Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 23
(Read 70481 times)
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #15 - 30.01.2004 at 14:06:19
 
kaj je vzorčni primer globalizacije?
O: Smrt princese Diane
V: zakaj?
O: Angleška princesa in njen egiptovski  prijatelj sta se zaletela v francoskem predoru. V nemškem avtu z nizozemskim motorjem ju je  vozil belgijski šofer, pijan od škotskega whiskija, sledili pa so  jima italijanski paparazzi na japonskih motorjih. Ponesrečencem je pomagal ameriški zdravnik in pri tem uporabil brazilska zdravila.To sporočilo vam je posredoval Slovenec z uporabno tehnologijo Billa Gatesa, ki jo je le-ta ukradel Tajvancem.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #16 - 04.02.2004 at 15:40:29
 
Sedi en zajcek  na spici pr Lubljanici  (Trnow) in vlece eno colco.  

Do njega priplava bober in ga  vprasa:" Kaj pa mas zajcek?" "Uuuuuu stari ful hut staff, a bos en dim?"  

Bober se ga naduva in splava pod vodo na
drugi breg Ljubljanice, spleza na obrezje in izdihne dimcek.  

Zraven priplava Nilski konj in vprasa bobra:"Ti,  kva pa delas?"  

"Stari seka..........zajcek ma ful en hut staff, pejd na dim" Nilski konj odplava do zajcka, da bo sfehtu...........  

Zajcek, ze zadet  k avion, opazi pojavo pred njim in rece: "BOBER DEJ IZDIHN K TE BO DRGAC
RAZFUKAL"!!!

 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #17 - 08.02.2004 at 14:03:08
 
http://www.bbc.co.uk/h2g2/guide/a182765

Ce se kdo odloca kak dat ime otroku.  Grin
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #18 - 10.02.2004 at 12:36:45
 
Kupio Mujo novog Mercedesa i izadje on na autoput pa ga nagari da vidi koliko je brz. I tako on vozi brze i brze i dodje igla na 150 km/h, kad vidi crvena i plava svjetla u ogledalu. Policija!! I sto ce sada, nece kaznu pa misli:

"Sigurno me nece moci stici u novom Mercedesu, odoh ja njemu pobjeci."
I nagari on na 160, 170, 190, 210, 240...
No napokon se opameti i rece sebi:

"Sta ja ovo radim ko ludjak neki, bjezim od policije??
Bolje da stanem."

I zaustavi se sa strane puta, policajac pridje prozoru, uzme mu vozacku pa razgleda malo oko auta. Onda mu pridje opet pa mu kaze:
"Slusaj. Petak je, imam slobodan vikend, trebam sada bas smjenu predati a imao sam jako tezak dan, samo hocu kuci. Daj mi jedan dobar razlog zasto si vozio ko manijak, neki koji nisam cuo prije, i ja cu te pustiti da ides bez kazne".

Mujo malo razmisli pa kaze:
"Prosle sedmice mi zena otisla sa nekim policajcem pa sam mislio da si pokusavao da mi je vratis."
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #19 - 11.02.2004 at 12:59:00
 
All I want is a warm bed and a kind word and unlimited power. - Ashleigh Brilliant

Join the army! Travel the world, Meet interesting people, and kill them.

Stupidity is not a handicap. Park elsewhere!

They call it "PMS" because "Mad Cow Disease" was already taken.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.
* Catherine Aird

Vegetarian: Native American definiton for "lousy hunter".

Marijuana is nature's way of saying "high".

It's not so bad being senile; you get to meet many more people.

Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #20 - 11.02.2004 at 13:15:54
 
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #21 - 11.02.2004 at 15:33:25
 
Instead of getting married again, I'm going to find a woman I don't like and just give her a house.

You can say any foolish thing to a dog, and the dog will give you a look that says, "My God, you're right! I never would've thought of that!" -- Sean Connery

Ah, yes, divorce......., from the Latin word meaning to rip out a man's genitals through his wallet. -- Robin Williams

You can't scare me - I have children!

