Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 18963 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Spustiti
Reply #15 - 15.07.2003 at 13:10:19
 
Eva, je v vašem domu ljubezen?

Če so očitki, agresivnost, sovraštvo... to še  ne pomen, da ljubezni ni. Saj vidiš prek gaje, kako je posesivna, te zahteva celo, te izčrpava ampak ampak ona ne  rab od tebe čistoče pa harne, njen svet se konstituira na ljubezni. Se ne joka zato, ker je lačna, ampak ker jo grabi panika, da te  ni zanjo mar. Joka zato ker, ker se ji zdi, da se odklaplja iz sveta enosti, iz katerga izhaja. To počne tud tvoj ta velik otrok, tvoj miha, ko vid v teb nemarnico, se ob teb počut zanemarjenga čustveno, ne pa slabo popedenanega fizično. Dom  je lahko  razbojniški  brlog al pa  varno gnezdece, ne da bi ti blo treba za spremembo enega v drugega premaknit  niti ene slamce. Razlika je samo v tem, a je v njem ugnezdena  ljubezen  al ne. Kolkrat se zgodi, da je zvečer ob svečah kot gnezdo, zjutraj ob nadležni  svetlobi pa kot brlog, ne da bi kdo vmes karkoli premaknu? Daj mal poglej na dom s te plati, a ga lahko vidiš kot  gnezdo, v katerga je  tud tvoj miha vgnezden  kot sta  ti  tvoja gaja v uno enost, ki jo, eva,  tud tle gor skupaj z nami  spletaš morda glih zato, da bi  jo lažje zmogla tud  doma  pričarat .      
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #16 - 15.07.2003 at 14:54:22
 
Quote:
sej jest pomojem čist dobr poznam to in na en način verjamem, da bi lahko bl a skerim kol človekom na zemlji, če bi se lepo potrudila, pa to.. sam  Tongue pa ne bom.

Tud ne rečem, da sva bla popolnoma mimo,
pač to, da nama je blo namenjen bit kvečjemu prjatla, in zdej pač sva prjatla.. kolkr sva, pa kolkr nisva   Cheesy
znam pa še vedno na pamet razloge za in poti..


bom še dodala.. v glavnem, upam sam da se iz teh citatov vidi, da je ene sorte 'ljubezen', da tega itak ne gre zanikat, sej sva mela lepe čase pa še jih mava, sej za prijateljstvo se tud rab en konc ene ljubezni, mende
bom še dodala, zdej grem gor mal edit-a storit, da bo micn bol razumljivo
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #17 - 15.07.2003 at 14:57:06
 
Ne se sekirat. Jutri je lahko slabše.

Wink Wink Wink Wink Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Spustiti
Reply #18 - 15.07.2003 at 15:01:53
 
Ne govorim o prijateljstvu, govorim o ljubezni. S prijateljem lahko deliš brlog, gnezda pa ne. Prijatel dela življenjeje znosno, ga sokreira,  ljubeljeni ga ustvarja  iz  nič (pa tud uničuje  Smiley Angry Undecided  ). Razmisl še.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #19 - 15.07.2003 at 15:18:24
 
sm vidla k sm editirala, da bi mogla kj še mal popravt.. no, pa nisem zdej, bom itak še dorazložila

kreden  Grin
titud, če prav razumem, me pol sprašuješ, če je prostor za partnerski odnos, al pa ljubezensko razmerje al nekej tazga v mojem življenju zdej
in ga ni, trenutno ne z Mihom ne s komerkoli jest tega ne vidim
vidim pa velik tega:
Quote:
 Na stotine globokih intimnih razmerij bo v tem tisočletju

in fora je v tem, da si želim res z vsemi ljudmi sploh imet tak odnos, pri čemer pa ne gre spregledat tega, da mi ni Miha nič posebnega, tud z njim si želim imet tak odnos in več ne rabim od njega

in fora je tud v tem, da tega sicer ne bi blo treba, sem se pa vendarle omejevala z najinim razmerjem .. tko bi rada rekla to, da tisti, ki vas je tole dogajanje pr nas ugriznilo... poglejte pr seb ane Undecided

