Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 14489 times)
Teufelsaustreiber
Ex Member




Ko starostniki znorijo
11.02.2004 at 13:13:10
 
lola wrote on 11.02.2004 at 07:25:33:
                             Grin   Grin   Grin

Kaj pa ti veš, Exo, za strastno ljubezen ni starostnih omejitev, ...  

                              Roll Eyes   Roll Eyes   Roll Eyes


Oprosti, ampak zdi se mi malo "špajsno", da piše ena malce starejša dama o tem, kako jo "razganja" strast, ta besednjak je v pogostejši rabi pri rosno mladih ljudeh, ki so prvič zaljubljeni. Sicer s tem ni nič narobe, ampak ne vem no, za moj konzervativnejši okus ima vsak letni čas svoj namen, zvončki in trobentice ne cvetijo poleti ali v jesen, zato tudi ne najdem pravih korelacij me mladostniško (pomladansko) zaljubljenostjo in pa med senjorsko (jesensko) zrelo ljubeznijo. Zelo smešno se mi zdi, da nekaterim odraslim ljudem proti 50 in več naredi "klik" v glavi, "starci" znorijo, pa se obnašajo neprimerno svojim letom, kot 2 na "friško" zaljubljena najstnika, kar že na oko ni "luštno" na pogled, ni atraktivno, ampak odbijajoče, kot da bi gledal 2 stara osla, da skačeta drug po drugem, s čimer skušata samo izsilit in prebudit nostalgične spomine, ko sta bila mlada, neozirajoč se na to, da jima je že zdavnaj odklenkalo, da ure ni mogoče prestaviti za par desetletij nazaj ali pa se delat, kot da si star 25, čeprav si 45... Vse ima svoj čas!
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Ko starostniki znorijo
Reply #1 - 11.02.2004 at 13:26:37
 
exo ti si neusahljiv vir smeha

a si kdaj pomislil, da bi komedije pisal?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ko starostniki znorijo
Reply #2 - 11.02.2004 at 13:53:49
 
Quote:
Zelo smešno se mi zdi, da nekaterim odraslim ljudem proti 50 in več naredi "klik" v glavi, "starci" znorijo, pa se obnašajo neprimerno svojim letom, kot 2 na "friško" zaljubljena najstnika, kar že na oko ni "luštno" na pogled, ni atraktivno, ampak odbijajoče, kot da bi gledal 2 stara osla, da skačeta drug po drugem, s čimer skušata samo izsilit in prebudit nostalgične spomine, ko sta bila mlada, neozirajoč se na to, da jima je že zdavnaj odklenkalo, da ure ni mogoče prestaviti za par desetletij nazaj ali pa se delat, kot da si star 25, čeprav si 45... Vse ima svoj čas!



Hmm...
Meni se to ne zdi čisto nič smešno.

Ampak če že sprejmem tvojo igro, potem lahko analogno najdem še en hec - ampak ta je pa HEC, da dol padeš
- ko ljudem v "pomladanskih" letih ali pa celo v tvojih - exo- že poletnih letih Grin ŠE NI naredilo klik v glavi. Grin Grin Grin 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Ko starostniki znorijo
Reply #3 - 11.02.2004 at 14:15:18
 
Ubogi Exo!

Ti še tega ne veš, kako je v tvojih letih, kaj šele, kako je v mojih. Če se ne podvizaš in ne ukreneš kaj, ne boš imel v mojih letih kaj primerjati.

Jaz pa imam, in ti povem, strast ne usahne, pač pa se še poglobi, in tisti, ki je še sposoben v teh, toliko poudarjenih letih, tako čutiti, je blagoslovljen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Teufelsaustreiber
Ex Member




Re: Ko starostniki znorijo
Reply #4 - 11.02.2004 at 14:19:31
 


Lilith wrote on 11.02.2004 at 13:53:49:
Hmm...
Meni se to ne zdi čisto nič smešno.

Ampak če že sprejmem tvojo igro, potem lahko analogno najdem še en hec - ampak ta je pa HEC, da dol padeš
- ko ljudem v "pomladanskih" letih ali pa celo v tvojih - exo- že poletnih letih Grin ŠE NI naredilo klik v glavi. Grin Grin Grin 8)


Glej jo, ne na pamet! Zakaj pa imamo knjige? Ne na blef nekaj! Špekulacije so daleč od resnice.....

