Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 10930 times)
exorcist
Ex Member




Pijančevanje za novo leto
02.01.2004 at 17:17:59
 
kako gledate na pijančevanje za novo leto?
Wink
Back to top
« Last Edit: 12.05.2004 at 13:27:10 by exorcist »  
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Pijane babe za novo leto
Reply #1 - 02.01.2004 at 19:00:36
 

Juhuhu, Exo je spet tu!!!! Grin

Spet bomo debatirali!!! Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Pijane babe za novo leto
Reply #2 - 02.01.2004 at 19:14:08
 
lola wrote on 02.01.2004 at 19:00:36:
Juhuhu, Exo je spet tu!!!! Grin

Spet bomo debatirali!!! Roll Eyes


Aha, glej ti jo, nič nisi napisala spodaj pod moj post, brez besed, kako to? Koliko sta jo srknuli s tvojo mlajšo prijateljico, ki ti daje alibi? Veliko preveč, kajneda, se mi je zdelo, da bom pokvaril vajin renome. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Pijane babe za novo leto
Reply #3 - 03.01.2004 at 09:44:55
 
ja exo, a ni to fajn - mogoče lahko na tak način tud ti na račun prideš  Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Pijane babe za novo leto
Reply #4 - 03.01.2004 at 12:23:44
 
Quote:
ja exo, a ni to fajn - mogoče lahko na tak način tud ti na račun prideš  Grin


Ah, saj jaz tudi pijem, ampak nikoli ne bom nor, da ne bi zase vedel kaj delam. Kot sem že povedal spijem do neke mere, tak da vem, da ko se bom  v avto vsedel sigurno ne bo čez 0,5 promila. Če pa bi že kaj več spil, se ne bom peljal.
Back to top
« Last Edit: 12.05.2004 at 13:28:12 by exorcist »  
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Pijane babe za novo leto
Reply #5 - 03.01.2004 at 15:34:50
 
Quote:
In?  In kaj je tu "narobe"?  
Je izven norm ki so ti jih zabijali od ne vem kdaj, to je vse, zakaj te one ne bi smele pecat?!  Shocked

Sam, sej tebi kot samskemu samcu bi to bilo ok, ..al bi blo kaj narobe če bi te ena - zapecala?   Wink Grin


Ja, če bi bila katera trezna, morebiti res. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pijane babe za novo leto
Reply #6 - 03.01.2004 at 15:39:42
 
Exo, kako to da se osredotočaš samo na pijane ženske? Tema se nanaša tudi na moške. Pa pol spet, a res samo za novo leto?

Sama za letos ne morem rečt, da so ble kake fejst pijane babe kje, ker jst jih nisem vidla. Grin Wink

Se pa strinjam s tem, da naj bi se opiti ljudje vozili s taksiji. Ali treznim voznikom. Čeprav sem tudi sama že marsikdaj prisedla v avto s pijanim voznikom. Sama, ko pijem, ne vozim.  

Za to novo leto sem bla pa preveč prehlajena, da bi se ga lahk kaj napila. Wink Grin Tko na izi, 2 deci ledenega vina, pa 2,5 deci enga rdečega dobrega.

Glede unih primerjav med ženskami in moškimi pa bi bilo treba gledat na vsakega posameznika, ne morš kar tako posploševat tega.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Pijane babe za novo leto
Reply #7 - 03.01.2004 at 18:12:13
 
Petra. wrote on 03.01.2004 at 15:39:42:
Exo, kako to da se osredotočaš samo na pijane ženske? Tema se nanaša tudi na moške. Pa pol spet, a res samo za novo leto?

Sama za letos ne morem rečt, da so ble kake fejst pijane babe kje, ker jst jih nisem vidla. Grin Wink

Se pa strinjam s tem, da naj bi se opiti ljudje vozili s taksiji. Ali treznim voznikom. Čeprav sem tudi sama že marsikdaj prisedla v avto s pijanim voznikom. Sama, ko pijem, ne vozim.  

