Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 14818 times)
EvaZh
Ex Member




Re: Reiki chat
Reply #15 - 23.09.2003 at 07:55:13
 
ja...
mogoče je tole vse en glas slabe vesti, ker sm tud sama kar dost smeškotov že nalimala, čeprav tko zlo slabe vesti spet nimam, ker navadno jih le ne bašem po cele vrste, čeprav ravno zadnjič na reikiju mi je "ratal" po dolgem času spet to narest Smiley Grin, vseen pa ful tipkam besedila komadov gor in tega ej spet kmalu poln čet
in prejle, ko sm stisnla reply mi je vse nekaj crknlo, ne vem, a je biu server al samo pr men nekaj, tko da sm si rekla.. mogoče pa naj bom rajš tiho
je bla že tolk ura, da sm šla podojit in mela še mal časa razmišljat Roll Eyes Tongue

Drugač je bla moja prva misel tud ta.. nekak na svobodo izražanja usmerjena, pa na to da folk, ki to dela, se tko počut, da jest sm navadno dobre volje na četu in ko tipkam besedila, ker sm padla not v pesmico, al pa jih spet drugič tipkam zato, da bi padla notr v pesmico, hopkam in juhujam in danceam zarad vzdušja in to naj bi blo za- tko je pr men zamišljeno - zlo POZITIVNO VZDUŠJE.. ane, in tuki je fora, zakaj ne tega.. zakaj ne pozitivnega vzdušja... in zdej enim čet hudo šteka, za to mi je žal, pa še sčabo vest mam vsakič, ko Marjana gre dol, ko postane mal bolj živahno.. ker ona npr. ne more te živahnosti doživljat sploh, no jest si pr adsl.u samo predstavljam lahko, kako je
ampak nekako tole vse vodi k tistemu četrtemu bp-jevemu vprašanju in k temu, da smo sami odgovorni, da so lekcije nas samih.. in ta bla bla
in spet jest nism reikistka, pa ne vem, kako je s temi energijami.. zdej v tem četu sm se dvakrat osredotočla na svoje čakre in mal poskusla začutit energijo, tud delit svojo ljubezn, kar je pač premorem in ta čas mal nehala tipkat, ane. Mogoče je pri vas, ko to čutite bolj intenzivno to ful opazno.
Ker če tkole mal pomislim, je pa nekej res, da tud men ni ratal na temle reikiju v moje prepevanje najbolj past.. tko kot mi običajno.. sam seveda je za upoštevat osebne dejavnike to prvo..
in tud jest vodim čet pa ne gre vedno samo za sodelovanje... in takrat mi ni nč kej fino...
kar dela bp - no, kar pravi, da dela, jest nism porajtala, da bi kej v zele hodu, po resnici, mogoče na nameravanju kakšna smešna namera ??   v glavnem, je on v tem primeru tisti del vesolja (ki je vse eno - pomni) ki lekcijo otežuje, zato, da bi bli močnejši, ko bi jo preživel (kar te ne ubije.. vsaka naslednja lekcija bo težja.. dokler se je ne naučiš...)
Sam to me spomni na nekaj, kar sm zadnjič brala in tukej nastopi vprašanje igric: kdo pa si, stric bp, da se greš ti zavestno tele poduke (če sm sploh prav razumela). In razmišljam, da to med ljudmi delajo teli guruji, tud mistični, v Oshovih kartah je nekej primerov  Smiley.. in mogoče ljudje, ki se jih prosi za pomoč..
ampak pol sm se spomnla, da to menda več al manj vsi počnemo na bolj ali manj zavedno ravni...poskušamo komu pokazat kej, kar mi vidmo, on pa ne, z bolj ali manj ego namenom ..
pomojem da je t apost točno to.. sej sm itak vedla, da more bit poleg slabe vesti zarad mojga razgrajanja po chatu, še ena projekcija v bp-ja
evo
grem-o
Back to top
 
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: Reiki chat
Reply #16 - 23.09.2003 at 08:10:23
 
Super, Devi, tudi jaz se popolnoma strinjam s teboj!
Več miru, srčnosti, predaje,... pa lahko veliko naredimo za druge in zase!  Kiss
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Reiki chat
Reply #17 - 23.09.2003 at 09:24:19
 
Quote:
pa še sčabo vest mam vsakič, ko Marjana gre dol, ko postane mal bolj živahno.. ker ona npr. ne more te živahnosti doživljat sploh, no jest si pr adsl.u samo predstavljam lahko, kako je


Eva, ne ti slabe vesti met zarad mene. Wink

Meni sploh ni panike, če mate žurko na chatu, pa če meni to ne paše, pač grem dol, my choice (pa sej sem menda že omenla, kako počasno linijo in mini monitor mam doma, res ni finta pol Undecided).

