Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8388 times)
exorcist
Ex Member




Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #15 - 14.11.2003 at 11:47:23
 
Petra. wrote on 14.11.2003 at 10:26:50:
Ja Samson ravno zaradi tvojega že ne vem kolikokrat omenjenega akademskega naslova, akademskega kroga v katerem se giblješ, bla bla bla (itak nazive potrebuje in slavi ego, ego, ego), bi pa res lahko mal več taktičnosti in razumevanja ter sprejemanja pokazal.

Skratka, kaj sploh počneš kle med navadnimi plebejci? Če si nas prišel spreminjat, ne boš nikamor prišel, če pa si prišel spreminjat sebe, si več kot dobrodošel na tem forumu.

NE BRUHAJ OGNJA, LAHKO OPEČEŠ SAMEGA SEBE!!!

Lep pozdrav in ne sodi človeka po naslovih in imenu! LP



Bi se strinjal s tabo Devi. Namreč, nekaterim ljudem rado stopi v glavo, ko si umišljajo, da so več vredni od drugih, ker se lahko ponašajo z akademskimi naslovi in nazivi => titulami ter nečimrno kot pavi, razkazujejo svoje minljivo "perje".

Poznam ljudi, ki imajo nevemkakšne doktorske naslove, pa so tako skromni, da ne boš nikoli slišal od njih, da bi se hvalili pred drugimi, kaj in kdo so. Zraven teh pa so še taki, da si mislijo, da so bogeca za jajca dol potegnili, če imajo nek naziv, ostali pa so za njih "bedaki".

Hm, Samson, pa kristjani radi izrečejo, da je pekel tlakovan z napuhom? Sorry, ampak deluješ zvišeno s poudarkom na akademskem nazivu.

Človeka ne sodimo po tem, od kod je, kaj ima, kakšne veroizpovedi je, prepričanja, po nazivih, izobrazbi, ampak po tem, kakšen je njegov karakter/osebnost.

Škoda, ker nisem šel študirat teologije, do sedaj bi že imel 2 doktorata.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #16 - 14.11.2003 at 13:12:32
 
O sklicevannju na titule/nazive in njihovi povezanosti z  odprtjo človeka oz. njegovimi karakternimi/zančajskimi  lastnostmi bi od  tle http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...

qotnu tole  

Quote:
Ponavad enačmo principielnega človeka s človekom, ki ima trden značaj. Značajen/karakteren človek je človek, ki ima izgrajen odnos in trden namen, na katerem gradi notranji mir. Petrovič bi ga uvrstu na trejo stopnjo od petih: nad ljudi  nazivov, ki merijo ljudi in stvari površinsko, po videzu in nazivih; nad ljudi dejanj, ki sodijo vse po učinkovitosti; a pod ljudi idej, ki delujejo po pricipu smislenosti in objektivbnosti; in pod ljudi resnice, ki delujejo po pricipu iskrenosti in usklajenosti. Skozi teh pet stopenj bi naj bi prehajal posameznik, ki osebnostno raste. Če se zatakneš na pricipih zarad pricipov, s katerim si klešeš karakter, je to prazprav  že kar lep dosežek...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #17 - 14.11.2003 at 13:22:27
 
Quote:
In začel pisati kot gost in oddajati glasove. Pa ne me zdaj napadat, da ni res. Gape vidi IP-je. Ti ne lažejo.

okrog teh ipjev smo se že pogovarjal
nism zadnjič niti gledu kolk časa je preteklo med posti od unih gostov in samsona ... je pa dejstvo da siol na adslih menja ipje na 8 ur ... preko modema dobiš vsakič drug ip (razen če se drugač shendlaš s siolom ... al pa kakšnim drugim provajderjom for that matter) ... tko da ... obstaja možnost - vedno - da tipka nekdo drug, samson samo računalnik posodi nekomu ali pa so modeli na isti mreži, pripeti na net preko istega ipja ... komot raziščem, si mal ure popiše in povem skor sto posto kako to je ... ampak ... ker je čas bitch .... in ker to res ni nujno za delovanje foruma ... pač ne bom ... naj pove samson kako in kaj je blo ... on pač ve na kater ruter je prkloplen in s taterimi ljudmi se dogovarja o udejstvovanju na tem forumu ... ljudmi s katerimi več kot očitno sobiva v isti zgradbi ...