Za to novo leto sem bla pa preveč prehlajena, da bi se ga lahk kaj napila. Wink Grin Tko na izi, 2 deci ledenega vina, pa 2,5 deci enga rdečega dobrega.

Glede unih primerjav med ženskami in moškimi pa bi bilo treba gledat na vsakega posameznika, ne morš kar tako posploševat tega.
Kakorkoli vzameš, zame je ženska še skoz ženska, moški pa moški. Sta različna, a se zato dopolnjujeta, kar je prednost. Nikoli ne boste enake moškim, ste samo enakopravne, mi pa ne bomo nikoli enaki ženskam. Hočeš ali nočeš, ni vseeno, če se punca, bodoča mamica ali moški napije, ker ste nekatere, će že ne vse, nore do skrajnosti, pa to že po par kozarčkih. Zdaj, ko so spolne vloge zamenjane, ko so moški copate, softyji, pa si nekatere zopet želijo moškega s trdo roko, ki je macho, zato imajo zraven vzornega moža in očeta še ljubimce. Ti jim celo sedaj, ko jim je ustreženo, niso več všeč.

To je vse zelo kompleksno, ampak nikoli ne bom imel dobrega mnenja o teh mamicah in puncah, ki se ga načreplejo do nezavesti, tudi nakadijo, da lovijo ravnotežje, potem pa zjutraj previje otroka ali pa ga pelje v vrtec, po možnosti še s čikom v roki. Psihološko je dokazano, da je le mati tista, glavni člen, ki je najpomembnejši za otroka, že v maternici stres mamice vpliva na zarod, potem ga doji, šele po par letih se otrok nekako začne navezovat še na očka, tudi čustveno. Mati in otrok sta v tesnem sožitju v teh zgodnjih otroški dobi, kot simbioza med goba in drevesom. Otrok je čisto odvisen od matere, tako na psihološki kot na fizični ravni. Vprašajte psihologe, kdo je glavni faktor za pravilen in zdrav duševni razvoj otroka, če mi ne verjameš! Mati, mati in še 1x mati.

Devi, ti nimaš penisa, zato ne moreš biti moški, lahko nam ga samo zavidaš, kot je že trdil Freud, zato imaš komplekse! Ko mi boš dokazala, da je moški = ženska, potem se lahko dalje pogovarjava. Grin



Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Pijane babe za novo leto
Reply #8 - 03.01.2004 at 19:05:06
 
exo exo

res bi rada vedela kje se potepaš, da vidiš samo pijane deklice...oz zakaj ne vidiš vseh tistih, ki poleg njih niso pijane

očitno je nekaj hudo narobe s tvojim zazanavanjem

ali pa še vedno sanjaš o prelestni Carmen E.
(nje se ziher ne bi branil, ne glede na to, da ima na tahografu Rodmana, pijanosti na njej pa itak ne bi opazil  Tongue)

Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Pijane babe za novo leto
Reply #9 - 03.01.2004 at 19:30:08
 
sinjeoka wrote on 03.01.2004 at 19:05:06:
exo exo

res bi rada vedela kje se potepaš, da vidiš samo pijane deklice...oz zakaj ne vidiš vseh tistih, ki poleg njih niso pijane

očitno je nekaj hudo narobe s tvojim zazanavanjem

ali pa še vedno sanjaš o prelestni Carmen E.
(nje se ziher ne bi branil, ne glede na to, da ima na tahografu Rodmana, pijanosti na njej pa itak ne bi opazil  Tongue)

Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin


Grin
Back to top
« Last Edit: 12.05.2004 at 13:29:21 by exorcist »  
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Pijane babe za novo leto
Reply #10 - 03.01.2004 at 20:23:43
 
potem pa pojdi na drugo zabavo ali pa zamenjaj prijatelje

exorcist wrote on 03.01.2004 at 19:30:08:
Sem  dober opazovalec, in na novoletni zabavi nisem videl niti ene trezne punce. Veš, meni so bolj všeč one preproste punce, ki ne hodijo dosti po diskotekah pa, ki so bolj mirne, kot sem sam. Tele silikonske tete pa le naj uživajo, če jim je tako všeč.  

