Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 19657 times)
Lilith
Ex Member




Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #45 - 19.01.2004 at 10:47:55
 
sinjeoka wrote on 18.01.2004 at 10:46:13:
Vsi, ki ste tokrat spluvali exota, dejte se vprašat zakaj pa bi moral nujno sexat pri 23ih, ker če si deviški si pa totalno neprilagojen....za bruhat tale vaš odnos




Saj veš, kako to gre:
akcija - reakcija. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #46 - 19.01.2004 at 10:57:14
 
sinjeoka wrote on 18.01.2004 at 17:18:44:
da se razumeva...ne podpiram nobenega ekstrema..torej niti črednega nagona in niti zagrizenega individualizma

in tale thread je pink-ponk obojega


Grin Grin Grin
Na ktero stran tega threada, pol ti pašeš.
Grin Grin Grin

(lohk bi za zaključek, ali trenutni povzetek, naredili levo in desno stran tega threada, se šli jing-jang variante)
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #47 - 19.01.2004 at 11:50:41
 
sinjeoka wrote on 18.01.2004 at 10:46:13:
Vsi, ki ste tokrat spluvali exota, dejte se vprašat zakaj pa bi moral nujno sexat pri 23ih, ker če si deviški si pa totalno neprilagojen....za bruhat tale vaš odnos



Ha, ha, po čem to sklepaš? Grin Si me hotela udarit niže od pasu in si z roko zadela v železni deviški pas, pri čemer si si strla kazalec, na podlagi katerega potem sklepaš, seveda vse na blef, da sem virgo intacta, ha, ha? Tebe pa bi treba v redu prebutat, si zaslužiš, ker nastavljaš vabe, na katere misliš, da bo exo zagrabil kot prvošolček. Delaš to, kar meni očitaš, dvoličneži....  Angry

Pa nikar ne drezaj vame, ker ti ne bom nič povedal o sebi, sem načelen človek, in če sem rekel ne, to tudi po meni ne. O svojih intimni ne govorim, pa si lahko misliš marsikaj, ampak vedi, da so vse to špekulacije, ker me ne poznaš! Razen pri spolnem nadlegovanju bi morda rekel da, če bi videl, da si kolko tolko za ponucat, ha, ha... Če si pod 20, potem si OK, starih pa ne maram, he, he... Še posilit se ti ne bi pustil, morda... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #48 - 19.01.2004 at 12:15:00
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 12:04:49:


? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Drezam vate?
Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

me zanima zakaj si se identificiral v 23letnem virgo intacta?
Grin  Grin  Grin  Grin




Nič na pamet! Zakaj imamo knjige?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #49 - 19.01.2004 at 12:26:48
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 12:17:47:
Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

aha v eni knjigi si prebral, da sinjeoka dreza vate  Grin

v kateri pa, ? ? ? ? ?




Sinjeoka, koliko si ti stara? Tam med 25-30? Zadnji čas je, da se poboljšaš, saj te ne bo noben moški ne bo hotel vzet? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #50 - 19.01.2004 at 12:34:24
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 11:50:41:
O svojih intimni ne govorim, pa si lahko misliš marsikaj, ampak vedi, da so vse to špekulacije, ker me ne poznaš!


danes maš pa hude, exo ...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #51 - 19.01.2004 at 12:36:13
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 12:32:00:
a mlade ti dišijo  Grin  Grin  Grin

exo, exo




Kje sem pa to izjavil? Sem izrekel, da ne govorim o svoji intimi, kapito? Ženska pa se tak postara, tak da je res boljše mlajšo vzet, ženske se tak postarate...Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #52 - 19.01.2004 at 12:43:00
 
exorcist:

kaj pa ce bi zacel o fantih razmislat, ker zgleda da ti nobena zenska ni prav...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #53 - 19.01.2004 at 12:51:44
 
sinjeoka wrote on 18.01.2004 at 10:46:13:
Vsi, ki ste tokrat spluvali exota, dejte se vprašat zakaj pa bi moral nujno sexat pri 23ih, ker če si deviški si pa totalno neprilagojen....za bruhat tale vaš odnos


