Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 22972 times)
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Banati da ali ne
Reply #60 - 04.06.2004 at 17:16:02
 
Ja, moram napisat

Zdaj pa res razumem, zakaj Kreden toliko bruha, pa se zajebava ...

Saj Kreden sploh ne žali. Samo vse se mu zdi tako smešno, absurdno.

Se pridružujem še jaz.

N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Banati da ali ne
Reply #61 - 04.06.2004 at 19:17:03
 
Jst sem za goste in sem za bananje oz brisanje odvečnih postov. Sam ne zato ker je bil kdo užaljen, ampak zato ker je večina postov ena sama nesnaga na forumu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Banati da ali ne
Reply #62 - 04.06.2004 at 20:25:05
 
N. wrote on 04.06.2004 at 17:16:02:
Ja, moram napisat

Zdaj pa res razumem, zakaj Kreden toliko bruha, pa se zajebava ...

Saj Kreden sploh ne žali. Samo vse se mu zdi tako smešno, absurdno.

Se pridružujem še jaz.

N.



in zdaj? se vedno mislis, da bi morali forum zascitit?
al hoces povedat, da bos zdaj se ti zacela s tem? Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Banati da ali ne
Reply #63 - 05.06.2004 at 13:53:34
 
N. wrote on 03.06.2004 at 15:40:53:
Glede tega, kdo piše, ali gost ali registriran uporabnik, mi je bolj kot ne vseeno.

Mi pa ni vseeno, kaj kdo piše in kako to piše.

nekak je situacija taka
Ti lahko vplivaš na to ali bodo gostje lahko pisali ali ne.
Ti nimaš vpliva (razen s svojimi dejanji) na to kaj bo kdo pisu. niti ne kako bo to (na)pisu.
Ti lahko to kar je on napisu pol (naknadno) zmanipuliraš, če ti jest dam moderatorja.
to je vse kar JE.
ostalo je v vaših glavah.
in v Resničnosti ne obstaja!





kar je kle gor anket, so vse na forumu.
štejejo pa izključno registrirani uporabniki.
njihov prvi post pa ne šteje (to sm se glih kar zmislu).
* jest bi najrajši da štejejo glasovi samo od tistih za katere res vemo da obstajajo. to pa je težko (time consuming).
bomo minimalno subjektivni pri preštevanju, če bo do tega prišlo ... do glasovanja ... ki je itak že v teku ... če se ne opazi ...




jest bom reku tkole
respect
#48 -> #53


kreden
teb se ne da nč rečt, zato ti bom reku samo tole:






respect gre pa, se ve da, naprej ... en_bk ... ni za kej





nena ... jest se vajini skupinici ne pridružujem (mogoče se je še kdo od uporabnikov vanjo postavu, pa nism opazu)

me zanima ... kako razumeš svojo odločitev v tem primeru ... primeru 'izbiranja strani' ...


YOU'VE ALREADY MADE THE CHOICE
NOW YOU HAVE TO UNDERSTAND IT.






men recimo kompletna situacija ni glih smešna
blj mi na trenutke vzbuja negotovost ...

ampak do zdej sm(o) zdržal še vse ... in bom(o) tud to

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Banati da ali ne
Reply #64 - 05.06.2004 at 16:42:26
 
Gape, Gape, ma kolk si ti star ? Men se ne da rečt, lejga, pa kaj ti je ? Men se da, sam unmu trotu še dopovej, pa bo vse OK  Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Banati da ali ne
Reply #65 - 05.06.2004 at 21:44:17
 
Quote:
nena ... jest se vajini skupinici ne pridružujem (mogoče se je še kdo od uporabnikov vanjo postavu, pa nism opazu)


Gape !


Kateri najini skupinici ?
To misliš mene in še .......?


N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Banati da ali ne
Reply #66 - 08.06.2004 at 17:34:01
 
rekla bi, da barantamo...
manipuliramo...

jaz se ne grem več teh igric...otročje so...mam dost...