kar se mene tiče


samson organizator ... gut

*
Je pa politika nekega foruma izključno v domeni tistih, ki zanj skrbijo, v nobenem primeru ne nekih gostov ali priključenih članov. Zato je natolcevanje o neki demokraciji prazno besedičenje. Karkoli je dobrega na kakem forumu, so predvsem zaslužni administratorji/moderatorji, prav tako so izključni krivci za vse, kar je slabega. Tako stvari stojijo tudi pri vas, in zaman se izmikate svoji odgovornosti.
*
mi je žal če misliš da življenje lahko deluje samo na ta način samson ... kot reč opisuješ ... mi smo zastavl s ciljem da se nam drugi pridružijo, zato sm tud tolk žalostn kadar kdorkoli hoče uveljavit svojo voljo za vsako ceno ... vsakdo se lahko moti ... nihče ni nezmotljiv ... okolje se namreč vedno lahko spremni ... and there is nothing you can do about it ... in ga ni, ki bi vedu vse pravilno predvidet ...

hmnjehh samson ... tvoj jaz je v nezavidjivem položaju ???
nego ... kaj si pa pričakoval ... če se odločš nekomu neki razložit, ker se ti zdi da ti veš bolj prav, kot on, valjda rabiš energijo da boš to izpelju. če si se tako reč prpravu delat brez proste energije, si se zajebu kolkr te je skupi. ne pomaga noben izgovor. jest nimam proste energije na to temo trenutno, pa si vseen uzamem čas ... zdej ti tipkam na čist frišni mašini k ma ie poinštaliran pa mozillo 1.4 pa pdf readerja ... se reče ... za to v kar si se spravu, bi mogu met energijo ... mogoče ... verjetno ... nisi računu na kredna ... verjetno ... on zna popit energijo, sploh če se z njim zatakneš ... skratka, đaba ti zdej jokat da ne zmoreš svoje naloge ... in pol greš ... konj ... še različne threade odpirat ... bojišča bi reku ... bojuješ se pa z enimi in istimi ... drugi ... pa opazujemo.

se reče ... če bi se ti spustu v to tko kt se zagre, bi tolk notr padu, da bi jaz padu ... pol bi pa vidu ... kaj se prav ... čiščenje @ svet pogovorov ...

ampak seveda iz subjektivnih razlogov ti nimaš energije za to  ... za dvignt se tolk visok, kjer tipkanje in čitanje teh materialov ni obremenitev za nič drugega kot hrbtenico ...


bo že ...



ne poznam(o) tvojih mej samson ... povej nam o njih ...


ne ni naravno da se kamenčki borijo, za kamenčke je naravno da so ... ko kamenčki ne opavljajo vč svojega dela, ampak delajo nekaj kar se njim zdi da je prav, takrat kamenčki izgledajo nekoliko čudno ... predstavlji si cesto iz kamnčkov ki se kotalijo proti nekam ... to ni glih naravno ... zame


in kamenček po imenu krščanstvo ima svoje mesto.
mi smo ga uvrstil tja ... se nam je tko zdelo pravilno. pa nam ni povedu zdrav razum.
nope ... ta govori tebi ... pa sej nam tud ... pa se ga trudimo mal manj poslušat ... nekako se nam zdi da ga je vse prelahko nategnt in da je nategnjen že odkar ve zase.
AND THAT'S A FACT!!!


Quote:
Če si nas prišel spreminjat, ne boš nikamor prišel, če pa si prišel spreminjat sebe, si več kot dobrodošel na tem forumu.

well said
...


in da se še mal pocukram

pa lep dan ... vsem ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #18 - 14.11.2003 at 13:30:03
 
gape wrote on 14.11.2003 at 13:22:27:
in da se še mal pocukram

pa lep dan ... vsem ...




hvala enako
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #19 - 14.11.2003 at 14:10:22
 
Samson wrote on 14.11.2003 at 06:05:19:


Je pa politika nekega foruma izključno v domeni tistih, ki zanj skrbijo, v nobenem primeru ne nekih gostov ali priključenih članov. Zato je natolcevanje o neki demokraciji prazno besedičenje. Karkoli je dobrega na kakem forumu, so predvsem zaslužni administratorji/moderatorji, prav tako so izključni krivci za vse, kar je slabega. Tako stvari stojijo tudi pri vas, in zaman se izmikate svoji odgovornosti.




Ja politika foruma je taka, kot je. In če se upošteva tudi člane, ki niso admini, to pomeni, da je forum res demokratičen. Kar na žalost ne velja za marsikateri drugi forum.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #20 - 14.11.2003 at 14:48:41
 
Pozdrav!

Pa se je spet en najdu, da je tok pameten in samopomemben...  

Zakaj?   Undecided

Pogled v ogledalo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #21 - 15.11.2003 at 10:22:51
 
soncnica wrote on 14.11.2003 at 14:48:41:
Pozdrav!

Pa se je spet en najdu, da je tok pameten in samopomemben...  

Zakaj?   Undecided

Pogled v ogledalo?

