Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 12
(Read 55574 times)
bp
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
30.12.2003 at 17:34:52
 
sinjeoka wrote on 30.12.2003 at 16:29:26:
Moj odgovor je definitivno JA, vsaj na začetku, ko z nekom štartam na novo.

Hmm,

Po mojem, ce ves, zakaj je na zacetku potrebna kemija, potem pozneje pa ne vec, potem ti ni treba nicesar vec sprasevat, temvec nam lahko vse skupaj samo se razlozis.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #1 - 31.12.2003 at 05:38:58
 







kemija
8)
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #2 - 31.12.2003 at 07:51:36
 

Ja, je potrebna kemija.

(Upam, da mislive isto pod izrazom "kemija".)
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #3 - 31.12.2003 at 14:46:13
 
Kemija=Vzorci.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #4 - 31.12.2003 at 14:49:23
 
lola wrote on 31.12.2003 at 07:51:36:
Ja, je potrebna kemija.

(Upam, da mislive isto pod izrazom "kemija".)




jaz mislim pod izrazom "kemija" kemijo

(vse je kemija - razen, kar ni kemija  Wink)



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #5 - 01.01.2004 at 13:47:36
 
Dobro žensko baje zavohaš, škoda, ker imam seneni nahod.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #6 - 01.01.2004 at 15:11:47
 
exorcist wrote on 01.01.2004 at 13:47:36:
Dobro žensko baje zavohaš, škoda, ker imam seneni nahod.  Grin

welcome back exo Grin pa srečno!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #7 - 01.01.2004 at 17:03:59
 
exorcist wrote on 01.01.2004 at 13:47:36:
Dobro žensko baje zavohaš, škoda, ker imam seneni nahod.  Grin



Opažam, da si še vedno prisoten.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #8 - 01.01.2004 at 19:38:52
 
sinjeoka wrote on 31.12.2003 at 15:03:53:
ali si tolk prijazen, da o tem napišeš kaj več

Jaz bi namreč rada vedela (razumela) en vzorec v mojem življenju, ki je vezan ravno na kemijo

pa ne vem kje ali kako začeti razbijati to enigmo
pliz



Ziv!Enigmo boš pričela razbijati s samoopazovanjem.Kaj pa imajo skupnega moški s katerimi si imela odnos?Ali si morda skušala spremeniti svoje partnerje?Bejbe najbolj padajo na čustveno hladne moške in pri njih začutijo kemijo.Seveda obenem govorijo kako je vse kar si želijo en prijazen fant...  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana avantgard
Guest




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #9 - 02.01.2004 at 11:49:18
 
Kar se tiče kemije v odnosu je ful dobro razloženo v knjigi Ženske, ki preveč ljubijo od avtorice Robin Norwood-mogoče jo že poznaš. Kar se mene tiče sem tam dobila vse odgovore kar se tiče odnosa med moškim ii žensko. Močno priporočam!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #10 - 02.01.2004 at 16:58:25
 
kar se mene tiče je kemija samo končna posledica tega kar se med njima dogodi ... jest rajši vzroke pedenam ...

*ali je dobra kemija nujni (ne pa edini !!) pogoj za dober sex pri ženski.*
pomoje da ja, ampak kemija, je vedno posledica nečesa (če druzga ne kao nekega pogleda al pa kej)

* Zato sem se začela počasi spraševati, če ni slučajno z mano kaj narobe, pri meni brez začetne kemije ni ničesar v smislu spolmosti *
pomoje ni nč narobe, je pa kenija dejansko smešen izraz ... čeprov če ga enčiš s spolno privlačnostjo niti ni tako zelo napačen, v resni zvezi pak kemija nastane glih vn iz odnosa in nekak ne moreš prčakvat da bi kr bla ... pametno jo je sproti ustvarjat

če govoriš o 'one nite stand' pol je pa kemija že precej krasen izraz ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #11 - 02.01.2004 at 19:31:05
 
Smiley
o tem sem na teh straneh že nekje pisal,

ampak ko govorimo o kemiji,

dejansko mislimo na notranjo usklajenost

in komplementarnost duha energij,

ki včasih z neko logiko nima prav  nobene veze,

energija neke osebe te pač potegne, a ne? Grin

vsaj mene Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #12 - 04.01.2004 at 06:51:59
 
Quote:
Tole je full lakoničen odgovor...

