Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 
(Read 26432 times)
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #75 - 05.07.2003 at 11:13:53
 
Smiley
dragi zgodovinar natural,
tudi ti, mi izpadaš kot naš dragi aryan, kateremu je mama rekla naj ne sprejme nobenega bonbona od kakega strica, a vendar je tu en stric, ki deli čudovite bonbone Samospoznanja vsem otrokom sveta.

Otroci jih jejo in prosijo še, otroka natural in aryan pa stojita ob strani in se sprašujeta:
"Bi, ali ne bi?, mama je rekla da ne, ampak če drugi optroci lahko,zakaj ne bo poizkusil še sam?
Zakaj se sam ne bi prepričal, kakšen okus imajo ti bonboni?"

Praviš, da je takih učiteljev kot Prem Rawat v Indiji na tisoče, vendar zanimivo nikomur od teh učiteljev ni do zdaj uspelo napolniti do zadnjega kotička največjega stadiona v Indiji, ki ima več kot 120.000 sedežev, razen Prem Rawatu.
Vsi ti ljudje so prišli poslušat enega samega človeka.
Prem Rawata Maharajija.
Policija je napovedala pretepe med različnimi verskimi skupinami, ki so se udeležile njegovega predavanja, pa ni bilo niti enega samega incidenta niti na prireditvi, nit po njej.
Ljudje so lepo odšli domov v svojem miru in spokoju.
Prem Rawat združije najbolj različne ljudi na obličju te zemlje, ne glede na njihovo rasno, ali religiozno pripadnost.
Njega danes poslušajo in spoštujejo hindujci, kristjani, muslimani in pripadniki drugih religij in sekt. Njega sledijo in poslušajo celo v Vatikanu, da o raznih vladnih predstavnikih raznih držav niti ne govorim.
Tudi naši vladni predstavniki ga pridejo poslušat in tako je tudi prav.
Kar se tiče analiziranja, kdo je kakšen v svojih pisanjih, te je zelo lepo analitično in objektivno analiziral bambi,
k čemur sam res nimam nič dodati.
Tudi sam sem se tu spustil na nivo, ki se je nekaterim zdel neprimeren, vendar mi je vedno uspelo doseči ustrezen odziv, kar je bil in je moj namen.
In kaj je moj namen ? Sooči se s sabo in poglej vase!
Samo to, to ti ne bo težko.
Eni pa kar naprej tupijo rekla kazala, bla,bla,bla.....
Poglej natural vsi dobro vemo, da je vsak od nas na različnih stopnjah duhovnega razvoja.
Eni potrebujejo religije, molitve in rituale,
drugi potrebujejo mantre, vsi pa potrebujemo način, kako dvigniti svojo zavest o svoji življenjski sili, ali sebstvu, ali resnici, saj se končno vsi strinjamo, da je Bog energija, ki se nam nudi in da je domovanje te energije znotraj nas.

Jaz sam sem samo eden od dvanajstih milijonov Prem Rawatovih učencev, koliko sem dober, oziroma slab vem le sam. Vem, da bi lahko bil boljši, vem pa, da bi bil lahko tudi slabši. Kdorkoli karkoli kaj konkretnega počne za dvig svoje življenjske energije je zame vreden vsega spoštovanja.
Poglej natural, tudi tebe vabim, da se udeležiš redke priložnosti, ki se nam zdaj ponuja in se udeležiš živega srečanja z mojim mojstrom Prem Rawatom.
Glede na dejstvo, da letos ni tovrstne prireditve niti v Italiji, niti Avstriji, Franciji, niti Nemčiji, niti Grčiji, kamor vse je bil povabljen in kjer ima mnogo več svojih učencev, bi že v tem trenutku dvorano Cankarjevega Doma lahko napolnili samo s temi gosti, verjetno pa bi bila tuda hala Tivoli že premajhna.
Glede na to dejstvo, sem se odločil, da povabim kar največ svojih znancev in prijateljev, da se udeležijo te izredne prireditve.
Drugi dan bodo po dvorani krožili tudi mikrofoni, kjer ga bo vsak lahko vprašal kaj glede njegovega učenja.
Zakaj ti ne bi izkoristil priložnosti, ki se ti zdaj ponuja in svoja vprašanja postavil direktno Prem Rawatu samemu na njegovi prireditvi? Kiss
Back to top
« Last Edit: 06.07.2003 at 23:11:26 by stoychi »  

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #76 - 11.07.2003 at 14:27:58
 
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #77 - 11.07.2003 at 21:37:28
 
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #78 - 16.07.2003 at 21:58:56
 
