Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 18965 times)
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Spustiti
Reply #60 - 23.08.2003 at 10:00:54
 

Eva,
če ne bi bila tako mlada, pa če bi bila edina v opisanem delovanju,
bi ti zdele enga bruhkota spustila ...
... tko pa, dušo ... "ako nemaš kome drugom, dođi makar sebi"!

Kiss
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #61 - 23.08.2003 at 10:21:25
 
Quote:
Kaj je blo z naravnavo na konec? Ko je Miha takrat povedal svoj delež tega, kaj bo, kaj naj bi bilo, je izrazil to,.. pojma nimam, kaj je že rekel, samo mi je odleglo. Že prej sem se velikrat zalotila sred razmišljanja o tem, da bi se on odločil, da je konec, al da bi si našel drugo, samo zato, da bi lahko jest imela čisto vest: O, sej nism bla jest tista, ki je koga prizadela. In da jest itak nebi bla prizadeta, ker si tega tko al tko želim. In potlej še en črv: kaj če se bo to res zgodilo in to enkrat v takih okoliščinah, ko bom čutila, da ga tolk rabim al pa kej, da bom pol res prizadeta Grin sam da kompliciram.
Uf, z Mihom sva končala, dokler sva bla fant pa punca kake desetkrat. Od tega sm mu dvakrat povedala, da mam zamerkanga enga druzga. Embarrassed S tem, da ni blo iz tega nikol nič (nikol nič upala reč). Drugič vsaj zato, ker, sm v prvem tednu ugotovila, da sm noseča... Shocked in tralalalala ...


Malo sem sfalil pri branju tvoji postov, zato se opravičujem, če ga bom kje mimo kiksnil, ampak ni mi jasno zakaj sploh si se spuščala v to razmerje, si hotela tega človeka priklenit nase s tem da mu rodiš otroka, zakaj si zanosila, saj otrok je sad ljubezni dveh oseb, nakar si kratkomalo premisliš, da ta tip pa sploh ni zate, oklevaš, če bi ga zapustila, čeprav je očka tvojega otroka? Otrok pomeni tudi odgovornost. Morda je res bolje, da živita na razen, kot pa da bi se pretepala in zmerjala celo življenje v pričo otroka. Zakaj nisi prej nič premišljevala o stvareh in si se podala brez glave, slepo v nekaj, kar ti je očitno pomenilo nič več kot avanturico ali muho enodnevnico, morda iz dolgčasa, zate je bila to "samo" ruska ruleta ali kako naj to razumem? Ne, da bi te obsojal, saj vsi grešimo, ampak res naivno se mi zdi tole tvoje razmišljanje in mencanje na enem mestu v slogu - neodločnosti, ne vem ali je voda topla, ali je mrzla, ali pa morda mlačna. Sploh pa zakaj vpletaš neke "astrološke karte", saj življenje je veliko več, kot narobe obrjena karta, ki jo vlečeš iz kupa in na podlagi te potem sklepaš ali si prav ravnala ter vlečeš nadaljne smernice za "život".


To je najslabše za otroka, da živi v takih razsulih zvezah in zakonih, saj je skoraj izključno zdrava družina tista primarna celica iz katere se razvijajo psihosocialno močni in odgovorni ljudje, ko odrastejo. Ne pravim, da mati samohranilka ni sposobna skrbet za otroka, ampak v najstniških letih in pri identifikaciji je le dobro za otroka, da je prisoten oče, mu je vzor in predstavlja določeno avtoriteto. Tu pa bo situacija malce drugačna, če se bo oče pojavil vsake kvatre enkrat, da obišče otroka ter ga finančno namesto čustveno podmaže - podkupi.
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #62 - 23.08.2003 at 11:49:02
 
??? ??? hehehe exorcist, o kom ti to? sploh? a poznam jest te ljudi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spustiti
Reply #63 - 23.08.2003 at 12:22:03
 
ma jaz se itak ze od zacetka v temle topicu vidim, ker sem v podobni situaciji, tak da karkoli bom nablodla tule vzamite, kot da razjasnjujem sama sebi Grin

Eva, se mi zdi, da bi morala it v sebe in nekako ugotovit/se odlocit, ce je to to

in ce je odgovor JA, se tud z vsemi svojimi 100% usmerit v to smer (Zukav, par strani nazaj)

ker ce bos iz dneva v dan zivela kot pride in cakala, kako se bo razpletlo samo od sebe, nisi naredila nic - ne bo ne tic ne mis, in v bistvu bos skoz zivela na pol?

