Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10
(Read 44847 times)
bp
Ex Member




Re: Orgazem
Reply #60 - 20.11.2003 at 14:09:54
 
sinjeoka wrote on 20.11.2003 at 13:48:12:
Da je sex droga. Super v zmernih količinah, uničujoč v pretiravanju. To kar on propagira 5x na dan / vsak dan je pač bedasto.

To o 5x na dan je pa podobno kot pri Toporisicevi zgoscenki. Ampak Rugelj ne propagira sexa 5x na dan in Toporisic si ni izmislil zgoscenke.

Je vcasih tezko komu dopovedat, da ce nekemu paru ne stima spolno zivljenje (in zato do tega pride le poredko), to pomeni, da zelo verjetno tudi nekaj v odnosu ne stima. Ljudje znamo (no vsaj nekateri) svoje probleme vcasih dobro skrit celo pred samim sabo in se sprijaznit z njimi in je treba bit ze skoraj brutalen (in Rugelj zna to zgleda kar dobro), da nekoga pripravis, da odmakne zaveso in pogleda kaj se skriva spodaj.

Kako zgledajo ljudje, ki jih je unicilo pretiravanje v seksu? Kaksen primer (magari iz kaksne knjige in filma)?

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Orgazem
Reply #61 - 20.11.2003 at 14:45:40
 
sinjeoka wrote on 20.11.2003 at 13:02:31:
da se mora ženska potruditi in biti kurba zgolj konstrukt moških tipa g. Rugelj-a
(še en psihiater, ki rabi psihiatra ali pa nekoga, ki bi mu povedal, da je sex droga)


Sinjeočica, srce moje milo, kaj pa potem mora ženska storiti?
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Orgazem
Reply #62 - 20.11.2003 at 14:51:48
 
sinjeoka wrote on 20.11.2003 at 13:48:12:
Da je sex droga. Super v zmernih količinah, uničujoč v pretiravanju. To kar on propagira 5x na dan / vsak dan je pač bedasto.






uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Orgazem
Reply #63 - 20.11.2003 at 14:56:41
 
sinjeoka wrote on 20.11.2003 at 13:48:12:
Da je sex droga. Super v zmernih količinah, uničujoč v pretiravanju. To kar on propagira 5x na dan / vsak dan je pač bedasto.



Kaj konkretno bedastega se je tebi zgodilo, ko si seksala 5X na dan vsak dan?
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Orgazem
Reply #64 - 20.11.2003 at 16:20:58
 
Jakob_Ostrjan wrote on 20.11.2003 at 14:56:41:
Kaj konkretno bedastega se je tebi zgodilo, ko si seksala 5X na dan vsak dan?


Verjetno je mela na obrazu en ornk bedast nasmesek, tak od uh do uh.  Grin

Sreca je bedasta rec.  Grin  Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Orgazem
Reply #65 - 20.11.2003 at 19:59:13
 
sinjeoka wrote on 20.11.2003 at 13:02:31:
predsodek je vrednotenje česar nisi sprobal, meja je pa tisto kar si sprobal pa ti ni bilo všeč ... ali pa je tebi po defoltu vse všeč???  Grin  Grin  Grin Frajer; blagor tebi, jaz bi tudi  Grin  Grin

če postaviš take defnicije pol bi se mogu mal izmotavat, pa se mi ne da ... všeč - nevšeč ... lahko mi je kakšna stvar zelo nevšeč (smrt ega npr) ampak mi je pol velik lepš.
meja je smrt ega ... ker vem da mi to ni všeč, je tuki meja in naprej ne grem ... zato postane tisto preko te meje predsodek ... tud jest bi ja ... vprašanje je pol še kdo je tisti ki mu je reč ušeč ... a telo al duh ... vprašanje je pol še s čim se jest poistovečam in za čem stremim ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
titanic
2
**
Offline

love just love
Posts: 86

Re: Orgazem
Reply #66 - 20.11.2003 at 20:02:53
 
vprašanje je tudi ne samo komu je všeč telesu ali duhu, ampak tudi koliko časa je to obema všeč. S stalnim partnerjem si že nebi želela tolikokrat seksat, saj bi se "izrabil". (mislim energetsko), če bi pa bil za sproti, mi je pa čist vseeno, se pa verijetno nebi branila, če bi le bil zakej kerlc.
Back to top
 

Živi in pusti živeti.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Orgazem
Reply #67 - 21.11.2003 at 07:54:46
 
Zdaj si mi pa postavil točno isto vprašamje kot jaz tebi nekaj postov nazaj


Jakob_Ostrjan wrote on 20.11.2003 at 14:45:40:
Sinjeočica, srce moje milo, kaj pa potem mora ženska storiti?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Orgazem
Reply #68 - 21.11.2003 at 08:21:55
 
