Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 14487 times)
Teufelsaustreiber
Ex Member




Re: Ko starostniki znorijo
Reply #15 - 11.02.2004 at 17:50:28
 
Bardo_Thodol wrote on 11.02.2004 at 16:10:18:
Kaj če bi ti najprej prebral, kaj sem napisal.
Napisal sem, da ne vem, če ima to kakšno vezo s temo debate, ampak, da raziskave kažejo, da se mlajše generacije moških zaradi kemičnega onesnaženja feminizirajo. To ni isto, kot zmanjšanje libida.

Človeka še vedno lahko močno razganja, le da zaradi delovanja estrogenom podobnih kemikalij, ne kaže ustrezno usmerjenega zanimanja za nasprotni spol.

Pa da se ne bi kdo počutil prizadetega, bi se omejil le na krokodile. No, tako je bilo, tisti krokodili, ki so jih v raziskavi opazovali, niso kazali prav velikega zanimanja za krokodilje samice. Ker pa so bili vseeno potrebni ko zmaji (pazi, libido se jim ni zmanjšal), so se kar nekaj nastavljali, bolj drug drugemu, dejansko si niso  bili na čistem, kaj bi pravzaprav radi. Delovali so dokaj zmedeno in zafrustrirano ...





Dobro vem kaj si napisal, ampak pisal si povzeto, neznanstveno, špekulativno, subjektivo, kar si slišal iz večih vetrov, pa se ti je nekaj šajnalo, pa si si oblikoval svojo sliko. Napisal si nekaj približno kar se ti je zdelo, kar si delno slišal in prebral, ne da bi vedel, zakaj se pravzaprav gre. Sam tudi gledam take oddaje po Discovery, tudi po slo2, hrvt2, imaš včasih zanimive različne poljudnoznanstvene odaje in dokumentarce. Oprosti, ampak tole si napisal zelo na blef, ki je še najbolj podoben temu naslovu - Zaradi onesnaženost moški vse manj seksajo in se pretvarajo ženske..... Sorry, potegnil si take zaključke in smernice tole s krokodili, ki so neutemljene in neraziskane.. .

Pa, če kdo ne sexa, še ne pomeni, da je spolno zavrt ali pa nesposoben. Si že  slišal za celibat, no, versko prepričanje, vzdržnost...? Človek je preveč kompleksno bitje, ne deluje zgolj preko nagonov in instinkta kot živali, krokodili. Zakaj nekaj posplošuješ....

Je pa res, da moški spolni hormon, testosteron, vpliva na poželenje, tudi pri ženskah. Ampak ne verjamem, da gre za tako velike razsežnosti, pandemije, ki bi alarmantno vplivali na feminizacijo moških... To so različne raziskave....
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Ko starostniki znorijo
Reply #16 - 11.02.2004 at 18:08:56
 
Smiley
le kako stojči ve, da bo exo prej nazaj, kot si misli? Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Ko starostniki znorijo
Reply #17 - 11.02.2004 at 18:30:04
 
Quote:
Napisal si nekaj približno kar se ti je zdelo, kar si delno slišal in prebral, ne da bi vedel, zakaj se pravzaprav gre. Sam tudi gledam take oddaje po Discovery, tudi po slo2, hrvt2, imaš včasih zanimive različne poljudnoznanstvene odaje in dokumentarce. Oprosti, ampak tole si napisal zelo na blef, ki je še najbolj podoben temu naslovu

Ali to govoriš o sebi?
Malo pogledaš na Discovery, malo na htv2 in že imaš popolno znanstveno predstavo o problemu.
Neodvisno od tega, da krokodili ne poznajo celibata, pa se mi vendarle zdi zanimivo, kako je mogoče, da se en zdrav, mlad fant sprička s praktično vsemi predstavnicami lepšega spola na forumu?

Pa  buče, ki jih vališ o seksanju starejših.  Grin
Jao, jao! Če sta mož in žena zdrava, bosta seksala tudi do pozne starosti, pa če je tebi to všeč ali ne.
Kadar nekoga motijo take povsem naravne in vsakdanje zadeve pri drugih, bi se moral najprej vprašati, če ni morda z njim nekaj narobe.
Kdor je bil kdaj že bolan, se bo spomnil, da se mu zaradi bolezenskega stanja lahko zagravža prav vse, tudi tisto, v čemer v zdravju sicer najbolj uživa.




Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Ko starostniki znorijo
Reply #18 - 11.02.2004 at 18:41:37
 
Ekso ... oprosti.. ampak vedno bolj imam občutek, da si dežurni klovn na gape forumu;)

Ker če bo eden izmed tvojih staršev "znorel" na stara leta, kaj boš takrat rekel... Recimo, da jih boš imel že blizu 40 let:) Jih boš poskušal razumeti, ali jim boš dopovedoval, da je to grozno grdo in da sramotita priimek, ki ga nosiš? Wink



Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ko starostniki znorijo
Reply #19 - 11.02.2004 at 19:16:26
 
Bardo_Thodol wrote on 11.02.2004 at 18:30:04:
Neodvisno od tega, da krokodili ne poznajo celibata, pa se mi vendarle zdi zanimivo, kako je mogoče, da se en zdrav, mlad fant sprička s praktično vsemi predstavnicami lepšega spola na forumu?



Jap. Dobro vprašanje. 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ko starostniki znorijo
Reply #20 - 11.02.2004 at 20:10:10
 
Quote:
Oprosti, ampak zdi se mi malo "špajsno", da piše ena malce starejša dama o tem, kako jo "razganja" strast, ta besednjak je v pogostejši rabi pri rosno mladih ljudeh, ki so prvič zaljubljeni. Sicer s tem ni nič narobe, ampak ne vem no, za moj konzervativnejši okus ima vsak letni čas svoj namen, zvončki in trobentice ne cvetijo poleti ali v jesen, zato tudi ne najdem pravih korelacij me mladostniško (pomladansko) zaljubljenostjo in pa med senjorsko (jesensko) zrelo ljubeznijo. Zelo smešno se mi zdi, da nekaterim odraslim ljudem proti 50 in več naredi "klik" v glavi, "starci" znorijo, pa se obnašajo neprimerno svojim letom, kot 2 na "friško" zaljubljena najstnika, kar že na oko ni "luštno" na pogled, ni atraktivno, ampak odbijajoče, kot da bi gledal 2 stara osla, da skačeta drug po drugem, s čimer skušata samo izsilit in prebudit nostalgične spomine, ko sta bila mlada, neozirajoč se na to, da jima je že zdavnaj odklenkalo, da ure ni mogoče prestaviti za par desetletij nazaj ali pa se delat, kot da si star 25, čeprav si 45... Vse ima svoj čas!



Tebi se je spet od neseznajenosti pripeljalo.  
Bolje da sploh ne pišem naprej.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ko starostniki znorijo
Reply #21 - 11.02.2004 at 20:18:25
 
Quote:
S tvojega pisanja sem razbral naslednje sporočilo: "Potrebna sem!". Oprosti za to vulgarno besedo, mapak tako je to prišlo skozi, vsaj pri meni. Kar seveda ni nič narobe, če želiš razkrit svojo intimo, nam na forumu, ker si tako pogumna in bereš feniministične knjige, kje žena mora biti črni panter, raztrgat moške, osvobodit se spon materinstva in zahtevat svoje itd.

Ampak, kaj če to bere tvoj sin, ki je v mojih letih, kakšne piše njegova mama Lola o nekih vseh mogočih strasteh, spomladanskemu razganjanju. Zame je to tvoje pisanje zelo zelo liberalno. Jaz ne vem, kam bi se skril, ker bi me bilo sram, če bi se razvedelo, da je moja mama tako svobodomiselna. Misliš, da bo posmilil: "Mater kaka tipica je moja mama!" Ne verjamem...



Exco!

Pa kaj bi ti rad. Da ti napiše, da ni potrebna??  Malo morgen. Tista, ki bo javno napisala, da je potrebna dobi orden, ostale, oziroma večina ostalih se itak skrivajo za kako drugo besedo, pa še so potrebne, ali ne.
In mimogrede.. Kaj sploh mešaš fenimistične knjige in njeno literaturo s potrebnostjo...

No, še eno vprašanje zate.  Kako se tebi zdi ta trend da si ženske kupujejo vibratorje in kroglice, ter vso to silikonsko navlako, ki jo dobiš v sex shopih?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ko starostniki znorijo
Reply #22 - 11.02.2004 at 21:12:20
 
Quote:
S tvojega pisanja sem razbral naslednje sporočilo: "Potreben sem!".