Undecided
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #64 - 23.08.2003 at 12:27:03
 
Quote:
zakaj sploh si se spuščala v to razmerje, si hotela tega človeka priklenit nase s tem da mu rodiš otroka

ne vem točno, zakaj sem se spuščala v to razmerje, karma vsekakor. Zavestno ne.. v bistvu takrat ko sva seksala.. že nekaj časa nisva uporabljala nobene zaščite in sva si mislila: kar bo pa bo. Vedno kadar sem bla v enem razpoloženju, sem bla v tistem razpoloženju do fula in nisem hotla videt dugih možnosti. Tud takrat, ko sva delala tega otroka, npr, pred tem sva šla že dostkrat narazen, ampak ko sva bla skup, jest nism mislila na tisto , niti hotla.. sm bla v "skup", tko da: je mal brezglavo to, sam je pa tud kul živeti v trenutku (ne da bi to tud zares počela) Ko sva nardila otroka, sva bla torej spet skupej imel asva se rada.. aha , čaki vsega skupej sva bla skup kot par ene dve leti in pol, s tem da sva bla res velik skupej, večino prostega časa, pa še učila sm se pr njemu, al pa ko je on delu doma, sm jest svetla tm, prej sva bl pa kake pol leta prjatla... tud ogromno časa preživela skupej... (nekje si omenu da sm ga mela za eno noč?)
aha
Quote:
Zakaj nisi prej nič premišljevala o stvareh in si se podala brez glave, slepo v nekaj, kar ti je očitno pomenilo nič več kot avanturico ali muho enodnevnico, morda iz dolgčasa, zate je bila to "samo" ruska ruleta ali kako naj to razumem?
Grin Grin Grin Cheesy kaj točno si mel sploh v mislih,
aha in nism vedla, da sm zanosila, je pa že prej vedu, da mi je všeč ta moj prjatu, čeprav sm rekla, da to ne vpliva na najino razmerje, pač, da sva prjatla in to.. ponvada mu povem za tiste, ki me mal bolj matrajo, tud še ne vem dobr, zakaj (bogi, sej vem)amm.. aha, pol ko nama je šlo spet mal navzdol al karkol je že blo, se ne spomnim, sm spet servirala konec, on je tud reku, da ma dost tega, končno, sm bla tud jest ful zadovoljna, da mi nau več treba tega delat, mitud ni blo jasno, kako mi je vedno pustu nazaj prit, nitimi ni jasno, zakaj hudika sm vedno nazaj hodila  Shocked ??? dobar.. .po enem tednu sm nardila test, ker mi je menstruacija zamujala, pograbla me je panika, kot sm pomojem že napisala, sm zaupala v to, da bo on lahko poskrbel zame oz. predvsem za otroka, ker je written all over him, da ma to v seb, za razliko od mene ki sem še študentka in se tko večinoma sfalirano počutim pri tem da ne omenjam, da ne znam pokazat odgovornosti enga delovnega, človeka, z everyday life-om  or sth.. sej ne vem, sam da neki napišem, smola pa taka, brezveze res

Quote:
zakaj si zanosila, saj otrok je sad ljubezni dveh oseb

ja, al pa k je bla ena posiljena, pa je zanosila.. pa bla bla... takrat sva se mela rada, kokr sva se znala imet, dones se mava še bolj
vseen pa nekako ni blo zanalašč, rajš bi vidla če ne bi - takrat, ampak sem se takoj odločila za preprogramiranje tega - zarad otroka, sm se vsedla dol tisti večer, pa mu/ji začela pisat, da je zaželjena full ker dones mislim, kaj, Gaja.. halooo  Cry Kiss ne gre nikamor
in to okrog otroka, nisi edini, ki se mu to zdi tko pomemben, da je dobr zarad otroka skupej ostat; jest sm si misnla, da se bo otrok več nauču in boljš, če se bo mamica ravnala po srcu, pogumno itd.. in še dones tko mislim, več kot pa da bi ceu življenje živela samo na pol... edina stvar, ki je nism bla pripravljena upoštevat, čeprav sm jo vedla, še napisala sm jo sm notr, je to, da se jest omejujem z njim in da sm jest tista, ki se lahko neha omejevat z njim, kljub temu da sem z njim. Pač to je samo prelaganje krivde za to stagniranje na nekoga drugega in to sm vedla, nardila pa še vseen nič