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Banati da ali ne
Reply #67 - 08.06.2004 at 19:54:22
 
Angel wrote on 08.06.2004 at 17:34:01:
rekla bi, da barantamo...
manipuliramo...

jaz se ne grem več teh igric...otročje so...mam dost...

lp
Angel



No, po tolkem času si si prišla gor, d aje to vseskupaj ena manipulacija med vami duhovneži.
Uf, ko se samo spomnem, kako si ali pa si še zmanipulirana in kako lahko te je nekdo zmanipuliral.
Hehehe, če ti neki osel reče, da ta pa ta je pokvarjen, slab, lažnivec.... kako hitro mu verjameš.
Jaz vem kako hitro  Grin Grin Grin mu verjameš  Grin Grin Grin
In kako, da se kar naenkrat ne greš več teh igrc, ko pa si bila ja čist segreta ob vsem tem manipuliranju proti nekaterim tukaj gori  ??? Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Banati da ali ne
Reply #68 - 09.06.2004 at 14:05:09
 
Mislim, da se midva poznava...sva kdaj skupaj pisala, mogoče sva si celo podobna... mogoče se pa prav po angelsko motim...

smisel mojih pisarij je bil včasih resnično, odkrito priznam zgolj in samo užitek... v pisanju in odgovarjanju določenim...nikoli, prsežem resnično nikoli, nisem pisala iz žlehtnobe ali kakršnega koli drugega sovražnega filinga...ne maram gojit teh čustev, me moti zavist, pa grdobije drugih, pa krivice, pa vse kar je grdo in bljak...

torej smisel pisarij je zame vedno bil osrečevati bralce...biti nek angel, ki je nevtralen, objetiven, razsoden in resnično pozitiven, tudi, če se je tko bralo brez slabih namenov...

razumeti ljudi je zame osebno vedno nadgradnja sebe...svojo vrednost lahko spoznam šele takrat, ko se zazrem v drugem...nič prej... in nikoli ni bil moj namen prizadeti pisalce...nikoli...

če pa nekdo useka po meni, se pa branim...žal, so me tako naredl, pa takrat ne znam pisati nič lepo, se tudi bere ne po angelsko...

uni stavek: <nastavi še drugo lice, ko dobiš klofuto> je ena velika bedna filozofija mučenika...

se ne maram mučt, pa odkrito, tud ne maram mučit druge...

pa še nekaj. če bi živeli v idealnem svetu, bi bil raj na zemlji, mogoče bi takrat zemlja ne bila pekel enega drugega planeta...

puščati za seboj trupla, tudi ni moj namen...mogoče samo malce ranjene...recva tolko, da jim dam še eno možnost, da sprevidijo svojo zmoto...

je bit fino dober, ljubezniv in očarljiv in tudi kadar nimaš kaj početi ali pisati, je bolje nadet perutničke in ljudem ugajati...

razumeš? saj sem vendar ženska...ugajati mi je v krvi...

lepo se imej, se beremo še kej!

Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Banati da ali ne
Reply #69 - 11.06.2004 at 03:32:03
 
Angel wrote on 09.06.2004 at 14:05:09:
Mislim, da se midva poznava...sva kdaj skupaj pisala, mogoče sva si celo podobna... mogoče se pa prav po angelsko motim...

smisel mojih pisarij je bil včasih resnično, odkrito priznam zgolj in samo užitek... v pisanju in odgovarjanju določenim...nikoli, prsežem resnično nikoli, nisem pisala iz žlehtnobe ali kakršnega koli drugega sovražnega filinga...ne maram gojit teh čustev, me moti zavist, pa grdobije drugih, pa krivice, pa vse kar je grdo in bljak...

torej smisel pisarij je zame vedno bil osrečevati bralce...biti nek angel, ki je nevtralen, objetiven, razsoden in resnično pozitiven, tudi, če se je tko bralo brez slabih namenov...

razumeti ljudi je zame osebno vedno nadgradnja sebe...svojo vrednost lahko spoznam šele takrat, ko se zazrem v drugem...nič prej... in nikoli ni bil moj namen prizadeti pisalce...nikoli...

če pa nekdo useka po meni, se pa branim...žal, so me tako naredl, pa takrat ne znam pisati nič lepo, se tudi bere ne po angelsko...

uni stavek: <nastavi še drugo lice, ko dobiš klofuto> je ena velika bedna filozofija mučenika...

se ne maram mučt, pa odkrito, tud ne maram mučit druge...

pa še nekaj. če bi živeli v idealnem svetu, bi bil raj na zemlji, mogoče bi takrat zemlja ne bila pekel enega drugega planeta...

puščati za seboj trupla, tudi ni moj namen...mogoče samo malce ranjene...recva tolko, da jim dam še eno možnost, da sprevidijo svojo zmoto...

je bit fino dober, ljubezniv in očarljiv in tudi kadar nimaš kaj početi ali pisati, je bolje nadet perutničke in ljudem ugajati...

razumeš? saj sem vendar ženska...ugajati mi je v krvi...

lepo se imej, se beremo še kej!