Smiley
če želiš, lahko poslušaš Maharajijeve besede z njegovo glasbo Smiley

http://www.contactinfo.net/words_and_music/index.htm
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #79 - 02.09.2003 at 12:27:50
 
Smiley
takole , mislim, da je prišel čas, da se vrnem v osnove
in se spomnim namena zaradi katerega sem prišel na ta forum.
Seznaniti ljudi z možnostji poglabljanja vase, ki ga ponuja moj prijatelj in učitelj Prem Rawat.
Tu vas bom seznanjal z prireditvami, njegovim učenjem in njegovimi novimi internetnimi povezavami, ali članki.
Na vprašanja tu ne bom več odgovarjal, ampak bom odgovarjal na topiku stojči, kjer morda bom, če se mi bo zdelo zanimivo. Drugače pa se vprašanja po določenem času začno ponavljati, samo pač od drugih ljudi.  
Back to top
« Last Edit: 02.09.2003 at 15:29:26 by stoychi »  

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #80 - 07.10.2003 at 16:08:23
 
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #81 - 13.11.2003 at 14:11:09
 
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #82 - 18.12.2003 at 23:02:19
 
Tiste od vas, ki radi berete stojčijeve zgodbice in pesmi na www.pozitivke.net vabim:

to nedeljo 21. decembra, Smiley

kot običajno vsak mesec enkrat Smiley

v hotel Lev v Ljubljani ob 18:00 uri Smiley

na Prem Rawatovo   Uvodno prireditev  Smiley

Prikazani bodo izbrani videi.  Smiley

Prireditev bo razdeljena na dva dela.  Smiley
Prvi del bo uvodna prireditev,  Smiley
v drugem, družabnem delu,  Cheesy
pa se bomo ob glasbi poveselili prazničnega decembra. Smiley

Prireditev je brezplačna, zaželjen je prostovoljen prispevek. Smiley

vabljeni. Smiley Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #83 - 25.12.2003 at 14:53:19
 
Smiley
dragi alex, iskreno upam, da si bova v Novem Letu 2004 skupaj enkrat vzela čas in si v Celju ogledala kako video kaseto z njegovim govorom, mogoče pa bom tudi spregovoril publiki, ki me tam kar rada posluša. Smiley

All the best to my friends Smiley Wink Cheesy Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #84 - 01.01.2004 at 22:26:02
 
Smiley
dragi prijatelji, iskalci resnice Smiley

prišel je svečan trenutek,

ko se da mojega dragega učitelja

in mojstra Prem Rawata

poslušati tudi preko internetnega radia.

Na voljo so trije 30 minutni govori z njegovih prireditev

tudi s prevodi v druge jezike,

zaenkrat slovenščine še ne.

V kratkem pa sledi še veliko več. Smiley
Tule je internetni naslov: Smiley

http://www.eurcommunications.org/html/radio/#


poslušajte, sprostite se in uživajte. Smiley
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #85 - 23.01.2004 at 15:48:25
 
Smiley
če bi si kdo rad ogledal kako izgleda, če si pride enega samega človeka, mojstra Prem Rawata za kaki dve uri ogledat 200 000 ljudi in mu prisluhniti lahko klikne tule in si ogleda slide:

http://www.contact-info.net/india_slide_show/index.htm

eni od vas že so blagoslovljeni, eni pa še bodo,
ko bodo pobliže spoznali mojega najboljšega prijatelja Smiley
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #86 - 23.01.2004 at 16:06:11
 
Kaj je tale Prem Rawat "zelenosned", ker zgleda precej rejen za strogega vegetarijanca?
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #87 - 23.01.2004 at 16:13:30
 
Smiley
exo, ti si bolan na duši in razumu, Grin Tongue Grin

Kdo je pa kdajkoli izjavil,

da je Prem Rawat strogi vegetarijanec?
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #88 - 23.01.2004 at 16:28:24
 
Hehe, vegetarjanci niso nujno suhci.
Krave, ki so vegetarijanke, so lahko prav debele, v primerjavi s kakšnim zanikrnim mesojedim mačkom.



Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Prem Rawat Maharaji umetnost notranjega spozna
Reply #89 - 23.01.2004 at 16:36:27
 
Bardo_Thodol wrote on 23.01.2004 at 16:28:24:
Hehe, vegetarjanci niso nujno suhci.
Krave, ki so vegetarijanke, so lahko prav debele, v primerjavi s kakšnim zanikrnim mesojedim mačkom.


Ja, samo ni tale Prem Rawat nekaj podobnega kot Stojchy, ki se posti?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8