kar se mene tiče, če sm koga pljuvu se opravičujem, je tko ... sperma je fizična manifestacija nabrane kundalini energije, to kundalini energijo je fajn uporabt za tisto čemur je namenjena ... to se v bistvu naredi tko da se zapelje energija okol (po mikrokozmični orbiti) to pomeni ne skoz lulčka vn ampak kolkr se spomnem po drugi cevki v prostato. kolkr se spomnem se to nardi tko da stisneš une taspodnje ritne mišice ... to morš itak obvladat če hočeš karkoli narest na duhovnem področju.
ampak kar sm do zdej povedu je itak tabu in za strokovnjake neresnica ...
hočem rečt, če je taka energija nabrana u jajcih ona prtiska vn ... njej tam ni mesto ... njej je tam mesto če si ti asket & stuff ... da vsak gramček te tekočine pravilno porabiš ... ker ti nisi asket in ker delaš bedastoče, delaš jih pa s to energijo, ker je to osnovna energija, če je energije dol velik maš tud energije velik in škode (si) lahko nardiš velik ... zato jo je boljš vn spljunt u končni fazi al z desanko šakič če si ******, še pametnje je pa sebe osrečit hkrati pa še enga orečit - partnerja ... pa še fajn je ... jest sicer ne vem kakšna je mladina danes pri teh letih ... ampak k sm jest bil 14 let star ... sm ga že glih namoču ... in direkt je bla punca mlajša od mene ...


hočem rečt ... to ni simpl vprašanje ... od 14 pa do 23 so jebena leta in ni pametno bit pametn o tem ... sploh pa ni pametno delat posploševanj na to temo.

spolnost je zelo pomembna ... izredno ... kle se vse spedena al pa vse zajebe ... to je drugi nivo ... takoj za prvim nivojem ... če kle zajebeš, si zajeban, dokler ne odjebeš ... za to se rabi pa res dober učitelj ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #54 - 19.01.2004 at 13:32:09
 
gape wrote on 19.01.2004 at 12:51:44:
kar se mene tiče, če sm koga pljuvu se opravičujem, je tko ... sperma je fizična manifestacija nabrane kundalini energije, to kundalini energijo je fajn uporabt za tisto čemur je namenjena ... to se v bistvu naredi tko da se zapelje energija okol (po mikrokozmični orbiti) to pomeni ne skoz lulčka vn ampak kolkr se spomnem po drugi cevki v prostato. kolkr se spomnem se to nardi tko da stisneš une taspodnje ritne mišice ... to morš itak obvladat če hočeš karkoli narest na

Grin
Daj no, Gape? Halo? Ni ti treba vsake pravljice prebrat in v njo trdno verjet. Pravite, da sem jaz ekstremist, ampak tole pa je res za lase privlečeno.Če to bere en "normalen" človek, pa verjame, potem se tudi vprašam, kam gre ta svet... Kaka kozmična energija v spermi, daj no, ne me vleč za jajca? Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #55 - 19.01.2004 at 13:44:46
 
smešn si
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #56 - 19.01.2004 at 16:04:18
 
gape wrote on 19.01.2004 at 13:44:46:
smešn si


Po moje si dobro nasmejal ljudi, ki so si prebrali tvoj new-agerski post, ki je res ekstrem vseh ekstremov. Vendar šašljiv, škoda da ga nisi dal pod humor.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #57 - 19.01.2004 at 16:41:15
 
new-agerski post Grin
to je tantrično in taoistično znanje, exo, partisočletna praksa
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #58 - 19.01.2004 at 17:17:37
 
Devi wrote on 19.01.2004 at 16:41:15:
new-agerski post Grin
to je tantrično in taoistično znanje, exo, partisočletna praksa


Quote:
sperma je fizična manifestacija nabrane kundalini energije, to kundalini energijo je fajn uporabt za tisto čemur je namenjena ... to se v bistvu naredi tko da se zapelje energija okol (po mikrokozmični orbiti) to pomeni ne skoz lulčka



AJa, nisem vedel, he , he... Energy-ja meni prija.... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Spolnost pri 14: Da ali Ne
Reply #59 - 19.01.2004 at 22:51:09
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 13:32:09:
Grin
Daj no, Gape? Halo? Ni ti treba vsake pravljice prebrat in v njo trdno verjet. Pravite, da sem jaz ekstremist, ampak tole pa je res za lase privlečeno.Če to bere en "normalen" človek, pa verjame, potem se tudi vprašam, kam gre ta svet... Kaka kozmična energija v spermi, daj no, ne me vleč za jajca? Roll Eyes


EXco!

Kako ti lahko sploh komentiraš na Gapetov post?  Nimaš argumentov, ker niti prdstavljaš si ne kako gre ta stvar ki jo je Gape dobro napisal.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5