Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 
(Read 27788 times)
A.
Ex Member




Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #105 - 18.06.2002 at 18:14:40
 
Valentinaa wrote on 18.06.2002 at 11:00:58:
5. Aleša sem si po njegovi slikci predstavljala skoraj takega, kot je v resnici. Zmotila sem se samo v tem, ker sem po postih mislila, da je bolj zatežen tip. (Tud to je kompliment!)



A valentina tega mi pa nis nikol povedala, hm, bi verjetno čist drugač razmišljal, ko sva se srečala...

ja sem pa prav vesel, da nisem zatežen.
sej priznam sem bil včasih bl zabavn tle na forumu, sam pol kar težko ohraniš en tak stil, če se trudiš da ma forum eno obliko, pol kao včasih resno deluješ, no pa sej, sem še zmeri un sproščen aleš.

borut, ej kar brez skrbi, včasih napišem kaj, ko mam čas sicer je to lahko šele ko je že konec, sam tko je ne, da se vsega na enkrat napisat. se bom poskusu držat tega da bom bol ažurno pisal...
ne tega jemat kot, da sem teb pisu.

tako, da nc nis falil in nc ne odstopaš pa tu ostali ne, itak nas različnost bogati in če včasih preveč udrno napišem se pol takoj sprašujem kako boste to razumel, sam takrat se men zdi dobr, pol čez dva dni pa ni več tolk dobr.
se mi zdi da včasih kar mal resno izpade, tud tvoj tekst resno izpade, čeprav je moj bolj zabavne sorte, ker sem vedu da noben ne bo napisal naslova...

sem pa hotu rečt, da ne delam razlike med temi ki majo sliko gor in temi k jo nimajo. saj vem to ste že rekl...

glede delovanja itak vem, da vsak dela zase čist dost, je pa fino, da se dobr zastopmo pa, da strmimo zatem, da skupi ustavarimo okolje, kjer bomo vsi lahko sodeloval.
sam sem morda če grem sedaj brat prejšen tekst mogoče zveni v to smer, sam da je ton z drugega konteksta.

ane  Wink

sem se spet spomnu, da je dobro tle sproščeno pisat, osebno pa bolj elegantno modro.
se tud jaz stalno učim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #106 - 19.06.2002 at 10:25:50
 
Quote:
A valentina tega mi pa nis nikol povedala, hm, bi verjetno čist drugač razmišljal, ko sva se srečala...

ja sem pa prav vesel, da nisem zatežen.
sej priznam sem bil včasih bl zabavn tle na forumu, sam pol kar težko ohraniš en tak stil, če se trudiš da ma forum eno obliko, pol kao včasih resno deluješ, no pa sej, sem še zmeri un sproščen aleš.


Mislim, da sem nakazala, kar sem hotela, to je, da vtisa "v živo" ne more zamenjat noben nick pa nobena slikca. Ko človeka srečaš, ko se z njim pogovarjaš, se gledaš v oči, vidiš kretnje in mimiko, tako si ga vtisneš v spomin, in potem njegove poste tudi bereš drugače. Meni so se Aleševi posti prej mogoče zdeli malo zateženi, ampak odkar se poznava, pa ne več, tut uni za nazaj ne. Prav to razliko sem hotela poudariti.

Aleš, ti si itak ti, nisi tukej, da boš nas zabaval, ali pa nam ustrezal. Če pa komu kaj ni všeč, je pa to njegov problem, pa naj ga razčisti.

Pa to itak velja za vse. Smiley

LP
Anonimni Forumholik


Back to top
« Last Edit: 19.06.2002 at 12:41:50 by Valentinaa »  

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #107 - 19.06.2002 at 10:33:56
 
Andres wrote on 18.06.2002 at 14:29:53:
A ves, jaz pa Miro sva oba se mlada, a po  letnicah rojstva kljub vsemu malo narazen.


Seveda si mlad, prosim ekstrapoliraj to še name, ker mislim, da sva enako dolgo na svetu (ne bo rekla, da sva enako stara). Grin

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #108 - 19.06.2002 at 12:51:27
 
Amstel wrote on 08.06.2002 at 15:03:24:
In Edi je dobil idejo, da bi načela to debato. Kake so vaše izkušnje s temi srečanji? Kako kaj prdstave? Reakcije?


A se cem spet opravicevat, da nisem bral vseh postov in da se bom najbrz ponavljal oz. koga citiral, al se boste kar lepo navadil na mojo lenobo? Bo slo ane? No fajn.  8)

Nasa Amstel sprasuje kaksne so kaj nase izkusnje s temi "blind date". Moje so v vecini pozitivne, ker nimam kakih hudih predsodkov in tudi pricakovanj ne.
Internet mi sluzi le za zabavo, zabijanje sluzbenega cajta in kot eden izmed nacinov komunikacije, kar je posledicno tudi to, da ga izkoriscam za spoznavanje novih ljudi. Vse se lepo in fino slisi in tko tud je.

Zdej, ce si bo kdo vzel cajt in me jebal v ziv mozak, mu bom nasedu, normalno, kdo ne bi, sam drgac naceloma se da ze preko same net komunikacije nekako razbrat oz. ustvarit okvirni profil, ce ti kdo pase za druzbo ali ne.

Ze tukaj je prva selekcija, ki pripelje do tega, da ce gres z nekom na drink in se izkaze za totalnega dibidusa, se vsaj lahko potolazis, da si prej ali slej prisel stvari do dna in se cena je bila mala - en drinkec. V nasprotnem primeru pa je ta drinkec lahko prav lep start za gradnjo novega poznanstva, ki nikoli ne ves, kdaj se obrestuje... no, al pa tud ne.

Da nam prevec zafilozofiral... slabih izkusenj dejansko ni, ker se tud drzim tega, da tak kot sem pac sem in ce ti ne pasem.... papa

Take me, or leave me. Preprosto.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #109 - 21.06.2002 at 19:23:08
 
Bi samo par besed o (ne)skrivanju identitete...

Nic ne boli, ce se ne skrivas in jasno poves, kdo si. Zato upam, da jih bo še več našlo jajca za to drzno dejanje Smiley

Je pa res, da ko enkrat človeka vidiš v živo, je vtis precej drugačen, kot če ga vidiš na forumu.

Ampak občutek pa je vseeno dober, če debatiraš z nekom, ki se ne skriva.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #110 - 21.06.2002 at 19:31:35
 
Amstel wrote on 08.06.2002 at 15:03:24:
Včeraj pozno sva se z Edijem pogovarjala o eni moji izkušnji, ki me je razočarala. Ne bi sicer razlagala podrobnosti. Bistvo je pa bilo, da si je oseba, s katero sem se nekoč dobila, ustvarila svojo predstavo o meni.
Da ne bo pomote. Ni šlo za srečanje... v smislu "date". Ampak, čisto tako kolegovsko.
No, oseba se je od srečanja dalje, totalno umaknila.. češ, da je ful zaseden. Pha. Kasneje izza vogla, dobim pa informacijo, da sem v njegovih očeh..... itd, itd....

Ravno zaradi takih pričakovanj (izkušenj še na srečo nimam) sem se odločil, da potegnem debelo ločnico med internetom in real life. Ravno zaradi takih pričakovanj, kot si opisala zgoraj... ali nehote še slabših.

Ljubim anonimnost. Wink Nisem pa rekel, da se kdaj ne zna zgodit kaka izjema... mogoče sometime, somewhere, who knows. Nerad delam zaključene načrte za nikoli sigurno prihodnost. Smiley
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8