Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 10951 times)
exorcist
Ex Member




Re:  ;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #15 - 04.01.2004 at 10:32:29
 
sinjeoka wrote on 03.01.2004 at 21:01:12:
Ma a ne bi ti raje za spremembo šel kam koder bi srečal deklico svojih sanj in bil srečen ever after, namesto da jih opijaš ?
Tebe očitno bolj rajcajo pijane kot pa pridne...jaz bi temu rekla, da se tvoje vrednote in tičko kregajo...

ve pa se kdo bo zmagal...je vsem na forumu jasno, no razen tebi  Roll Eyes


Tat ni samo tisti, ki meče v vrečo, ampak tudi tisti, ki jo drži  Cheesy
ali prevedeno....kdor drugemu polni kozarec...je tudi sam pijanec...po principu kolektivne odgovornosti

a ne exo, da ne moreš biti svetnik, če deklico napijaš, potem pa uživaš, ko jo gledaš pijano

jaz bi na tvojem mestu šla kar k spovedi



Glej ti jo, zopet si razlagaš vse po svoje. Nokogar nisem jaz napil, rekel sem samo, da ste smešne, ko ste pijane. V tem stanju, ki vam ga da alkohol,  se tudi primerno obnašate, če veš kaj mislim? Daj, poboljšaj se, Sinjeoka! Tongue

Pozabla si še na tretjo pocijo med tičkom in vrednotami, in to je razum oziroma premišljenost., da razločim, kaj je prav in kaj ne.

Na zdravje!
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Pijane babe za novo leto
Reply #16 - 04.01.2004 at 12:08:42
 
Ekso dej si že enkrat babo poišč in njej pridigaj druge pa pri miru pust

Back to top
 
 
IP Logged
 
titanic
2
**
Offline

love just love
Posts: 86

Re: Pijane babe za novo leto
Reply #17 - 04.01.2004 at 12:15:41
 
Kaj je baba?
Brez ene joške, škrbasta.... imate te v mislih, ali dekleta? ??? Roll Eyes
Back to top
 

Živi in pusti živeti.
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Pijane babe za novo leto
Reply #18 - 04.01.2004 at 12:30:01
 
titanic wrote on 04.01.2004 at 12:15:41:
Kaj je baba?
Brez ene joške, škrbasta.... imate te v mislih, ali dekleta? ??? Roll Eyes

A če ženski manjka joška potem je baba?V bistvu je baba pogovorno ženska. Brez negativnih prizvokov vsaj v tem kontekstu in vsaj iz moje strani.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re:  ;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #19 - 04.01.2004 at 12:32:57
 
exo, exo

kdor molči - PRITRJUJE

če tipom v splošnem (in tudi TEBI) dogajanje ne bi bilo všeč, tega ne bi počenjali

in ali misliš, da bo tako pridno dekle kot ga ti iščeš, hotela takega kot si ti, nepoboljšljivega voayerja?

Tvoje besede govorijo eno, dejanja pa drugo. In ljudi se sodi po dejanjih  Wink


exorcist wrote on 04.01.2004 at 10:32:29:
Glej ti jo, zopet si razlagaš vse po svoje. Nokogar nisem jaz napil, rekel sem samo, da ste smešne, ko ste pijane. V tem stanju, ki vam ga da alkohol,  se tudi primerno obnašate, če veš kaj mislim? Daj, poboljšaj se, Sinjeoka! Tongue

Pozabla si še na tretjo pocijo med tičkom in vrednotami, in to je razum oziroma premišljenost., da razločim, kaj je prav in kaj ne.

Na zdravje!

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re:  ;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #20 - 04.01.2004 at 14:39:04
 
sinjeoka wrote on 04.01.2004 at 12:32:57:
exo, exo

kdor molči - PRITRJUJE

če tipom v splošnem (in tudi TEBI) dogajanje ne bi bilo všeč, tega ne bi počenjali

in ali misliš, da bo tako pridno dekle kot ga ti iščeš, hotela takega kot si ti, nepoboljšljivega voayerja?

Tvoje besede govorijo eno, dejanja pa drugo. In ljudi se sodi po dejanjih  Wink



Eh, ti ne veš, kaj je v riti toplega.  Grin Od kod pa tebi take ideje, vojer opazuje nekoga (objekt poželjenja) zakamufliran iz zasede, skozi ključavnico, kjer se naslaja ob ženskah/moških v kočljivih situacijah., npr. razgaljene, pri spolnem aktu, kako se slačijo in tuširajo itd. Vojer je vedno skrit in neviden za širšo okolico, kot duhec, noče biti opažen.
Druga povsem različna, na pram vojerstvu, stvar je opazovanje in opažanje, kaj kdo dela, kaj se dogaja in kaj kdo počne