Wink Grin Grin Grin Tongue
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Ko starostniki znorijo
Reply #23 - 11.02.2004 at 21:22:51
 
Quote:
PS: Morda pa se nekoč vrnem, saj pravijo da se zarečenega kruha največ poje. Bo pa gotvo 95% foruma lažje pri srcu, ko me več bo, zato vam delam uslugo. Lepo se mejte. Imel sem že prakrat namero vas zapustit, pa sem se skoz vrnil, mislim, da je sedaj dokončno.
LP, Ex Exorcist

Tokrat je hudič  premagal exorcista.
Njegov zadnji post ima številko 1666  

Cheesy




Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ko starostniki znorijo
Reply #24 - 11.02.2004 at 21:56:13
 
Bardo_Thodol wrote on 11.02.2004 at 21:22:51:
Tokrat je hudič  premagal exorcista.
Njegov zadnji post ima številko 1666  

Cheesy







Grin Grin
...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Ko starostniki znorijo
Reply #25 - 11.02.2004 at 22:16:43
 
666 — Vaše misli so trenutno izven ravnovesja, osredotočene preveč na materialni svet. To zaporedje števil vas prosi, da svoje misli uravnovesite med nebesi in zemljo. Kot znana 'maša na gori', vas angeli prosijo da se osredotočite na duha in služenje, in vedite, da bodo kot rezultat vaše materialne in čustvene potrebe avtomatsko zadovoljene.

666… Materialni svet. Frekvenca tretjega sveta. Gostota.


exo, še malo zategni Wink ni vrag da ne bi enkrat počlo vse to, kar nosiš na sebi, pa padlo za zmerom stran

Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Ko starostniki znorijo
Reply #26 - 11.02.2004 at 22:36:45
 
...




...



...

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: Ko starostniki znorijo
Reply #27 - 11.02.2004 at 22:39:48
 
Odkar berem tale forum mi je pa resnično manj dolgčas,  tale izjava o 666 je pa na mestu Grin Grin Grin. Zgleda da se je apokalipsa uresničuje za exota, armagedon, kjer se ne ve kateri so zli in kateri dobri
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Ko starostniki znorijo
Reply #28 - 11.02.2004 at 23:04:37
 
Exo, začni pisat kaj tebe v hlačah daje, ker take idiotizme ki jih zdej bašeš gor, pa še ne.
Klikne ti lahko pri 80 in poznam tak par (masta oba okrog 85 let),
pa je sin reku, jebemu mojmu staremu se je čist odpelal,
tko tulta z babico v sobi da ne morem spat, je dedi se pol kr k njej preselu in tam uživata svoje veselje.

Exo, a si ti bral Zgodbo o Rumenem avionu na osebnih razmišljanjih?
Postajaš tudi zelo nesramen z osebnim vpletanjem drugih in potem še manipulativen, da si ti nekaj napaden in nesprejet.

Tudi nisi kristjan, glede na delovanje.
------------

Andres, meni se zdi trend ki ga navajaš zavajanje samega sebe. Problem je v glavnem v tem, da so moški umi tok zapeljani v druge sfere, da za punce , ki jih je tudi malo več kot fantov (mogoče se motim), ne ostane kaj drugega. Sam se vse naštete berglice (vibratorje in kroglice, ter vso to silikonsko navlako) nikakor ne morejo primerjat z živim stikom so-človeka ( fizičnega in duhovnega). Prej odtujujejo kot združujejo, pravzaprav ne prej, definitivno 100%.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ko starostniki znorijo
Reply #29 - 11.02.2004 at 23:41:00
 
Gru Gru wrote on 11.02.2004 at 23:04:37:
Andres, meni se zdi trend ki ga navajaš zavajanje samega sebe. Problem je v glavnem v tem, da so moški umi tok zapeljani v druge sfere, da za punce , ki jih je tudi malo več kot fantov (mogoče se motim), ne ostane kaj drugega. Sam se vse naštete berglice (vibratorje in kroglice, ter vso to silikonsko navlako) nikakor ne morejo primerjat z živim stikom so-človeka ( fizičnega in duhovnega). Prej odtujujejo kot združujejo, pravzaprav ne prej, definitivno 100%.


Edi!

Dejansko je tako da skoraj vsaka, verjamem da več kot 90% žensk, ki so dovolj zrele za sex kakšno pripravo imajo.   Pri eni sem videl kolekcijo vibratorjev + ne vem kakšno plastiko še zraven, šminka vibratorska pa itak zraven paše Grin Grin.

In moj zanec uvaža za http://www.femin.is te reči. Zadnjič sva kavo skupaj spila in je tip priznal da niti sam ne ve komu vse to proda, saj se proizvajalci zmišljujejo vedno neke nove modele vibratorjev od tistih navadnih, do vodnih pa kaj vem kako zobčastih, skratka on se s svojim poslom na tem področju pohvali.

In Edi. Ne da ženskam ne ostane kaj drugega, ker jih je nekoliko več. Jebi ga.  Bi pa vsak moški po dve na dan podelal, če bi bila že res svetovna kriza. Samo dokler bodo taki kot Exco, boš moral ti štiri Grin Grin Grin
Predvsem so ženske bolj sramežljive in šele ko jo zlomiš vidiš kaj vse se tišči v njih, kaj imajo vse nepovedanega.
Sicer pa. Zate to ni nič novega Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4