Zame to ni čar, da bi imel žensko, ki jo lahko vsi imajo. Ali pa čakal v vrsti...

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Pijane babe za novo leto
Reply #11 - 03.01.2004 at 20:27:25
 
sinjeoka wrote on 03.01.2004 at 20:23:43:
potem pa pojdi na drugo zabavo ali pa zamenjaj prijatelje


Grin
Back to top
« Last Edit: 12.05.2004 at 13:30:25 by exorcist »  
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #12 - 03.01.2004 at 20:37:42
 
Gliha v kup štriha. Cheesy

Če si bil na pijanski zabavi, ki si jo drzneš imenovati  "dobra zabava"...potem si bil točno tam koder sodiš, med sebi enakimi.

Seveda pa je moralo najlažje uganjat na podlagi dvojnih meril in drugim vcepljat svoje vrednote. Ženske, ki se ga ne opijamo ne hodimo na take zabave, še manj pa jih imenujemo "dobre zabave".




exorcist wrote on 03.01.2004 at 20:27:25:
Zaradi par pijanih bab, pa se že ne bi odrekel zabavi. Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re:  ;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #13 - 03.01.2004 at 20:49:22
 
sinjeoka wrote on 03.01.2004 at 20:37:42:
Gliha v kup štriha. Cheesy

Če si bil na pijanski zabavi, ki si jo drzneš imenovati  "dobra zabava"...potem si bil točno tam koder sodiš, med sebi enakimi.

Seveda pa je moralo najlažje uganjat na podlagi dvojnih meril in drugim vcepljat svoje vrednote. Ženske, ki se ga ne opijamo ne hodimo na take zabave, še manj pa jih imenujemo "dobre zabave".


Kaj vkup štirha? Aja, misliš ono, ki je imela poštrihane lase?  Res je, meni tudi ni bila všeč.Grin

Back to top
« Last Edit: 12.05.2004 at 13:30:59 by exorcist »  
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re:  ;D ;D ;D ;DRe: Pijane babe za novo leto
Reply #14 - 03.01.2004 at 21:01:12
 
Ma a ne bi ti raje za spremembo šel kam koder bi srečal deklico svojih sanj in bil srečen ever after, namesto da jih opijaš ?
Tebe očitno bolj rajcajo pijane kot pa pridne...jaz bi temu rekla, da se tvoje vrednote in tičko kregajo...

ve pa se kdo bo zmagal...je vsem na forumu jasno, no razen tebi  Roll Eyes


Tat ni samo tisti, ki meče v vrečo, ampak tudi tisti, ki jo drži  Cheesy
ali prevedeno....kdor drugemu polni kozarec...je tudi sam pijanec...po principu kolektivne odgovornosti

a ne exo, da ne moreš biti svetnik, če deklico napijaš, potem pa uživaš, ko jo gledaš pijano

jaz bi na tvojem mestu šla kar k spovedi



exorcist wrote on 03.01.2004 at 20:49:22:
Kaj vkup štirha? Aja, misliš ono, ki je imela poštrihane lase?  Res je, meni tudi ni bila všeč.Grin

Zakaj dvojne merila? To si ti malce preveč po svoje razlagaš. Moram reči, da sem se dobro počutil v tej družbi. Mi je zanimivo gledat pijane punce, ko so pijane, vse mogoče štorije počneje, če ne drugo, me zabavajo, in se jim smejim. Veš, da so klovni zelo dragi? Tak pa takoj poskrbiš za karneval (plešete, slačite se, ljubite), če vam ženskam damo kaj pit in se ga preveč nasrkate?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3