Je pa malo narobe vse skupaj, imho, če mamo reiki chat, pa reikisti dol grejo, ker jim ne sede.  Undecided Čeprav je meni itak lažje delat če nisem na chatu, se lažje osredotočim in to (kaj češ, sej vem da sem sama kriva če pustim da me zunanje stvari tolk iz tira spravijo Grin ) - ampak če se spomnim taprvih reiki chatov, ko jaz še sploh nisem mogla delat na daljavo, se mi pa tud malo stoži po tistih filingih.   Embarrassed
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Reiki chat
Reply #18 - 23.09.2003 at 09:52:51
 
Quote:
bp, predlagam ti, da svojo energijo za dobra dela usmeriš na področja, kjer bodo od te dobrote imeli več oboji: ti in tisti, ki jim dobro namenjaš.

Lance, predlagam ti, da svoje nasvete usmeris na podrocja, kjer bodo od teh nasvetov imeli vec oboji: ti in tisti, ki jim nasvete namenjas.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Reiki chat
Reply #19 - 23.09.2003 at 09:55:46
 
Devi wrote on 23.09.2003 at 00:04:36:
ti se mal norca delaš, jaz sem pa tolk nora, da ti odgovarjam Smiley

Ampak saj se cisto malo, Devi, pa glede na to, da pravis, da si ze tako nora, mi zgleda tudi tega ne bi bilo treba.

Ampak mene pa res zanima, kaj te je tako zmotilo in kaj pogresas in kaj isces.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Reiki chat
Reply #20 - 23.09.2003 at 10:04:37
 
Quote:
kdo pa si, stric bp, da se greš ti zavestno tele poduke (če sm sploh prav razumela).  .... z bolj ali manj ego namenom ..

Evo Eva,

Jest postavljam vprasanja, potem pa dobim nazaj, da delim poduke z ego namenom.  Roll Eyes

Zgleda, da sem v zadnjem casu malo zanemaril provociranje in sem postal prevec dobronameren. To ni dobro. Wink

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Reiki chat
Reply #21 - 23.09.2003 at 10:19:07
 
Quote:
Ampak saj se cisto malo, Devi, pa glede na to, da pravis, da si ze tako nora, mi zgleda tudi tega ne bi bilo treba.

sem misla da to že veš
Quote:
Ampak mene pa res zanima, kaj te je tako zmotilo in kaj pogresas in kaj isces.

če bi skos neko paniko delali okoli tega reikija, bi razumela, da se vsem to že mal hecno zdi, da eni to tolk zares jemljejo pa pretiravajo pa hočejo red delat na vsak način. pa je ne delamo, panike, a ne?
mah, mi je že mal hecno o tem govorit. ko da se ne da razumet, da je prioriteta delanja reikija to, da ga delaš oz, da si osredotočen na njega, če nisi reikist, oz da te ni tam, če te to ne zanima.

ko ti bo pet telefonov zvonilo medtem ko ti bo najbolj nujno nekaj skup preračunat, se pač spomni, da nič ni tak resno, kot se ti zdi in da to samo jača karakter Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Reiki chat
Reply #22 - 23.09.2003 at 10:29:35
 
Quote:
Evo Eva,

Jest postavljam vprasanja, potem pa dobim nazaj, da delim poduke z ego namenom.  Roll Eyes

Zgleda, da sem v zadnjem casu malo zanemaril provociranje in sem postal prevec dobronameren. To ni dobro. Wink

bp

ne ne boštjan, jest sm to misnla tko, kako jest to vidim.. ko jest to vidim, vidim, da ta vprašanja zastavljaš zato, da bi se drugi zamislil nad tistim delom, ki ga mogoče niso premislil.. na en način jih vodiš do tistega dela, jim poskušaš to pokazat - jih "podučit" kaj pa vem, izraz je tak, kt sm se ga takrat spomnla  Undecided Roll Eyes
enako, kar se egota tiče... jest velikrat pomislim, da bi kej tazga nardila, pa se bojim, da bom pol vzvišena izpadla, kot da delujem iz ega...(pa to še vseen nardim, tud tukej) in včasih je tud res tko ful iz ega, predvsem, v kašni debati z Mihom. .al pa npr. če se spomnim himija Cheesy

mogoče nism posebej izpostavla, da gre za to, eh.. .to je blo že tolkrat rečeno.. ko sm pisala, sm se zavedala, da gre za mojo percepcijo
in nism rekla, da si ti to naredu iz ega, rekla sm "bolj ali manj", v upanju, da je blo v tvojem primeru predvsem zlo manj  Grin
tud sm nekje napisala, "če sploh prav razumem" tko da.. lahk me še kej podučiš   Wink 8)

