Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4155 times)
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
zakaj
13.07.2003 at 00:37:38
 
Čao.Sej ne vem,če sem dala tole pod taprav topic,ampak vseeno.Zanima me,če kdo ve,kakšni so razlogi,da se jst zadnje čase(en teden) vsak dan sigurno ene petkrat al udarim al preščišpnem,obdrgnem ponavadi prste al pa tut kej druzga.Gledala sem od Luise knjigo pa nisem nč kej konkretnega našla noter.Ful me zanima.Al sem res samo tolk nerodna al to vse skup nekej pomen.Sicer se že kar dolgo sprašujem o tem,ker se velikokrat kam udarim,ampak tole je pa zdej že mal preveč.Hvala pa lep pozdrav.
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: zakaj
Reply #1 - 13.07.2003 at 09:04:18
 
Ja, takole, tole je pa slabo  Grin Grin Grin ti, jaz mam tukile računalnik na pisalni mizi in ko se premaknem se vsaj dvakrat do trikrat na dan z kolenom butnem v rob, prijeten občutek, zraven pa še naredim koristne stvari, veliko zraka vdihnem, sej veš, potem se rešim nekaj kletvic in to sočnih, drugače pa, a veš, da se še nisem to vprašal.
Sej to je še vse uredu, bolj noro je, ko sem enkrat gledal za eno dobro beybo, mater, res, taprava, in bolj kot sem gledal lepša je bla, naenkrat mi je pa zmanjkalo slike in so se pojavle same zvezde, tema, okol pa lepe svetlikajoče zvezdice.
Še dobro da me cestno podjetje ni tožila za zviti kandilaber od obcesne luči.
Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
« Last Edit: 13.07.2003 at 13:10:55 by kreden »  
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: zakaj
Reply #2 - 13.07.2003 at 12:27:02
 
Meni se to včasih dogaja, ko se v svojem telesu nekako ne počutim udobno. In namesto, da bi živela z njim v harmoniji in ljubezni, ga obtožim in mi je odveč. In potem se zaletavam, ker take misli ponavadi sprožijo kake samokaznovalne akcije.
Podobno, kot če sočno zakolneš pa se spotakneš... ker nosiš v sebi prepričanje, da je to slabo in tega ne smeš počet...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: zakaj
Reply #3 - 13.07.2003 at 12:42:45
 
hm, kaj pa vem. jaz imam to po defaultu, da se večkrat udarim, spodbijem itd.

še ena zanimivost. pred petimi leti sem imel operacijo kolena(meniskus, križne vezi) in od takrat se vedno udarim v to koleno, nikoli v ono drugo. ??? zanimivo.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: zakaj
Reply #4 - 13.07.2003 at 13:12:33
 
Harry, hudeček točno ve kje mora vdariti. Zakaj bi te po nebolečem kolenu, če je bolj prijetno po bolečem.

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: zakaj
Reply #5 - 14.07.2003 at 07:19:04
 
Pikola, pomamabno je katere prste in katere dele telesa, ker vsak del ima svoj pomen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: zakaj
Reply #6 - 14.07.2003 at 09:27:37
 
*pred petimi leti sem imel operacijo kolena(meniskus, križne vezi) in od takrat se vedno udarim v to koleno, nikoli v ono drugo.*
jest pravm, da na tistih mestih kjer te že itak boli, ker imaš poškodbo že od prej, preposto spoh (bolj / močneje) občutiš ... če se udariš v ta zdravo koleno, tega udarca pač niti ne občutiš (vsaj zmoti te ne no ... kao te ne rezjezi (nase valjda, ali pač na tistega, ki ti je delo dal InTheFirstPlace)), tadrugega pač občutiš in to Z(E)LO.

drgač bi se pa (kot ponavadi) strinju s tejko ... vsak del telesa ima svoj pomen in vsak del deluje na omrežje meridianov, zato vsak tak udarec pomeni stimulacijo tiste akupunkturne točke. v kero stran je reč stimulirala, tega pač ne moreš vedet, doker tega ne naštudiraš v jedro.

mam recimo načrt konic prstov, po katerih lahko sklepaš na cele prste in iz poškodb na prstih, lahko potem sklepaš katere organe si stimulirala, pri teh na-ključ-nih udarcih.

evo slike
http://www.gape.org/iboga/kirlian/kirlianovadiagnosticna100.jpg
po poti navzgor
http://www.gape.org/iboga/kirlian/interpretacijakorone.htm
http://www.gape.org/iboga/kirlian/vmesnik.htm
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1