Prav imaš, mogoče govorim malce začinjeno, počnem pa druge stvari - torej so dejanja različna od mojih besed. Dejansko sem zelo miren in mil tip, prava dobričina, to mi je rekla ena punca na novoletni zabavi, ki sva se nekaj pogovarjala, tadruga, ki sem jo malce drezal, pa je rekla, da mi mi že zdavnaj eno prisolila in da sem čuden. To pa samo zato, ker sem jo nekaj kibical in ker je bila malce v rožicah. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re:  ;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #21 - 04.01.2004 at 15:23:54
 
exorcist wrote on 04.01.2004 at 14:39:04:
KAJ JE V RITI TOPLEGA?  Grin  Objekt poželjenja zakamufliran, kjer se naslaja pri spolnem aktu. Vojer  skrit in neviden za  okolico, kot duhec.
Začinjeno miren in mil tip, prava dobričina na zabavi Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re:  ;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #22 - 04.01.2004 at 17:12:29
 
exorcist wrote on 04.01.2004 at 14:39:04:
tadruga, ki sem jo malce drezal, pa je rekla, da mi mi že zdavnaj eno prisolila in da sem čuden. To pa samo zato, ker sem jo nekaj kibical in ker je bila malce v rožicah. Grin



očitno je bila tale bejba razlog, da nam tukaj težiš po forumu  Grin

in to ne zato, ker je bila v rožcah, ampak zato ker si igro izgubil

aja pa voayerstvo ni samo opazovanje spolnih odnosov drugih, je opazovanje drugih ne glede na to kaj počnejo...ti pa si očitno dovolj neopazen, da se ti ni treba skriti za vrata in kukati skozi ključavnico  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re:  ;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #23 - 04.01.2004 at 20:00:19
 
sinjeoka wrote on 04.01.2004 at 17:12:29:
očitno je bila tale bejba razlog, da nam tukaj težiš po forumu  Grin

in to ne zato, ker je bila v rožcah, ampak zato ker si igro izgubil

aja pa voayerstvo ni samo opazovanje spolnih odnosov drugih, je opazovanje drugih ne glede na to kaj počnejo...ti pa si očitno dovolj neopazen, da se ti ni treba skriti za vrata in kukati skozi ključavnico  Cheesy


Kaj misliš, da sem žical punco od mojega kolega, ne ga srat no. Sem pa res bolj neopazen, ampak tiha voda brege gloda, čeprav počasi. Taki smo baje najbolj nevarni, ha, ha...   Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re:  ;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #24 - 04.01.2004 at 20:45:01
 
ja in če je punca od kolega?

A ti res misliš, da si tiha voda?
zakaj že  ???

exorcist wrote on 04.01.2004 at 20:00:19:
Kaj misliš, da sem žical punco od mojega kolega, ne ga srat no. Sem pa res bolj neopazen, ampak tiha voda brege gloda, čeprav počasi. Taki smo baje najbolj nevarni, ha, ha...   Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Pijane babe za novo leto
Reply #25 - 05.01.2004 at 12:17:38
 

He, he, Exo, šibamo dalje ...  Grin

Exo, jaz ti predvsem želim, da ti ne bi v sebi obsojal  drugih ljudi, tudi žensk. V končni fazi ima vsak svojo pot. Želim ti pa, da bi bila tvoja pot POT SRCA, tvojega srca. Če ti je namenjena kakšna deklica po tvojih vrednotah, naj se tako zgodi. Drugi naj pa živijo po svoje. Če ti bo pa pot prekrižala kakšna pijana ženska, ji pa dobrohotno ponudi pomoč, mogoče ji boš lahko opora, ker nima ravnotežja, ali kaj podobnega, in ti bo lahko tudi hvaležna.



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Pijane babe za novo leto
Reply #26 - 05.01.2004 at 13:55:11
 
Valentinaa wrote on 05.01.2004 at 12:17:38:
He, he, Exo, šibamo dalje ...  Grin

Exo, jaz ti predvsem želim, da ti ne bi v sebi obsojal  drugih ljudi, tudi žensk. V končni fazi ima vsak svojo pot. Želim ti pa, da bi bila tvoja pot POT SRCA, tvojega srca. Če ti je namenjena kakšna deklica po tvojih vrednotah, naj se tako zgodi. Drugi naj pa živijo po svoje. Če ti bo pa pot prekrižala kakšna pijana ženska, ji pa dobrohotno ponudi pomoč, mogoče ji boš lahko opora, ker nima ravnotežja, ali kaj podobnega, in ti bo lahko tudi hvaležna.



Nikogar ne obsojam, saj niti nimam pravice. Prosim razlikuj med obsojanjem in objektivno kritiko ali satiro.
Back to top
« Last Edit: 12.05.2004 at 13:33:22 by exorcist »  
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Pijane babe za novo leto
Reply #27 - 05.01.2004 at 14:41:20
 
natural wrote on 04.01.2004 at 12:08:42:
Ekso dej si že enkrat babo poišč in njej pridigaj druge pa pri miru pust



...


kera pa misliš da ga bo poslušala? Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re:  ;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #28 - 05.01.2004 at 14:42:20
 
exorcist wrote on 04.01.2004 at 20:00:19:
Sem pa res bolj neopazen, ampak tiha voda brege gloda, čeprav počasi. Taki smo baje najbolj nevarni, ha, ha...   Grin


... ... ...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Pijane babe za novo leto
Reply #29 - 05.01.2004 at 14:56:08
 
exorcist wrote on 05.01.2004 at 13:55:11:
Prosim razlikuj med obsojanjem in objektivno kritiko ali satiro.


To je obsojanje v tvojem srcu.  Sad

Saj ne pravim, da se moraš z njimi strinjati, ali jim dati prav, samo tudi v svojem srcu jih ne obsojaj. Itak edino šteje, kar je v srcu.
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3