Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8387 times)
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
13.11.2003 at 20:31:32
 
Tema, ki sem jo pomotoma dal na neko drugo mesto, zanesljivo sodi med aktualne. Ker pač jaz ne morem kar sam prestaviti, sem stvar objavil  še na tem bolj primernem mestu


Spoštovani administratorji/moderatorji!



Če bi bil osebno tak tip, in če bi bilo pri meni to mogoče, bi bil razočaran nad vodilno ekipo tega foruma. Tako pa le zmignem z rameni, si otresem prah s stopal in grem dobro razpoložen naprej. Svet je pred menoj, mnogi ljudje me radi poslušajo in berejo, mogoče zato, ker se jim ne vsiljujem, kot se nočem vsiljevati vam. Odločno pa trdim še vedno, da je poseben formu o KRAŠČANSTVU v tej novodobni zmedi tega foruma nujno potreben, kot se mi zdi potreben poseben prostor za debate, ki ga najdete na forumu Prenove v duhu z imenom Kraščanstvo in newage http://www.rkc.si/prenova/portal/modules.php?op=modload&name=XForum&; amp;file=index

Kot vidite, dragi prijatelji, ste tukaj na tem forumu daleč od širokega pogleda in daleč od iskrene svobodomiselnosti, saj načrtno gazite miselnost, ki vas je zaznamovala za vse življenje, pa če se v svojem slepem besu še tako dvigujete.

Tisti, ki mi predlagate prej ne vem kakšno vidno delo, raje poglejte, koliko ste naredili sami, preden ste postali nekakšni takšni ali drugačni moderatorji. Ko bom videl pri vas kaj posebnega, potem bom upošteval takšne izjave kot resne. Za zdaj pa se mi zdijo bolj kot pubertetniško napihovanje brez sleherne realne osnove za kakršno koli takšno zahtevo. V našem primeru gre za zelo konstruktiven predlog, ki vam je nekaterim očitno potrkal na razgaljeno vest, zato pa ga je treba blokirati.

Kar takole na oko trditi, da takšen direktorij ni potreben, je, milo rečeno, zavestno zanikanje stvarnosti, ki objektivno obstaja. In ta stvarnost je naša izključno krščanska dediščćina, spričo katere so vsa ostala na tem forumu tako favorizirana verstva in fantazmagonije prava pravcata eksotika. Ne mi zamerit, toda natančno vem, kaj govorim. Navsezadnje sem te zadeve obdeloval že vrsto let na resnem sicer volunterskem nivoju, vendar izključno z orodji ustreznih strok, ki jih seveda obvladam na primernem akademskem nivoju. Če to koga moti, naj si pa še sam pridobi takšne kvalifikacije.

Se opravičujem, če sem povedal za nekoga preveč, prepričan sem, da sem za mnoge povedal premalo. Tako se nekako poravna.

Zanima me pa vseeno, če so proti takemu direktoriju mogoče vaši spnzorji?...  Hmm, Bog ve, pa je tih.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #1 - 13.11.2003 at 20:40:42
 
Ful dober forum, se bom registriral..  Dobre teme...  Posebej ona o dolgih laseh mi je všeč  Grin [resno]



Kelti?




Sem se že registriral..
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #2 - 13.11.2003 at 21:36:08
 
Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry          SAMOPOMILOVANJE

Samopomilovanje, samohvala in nekakšen forum, kjer pa čakaj po več mesecev na odgovor, Dragi Samson, razočaral si me.

Vendarle, še lahko kriliš na vse pretege, kroliš na vse tone, spilaš na vse strune, ampak, po mojem,

KRŠČANSKEGA DIREKTORIJA NEBO.

In tako je tudi prav.

Neposiljevalec Kreden.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #3 - 13.11.2003 at 21:49:32
 
A razočaral sem te, kreden? ???
Hvala Bogu,
to pomeni, da le nisem še čisto v malori. Cheesy
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Ajax
Guest




Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #4 - 13.11.2003 at 22:10:27
 
Samson! Smiley

Bravo, super si napisal! Vendar te ta mračni kreden niti kapira ne. On je zdrav edino, če je proti, pa še vpraša se ne, proti čemu.

Čudim se, da tega tipa kje ne pometejo s foruma. Je res preveč zatežen in vse preveč ljubi neresnico.