No ja, tebe smo tudi že našli, pa še mnoge druge tu na tem forumu. Tako da je ogledalo kar za vse uporabno in to brez ene same izjeme, kar je meni znano tu na tem forumu.

Glede samopomembnosti govorite drugi. Jaz o tem ne razpravljam. Trdim pa, da se je vendarle potrebno tudi učiti, če naj nekdo tudi pokaže, da je tako ali drugače pismen. In nekdo, ki ni pismen, naj še tako tuli, kako učenje ni potrebno, njegova nepismenost je pri sleherni besedi očitna.

Da ne bo pomote...

V povezavi z dejansko izobrazbo govoriti o napuhu nekoga drugega prej pomeni, opravičevati svojo lastno nerazgledanost in lenobo.

Upam, da mi ne bo kdo spet še to zameril. Opozarjam le, da je eno fantazija, drugo je pa znanje. Mnogi tukaj iščete znanje, to je očitno, in ga tudi mnogo imate, spet kar preveč številni tukaj pa le fantazirate in bi to radi enačili z znanjem. To šele je pravi napuh! In to šele potrebuje stvarno ogledalo, sončnica!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #22 - 15.11.2003 at 10:25:43
 
Iga!

Tu na tem forumu nisem zasledil neke močne demokracije, še manj upoštevanje nekoga, ki nebi bil član vodilne skupine. Torej govoriš v prazno. V bistvu ponavljaš gape-ov ekspoze o neki neverjetni demokraciji, ki je ni... Sončnica je predlagala ogledalo. Prav bi vam prišlo.

Imejte se nadvse dobro!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #23 - 15.11.2003 at 11:05:12
 
Samson, definitivno si vabljen na naslednje srečanje. Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #24 - 15.11.2003 at 12:13:52
 
Petra. wrote on 15.11.2003 at 11:05:12:
Samson, definitivno si vabljen na naslednje srečanje. Smiley

Smiley Hvala lepa za povabilo!
Cheesy Vesel sem ga.

Žal pa se ga iz objektivnih razlogov ne bom mogel udeležiti, čeprav bi me zelo zanimalo takšno srečanje. Vem, da bi pri tem spoznal mnogo novih dobrih ljudi. Želim vam na srečanju mnogo veselja in ustvarjalne debate. Tokrat je zame preprosto predaleč, pa še termin težko ujamem.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #25 - 15.11.2003 at 12:30:54
 
kaj so ti objektivni razlogi samson ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #26 - 15.11.2003 at 13:20:51
 
gape wrote on 15.11.2003 at 12:30:54:
kaj so ti objektivni razlogi samson ...
Dragi gape!

So zanesljivo objektivni v pravem pomenu besede. Nebi pa jih navajal tu na forumu. Saj razumeš, a ne? O sebi pač vsak pove, kolikor hoče. Npr., jaz o tebi osebno ne vem prav nič, razen vsebine in načina razmišljanja, kolikor si ga pripravljen zapisati na ta forum, pa me to nič ne moti. Čemu bi potem moji razlogi motili tebe ali koga drugega?
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #27 - 15.11.2003 at 13:37:48
 
mah niti me ne moti ... bolj me zanima in to ... sm pač mal firbčen po naravi ...

o meni veš pa natanko toliko kolikor si pripravljen časa v to vložit ... osebno ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #28 - 16.11.2003 at 01:15:53
 
Samson wrote on 15.11.2003 at 10:25:43:
Iga!

Tu na tem forumu nisem zasledil neke močne demokracije, še manj upoštevanje nekoga, ki nebi bil član vodilne skupine. Torej govoriš v prazno. V bistvu ponavljaš gape-ov ekspoze o neki neverjetni demokraciji, ki je ni... Sončnica je predlagala ogledalo. Prav bi vam prišlo.

Imejte se nadvse dobro!


In v čem vidiš nedemokracijo? V bananju, brisanju postov. Ali ne vidiš, da lahko vsak piše o vsem.

Pa ne ponavljam Gapetovih ekspozov. To enostavno je tako.

Samson, VEČINA je proti novemu direktoriju. Jaz sem še vedno ZA. Wink

Aja, ne maram ogledal. Sem imel slabe izkušnje z njimi.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #29 - 16.11.2003 at 21:04:36
 
Quote:
Aja, ne maram ogledal. Sem imel slabe izkušnje z njimi.

Hvala, saj vem, da si ti ZA že od vsega začetka.
Glede ogledal jih pa verjetno zvečine ne maramo. Ogledala so zgolj za negovanje nečimrnosti. Čim se odločiš proti nečimrnosti, se ogledalo razpoči in te lahko poreže, heee. In kako jih bo normalen človek potem rad imel?
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Pages: 1 2