tud mi nesede najbolj, kako ločuješ prijatelje od ljubljenega... ne vem , mogoče res ne dojemam tega, ampak se mi zdi dober videt čimmanj razlik, sa je Vse Eno
Ker kaj je zdej gnezdo? a to imaš posteljo v mislih? zakonsko. To je pomojem vse preveč enega omejevanja s prepričanji in si drznem reč, da sem marsikej od tega ta čas spustila. S prijatelejem si tud lahko deliš posteljo, pa ni treba zato še seksat. lahko skrbita drug za druzga, al pa samo en za druzga  Grin (v kar ne verjamem, sam mal slab vesti mam še), pa ni treba, da sta ljubimca. Saj bi se isto lahko dogajal z istospolnima prijateljema, pa to še ne bi pomenil, da sta homoseksualca...
mah sej vem, gotov sm te spet narobe razumela, ker itak se tio mi dogaja, pač smo n različnih frekvencah
Quote:
Prijatel dela življenjeje znosno, ga sokreira,  ljubeljeni ga ustvarja  iz  nič (pa tud uničuje      ).
ma kako spet tako razlikovanje
itak lahko samo sama seb naredim življenje znosno, pa tud sama ga ustvarjam/uničujem. teh vlog se ne pripisuje drugim
je ena oshova karta ( Tongueyes! 8)) ki govori o enmu človeku, zgubljenmu v gozdu,ki zagleda druzga človeka in je ves hepi in leti k njemu in sta oba hepi in se oba ful veselita... nakar ta prvi praša druzga, kako da je tko hepi in mu ta prav, da je biu zgubljen v gozdu, pa je zagledu njega in zdej da best, bo končno šel ven iz te gmajne.. nakar prvi pove svojo isto zgodbo.. in karta razlaga pol, da je to to, ko se dva osamljena človeka srečata pa sta ful vesela, ker drug od drugega prčakujeta, da jih bo izpolnil al pa kot praviš kreiral drugemu svet. Sam tko kot noben od unih ne ve (uf sound like aryan, don't I) kako prideta ven, sta samo dva zgubljenca skupej.
Tko tud dva ne moreta drug druzga napolnit s svojima prazninama.. (njah.. s tem bi se pa lahko ne strinjala v praksi, res..  Tongue) Moraš nekaj imet, da prineseš v razmerje... in to zdej sploh ne velja dobesedno za najinga bivšega z Mihom, sam tisto da naj bi ti ljubljeni ustvarjal svet sem hotla zanikat. Ker nikol tko ni važn druga oseba, kot pa izkušnja, k se ti s to drugo osebo zgodi.. zaljubljenost npr. ti pa da ful energije in poleta, da nardiš kej, kar sicer ne bi... kokr se mogoče grdo sliš, jezaljubljenost sredstvo, pa je po resnici lepo Cheesy Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Spustiti
Reply #20 - 15.07.2003 at 16:05:37
 
A veš kaj morašres  prnest v razmerje? Eno neskončno praznino ne za nazaj ampak za v naprej, eno totalno zupanje, da bo bo vse, kar bo prneslo to razmereje: tapravo in točn to, kar mora. Seveda pa se to ne more zgodit nekonfliktno, to iluzijo si ustvrja zljublejost, da požene razmerje v tek. Ko razmerje zalavfa, lahko lavfa naprej le, če pred sabo odrte vse opcije,  da se lahko vanjo stalči vsa krama, ki ji vsak vleče z sabo. Zdej pa ne bi več, nimam cjata, grem domov v svoj brlog, ups, gnejzd  Tongue Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #21 - 15.07.2003 at 19:49:54
 
Dokler imaš še veselje se kregat in razpravljat, reševat in razglabljat, pogovarjat se in prerekat, zagovarjat in odkrivat, razkrivat in popravljat, potem gotovo še ni čas za spustit.

Če pa vaju je v tem kratkem času, kar sta skupaj, rutina že preveč obgrizla, če ti je vseeno, če si želiš česa drugega, če ti je zadosti, če te utruja, če si naveličana, pa gotovo niso tarot karte tisto, ki te bodo vodile, ampak tvoje želje, aspiracije, volja do življenja oz. vse tisto kar te v tistem trenutku navdušuje in polni z elanom. Če tega ni, pa morebiti niti ni problem partnerski odnos, lahko je tudi kaj čisto drugega ali tretjega.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #22 - 15.07.2003 at 21:12:19
 
titud wrote on 15.07.2003 at 16:05:37:
A veš kaj morašres  prnest v razmerje? Eno neskončno praznino ne za nazaj ampak za v naprej, eno totalno zupanje, da bo bo vse, kar bo prneslo to razmereje: tapravo in točn to, kar mora.