Ti, Samson, si pa zakon! Le kaj se mučiš s temi tipi tukaj? Če so se odločili po vsej sili bloditi v mraku, jih pač pusti. Saj jim ni pomoči, dokler se ne odpro resnici.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #5 - 13.11.2003 at 22:17:19
 
Grin
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #6 - 13.11.2003 at 22:31:58
 
Dragi Samson. Ali si tole spregledal, da še vedno pišeta Ajax in Artemis?

gape wrote on 12.11.2003 at 22:39:13:
neveljavni glasovi ...

k je že glih exo o tem pisu,
sm šu prov pogledat
in
isti ip
isti je tud samsonov na postu 16
*.*.*.*
Artemis
Ajax
Samson
Reply #16 on: Nov 11th, 2003, 8:48pm



Quote:
Škoda Samson, da si takole kvariš ugled. Pa sem te imel za resnega človeka. Ampak recimo tako, da je v vsakem človeku dobro in slabo. In, da tudi ti nisi izjema. Hudič je pa to, ker IP-ji ne lažejo.  Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #7 - 13.11.2003 at 22:40:54
 
hmm, le zakaj se Dylan Dog smeška?
Grin
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #8 - 13.11.2003 at 22:41:21
 
jaz bom rekel eno stvar

direktorij ti ponujamo, le da ga ti ne sprejemš.

in direktorij bo tak, da bo zaobjel tudi te stavri, ki jih ti omenjaš.

ime bo rahlo drugačno a vseeno bo vsebina lahko skupna.

zaupaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #9 - 13.11.2003 at 23:15:39
 
Samson wrote on 13.11.2003 at 20:31:32:
Tema, ki sem jo pomotoma dal na neko drugo mesto, zanesljivo sodi med aktualne. Ker pač jaz ne morem kar sam prestaviti, sem stvar objavil  še na tem bolj primernem mestu


Spoštovani administratorji/moderatorji!



Če bi bil osebno tak tip, in če bi bilo pri meni to mogoče, bi bil razočaran nad vodilno ekipo tega foruma. Tako pa le zmignem z rameni, si otresem prah s stopal in grem dobro razpoložen naprej. Svet je pred menoj, mnogi ljudje me radi poslušajo in berejo, mogoče zato, ker se jim ne vsiljujem, kot se nočem vsiljevati vam. Odločno pa trdim še vedno, da je poseben formu o KRAŠČANSTVU v tej novodobni zmedi tega foruma nujno potreben, kot se mi zdi potreben poseben prostor za debate, ki ga najdete na forumu Prenove v duhu z imenom Kraščanstvo in newage http://www.rkc.si/prenova/portal/modules.php?op=modload&name=XForum&; amp;file=index

Kot vidite, dragi prijatelji, ste tukaj na tem forumu daleč od širokega pogleda in daleč od iskrene svobodomiselnosti, saj načrtno gazite miselnost, ki vas je zaznamovala za vse življenje, pa če se v svojem slepem besu še tako dvigujete.

Tisti, ki mi predlagate prej ne vem kakšno vidno delo, raje poglejte, koliko ste naredili sami, preden ste postali nekakšni takšni ali drugačni moderatorji. Ko bom videl pri vas kaj posebnega, potem bom upošteval takšne izjave kot resne. Za zdaj pa se mi zdijo bolj kot pubertetniško napihovanje brez sleherne realne osnove za kakršno koli takšno zahtevo. V našem primeru gre za zelo konstruktiven predlog, ki vam je nekaterim očitno potrkal na razgaljeno vest, zato pa ga je treba blokirati.

Kar takole na oko trditi, da takšen direktorij ni potreben, je, milo rečeno, zavestno zanikanje stvarnosti, ki objektivno obstaja. In ta stvarnost je naša izključno krščanska dediščćina, spričo katere so vsa ostala na tem forumu tako favorizirana verstva in fantazmagonije prava pravcata eksotika. Ne mi zamerit, toda natančno vem, kaj govorim. Navsezadnje sem te zadeve obdeloval že vrsto let na resnem sicer volunterskem nivoju, vendar izključno z orodji ustreznih strok, ki jih seveda obvladam na primernem akademskem nivoju. Če to koga moti, naj si pa še sam pridobi takšne kvalifikacije.

Se opravičujem, če sem povedal za nekoga preveč, prepričan sem, da sem za mnoge povedal premalo. Tako se nekako poravna.

Zanima me pa vseeno, če so proti takemu direktoriju mogoče vaši spnzorji?...  Hmm, Bog ve, pa je tih.


Dragi Samson.

Vso krivdo vališ na admine in moderatorje. Kolikor vidim, se je proti tvojemu predlogu izrazilo veliko članov, ki niso admini. Potem si zaradi užaljenosti napadel moderatorje. In začel pisati kot gost in oddajati glasove. Pa ne me zdaj napadat, da ni res. Gape vidi IP-je. Ti ne lažejo.

Glede sponzorjev, ki jih omenjaš, naj te potolažim, da jih ni. Torej ni nobene odvisnosti od stričeka z denarnico, ki bi bil proti krščanstvu.

Vsak član foruma ima pravico, da se izraža tako, kot misli. In nihče ne napada krščanstva direktno oz. ga žali. Ta forum ni samo Kreden, ki pač ima veselje, da te zbada. In ti mu nasedaš na provokacije.