Kak pa tebi dela tam od kakega 14-leta (morda še prek, sam Bog ve) dan za dnem:

klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik klik klik klik klik klik kik ....
to be continued to infinity (death)...

Madonca, pa to ni mogoče za Lilith, da je zbrala toliko črtic, pardon klikov, ki je tako krepostna punca? Neki dosti klikov vidim? Ha, ha ,ha..... S tem pa se ni dobro bahat, to velja posebaj še za punce. No zaradi mene se lahko ponašaš s tem, me ne moti, ampak jaz imam raje, da pri meni naredi 1x ali 2x ali 3x in za vselej klik, pač ob svojem času, ko spoznaš pravo osebo, ne pa da se to ponavlja kot pri tebi, pravi rafal klikov...

PS: Kak pa se kaj Lola odnese? Je dobra?  Dobro je vse sprobati to sodi k zbiranjem psiholoških izkušenj?


Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Ko starostniki znorijo
Reply #5 - 11.02.2004 at 14:30:33
 
Lilith wrote on 11.02.2004 at 13:53:49:
Ampak če že sprejmem tvojo igro, potem lahko analogno najdem še en hec - ampak ta je pa HEC, da dol padeš
- ko ljudem v "pomladanskih" letih ali pa celo v tvojih - exo- že poletnih letih Grin ŠE NI naredilo klik v glavi.

Grin Grin Grin
Res bi se bilo bolj za zamisliti, zakaj nekemu mladeniču v letih polne spolne zrelosti, ne naredi "klik"  
Dejstvo, da naredi "klik" starejšim ni nič zaskrbljujoče,  je pa zaskrbljujoče, če ga ne naredi mlajšim.

Ne vem, če je to kaj s tem povezano, ampak raziskave ki jih izvajajo že desetletja, kažejo, da ima mlajši rod moških nenormalno velik odstotek atrofiranih semenčic, kar je posledica onesnaženja okolja (s plastiko in drugimi umetnimi snovmi). V telo se vnašajo kemikalije, ki na razvijajoči organizem delujejo podobno kot estrogeni (ženski hormoni) Tako se menda najmlajši rod moški po kemični poti  feminizira (dobiva ženske značilnosti).

Tega pojava niso opazili le pri ljudeh, ampak tudi pri živalih, naprimer krokodili se sploh niso hoteli več pariti in tudi samci so se začeli obnašati, kot da bi bili samice. 8)


Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ko starostniki znorijo
Reply #6 - 11.02.2004 at 14:54:16
 
Quote:
Dobro je vse sprobati to sodi k zbiranjem psiholoških izkušenj?




Recimo, če špekuliram, da je tvoj sedanji konfliktni odnos do spolnosti posledica hujše zlorabe, potem ti gotovo ne privoščim, da te je mamica v tem smislu imela preveč rada, ker ti je to pač pustilo škodljive posledice.
Kapiš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Ko starostniki znorijo
Reply #7 - 11.02.2004 at 15:00:00
 
Lilith wrote on 11.02.2004 at 14:54:16:
Recimo, če špekuliram, da je tvoj sedanji konfliktni odnos do spolnosti posledica hujše zlorabe, potem ti gotovo ne privoščim, da te je mamica v tem smislu imela preveč rada, ker ti je to pač pustilo škodljive posledice.
Kapiš?


hudo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Teufelsaustreiber
Ex Member




Re: Ko starostniki znorijo
Reply #8 - 11.02.2004 at 15:03:54
 
lola wrote on 11.02.2004 at 14:15:18:
Ubogi Exo!

Ti še tega ne veš, kako je v tvojih letih, kaj šele, kako je v mojih. Če se ne podvizaš in ne ukreneš kaj, ne boš imel v mojih letih kaj primerjati.

Jaz pa imam, in ti povem, strast ne usahne, pač pa se še poglobi, in tisti, ki je še sposoben v teh, toliko poudarjenih letih, tako čutiti, je blagoslovljen.