To zaupanje, lahko pomojem že zelo dobro prnesem zdej, ampak v prijateljsko razmerje. V ono drugo.. si me kr ujel tuki .. mal sem pol razmišljala, da sm jest tsta, ki dela te razlike med prijateljem in partnerjem.
Vidm tud, da si sam že bil prpravjen dost voži v razmerje, zato da štim.. , no jest si želim premika naprej, to sem že začutila, da je tko.

Quote:
Dokler imaš še veselje se kregat in razpravljat, reševat in razglabljat, pogovarjat se in prerekat, zagovarjat in odkrivat, razkrivat in popravljat, potem gotovo še ni čas za spustit.
Sem prejle razmišljala, da me je mogoče hotu ego mal nazaj potegnit, sm zihr, da ni blo srce. Ampak prej sm pa to nardila zato, da si potrdim dokončnost, da si dokažem (spet ego part), da mi lahko reče kdorkol hoče karkol hoče, pa da bom ostla pri tej odločitvi... in tko tud j, ne premaknem se iz tega, da je moj srčk tko želel, čeprav me je hotu kak drug pomislek ugriznt, plus sem dobilanove poglede, da sem lahko še bolj razčistla, še blj premislila, sej to je biu point tega. In res, če ne bi bla tko odločena, n bi osta pri tem, da sem parim privat t povedala, sem pomislilanajprej, da bom dala sam gor med posvečene, pa sem rekla, da nimam niti tolk potrebe po skrivanju in da sm zadost močno odločena za ta korak. Sej sm zato tud čakala do konca tedna, ker začel se je to med nama dogajat že na začetku.

nisem porajtala, da bi naju rutina obgrizla.. možno pa da, tud čist vseeno mi še ni, ampak to samo iz tega stališča, kako bom sama zmogla s sabo pa z Gajo  Tongue kar bi iu itak wrong reason, ane, ja, želim si česa druzga, kar se tiče naveličanosti, pomojem to ni ta prava točka, pomojem je naveličanost pa ne da se mi samo skrivanje za nečem, kot se mi prej ni dal cele dolge zgodbepoveadt, naštet, katere se vzorce in kaj vem kaj še vse sm odkrila, ki pojasnjujejo, zakaj sem bla z njim. O tarotu in podobnem smo se tud že kje pogovril, da ti samo potrjuje tisto, kar sam že veš. Poleg tega, maš v kartah vedno možnost videt več stvari, za tisto, za katero se bolj navdušiš se pa menda zarad srca. Ker v kartah vidiš tisto, akr hočeš videt  če si sam šlogaš  Tongue Smiley

so pa tud druge pa tretje stvari
npr to, da mi ga je ego romantik.. bom spustila tud to  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Spustiti
Reply #23 - 16.07.2003 at 08:36:43
 
Quote:
O tarotu in podobnem smo se tud že kje pogovril, da ti samo potrjuje tisto, kar sam že veš. Poleg tega, maš v kartah vedno možnost videt več stvari, za tisto, za katero se bolj navdušiš se pa menda zarad srca. Ker v kartah vidiš tisto, akr hočeš videt  če si sam šlogaš


Tle bi sam to še dodal, da se k  t.i. pripomočkom  za ojačanje intuitucije ni dobr zatekat  tistmu, ki  sam nima trdno zgrajne čustvene mreže. Ta intutivna pomagala (karte, viski, bajalice...) so samo 'podaljšek' čutil, ki če niso med sabo optimalno sinhronizirane, ti  znajo dat še bolj popačeno sliko o real self. Tko da se jest ne bi zanašov na to, da ti karte pokažejo, kar vid srce, ampak res bolj to, kar tvoj egič  hoče, da bi vidlo.   Tko je dobr tud zadeve jemat, če jih že uporabljaš. Saj po moje se tega zavedaš, ampak če si sam čustveno vpleten, potem takega zavedanja po moje ne moreš prečt. To ti povem iz lastnih izkušenj, saj sem tud sam pogosta žrtev ženinga ošotovega tarotra  Angry. Sam kart zase ne bi  uporbljal nikol, ker se mam v primerjvi z njo  eno totalno čustveno razsulo, čeprav sem tehnično tud sam preštudiral njihov pomen.