Kiss

Marjana, valda mam slabo vest, če se počutim, da petiravam s smeškoti  Embarrassed Grin
uf, pa še zarad česa druzga

Ljubezen
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Reiki chat
Reply #23 - 23.09.2003 at 10:32:25
 
Quote:
Marjana, valda mam slabo vest, če se počutim, da petiravam s smeškoti  Embarrassed Grin
uf, pa še zarad česa druzga

Ljubezen



Eva, ti samo bodi ti. Wink  Kiss

slaba vest pa no good  Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Reiki chat
Reply #24 - 23.09.2003 at 10:33:25
 
m wrote on 23.09.2003 at 10:32:25:
Eva, ti samo bodi ti. Wink  Kiss

slaba vest pa no good  Grin


Yes, Sir!
Grin
thank you  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Reiki chat
Reply #25 - 23.09.2003 at 11:06:23
 
Devi wrote on 23.09.2003 at 10:19:07:
če bi skos neko paniko delali okoli tega reikija, bi razumela, da se vsem to že mal hecno zdi, da eni to tolk zares jemljejo pa pretiravajo pa hočejo red delat na vsak način. pa je ne delamo, panike, a ne?

ko ti bo pet telefonov zvonilo medtem ko ti bo najbolj nujno nekaj skup preračunat, se pač spomni, da nič ni tak resno, kot se ti zdi in da to samo jača karakter Tongue

Umm, kako naj povem. Ce bo zvonil telefon, pa ga ne bom hotel dvignit, ker bom imel kaj pametnejsega za pocet, ga bom poskusil ignorirat. Ce mi bo slo na zivce, ga bom utisal. Ce bom totalno zivcen in v stresu, lahko se spulim zico iz zidu.

Ali pa naj naderem vsakega, ze kar vnaprej, da me prvi teden v mesecu ne klice, ker pripravljam racune in obracune, poleg se vsega ostalega kar pocnem. Saj sem ze kaj takega naredil in sem moral potem kar dolgo popravljat zadeve, ce sem jih sploh lahko se popravil.

Povprasal sem vas, kaj bi radi, ker ste se mi zazdeli ze skoraj tako resnobni, kot v cerkvi, kjer se je baje treba trikrat pokrizat pred oltarjem in ste iz zabavnega in morda tudi koristnega druzenja skoraj naredili se en formalen (in izpraznjen?) obred (Lance-ov predlog).

aja se vprasanje, kdo je tisti, ki dela paniko in kdo je tisti, ki hoce delat red?

bp (v upanju, da bom docakal tudi kaksen odgovor, saj vprasanja niso bila povsem retoricna)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Reiki chat
Reply #26 - 23.09.2003 at 14:12:24
 
www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/nimampojma.gif

Jaz bi pa rada malo bolje razumela za kaj gre...
Kaj vam je moteče?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Reiki chat
Reply #27 - 23.09.2003 at 14:17:04
 
Amstel wrote on 23.09.2003 at 14:12:24:
www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/nimampojma.gif

Jaz bi pa rada malo bolje razumela za kaj gre...
Kaj vam je moteče?



jst nudi ne


ugibam, da zato: red mora biti, tudi če je slab


kdo bi vedel?
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Reiki chat
Reply #28 - 23.09.2003 at 14:20:09
 
Quote:
Marjana, valda mam slabo vest, če se počutim, da petiravam s smeškoti  Embarrassed Grinuf, pa še zarad česa druzga



Evaaaaa, kak pa mene zdaj firbec matra! Grin  Roll Eyes  Lips Sealed
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Reiki chat
Reply #29 - 23.09.2003 at 21:51:05
 
Quote:
bp (v upanju, da bom docakal tudi kaksen odgovor, saj vprasanja niso bila povsem retoricna)

Zakaj sprašuješ vse to? Ti ti odgovori in ta chat kaj pomenijo?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5