S tvojega pisanja sem razbral naslednje sporočilo: "Potrebna sem!". Oprosti za to vulgarno besedo, mapak tako je to prišlo skozi, vsaj pri meni. Kar seveda ni nič narobe, če želiš razkrit svojo intimo, nam na forumu, ker si tako pogumna in bereš feniministične knjige, kje žena mora biti črni panter, raztrgat moške, osvobodit se spon materinstva in zahtevat svoje itd.

Ampak, kaj če to bere tvoj sin, ki je v mojih letih, kakšne piše njegova mama Lola o nekih vseh mogočih strasteh, spomladanskemu razganjanju. Zame je to tvoje pisanje zelo zelo liberalno. Jaz ne vem, kam bi se skril, ker bi me bilo sram, če bi se razvedelo, da je moja mama tako svobodomiselna. Misliš, da bo posmilil: "Mater kaka tipica je moja mama!" Ne verjamem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Ko starostniki znorijo
Reply #9 - 11.02.2004 at 15:06:06
 
Quote:
S tvojega pisanja sem razbral naslednje sporočilo: "Potrebna sem!". Oprosti za to vulgarno besedo, mapak tako je to prišlo skozi, vsaj pri meni.



jao  Grin Grin Grin

exo, sej že vsi vemo da ti gre samo seks po glavi Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Ko starostniki znorijo
Reply #10 - 11.02.2004 at 15:35:47
 
Quote:
S tvojega pisanja sem razbral naslednje sporočilo: "Potrebna sem!". Oprosti za to vulgarno besedo, mapak tako je to prišlo skozi, vsaj pri meni. Kar seveda ni nič narobe, če želiš razkrit svojo intimo, nam na forumu, ker si tako pogumna in bereš feniministične knjige, kje žena mora biti črni panter, raztrgat moške, osvobodit se spon materinstva in zahtevat svoje itd.

Ampak, kaj če to bere tvoj sin, ki je v mojih letih, kakšne piše njegova mama Lola o nekih vseh mogočih strasteh, spomladanskemu razganjanju. Zame je to tvoje pisanje zelo zelo liberalno. Jaz ne vem, kam bi se skril, ker bi me bilo sram, če bi se razvedelo, da je moja mama tako svobodomiselna. Misliš, da bo posmilil: "Mater kaka tipica je moja mama!" Ne verjamem...


Najprej razčistiva to, Exo. Že nekajkrat sem ti poslala IM in te v njem opozorila, da o moji družini, sinovih ne dovolim razpravljati na forumu. To je meja, ki sem ti jo jasno postavila in jo kar naprej prestopaš, zato ti sedaj kar tukaj povem: NE DRZNI SI VEČ OMENJAT MOJIH SINOV NA FORUMU, TI SMRKAVEC PREDRZNI!

Kar se pa tiče spolnosti, potrebnosti, svobodomiselnosti, liberalnosti, strasti in pomladnem razganjanju, naj ti razkrijem tebi dosedaj očitno še nedoumljivo skrivnost: tudi mame smo spolna bitja.

Ampak, spolno življenje ženske in njeno materinstvo sta dva različna svetova. Iz spolnega življenja ženske ne moreš sklepati, kakšna je kot mati in obratno. In predvsem: spolno življenje matere njenih otrok čisto nič ne briga in jim ni dolžna polagati račune ali se za kar koli zagovarjati. Pa naj gre za monogamno zvezo ženske z očetom svojih otrok (tudi ta dva lahko živita aktivno spolno življenje) ali pa kar koli drugega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Ko starostniki znorijo
Reply #11 - 11.02.2004 at 15:38:27
 

He, he, Exo, a ti spet ven udarja. Foušija ti že iz ušes gleda, zdej si že ta starim nevoščljiv. Pazi se, trobentica, da ne boš cvetel šele na jesen. Se ti lahko zgodi, da boš samo še zvonček, bingljal.

Exo, jaz ti želim, da te osvoji ena fejst punca, mlada, z vrednotami in merami 90-60-90, blond, v rdečih najlonkah...pa še kar imaš skritih želja...in te popelje v svet ljubezni. Amen!