Podobno je tud z zatekanjem k skupini tle gor na netu. Sem  že v dosti  debati ugotavljal pa sebe pa druge opozarjal, da naj ne bi bla  finta ene skupine, ki naj bi pripomogla k ozaveščanju posameznika, v tem, da bi prevzela breme posameznega ega na skupinski ego in ga s tem razbremenila ali celo ustvarjala pri posmezniku iluzijo, da se  ga je razbremenu. To je new age patetitika, to delajo 'terapevteske skupine', ki so bolj  sekte. S tem, da  prevzamjeo 'skrb' za celotno čustveno (pa tud materilano) življeje tistga, ki se  čustveno razrvan pod bremenom lastnega ega vanje zateče po pomoč, ga  še bolj čustveno/materrilano sesujejo, da ga pol totalno  omrežjo. Mi ti skratka ne moremio bit ene vrste komuna oz. psihosocilano okolje, ki bi ti nadomestilo okolje, ki ga kreira  tvoja družinica, v kakršnemkoli odnosu že sta s svojim partnerjem al pa tud, če njega ni.  Te odgovornosti bolljš da ne prenenaš na nas, ker tle smo samo  v vlogi tvojga intuitivnega podaljška, ki ti ostri sliko o teb na  način, da ti ojačujemu tvoje lastne popačene predstave o seb, da smo skratka projekcije tvojih lastnih v nezavedno potisnjenih želja kot bi se izrazu kakšen psihoanlitik. Pri ozaveščanju mogoče prav pridejo  tud take projekcije, ampak samo ozaveščanje samo  pa prav gotov niso, na to se kljub naši dobrim namenom nikar ne zanašaj, ker tud ti si za nas projekcija naših potlačenih popačenj   Tongue Undecided Wink.

Evo, evo, po moje to, kar tle pišem,  itak veš in tvojga egiča ne bo prehudo sesulo. Saj pol veš tud, da bo v tvojih očeh tole  napisno le ena ojačitu tistga, kar intuitivno želiš zvedet in da se samo kot tako lahko lahko jemlje kot neka objketivna resnica, na katero bi se lahko v svoji stiski naslonila.      
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spustiti
Reply #24 - 16.07.2003 at 09:06:40
 
Uf titud si tole krasno povedal Cheesy

titud wrote on 15.07.2003 at 16:05:37:
A veš kaj morašres  prnest v razmerje? Eno neskončno praznino ne za nazaj ampak za v naprej, eno totalno zupanje, da bo bo vse, kar bo prneslo to razmereje: tapravo in točn to, kar mora. Seveda pa se to ne more zgodit nekonfliktno, to iluzijo si ustvrja zljublejost, da požene razmerje v tek. Ko razmerje zalavfa, lahko lavfa naprej le, če pred sabo odrte vse opcije,  da se lahko vanjo stalči vsa krama, ki ji vsak vleče z sabo. Zdej pa ne bi več, nimam cjata, grem domov v svoj brlog, ups, gnejzd  Tongue Smiley

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #25 - 16.07.2003 at 11:38:06
 
Res čutim več razdvojenosti. Z mojega vidika je takole: srce je tik na tem, da se mu uresniči želja, vendar začne nastopat ego in zaplete situacjo, spet sem dajala pomen mnenju drugih, no n epustim se. JE blo govora o tem, da ej pot srca težja, kot pa pot ega. In najlažje bi mi blo že zdavnja obtičat za zapečkom. Nov korak je težak.. kako mi je clo logično (kolkr ma pač srce lahko logke), da je blo bolj prav naredit ta korak - je tešji, je svež, sem ga že velikra tposkusla, pa vedno padla nazaj - pomojem da je ego tisti, ki nam ne pusti se premaknit iz mesta.
So se mi odprla nova gledišča. Tisto o kartah, tisto me res matra, čeprav jaz vedno polagam zaupanje v to, da mi bo besedilo, v programu na random izbrane karte povedalo tisto, kar iščem.. kar se tiče zatekanja v skupino: Sej to menda nisi zame mislu v tem primeru??