Angel



Motiš se, sam ne po angelsko, ampak čist zares, po ČLOVEŠKO.
Khm  Grin le koga osrečuješ s tem svojim včasih prav zmedenim pisanjem  Roll Eyes
A da ne, ne maraš mučiti,  Grin Grin nebi rekel, dej se zamisli še enkrat nad tem stavkom in globoko vdihni, potem pa pojdi, seveda, če to znaš, globoko vase, no, dihaj normalno in poglej v sebi, če boš našla slučajno kakšno vseobsegajočo mučilnico in se zamisli nad tem, no, nad to mučilnico, da nebo pomote.
Pa sej veš, vdih, nato sledi malo daljši izdih  Wink Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Banati da ali ne
Reply #70 - 11.06.2004 at 08:28:34
 
Quote:
če boš našla slučajno kakšno vseobsegajočo mučilnico in se zamisli nad tem, no, nad to mučilnico, da nebo pomote.
Pa sej veš, vdih, nato sledi malo daljši izdih  Wink Grin Grin


A ti v sebi najdeš vseobsegajočo mučilnico?

... in te grem brat naprej in dobim odgovor, ali si jih sam pišeš:

Quote:
Mogoče vidiš s svojimi očim in tako čutiš v svojem umu in to projekciraš na nas, da zdaj smo pa vsi taki  Roll Eyes




Wink Wink Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Banati da ali ne
Reply #71 - 11.06.2004 at 15:02:41
 
dihat je treba, maš prou.

zmedenimi posti, pa osrečevanje...

kaj pa morem, ne znam pisat po naročilu.

me pa ne brat.

jaz te sploh ne štekam.

lp

Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Banati da ali ne
Reply #72 - 15.06.2004 at 00:02:49
 
Gru Gru wrote on 11.06.2004 at 08:28:34:
A ti v sebi najdeš vseobsegajočo mučilnico?

... in te grem brat naprej in dobim odgovor, ali si jih sam pišeš:



Wink Wink Wink


Edi, Edi, zdej si me pa razočaral, ma kako mučilnico, pravi grad močilnic najdem, pa veš, mater me jezi, sploh se ne sekiram zarad tega, a ni to kulj  Grin Grin Grin

Edi, ne se upirat  Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Banati da ali ne
Reply #73 - 15.06.2004 at 00:05:13
 
Angel wrote on 11.06.2004 at 15:02:41:
dihat je treba, maš prou.

zmedenimi posti, pa osrečevanje...

kaj pa morem, ne znam pisat po naročilu.

me pa ne brat.

jaz te sploh ne štekam.

lp

Angel



Maš prav, po naročilo se dobavlja roba, pisat pa vseeno ne znaš.  Grin Grin Grin
Seveda te bom bral, sej si pravi eliksir sprostitve, kolk se jaz prerežim ko te berem  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Sej ni treba da me štekaš, važno je da se mnogi odštekajo, ko te berejo  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Banati da ali ne
Reply #74 - 15.06.2004 at 08:45:35
 
vzela sem si čas in prbrala 212 tvojih postov.

nič posebnega niso-daleč od tega. pa kaj pol? teb niso všeč moji, pa kaj pol? ne vidim v tem nobenega problema.

lahko se kritizirava v neskončnost, na koncu bova na istem. se mi ne gre za premoč ali nadvlado kogar koli, niti slučajno. je to enostavno trošenje moje lastne enrgije v nič. tega pa ne maram, da bi trošla energijo v nič, za krneki, ker sem po naturi optimistično bitje in imam na moč rada ljudi, ki druge orečujejo in v svoji modrosti nosijo skrito sporočilo.

nek smisel, neko pozitivnost od katerih se človeku na ustih raztegne nasmeh. od katerih besede me spravijo v dobro voljo in mi dajo premišljevati.

nisem obremenjena z nikomur, pa po domače, se mi niti ne da. nima smisla. jaz ga ne vidim.

najlažje je pa kritizirati, je težje nekomu napisat nekaj, kar bi človeka samega spravilo v razmišljanje in zbudilo vsaj toliko pozornosti, da bi z veseljem bral nekatere poste.

lep dan ti želim!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6