Quote:
mati ... v najstniških letih

sej maš že prav na en način, razn pri najstniških letih

p.s. Quote:
Sploh pa zakaj vpletaš neke "astrološke karte", saj življenje je veliko več, kot narobe obrjena karta, ki jo vlečeš iz kupa in na podlagi te potem sklepaš ali si prav ravnala ter vlečeš nadaljne smernice za "život"
. astrološka karta ni enako karte za vedeževanje


pa še ARS, tkole je: vem, da je tisto, kar mene daje, zlo očitno, sam noben mi ne pove dovolj očitno, medtem ko sm sama točn za to očitno zadevo slepa kot kura.
Eni majo zlo praktične rešitve za to, ampak men nč od tega ne zgleda v redu.. ker vrjamem stvari, takrat, ko jih hočem pa tistmu, ki jih hočem... in to, da sm še mlada, mi ni tolažba, rajš bi vidla, da bi kr bruhala, ne pa da je zdej še men slabo  Roll Eyes


se pa po temle postu res počutim kot en otrok  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Spustiti
Reply #65 - 23.08.2003 at 13:03:10
 
m wrote on 23.08.2003 at 12:22:03:
ma jaz se itak ze od zacetka v temle topicu vidim, ker sem v podobni situaciji, tak da karkoli bom nablodla tule vzamite, kot da razjasnjujem sama sebi Grin

Eva, se mi zdi, da bi morala it v sebe in nekako ugotovit/se odlocit, ce je to to

in ce je odgovor JA, se tud z vsemi svojimi 100% usmerit v to smer (Zukav, par strani nazaj)

ker ce bos iz dneva v dan zivela kot pride in cakala, kako se bo razpletlo samo od sebe, nisi naredila nic - ne bo ne tic ne mis, in v bistvu bos skoz zivela na pol?

Undecided


Evo ga marjanca, bom kr tvoj uvod ukradla, marbit bi stvar drgač zastavla, ampk neki tazga bi rekla ja: EVA NE BRSKAJ PO KARTAH AMPK IŠČI ODGOVRE ZNOTRAJ SEBE!! PA ZAUPAJ TEM SVOJIM ODGOVORM-kakrsnikol ze so:) ker mal preveč zmede delaš  Kiss Kiss

pa da ne pozabm kok je men to znano Grin

Quote:
Že prej sem se velikrat zalotila sred razmišljanja o tem, da bi se on odločil, da je konec, al da bi si našel drugo, samo zato, da bi lahko jest imela čisto vest: O, sej nism bla jest tista, ki je koga prizadela. In da jest itak nebi bla prizadeta, ker si tega tko al tko želim. In potlej še en črv: kaj če se bo to res zgodilo in to enkrat v takih okoliščinah, ko bom čutila, da ga tolk rabim al pa kej, da bom pol res prizadeta  sam da kompliciram.

Welcome to our kingdome of kompliciranja Grin Grin

Evek se mi zdi, da se še preveč iščeš, da se nekako želiš razvijat, na tak način , k tvojmu  mihcu ni lih blizu in pol te kr mal ovira?? (za razlago tega nabluzenja preberi marjanin kvote:))  mrbit bi bla stavr lažja če bi se oba vkp razvijala, v isto smer, na podoben način??
sej pravm je zadeva preveč bliz men da bi jz lahk krkol neprostransko napisala, pa še bratc me jaga, tko da šibam Smiley

poleg tega te pa občudujem do 8 obrneno za 180° (kar sm ti ze miljonkrt povedala)
U GO GIRL!!!!

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Spustiti
Reply #66 - 23.08.2003 at 13:44:41
 
Smiley
evo evica tu imaš še mene na tvojem topicu. Kiss

prvo kot prvo, kot si sama videla si se zadevce z mihcem lotila na napačni strani iz svojega egeca in ne iz srca, kot je to isto storila tudi marjana in jih to stori itak v odnosih 99,99% ljudi. Saj poznaš pregovor bolje vrabec v roki, kot golob na strehi. To je to, posledice pa so, kakršne so.
Tvoj mihec prav tako kot marjanin fant,
kakor je ona sama priznala,
za duhovnost srca,
kaj malo mara,
velika napaka. Shocked

1.zakon partnerskih razmerij no 1.