sej ne gre za nek vpliv čustev pa to,sa prebereš si dejstvo kot dejstvo in vidim, da to velja zame nekje od včeraj naprej  Tongue Cheesy
Quote:
Man is split. Schizophrenia is a normal condition of man--at least now. It may not have been so in the primitive world, but centuries of conditioning, civilization, culture and religion have made man a crowd--divided, split, contradictory.... But because this split is against his nature, deep down somewhere hidden the unity still survives. Because the soul of man is one, all the conditionings at the most destroy the periphery of the man. But the center remains untouched--that's how man continues to live. But his life has become a hell. The whole effort of Zen is how to drop this schizophrenia, how to drop this split personality, how to drop the divided mind of man, how to become undivided, integrated, centered, crystallized. The way you are, you cannot say that you are. You don't have a being. You are a marketplace--many voices. If you want to say 'yes', immediately the 'no' is there. You cannot even utter a simple word 'yes' with totality.... In this way happiness is not possible; unhappiness is a natural consequence of a split personality.
sam zdej mi je spet dabest, sam da vem, da je to to, pa čist nč druzga pa da sm kr naenkrat spet lahko naravnana na zadovoljstvo, kar sm ravn prejle razmišljala, "zakaj mi ne rata več  Sad"  Smiley odlegl mi je in verjamem, da je pravi odgovor tisti, ki me osrečuje.
prav tko sm razmišljala, da sploh ne bi več nič napisla.. sam alora
tole je še ista karta, in je rešitev:  Shocked Cheesy I LIKE!: Quote:
[The person on this card brings a new twist to the old idea of "getting stuck between a rock and a hard place"! But we are in precisely this sort of situation when we get stuck in the indecisive and dualistic aspect of the mind. Should I let my arms go and fall head-first, or let my legs go and fall feet-first? Should I go here or there? Should I say yes or no? And whatever decision we make, we will always wonder if we should have decided the other way. The only way out of this dilemma is, unfortunately, to let go of both at once. You can't work your way out of this one by solving it, making lists of pros and cons, or in any way working it out with your mind. Better to follow your heart, if you can find it. If you can't find it, just jump--your heart will start beating so fast there will be no mistake about where it is!

8)CIAO! Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Spustiti
Reply #26 - 16.07.2003 at 12:05:40
 
Quote:
kar se tiče zatekanja v skupino: Sej to menda nisi zame mislu v tem primeru??


Ja, si sama napisala, da miha slut, da zgubljaš cajt tle gor, da te zgublja zarad 1000 in enih intimnih  razmerij, v katera vlagaš  cajt pa energijo, kot da so oziroma majo za prit. Jest mislm, da so vsa ta intimna razmerja v bistvu eno in isto razmerje, da se  realizirajo  tud skoz razmerje do miha, da  če nejga v njih ne bo se možnost za njihovo realizacijo čist nč ne poveča. S tem, da se znebiš nekoga, ki ti dostop do teh razmerij kao očita pa omejuje, teh intimnih razmerij ne boš osvojila.   To bi bil po moje tist ovink, zakaterga zdaj misliš, da ga zarad miha delaš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #27 - 16.07.2003 at 12:15:29
 
Eva, jest se ti trudim povedat samo eno, seveda je na tebi ali sprejmeš in kako vzameš.

Z mojimi besedami:
Zame je  pomembno tisto čemur v življenju posvečam največ pozornosti, tisto, kar te najbolj vznemirja, tisto zaradi česar mi oči zažarijo. Pa naj gre za ognjevit prepir, drobno gesto, pozornost, dober seks ali pa kaj čisto tretjega. Če zmorem to občutit in začutut, potem mi tudi Tarot ne more škodit, sicer se mi lahko zgodi, da me na koncu katapultira kar nekam, kjer si niti ne želim biti.

Z energijami:
Pomembno je kakšne energije so se akumulirale v različnih odnosih in delih življenja. Včasih se ne morejo prav sprostit in lahko dobijo čudne pojavne oblike, vendar zato ni nujno treba iskat drugačnih energij, treba si je dovolit da se te ki so sprostijo, tečejo in napajajo. Če jih ni, jih je pa treba poiskat druge. Če še teh ni, potem je potrebno poiskat drug vzrok in problem.