Glede vidnega dela, ki ga opravljajo-mo administratorji, naj te potolažim, da marsikaj delamo, med drugim Pozitivke, Sončno pošto pa še kaj. In vsak je lahko administrator, če ima željo do tega in vizijo, kaj bi delal.

Lepo se imej.

P.S. Kljub vsemu sem jaz še vedno za tvoj predlog. In saj veš, kaj mene še vedno zanima. Vatikan.....Hitler....holokaust.....resnica.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #10 - 14.11.2003 at 05:37:11
 
Quote:
Samson! Smiley

Bravo, super si napisal! Vendar te ta mračni kreden niti kapira ne. On je zdrav edino, če je proti, pa še vpraša se ne, proti čemu.

Čudim se, da tega tipa kje ne pometejo s foruma. Je res preveč zatežen in vse preveč ljubi neresnico.

Ti, Samson, si pa zakon! Le kaj se mučiš s temi tipi tukaj? Če so se odločili po vsej sili bloditi v mraku, jih pač pusti. Saj jim ni pomoči, dokler se ne odpro resnici.


Dragi Samson, vidiš kolko si mračen, seveda vso to temo hočeš projecirati name, če ti je to v veselje, izvoli, če ti s tem lahko vsaj enmalo olajšam dušo.
Vidiš Dragi Samson, zaradi takšnih posiljevalskih izpadov vas pobožnih katoličanov sem proti, ker z mojim pisanjem nisem hotel dokazati ničesar drugega kot pa to, kakšni ste v resnici vi krščanski verniki.
Pokazali ste se v pravi luči, Dragi Ajax, pardon, Dragi Samson.
Veš Dragi Samson, sodeloval sem in še vedno sedelujem na enem Bosanskem forumu kjer so izrazito Muslimansko usmerjeni in proti Krščanstvu, povem ti, da kljub prvim medsebojnim nesporazumom se prav lepo zastopimo, veš kaj ti hočem povedati, niso podli in nizkotni, pač, sprejeli so me medse.
Prav tako sodelujem na enem Indijskem forumu in jaz in moja angleščina, pa se tudi zastopimo.
Hotel sem dokazati kako si v resnici katoliško ljubezniv, ja Dragi Samson, ti s emogoče ne boš spomnal, jaz pa imam spominček, spomnem se marsikaj in že dolgo nazaj sem te prebral, pa še vedel nisem točno, kakšen zagrižen fanatik si.
Napisal sem nekaj, seveda za tebe butastega, norega in ti si mi prav lepo odgovoril, kulturno, brez kakšnih žaljivk, ampak v tistem odgovoru sem začutil sovraštvo in bolečino, čez nekaj časa, ko sem te že malo prebral, sem napisal nekaj pozitivnega in ti si me tako pohvalil, da me je skoraj sram bilo, mogoče si pozabil na nekaj dnevni razmik, prvo graja, potem pohvala, no in čez nekaj dni spet, vsa igra ponovno teče, pač, nasedel si, pa sej niti vedel nisi.
Veš Dragi Samson, jaz sem kar sem in sem tak zelo srečen, ti pa nisi, tebe pa mori ta zamorjena vera, preveč te mori, pač, tvoja volja.
Takole dragi Samson, zdej te bom pustil, pa zaradi mene ti lahko naredijo sto katoliških tem, sem ZA, jaz sodelujem na drugem forumu in se mam prav OK.
Samson, spremeniti se bo treba, spremeniti bo treba način življenja in mišljenja, tvoje leporečje se ne bo dalo večno uporabljati, kajti vedeti moraš, da se bo vedno našel kak Kreden, ki ti bo pomahal.

Uživajte mi vsi skupaj.

Če se mene vpraša sem ZA poseben direktorij o Krščanstvu.

Čao.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #11 - 14.11.2003 at 06:05:19
 
Cheesy Dragi moji, rekel bi že kar prijatelji!

No ja, jaz doživljam do vas prijateljska čustva. In če kdaj rečem kakšno bolj trdo, to zanesljivo ni zlonamerno, prej je prehitro rečeno, pa mi je potem za to včasih tudi žal. Upam, da razumete, kaj sem hotel reči.

Vsekakor verjamem, da ima gape prav. Isti IP pri meni ima lahko vsaj 30 različnih ljudi. Celo na istem računalniku jih lahko več dela, na enem routerju je pa 'cel gozd' priključkov, kar gape gotovo ve, da danes ni problem.