NIKOLI NE IMEJ ZA PARTNERJA NEKOGA, KI DUHOVNO NE TEŽI V ISTO SMER KOT TI  Kiss

2. zakon no 2.

ČE TI ŠE KAJ NI JASNO V ZVEZI S PARTNERSKIMI ODNOSI, GLEJ ZAKON NO1.

Najbolje je kot si sama napisala za vse odgovorna teta karma. Grin
Karma je kriva za uspeh in neuspeh. Sprejmi vse za dobro, če ne drugo sta z mihcem naredila enega angelskega otroka Gajo Kiss,
(še zdaj se mi milo stori, ko se spomnim, kako sem jo držal v svojem naročju)
in kje je med vama z mihcem in marsikaterim parom tista krucialna napakca:

POMANJKANJE SPOŠTOVANJA ENEGA PARTNERJA DO DRUGEGA, ALI CELO OBEH.  Shocked ??? Roll Eyes

Napaka nas vseh je ta, da takoj hočemo vse in si ne dovolimo, (ker mislimo, da si tega ne zaslužimo), da bi v naše življenje res vstopil tisti partner s katerim se že od pamtiveka poznava.
Spustiti se in zaupati v srce, ki vse ve ni lahko a ne? Roll Eyes

ps: upam, da sem ti dal kak koristen namigec za kak razmislek, če pa ne pa tud dobr, mogoče bo pa dober za koga drugega, recimo zame Grin  

Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Spustiti
Reply #67 - 23.08.2003 at 15:10:27
 
Quote:
vem, da je tisto, kar mene daje, zlo očitno, sam noben mi ne pove dovolj očitno,
medtem ko sm sama točn za to očitno zadevo slepa kot kura.

Grin  Ja, zihr.

Prvič, kar tebe daje, je lahko drugim le pogojno oz. delno očitno ali pa sploh ne. Če zaradi drugega ne, ker različno sprejemamo in delujemo, predvsem pa zato, ker nis(m)o ti.

Drugič, vsak ti pove točno tako očitno, kot pač zmore in zna ter kolikor se mu da - skozi svojo percepcijo in naravnanost.

Tretjič, vse kar od drugih slišiš (ali bereš) razumeš točno tako, kot v danem trenutku želiš in zmoreš. Očitno ali pak ne.

Četrtič, za določeno zadevo (ali dogajanje, občutke, ...) si "slepa" točno toliko, kot sama ne želiš in nočeš "videti" ter posledično sebi ustrezno delovati; tovrstna slepota je pač najmanj pogojena z znanjem.  

Sicer pa, saj sama to itak veš (sam blues ti je pač trenutno neskončno bolj všeč):

Quote:
Eni majo zlo praktične rešitve za to, ampak men nč od tega ne zgleda v redu..
ker vrjamem stvari, takrat, ko jih hočem pa tistmu, ki jih hočem...

In zadnjič:

Quote:
... in to, da sm še mlada, mi ni tolažba, rajš bi vidla, da bi kr bruhala, ne pa da je zdej še men slabo  Roll Eyes

bruhko po "toči" je meni brezpredmeten in bi lahko izzvenel kot (ob)sodba, zato ga nisi fasala. To, da ti je pa slabo, pa upam, da je vsaj malo res.

Če boš pa še naprej na mestu cepetala in vztrajno pričakovala od drugih, kart, kogarkoli oz. česarkoli, čarobno paličico rešitve oz. uvid v lastni "vrt", negovanje njegovega "pridelka" in izbiro pravih sredstev za "škodljivce", boš pa, morda, celo vrsto bruhkotov kasirala ... oz. natančneje, z vsakim dnem bo v tvojem vrtu več plevela in škodljivcev, pa manj pridelka in veselja za delovanje na/v njem. In kdo bo temu kriv? Sori, bejbi, ti sama; povsem.

To je karma;
ne pa da si na lastna vprašanja, ki kar kličejo po tvojem lastnemu, točnem in le tebi očitnem odgovoru, odgovoriš takole:

Quote:
ne vem točno, zakaj sem se spuščala v to razmerje, karma vsekakor. Zavestno ne...

