnem drugem? Če pa je samopodoba ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: Spolna propaganda
Reply #99 - 17.06.2004 at 13:24:05
 
lola wrote on 17.06.2004 at 12:37:57:
Vsak od nas vstopa v odnose z drugimi ljudmi, jih na nek način "ocenjuje", nekatere od njih spusti v svojo bližino, jim zaupa in se nekaterim kar precej razkrije. Z razkrivanjem svoje intime vsak od nas tvega, zato potrebuje odnos, ki temelji na obojestranskem zaupanju. Če kdo tak zaupen odnos zlorabi, je to silno stresno za tistega, ki je tvegal in se razkril, toliko bolj, kadar gre za javno osebnost in so razkritja dostopna v medijih široki množici ljudi.

Ti, Ekso, si tak kot tisti mrhovinarji, ki ob vsaki še tako nedolžni informaciji o zasebnem življenju pristrižeš z ušesi, informacijo zabeležiš v svoj spomin in jo, četudi prilagojeno, napihnjeno, malce začinjeno z dodatkom tvoje domišljije, ponudiš na forumu kot nadomestek za argument v diskusiji, kjer ti le teh zmanjka.

Žal, nisi zaupanja vreden človek, Ekso.


Saj ne pričakujem, da bi mi vsi zaupali, jaz tudi zelo malo ljudem zaupam, ampak če mi zaupaš, pa misliš, da nisem vreden zaupanja, zakaj mi potem sploh zaupaš, to je kontradiktorno tvojim izjavam, potem si si sama kriva. Sorry, v nikogar ne silim, da mi zaupajo karkoli....
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #100 - 17.06.2004 at 13:35:36
 
alterego wrote on 17.06.2004 at 13:24:05:
Saj ne pričakujem, da bi mi vsi zaupali, jaz tudi zelo malo ljudem zaupam, ampak če mi zaupaš, pa misliš, da nisem vreden zaupanja, zakaj mi potem sploh zaupaš, to je kontradiktorno tvojim izjavam, potem si si sama kriva. Sorry, v nikogar ne silim, da mi zaupajo karkoli....


Si že slišal za prijazne ljudi? Verjetno ne, zato ti naj razložim, kakšni ljudje so to. To so ljudje, ki vsakemu človeku dajo šanso, da se pokaže kakšen je. To pomeni, da tudi tvegajo in človeku kdaj kaj zaupajo, še posebej če daje vtis, da je zaupanja vreden.

Kasneje se lahko zgodi, da ta oseba to zaupanje zlorabi. Recimo, takšna oseba kot si ti, ki si to naredil že ohoho-krat. Prav, saj si bodo ljudje počasi le kupili pamet, kar se tebe tiče.

Problem je le, ko recimo prav tako zmanipuliraš osebna dejstva tistih ljudi, ki ti določenih stvari niso zaupali direktno tebi, ampak si jih ti izvedel od tretje osebe. Perverzno izkrivljati takšne informacije da diskretiraš sogovornika, ko ti zmanjka argumentov, ne samo, da je bolano, ampak tudi patetično (kar je itak izraz nemoči, a ne?).

Stavim, da je tvoj življenjski slogan nekaj v stilu "Who shall I stab in the back today?" Grin Grin
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: Spolna propaganda
Reply #101 - 17.06.2004 at 13:55:08
 
X wrote on 17.06.2004 at 13:35:36:
Si že slišal za prijazne ljudi? Verjetno ne, zato ti naj razložim, kakšni ljudje so to. To so ljudje, ki vsakemu človeku dajo šanso, da se pokaže kakšen je. To pomeni, da tudi tvegajo in človeku kdaj kaj zaupajo, še posebej če daje vtis, da je zaupanja vreden.


Kdaj pa sem jaz komurkoli dajal vtis,da sem vreden zaupanja? Jaz sem bolj direkten, da sem brez dlake na jeziku, in to vsi vejo. Zdaj pa je čisto njihov problem, če mi zaupajo, če so mnenja, da nisem vreden zaupanja. Zakaj bi zaupal nekomu, za katerega menim, da ni vreden zaupanja? Tega jaz nikoli ne počnem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Spolna propaganda
Reply #102 - 17.06.2004 at 14:02:41
 
alterego wrote on 17.06.2004 at 13:55:08:
Kdaj pa sem jaz komurkoli dajal vtis,da sem vreden zaupanja? Jaz sem bolj direkten, da sem brez dlake na jeziku, in to vsi vejo. Zdaj pa je čisto njihov problem, če mi zaupajo, če so mnenja, da nisem vreden zaupanja. Zakaj bi zaupal nekomu, za katerega menim, da ni vreden zaupanja? Tega jaz nikoli ne počnem...


Ker se lahko motim?...ker se je spremenil?
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #103 - 17.06.2004 at 14:04:59
 
alterego wrote on 17.06.2004 at 13:55:08:
Kdaj pa sem jaz komurkoli dajal vtis,da sem vreden zaupanja?


Na srečanjih v živo. Taka prestrašena, polita pupika, prijazna, tiha in mirna, krhka kot steklo, v človeku pač vzbuja pomilovanje in povzroči, da mu je odpuščeno vse, tudi tisto, kar počne na forumu. Češ, saj ni sam kriv, da je takšen.

No, zato pa traja malo dlje, da ljudje poštekajo, kakšen si v resnici.

Pa upam, da ne boš par postov dalje govoril, da si se samo šalil in se pri tem še nedolžno spraševal, kaj si takega naredil, da je toliko ljudi proti tebi. Saj veš kako je: odnos, ki ga imajo ljudje do tebe, je le posledica tvojega odnosa do njih.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #104 - 17.06.2004 at 14:08:38
 

Eh, dajte no. Grin

Exo nam samo s skrajnim primerom kaže, kako v bistvu noben človek ni vreden zaupanja... slej ko prej pride meja, ko so lastni interesi pred drugimi.

Pri njem se to pač precej hitro zgodi. :hm
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9