Glede direktorija pa mislim, da jaz vam nekaj ponujam, ne pa kdo drug meni. Če rečem, da potrebujem takega, pomeni, da sem pripravljen sprejeti takega. Glede strokovnega pogleda, kaj gre in kaj ne, kaj bi tako zakoličil, kaj drugače, se lahko mirno nosim s komer koli, ki dela na tem področju. Seveda kot organizator, ne kot tehnik v smislu operativno programske izvedbe, to ni moje specialno področje, čeprav tudi to zadevo še kar poznam. Vidim, kaj mi ponujate, toda s tem ste lahko zadovoljni vi, jaz pa nisem.

Torej, kakorkoli že: vem da nobeno od imen, ki jih lepite enega na drugega nima v ozadju prav iste osebe. Ker to vem, se pač lahko samo prizanesljivo nasmehnem, po čem bi kdo rad dokazoval takšne stvari.

Skoraj vsak dan imam dostop do najmanj petih različnih mest, kjer lahko oddam svoj post, če ga seveda hočem, in to na različnih IP-jih. Danes bo takih mest verjetno še več, saj imam bolj pestre načrte. Med drugim bom mogoče zelo blizu tudi kateremu izmed vas. To je meni predvsem zabavno, s tem se normalen človek ne obremenjuje.

Je pa politika nekega foruma izključno v domeni tistih, ki zanj skrbijo, v nobenem primeru ne nekih gostov ali priključenih članov. Zato je natolcevanje o neki demokraciji prazno besedičenje. Karkoli je dobrega na kakem forumu, so predvsem zaslužni administratorji/moderatorji, prav tako so izključni krivci za vse, kar je slabega. Tako stvari stojijo tudi pri vas, in zaman se izmikate svoji odgovornosti.

Meni je sicer vseeno, če vam je tako prav. Kot druščina ste mi všeč in ne mislit, da bom kdaj kuhal kakšno zamero. Nasprotno, čedalje bolj ste mi prirasli k srcu. In gotovo se bom z nekaterimi izmed vas prav kmalu želel srečati. Ne dvomim, da bomo drug drugemu tedaj celo všeč.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #12 - 14.11.2003 at 06:18:54
 
Še nekaj!


Res je, da pogosto kakšno izjavo prezrem. Kdorkoli pogleda razmerje v količini pisanja, ki ga je potrebno prebrati, da smo o vsem na tekočem, bo videl, da sem jaz v nezavidljivem položaju. Jaz iz objektivnih razlogov preprosto nisem v stanju vsega pravočasno prebrati. To ni zato, ker koga nebi hotel brati, ampak zato, ker zadev fizično ne morem obvladovati dovolj kvalitetno v taki širini v tako omejenem času, ki je za aktualen odziv potreben. Se opravičujem, toda zdrav razum vsakemu od vas lahko potrdi, da je temu tako. Vendar na daljši rok vsi dobivate svoje odgovore, ki pa žal marsikdaj zakasnijo. Tisti, ki me poznate bolj od blizu, točno veste, da pišem resnico, saj vidite silni naval name z ene strani, z druge pa tudi poznate moje trenutne meje za tovrstno aktivnost.

Sem pa vedno pripravlje prispevati svoj kamenček v celotno zgradbo resnice, ki jo iščemo, če vam je prav. Res je, da vsak kamenček zahteva točno svoje mesto, če naj bo mozaik na portalu takšen, kot si ga je nekdo umetniško zamislil. In za ta mesta se nekako kamenčki borijo, kar je nekaj čisto naravnega, mar ne?

Lep dan vsem!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #13 - 14.11.2003 at 10:26:50
 
Ja Samson ravno zaradi tvojega že ne vem kolikokrat omenjenega akademskega naslova, akademskega kroga v katerem se giblješ, bla bla bla (itak nazive potrebuje in slavi ego, ego, ego), bi pa res lahko mal več taktičnosti in razumevanja ter sprejemanja pokazal.

Skratka, kaj sploh počneš kle med navadnimi plebejci? Če si nas prišel spreminjat, ne boš nikamor prišel, če pa si prišel spreminjat sebe, si več kot dobrodošel na tem forumu.

NE BRUHAJ OGNJA, LAHKO OPEČEŠ SAMEGA SEBE!!!

Lep pozdrav in ne sodi človeka po naslovih in imenu! LP
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN, je AKTUALNO
Reply #14 - 14.11.2003 at 10:36:46
 
Samson wrote on 13.11.2003 at 20:31:32:
. Svet je pred menoj, mnogi ljudje me radi poslušajo in berejo, mogoče zato, ker se jim ne vsiljujem, kot se nočem vsiljevati vam. [b]Odločno pa trdim še vedno, da je poseben formu o KRAŠČANSTVU v tej novodobni zmedi tega foruma nujno potreben, kot se mi zdi potreben poseben prostor za debate, ki ga najdete na forumu Prenove v duhu z imenom Kraščanstvo in newage


In ti praviš, da nisi vsiljiv ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2