Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 
(Read 26003 times)
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #120 - 19.06.2004 at 14:08:18
 
Reply #116 & Reply #119.

Smiley Kiss
Back to top
« Last Edit: 19.06.2004 at 17:32:09 by Mae »  
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #121 - 19.06.2004 at 17:31:25
 
Reply #116 & #119  Smiley Kiss
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Spolna propaganda
Reply #122 - 19.06.2004 at 19:08:42
 
Jakob, dober odgovor.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Spolna propaganda
Reply #123 - 19.06.2004 at 19:21:42
 
alterego wrote on 19.06.2004 at 13:48:20:
Še vedno ne razumem, zakaj me  ne sprejemate takšnega, kakršen sem? Postavljate mi pogoje naj se odrečem svoji samobobitnosti, da bom takšen, kakršnega si me vi želite, ali kako? Zakaj bi se v stiku s soljudmi pretvarjal? Zakaj se odzovete na vsako malenkost, ker reakcija pomeni samo to, da sem vas zadel v Ahilovo peto, da je vse resnica, kar govorim, sicer se ne bi počutili užaljenega, če me ne  bi resno jemali, če  menite, da si stvari izmišljujem?  Embarrassed


KER SI POKVARJEN !!!

Ker si dvoličnež, ki igra šibkost z namenom pridobivanja osebih informacij, ki jih obrneš proti drugemu.

Ko smo nekateri bili pri tebi doma in si nas posiljeval z vinom, nato pa na forumu javno objavljal, da ne razumeš, kako se lahko omamljamo z opojnimi substancami alkohola ali kako se nekateri vlačijo po diskačih svoji familiji v sramoto. Takrat si zlorabil informacije, ki si jih dobil v pogovoru, jih pomešal s tvojim bolanim umom in širil neresnice.

Žal mi je, da ti takrat nisem na glavi zlomil tiste flaše fukušnice, ki si jo ponujal, da bi videl če bi ti morda to zbilo tvoj pokvarjen nasmeh z ustnic in če bi še vedno milo stokal, da te nihče ne sem resno jemati, ker si samo bogaboječ nedolžen fant, ki se samo šali.

Back to top
 
 
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: Spolna propaganda
Reply #124 - 19.06.2004 at 20:04:40
 
Quote:
KER SI POKVARJEN !!!

Ker si dvoličnež, ki igra šibkost z namenom pridobivanja osebih informacij, ki jih obrneš proti drugemu.

Ko smo nekateri bili pri tebi doma in si nas posiljeval z vinom, nato pa na forumu javno objavljal, da ne razumeš, kako se lahko omamljamo z opojnimi substancami alkohola ali kako se nekateri vlačijo po diskačih svoji familiji v sramoto. Takrat si zlorabil informacije, ki si jih dobil v pogovoru, jih pomešal s tvojim bolanim umom in širil neresnice.

Žal mi je, da ti takrat nisem na glavi zlomil tiste flaše fukušnice, ki si jo ponujal, da bi videl če bi ti morda to zbilo tvoj pokvarjen nasmeh z ustnic in če bi še vedno milo stokal, da te nihče ne sem resno jemati, ker si samo bogaboječ nedolžen fant, ki se samo šali.



Veš, zakaj je meni všeč Stojchy, da ne jemlje žalitve kot pismo; ker ve, če ga ne bo prevzel, sploh ne prispe in se vrne nazaj k pošiljatelju! Recimo ti, ki me tako zelo sovražiš, ker vse jemlješ osebno, da bi se me celo fizično lotil, čeprav ne vem, kje sem te užalil in s čim; tako da si si v bistvu sam sebi največji sovražnik, ker si na nek način vezan name, celo odvisen, sovraštvo te le izčrpuje in dela nemočnega, preveč energije trošiš, ko se mi hočeš na vsak način maščevati, čeglih nisem o tebi rekel niti besedice o alkoholizmu ali da bi te kje videl popivati. Isto velja za Lolo, tega ji nisem nikjer očital. Sem pa to rekel Sabini in se ji opravičil, kar je tudi brez zamere sprejela.