A man's got to do what a man's got to do. A woman must do what he can't.
- Rhonda Hansome

Looking for a helping hand? There's one on your arm.

My mind works like lightning... one brilliant flash and it's gone.

Death and taxes are inevitable; at least death doesn't get worse every year.

I know Karate, Kung Fu, and 47 other dangerous words.

Dragons love you. You're crunchy and good with ketchup.

Don't play stupid with me - I'm better at it!

The trouble with life is that you're half-way through it before you realize it's a do-it-yourself thing.

Right now I'm having amnesia and deja vu at the same time. I think I've forgotten this before.

I've given up trying to escape from reality; they always find me anyway.

I am not a vegetarian because I love animals; I am a vegetarian because I hate plants.

I think animal testing is a terrible idea; they get all nervous and give the wrong answers.

Sex is not the answer. Sex is the question. Yes is the answer.

Support bacteria, it's the only culture some people have.

Life's a bitch, and then you're reincarnated.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #22 - 12.02.2004 at 08:17:04
 
Skupinica avstralskih roparjev se je odločila oropati banko.

Pozno v noč so premlevali načrte, jih spreminjali in kovali nove.
Rano jutro so se znašli pred banko. Varnostni sistem je bil mala
malica, a začudili so se, ko so, namesto pričakovanega megatrezorja,
našli na stotine majhnih, strateško razporejenih po banki.

A nič ne de - odprli so prvega in našli v njem - vanilijev puding.

"Hja, vsaj lačni ne bomo," so dejali in nadaljevali začeto.

Odprli so drugega, tretjega, četrtega in kočno so se prebili do
zadnjega.

A niso našli niti kovanca, nič diamantov, niti unče zlata, samo
nepregledne vrste vanilijevih pudingov. Razočarani so zapustili stavbo,
nič
bogatejši,  s samo neudobno polnim in rahlo občutljivim želodcem.

Naslednje jutro se je naslov nad novico dneva v časopisu glasil takole:

"Zjutraj oropana največja banka sperme v Avstraliji".

Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #23 - 12.02.2004 at 08:33:28
 
Novi postar, prvi dan na poslu. Ulazi u zgradu, prvi kat, zvoni na vrata stana... Nista. Kuca.... Nista. Vidi on, vrata malo odskrinuta, pa udje sam, veli, ajde da ipak ljudima predam postu. I kad je uso ima sta vidit :
stoji zena i gnjeti si sise, a neki tip jebe staru babu i drzi otvoreni kisobran u ruci. Sav osupnut, postar zbrise iz stana i ode na drugi kat, pozvoni na vrata, i otvori mu frajer.
- Jebote,sta sam sad dolje vidio, u stanu ispod vas, u pizdu strininu. Udjem ja, a neka zena si gnjeci sise, a tip jebe babu i drzi otvoreni kisobran...
- Ma, ne brini se nista, postare, oni su ti gluhonijemi pa tako komuniciraju.To zena kaze muzu: IDI PO MLIJEKO, a on joj odgovara: JEBEM TI MATER, VIDIS DA PADA KISA!


iz enga mejla
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #24 - 12.02.2004 at 10:09:56
 