Z Egom in spremljevalci:
Ego je ena zvita zverinica. Ima milijon pojavnih oblik v katerih te lahko prevara in pripravi do delovanja in dejanj. Vendar pa nikdar ne bo sposoben te razveselit, te navdušit za dlje kot za en sam trenutek. Če te tisto, kar te žene v neko dejanje ne navdušuje, če tega nestrpno ne pričakuješ, je čisto mogoče, da se je oglasil tvoj Ego, ki ti šepeta na uho, da ustvari pogoje v katerih se bo on in pa trop strahov ki jih vodi, lahko še bolj razširili. Kaj se bo pa zgodilo, ko bo novost trenutka prešla?

S plani:
Bistveno je dogajanje na čustvenem planu, ki naj bi bilo tisto ki vodi tvoje delovanje. Če te samo motnje na astralu pripravijo do delovanja, se z njimi samo hranijo različna senčna bitja, ki živijo na astralu.

Eva, kje si ti ta trenutek?

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Spustiti
Reply #28 - 16.07.2003 at 18:18:54
 
Quote:
odlegl mi je in verjamem, da je pravi odgovor tisti, ki me osrečuje.


Eva, lahko, da bom popolnoma mimo govorila. Pa vseeno.
Nekje si napisala, da te obremenjuje partnerstvo. Ko berem tele poste, imam vtis, da si se rešila bremena partnerstva. Ampak, s tem izgubiš po mojem še več, ne le razmerje.
Razlika med partnerstvom in prijateljstvom pa je verjetno veliko večja, kot le postla - nepostla.
ODpade verejtno breme nekih pričakovanj, podzavestnih. Nekih vzorcev. Odpade teža neke pre-odvisnosti od drugega. Odpade lahko .... še pa še...
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spustiti
Reply #29 - 16.07.2003 at 21:03:59
 
Quote:
da miha slut, da zgubljaš cajt tle gor, da te zgublja zarad 1000 in enih intimnih  razmerij, v katera vlagaš  cajt pa energijo,
ne ni tega rekel o razmerjih, temveč o samem poskusu ukvarjanja z duhovno al osebno rastjo, vzorci projekcijami... upam, da nism bla res tko nerazumljiva - čeprav če tko poledam, posredno ga je mogoče pa v bistvu bolj to matral - razmerja+e, ane

Quote:
kot da so oziroma majo za prit.
tega koščka nism zastopla, z ostalim pa se strinjam, sj sm sama do zdej ves čas tko razmišljala in verejtno mela to za enga izmed glavnih argumentov z ostat skupaj.  Smiley

bp, zate ne vem, a se ne strinjam čist s tabo, al te samo ne razumem čist, sam po drugi strani se pa spet strinjam s tabo: Ko si me prašu, kje sm zdje jest, spet nism vedla, kaj točno bi zdej rd od mene..  Sm pa boljše volje, kadar si govorim, da prou delam, kot pa kadar dvomim v to. Kolk velik trenutek je to.. in če drži to, da te ego lahko samo za trenutek osreči.. al pa če naj rečem, da jest sploh nism več v egu  Undecided Pretekli teden je blo moje počutje tko fajn, da sm si rekla, da še v življenju ni blo tko. ta dva dni je blo mal slabš, dones spet mal boljš; vidim v tem razne vzroke, poelg teh raznih dvomov, se bolj samo počutim, pa manj razumljeno predvsem pa spt vse tiči na mestu in se ne premika, tko kot se je prejšnji teden začel. Tko živo, kot sem dones začutila rutino, je že dolg nisem  Tongue čeprav sm mela dnes res drugačen dan od prevladujočih  Grin ???

Amstel, po svoje maš prav, ampk men je bolj pomembno, da se vseh teh prepričanj, ki tko vse klasificirajo in popredalčkajo "otresem". V bistvu mislim, da v partnerstvu ne bi smel bit teh pričakovanj in tega.. sploh, če naj bi se šli brezpogojno ljubezen. Ampak valjda, da sicer drži to, da postla ni edini in sploh ni mejnik v praksi..
Teh mejnikov naj sploh ne bi blo,in čist od mene je odvisno, kolk se Omejujem z najinim razmerjem, pa kolk svobode skušam vanj vnest. Kot smo enkrat že pravl, se zapornik lahko počuti bolj svobodnega od  Roll Eyesenga eko kmetovalca  Tongue Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6