Res je.
Quote:
samoopazovanje..recimo, da je ta faza že toliko daleč, da vidim vzorec...


Ko bo še malo dlje bo tudi odgovor zakaj jasen.
Quote:
moje vprašanje se torej nanaša na to, ali je možno (in kako) ta kemijski vzorec preseči...ali pa je to kazen dana od matere narave, da so mi všeč le feremoni bad boysov in se ne da nič naredit zoper to


bad boys=čustveno hladni boys  WinkSeveda ni nujno da tako ostane.Kaj lahko narediš?Preseči moraš vzorec.Kako?Ozavesti svoje misli dejanja in besede.

Quote:
kar se tiče čustveno hladnih moških...kaj je to, čustveno hladen na sploh, ali zgolj čustveno hladen do mene (ali kateregakoli drugega konkretnega osebka)


Preberi si knjigo,ki jo je omenila ana a.

Quote:
Moje mnenje je, da na splošno čustveno hladnih moških ni in da je nihče ne more biti, do vseh čustveno ne-hladen.


Napačno mnenje.

Quote:
In še to...blazno hecno mi je poslišat tipe, ki se predstavljajo za "čustvene", so pa le "potrebni" in svojo čustvenost uporabljajo kot "pick up line"


Sem opazil da te to res moti.Pa vendar stvari niso kar tako za obsojat.Nekateri morda res mislijo, da so se zaljubili vate,ker premočno povezujejo čustva  s spolnostjo.In ne vem ali si tak tip ženske, da ima tip obcutek, da je lahko direkten v stilu ej mala jaz bi sam mal seksu in pri tem tud kej dobil razen ene okol kepe ali še huje ponižujočega nasmeha.Žal je tako da malo žensk gleda na to kot nekaj normalnega.Če to rečeš komu, ki ga ne poznaš to jemlje kot žaljivko.Češ ali sem kurba ali kaj...Zato uporabljajo druge bolj sprejemljive metode približevanja nasprotnemu spolu.Ampak saj si brihtna punca in veš kdaj gre za res in kdaj za hec(seks).

Quote:
spreminjati moškega ali ženski; recimo, da verjamem v to, da se je treba v vezi tudi prilagajati in da se v življenju ljudje tudi spreminjamo...ta proces pa mora biti enakomeren in VZAJEMEN, tako da bi imela kakšno željo svojga fanta že v štartu veze spreminjati NO WAY

že v štartu...kaj pa kasneje?zagotovo želiš fanta spreminjat, čeprav si tega ne priznaš.Bad boy te najprej pritegne potem pa želiš, da ni več bad boy.In tu leži preprost odgovor na vprašanje od kje kemija.Če je fant ok te ne zanima,ni ti privlačen.Če je bad potem se pojavi privlačnost,kemija,ki ni nič drugega kot fantazija o tem kako ga boš TI lahko spremenila.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana avantgard
Guest




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #13 - 04.01.2004 at 12:01:08
 
Jaz bi rada dodala samo to da ni nujno da je na začetku poznanstva ali veze "bad boy" res bad. Nekateri so prov prijazni in v vsakem smislu dobri tipi, šele kasneje ženske ponavadi rečejo da je postal hladen in da ni več kemije. Velik odstotek žensk je tistih katerih oče je bil alkoholik in so rekle samo alkoholika ne, pa so spoznale fanta, se mogoče tudi poročile z njim in on ga je potem začel pit-pa so rekle da je bilo na začetku vse dobro in da tega pač niso mogle vedeti(da bo začel pit). To je bistvo vsega. Začetek je ponavadi zelo lep v razmerju in temu obdobju pravimo romantična zaljubljenost, ko ta faza mine te ponavadi začnejo motiti določene stvari v odnosu (da je hladen, kurir, neodgovoren,....)Ta princip zakaj privlačimo določene osebe v svoje življenje je tudi zelo lepo opisal Harville Hendrix v knjigi Najina ljubezen. Tudi njo zelo priporočam!  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana avantgard
Guest




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #14 - 04.01.2004 at 12:05:39
 
Joj napisalo se mi je "kurir". Mislila sem pa kurbir-verjetno to ženske veliko bolj moti kot če je kurir... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 12