Zakaj sem pokvarjen, jaz bi lahko rekel isto zate, če bi hotel, da je tvoj način do žensk tudi pokvarjen in nizkoten, ko jih jemlješ tako površno kot Severino, kot da je ženska samo matraca za seksanje in nič več, zreduciraš jo na spolni objekt in ne vidiš nič drugega v njej. Potem ni čudno, da se čustveno ne more navezati ženska nate, da te celo varajo, ker za žensko je premalo, da jo samo poseksaš, kot ti to gledaš, že če ji tega glih ne govoriš, ampak to ona čuti. Recimo Jakob se je s slednjim postom popravil, kjer kaže, da je vendarle predzadnji post bil le odraz njegovega hvalisevega "močnega" mačističnega ega, v resnici pa je bolj mehak. Resda, da sem sam pisal zelo grdo o ženskah, ampak jaz še zdaleč nisem tega mnenja, to ne mislim v resnici, ker to je pač moja zunanja mačistična maska in raznih kompleksov, saj sem se zdaj malo popravil, da sem snel masko, ker jaz ženske cenim, niso pa mi vse najbolj simpatične, tako kot moški. Ti tudi ceniš ženske? Ker deluješ nekako hladno do ženskega spola, vsaj tako te jaz dojemam, ji poveš, da jo imaš rad, ji daš občutek, da je cenjena, da ni samo predmet za zadovoljevanje tvojih seksualnih potreb? Vem tudi, da se lahko popraviš, verjetno tudi jaz? Kaj praviš? Jaz sem že storil 1. korak in o meni zagotovo ne boš več slišal, da bi pisal kaj grdega o ženskah, ker to ni odraz moje lastne duševnosti in čutenja do njih.     Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Spolna propaganda
Reply #125 - 20.06.2004 at 01:23:56
 
Exo, jebi se.  Tongue

V svoji pokvarjeni glavi si spet s pomočjo tvoje bolane fantazije od nekod privlekel Severino, katere seksanje sploh nisem ocenjeval in moj odnos do žensk o katerem nisem nikjer pisal.

To, kako misliš, da me dojemaš pa zadrži v svoji perverzni duši. Pokvarjenec prevarantski. O tebi ne bom spreminjal mnenja, ker si vedno pokazal svojo pravo naravo.

Moje izrabljanje energije pa naj bo moj problem. Se mi pa zdi, da se bova srečala in me boš lahko takrat poučil o duhovnih vrednotah, ki jih obvladaš. I'm looking forward.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Spolna propaganda
Reply #126 - 20.06.2004 at 10:57:45
 
alterego wrote on 19.06.2004 at 20:04:40:
Resda, da sem sam pisal zelo grdo o ženskah, ampak jaz še zdaleč nisem tega mnenja, to ne mislim v resnici, ker to je pač moja zunanja mačistična maska in raznih kompleksov, saj sem se zdaj malo popravil, da sem snel masko, ker jaz ženske cenim, niso pa mi vse najbolj simpatične, tako kot moški. Ti tudi ceniš ženske? Ker deluješ nekako hladno do ženskega spola, vsaj tako te jaz dojemam, ji poveš, da jo imaš rad, ji daš občutek, da je cenjena, da ni samo predmet za zadovoljevanje tvojih seksualnih potreb? Vem tudi, da se lahko popraviš, verjetno tudi jaz? Kaj praviš? Jaz sem že storil 1. korak in o meni zagotovo ne boš več slišal, da bi pisal kaj grdega o ženskah, ker to ni odraz moje lastne duševnosti in čutenja do njih.     Tongue



Snemaš tore masko. Se ponovno hecaš Exco?
Praviš, da si storil prvi korak?  In kam si stopil Exco? V blato ali na zelenico?
Moraš malo več povedati, o ženskah tu in v tvojem okolišu, saj mnoge so te dobile pod drobnogled nekoga pač, ki mu nebi zaupale nič, popolnoma nič.  
A vendarle je res, da bi se moral naučiti ločiti zrnje od plevela, oboje pa ima definitvno veliko kilometrino. Toda tega ti žal nočeš.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #127 - 20.06.2004 at 12:41:21
 
Mixed feelings so stvar dozorevanja. Če zaznamo konstruktivni potencial, bomo to toleriral in podpiral, seveda z večjo previdnostjo. We all learn.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: Spolna propaganda
Reply #128 - 20.06.2004 at 12:58:38
 
Quote:
Moje izrabljanje energije pa naj bo moj problem. Se mi pa zdi, da se bova srečala in me boš lahko takrat poučil o duhovnih vrednotah, ki jih obvladaš. I'm looking forward.  Grin


Bojim se, da se ne bova več srečala, vsaj na mojo srečo ne, ker je škoda moje glave, da bi jih dobil s steklenico po glavi. Sploh pa ne respektiram takšnih ljudi, ki mi govorijo takšne kot ti, zato ne vidim potrebe, da bi se srečala. Mislim, da je tako tudi za oba dosti boljše. Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #129 - 20.06.2004 at 18:16:46
 
alterego wrote on 20.06.2004 at 12:58:38:
Sploh pa ne respektiram takšnih ljudi, ki mi govorijo takšne kot ti,


...  Roll Eyes


kaj pa sebe, kaj respektiraš?
tolko, da bi stal za svojimi lastnimi besedami?


your choice ...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9