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Teufelsaustreiber
Ex Member




Re: Ko starostniki znorijo
Reply #12 - 11.02.2004 at 15:51:31
 
Bardo_Thodol wrote on 11.02.2004 at 14:30:33:
Grin Grin Grin
Res bi se bilo bolj za zamisliti, zakaj nekemu mladeniču v letih polne spolne zrelosti, ne naredi "klik"  
Dejstvo, da naredi "klik" starejšim ni nič zaskrbljujoče,  je pa zaskrbljujoče, če ga ne naredi mlajšim.

Ne vem, če je to kaj s tem povezano, ampak raziskave ki jih izvajajo že desetletja, kažejo, da ima mlajši rod moških nenormalno velik odstotek atrofiranih semenčic, kar je posledica onesnaženja okolja (s plastiko in drugimi umetnimi snovmi). V telo se vnašajo kemikalije, ki na razvijajoči organizem delujejo podobno kot estrogeni (ženski hormoni) Tako se menda najmlajši rod moški po kemični poti  feminizira (dobiva ženske značilnosti).

Tega pojava niso opazili le pri ljudeh, ampak tudi pri živalih, naprimer krokodili se sploh niso hoteli več pariti in tudi samci so se začeli obnašati, kot da bi bili samice. 8)




Tebi pa je res malo zaškodilo branje tibetanske knjige mrtvih, preveč si se vživel. Kake bizarne analogije, teorije in primerjave stresaš iz rokavov, da bi ti jih še sam Charles Darwin zavidal, ker bi te smatral za konkurenco, če bi še živel. Po če msklepaš število semnčič vpliva na spolno slo - libido? Se pravi, po tvojem, več sperme proizvedeš, bolj potenten si. Jao, kake mimo pihaš.... Res je, da je kvaliteta sperme v primerjavi izpred 50 let drastično upadla, pri čemer je eden izmed razlogov polucija, splošno onesnaženje hrane in zraka, tudi količinsko se je zmnanjšal volumen semena, ampak to ima samo en stranski efekt, nezmožnost zapoloditve, v skrajnih primerih pa, da pari ne morejo imeti otrok, in pa poveča se verjetnost mutacij pri spermijih, kar ima lahko za posledico, da se otroci rodijo "nenormalni".
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Ko starostniki znorijo
Reply #13 - 11.02.2004 at 16:10:18
 
Quote:
Tebi pa je res malo zaškodilo branje tibetanske knjige mrtvih, preveč si se vživel. Kake bizarne analogije, teorije in primerjave stresaš iz rokavov, da bi ti jih še sam Charles Darwin zavidal, ker bi te smatral za konkurenco, če bi še živel. Po če msklepaš število semnčič vpliva na spolno slo - libido? Se pravi, po tvojem, več sperme proizvedeš, bolj potenten si.

Kaj če bi ti najprej prebral, kaj sem napisal.
Napisal sem, da ne vem, če ima to kakšno vezo s temo debate, ampak, da raziskave kažejo, da se mlajše generacije moških zaradi kemičnega onesnaženja feminizirajo. To ni isto, kot zmanjšanje libida.

Človeka še vedno lahko močno razganja, le da zaradi delovanja estrogenom podobnih kemikalij, ne kaže ustrezno usmerjenega zanimanja za nasprotni spol.

Pa da se ne bi kdo počutil prizadetega, bi se omejil le na krokodile. No, tako je bilo, tisti krokodili, ki so jih v raziskavi opazovali, niso kazali prav velikega zanimanja za krokodilje samice. Ker pa so bili vseeno potrebni ko zmaji (pazi, libido se jim ni zmanjšal), so se kar nekaj nastavljali, bolj drug drugemu, dejansko si niso  bili na čistem, kaj bi pravzaprav radi. Delovali so dokaj zmedeno in zafrustrirano ...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ko starostniki znorijo
Reply #14 - 11.02.2004 at 16:41:12
 
Bardo_Thodol wrote on 11.02.2004 at 16:10:18:
Ker pa so bili vseeno potrebni ko zmaji (pazi, libido se jim ni zmanjšal), so se kar nekaj nastavljali, bolj drug drugemu, dejansko si niso  bili na čistem, kaj bi pravzaprav radi. Delovali so dokaj zmedeno in zafrustrirano ...



Joj, kako to mene na enga spominja. Roll Eyes Grin
Samo ne bom rekla, na koga.
Na-a, bom rajši modro molčala. 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4