Quote:
Kako zgledajo ljudje, ki jih je unicilo pretiravanje v seksu? Kaksen primer (magari iz kaksne knjige in filma)?

bp


9 in pol tednov

ves film pretiravanje v sexu brez čustev
potem pa zaključna scena, ko tip na koncu le pogrunta, da ima žensko tudi RAD, ampak je žal prepozno

Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Orgazem
Reply #69 - 21.11.2003 at 08:55:22
 
mi lahko kdo prosim razlozi zakaj orgazem vedno mine, ceprav si mi tega ne zelimo (in se ob tem zavedno ali nezavedno vznemirimo vsakic znova, kar se nam kasnej nabira v podzavesti in v koncni fazi pripelje do jeze in frustracije, brez da bi se zavedal kje je vzrok) ?

se splaca v puscavi tect za fatamorgano in pricakvat, da se bos odzejal? mogoce ene parkrat, pol pa ne vec. osel gre 2x na led, clovk pa ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Orgazem
Reply #70 - 21.11.2003 at 09:12:20
 
Quote:
mi lahko kdo prosim razlozi zakaj orgazem vedno mine, ceprav si mi tega ne zelimo

Želimo si sicer lahko kar hočemo, vendar vseeno ne moremo preko meja realnosti. Zakaj naj bi bil pa ravno orgazem izjema, med vsemi drugimi minljivimi pojavi. Kot je vse  minljivo, je tudi orgazem. Ko opravi svojo funkcijo, ni več potreben. Še več,  bili bi celo funkcionalno povsem neuporabni za ostala opravila, če bi bili v stalnem seksualnem zanosu in če bi vedno "gledali le s tabelimi".   8)


Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Orgazem
Reply #71 - 21.11.2003 at 09:30:37
 
Bardo_Thodol wrote on 21.11.2003 at 09:12:20:
Zakaj naj bi bil pa ravno orgazem izjema, med vsemi drugimi minljivimi pojavi.


Se strinjam. We have to let it go.... Spustiti... Odpreti vrata... Privoliti... Slišati cel orkester, ne samo poslušati  eno melodijo, ki nam je všeč... Orgazmov je nešteto v drugost - vsaka majhna smrt... Zakaj bi se odpovedovali nečemu, samo zato, ker je minljivo? A ni to isto, kot bi zanikali življenje in samega sebe?

Aryan ti verjetno praviš naj za orgazem ne bi bilo delovanja - ja, to se mi zdi prava tantra.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Orgazem
Reply #72 - 21.11.2003 at 09:43:54
 
Quote:
mi lahko kdo prosim razlozi zakaj orgazem vedno mine, ceprav si mi tega ne zelimo

Tle bi po moje pasala una svetopisemska, vse ima svoj čas in vsak opravek ima svoj prostor pod nebom... (al kak že?)
Vsaka stvar je dobra, ne sam orgazem, če jo delaš s pravim odnosom. In če imaš pravi odnos, potem tako dosežeš večnost in nič ne mineva in je vse večno Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Orgazem
Reply #73 - 21.11.2003 at 10:15:47
 
Bardo_Thodol wrote on 21.11.2003 at 09:12:20:
Želimo si sicer lahko kar hočemo, vendar vseeno ne moremo preko meja realnosti. Zakaj naj bi bil pa ravno orgazem izjema, med vsemi drugimi minljivimi pojavi. Kot je vse  minljivo, je tudi orgazem.

s cem pa dokazujes, da je "vse" minljivo?

jaz ti lahko indirektno dokazem, da obstaja tudi nekaj neminljivega. to, da si zelimo, da bi trajal, ampak ker pa ne, smo ob tem vznemirjeni. a si lahko zelimo nekaj kar ne bi obstajal? ok, mogoce je to le neizpolnjiva imaginacija, ampak pokazi mi enga, ki je prakticno razresil to zeljo in vznemirjenje z umetnim-odpovedovanjem ali z cutnim vdajanjem in dosegel mir.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Orgazem
Reply #74 - 21.11.2003 at 10:22:04
 
moja izkušnja je taka da se splača aryan ...
bom reku tko ... manj se splača brez kot pa z ... se reče ... čist brez je slabš kt čist u jedro z ...

mam pa nepopolne čute valjda in ne vem točno ... mislm ... vem ... možno da enkrat pride čas ko bo treba se tud temu odpovedat ... navezan nism ... tko da ...

se splača ...



sex je pač lastnost tega minljivega sveta ... neminjivost pa je lastnost neminljivega sveta ... đaba ju je mešat ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10