Ti točno veš, zakaj. Če pa slučajno res še ne, pa lahko izveš; če želiš ... sebe slišati oz. poslušati. Tako kot karkoli drugega.

Veš, kaj bi bil moj edini nasvet?
"Vzemi ta malo žličko in se končno loti doslednega okopavanja - izključno svojega - lastnega vrta;
čimprej in z andahtjo."
Drugih žličke, lopate in vrtove pa pusti pr gmah. Tudi Mihovega; naj si svojega vsak sam (s)pedena.

Pa si boš, skozi delovanje, ne pa skozi teoretiziranje in nakladanje in presipanje zgodovine, kmalu bolj všeč, takisto pa tudi tvoji odnosi z drugimi ter tvoj vrt oz. tvoje življenje.

Kiss
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spustiti
Reply #68 - 23.08.2003 at 16:43:35
 
no in pol pride trenutek, ko se vprasas, ce nam je res treba si tolk zivljenje komplicirat - a nam je dolgcas al kaj? Wink

Eva, pa ne se pozabit rada met!  Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #69 - 23.08.2003 at 20:55:08
 
ShockedUF! HVALA VAM VSEM!

yeah baby Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Spustiti
Reply #70 - 23.08.2003 at 22:20:57
 
Quote:
EvaZh wrote:vem, da je tisto, kar mene daje, zlo očitno, sam noben mi ne pove dovolj očitno,
medtem ko sm sama točn za to očitno zadevo slepa kot kura.  




Evek, te mam na sumu, da NISI LIH SLEPA za vse to, ampk samo hočeš, da bi ti nekdo DIREKTNO REKU kaj točno naj nrdiš: 'pusti ga' ali pa 'ostani z njim' , samo zato, da bi pol lahko rekla, sej je ta pa ta to reku in ti ne boš kriva, ker si pač 'revca boga' samo ubogala Undecided ???.... tko kokr kr skos karte neki govorijo, pa tko kokr skos mi neki na forumu v odgovor tebi svoje izkusne vpletamo in lej ga zlomka, spet si brez direktnega odgovora Undecided

Pomoje se full bojiš prevzet odgovornost za svoja dejanja, ker potem, če boš šlo kej narobe, če bo zadeva šla na slabš in ne na bolš, pol si boš misnla, da pač nisi sposobna za kkršnekol odločitve...

Enivej lahk da je delč od tega, kar sm zj pogruntala, ampk pogruntala sm na podlagi sebe... izhajala sm iz sebe (ker sm jz taka strahopetka;) btw svoje cajte sm bla miss kompliciranja, sam to častno mesto teb prepustim Tongue

želim ti fulll vsega najlepšega, da najdeš tisto kar iščeš, da se ne pozabš met rada (teta marjanca spet kradem Grin) pa da ne pozabš, da te mamo drugi tut radi..... evo te še polupčkam pol grem pa na  job Kiss Kiss Kiss

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #71 - 23.08.2003 at 22:49:25
 
Wink
prima si
Kiss
(kaj več o tem jobu boš pa tud povedala Shocked Smiley)
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spustiti
Reply #72 - 24.08.2003 at 11:05:54
 
Quote:
hočeš, da bi ti nekdo DIREKTNO REKU kaj točno naj nrdiš: 'pusti ga' ali pa 'ostani z njim' ,

Pomoje se full bojiš prevzet odgovornost za svoja dejanja,

Enivej lahk da je delč od tega, kar sm zj pogruntala, ampk pogruntala sm na podlagi sebe... izhajala sm iz sebe (ker sm jz taka strahopetka;)




Roll Eyes
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Spustiti
Reply #73 - 24.08.2003 at 11:40:08
 
Quote:
vem, da je tisto, kar mene daje, zlo očitno, sam noben mi ne pove dovolj očitno, medtem ko sm sama točn za to očitno zadevo slepa kot kura.


Če bi rada odgovor, se govori okol, da je dobro postaviti najprej jasno vprašanje... Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spustiti
Reply #74 - 24.08.2003 at 13:46:32
 
začni se mal osamosvajat eva
počas ... pa zihr ... pol boš jasneje vidla poti, ki so pred tabo in boš tud lažje izbirala ... kolkr razumem, zdej niti nimaš neke izbire, saj si odvisna.

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6