Madam  je odprla vrata bordela in zagledala pred sabo uglednega, lepo oblecenega moskega  poznih 40 ali nekako zgodnjih 50 let. Vam lahko kako pomagam, ga vprasa. Rad bi videl Natalie, odgovori moski. Gospod,  Natalie je ena nasih najdrazjih lepotic. Morda bi si izbrali katero drugo,  mu prijazno svetuje madam. Ne, moram videti Natalie, vztraja  moski. Pride Natalie in pove moskemu, da racuna 1000 dolarjev za  obisk. Moski ji brez oklevanja izroci deset bankovcev po 100 dolarjev  in odpravita se v zasebni prostor. Po eni uri moski odide. Naslednjo noc se moski znova pojavi in zahteva Natalie. Lepotica mu pojasni, da se  nihce ni prisel dva vecera zapored, saj je vsakemu predrago - ne priznavajo  pa nobenih popustov. Cena se vedno velja 1000 dolarjev za  obisk. Moski ji znova izroci zahtevani denar in odpravita se v zasebni prostor. Po eni uri moski odide. Moski je znova prisel v bordel se  tretji vecer. Vsi so bili strasno preseneceni, da je prisel ze tretji  zaporedni vecer. Toda on je preprosto placal Natalie in odpravila sta se v  zasebni prostor. Ko koncata, se Natalie odloci potesiti svojo  radovednost in rece: Se nihce ni prisel k meni tri vecere zapored. Od  kod pa ste, ga vprasa. Moski odgovori, da je iz Juzne  Karoline. Res, je presenecena Natalie. Tudi moja druzina je v Juzni  Karolini. Vem, odgovori moski. Vas oce je umrl in jaz sem odvetnik vase  sestre. Prosila me je, da vam izrocim 3000 dolarjev  dediscine. NAUK TE ZGODBE: Nekatere stvari v zivljenju se  zanesljivo zgodijo: Smrt. Davki. Da te nategne  odvetnik.
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #25 - 12.02.2004 at 12:28:49
 
Objasnjava ciga zeni sta je to situacija, pa kaze: "Situacija ti je Zeno kad
ti dodjes kuci i zateknes mene sa drugom zenom. Jesi li razumela Sta je to
situacija? Ajde ponovi sad ti".
"Pa situacija je" kaze zena "kad ti dodjes kuci i zateknes mene sa drugim
covekom".
Na to ce ti ciga: "cekaj, zeno, polako, ajde ispocetka, nemoj da brkas
batine i situaciju".

Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #26 - 12.02.2004 at 14:25:04
 
"Halo, je tam loto?" zavrtim stevilko. "Ja, loterija Slovenije, zelite?" "Rad bi se pritozil". "Izvolite.." "Protestiram, ker ste me izkljucili iz zrebanj." "Kako izkljucili, to morate pojasniti." "Pri nobenem zrebanju me ne upostevate." "To je nemogoce. Pa imate stavne listke?" "Nimam." "Veste kaj, a ste Gorenc?" "Poslusajte, od mene protizakonito zahtevate osebne podatke.Za to vas bom tozil" "In zakaj nas boste se tozili?" "Ker ste me izbrisali, protizakonito in protiustavno." "Madonca, vam se je utrgalo. Saj menda veste, da vsak, ki hoce sodelovati pri zrebanju, mora vplacati stavni listek. Sele potem lahko priigra zadetek." "Ne, vi bi nas morali obvestiti, vsakega posebej, da imamo moznost kupiti stavne listke. Saj ste menda drzavna loterija" "To ze dolgo nismo, zdaj smo Loterija Slovenije, d.d." "Aha, priznavate, da ste bili prej drzavna loterija, potem pa ste spremenili status, ne da bi o spremembah obvestili vse drzavljane." "Pa saj to vsi vedo!" "Jaz ne vem.In veliko je takih, ki to ne vedo. Morali bomo obvestiti Matevza Krivica, Helsinski monitor...in javnost nasploh o krivici.." "Pa kaj pravzaprav hocete?" "da nam priznate status stalnih igralcev lota od takrat, ko ste prenehali biti drzavna loterija" "In kaj boste potem zahtevali?" "Potem bom zahteval odskodnino, vse glavne dobitke od takrat plus zamudne obresti!"
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #27 - 19.02.2004 at 09:16:58
 

Dosao Mujo po malog Hasu u vrtic.
Mujo: "Ja sam dosao po mog Hasu."
Odgojiteljica: "Kojega? Imamo ih 5."
Mujo: " Bilokojeg, ionako cu ga sutra vratiti."
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #28 - 19.02.2004 at 09:46:48
 

En tip ima delavnico v Kamniku in izdeluje krste.
Svojo dejavnost bojda imenuje "zaključna dela v zdravstvu" ...
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Mateja B.
4
p
****
Offline


Posts: 441

Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 5.
Reply #29 - 19.02.2004 at 15:45:14
 
Back to top
 

I love to live and I live to love.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 23