Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 8
(Read 36377 times)
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
End of ends
08.06.2003 at 10:27:32
 
01:13:08 [Lance] Devi> glede na to, da je vsak drug topic fajt med himijem in kredenom pa, da se vsebine topicov izgubijo, res ne morem drugega rect.
01:13:36 [sparkle] mja no tale kr edn pa himi kdo sta to?
01:13:58 [Devi] Lance> ja, vse se izgublja, sam tud naše besede... ko je taka jeza konfrontirana, pol se ne meni za nič okol sebe...
01:14:13 [sparkle] un se skos poslavla pa nkol se ne poslovi-ziv primer nedovorsnika-btw a je to ze glagolski vid an?
01:14:20 [Lance] to sta dva razboriteža, ki se fajtata za svoj prav in pozornost celega foruma
01:36:26 [sparkle] btw berm forum-ta dva fanta sta pa res cudna-vcash gruntam da ni kreden=himy en in isti tp a
01:37:00 [EvaZh] ja tud ejst sm brala, prav gape, da sta ista
01:37:12 [EvaZh] mah jest sm se skoz motila, sm misnla, da sta to dva kolega
01:37:22 [EvaZh] pa tud to mi ješlo težko skupi
01:37:33 [sparkle] aja?a gape je pogruntou da sta ista?
01:37:36 [EvaZh] zlo dobrprimer tega, kako si ne pustim nečesa videt
01:37:46 [EvaZh] on vid IP-je
01:37:59 [sparkle] čak am,u apol sta en in isti tip?
01:38:19 [EvaZh] sicer mal z različnih IP-jev piše, ampak vedno pa tud ne
01:38:24 [sparkle] ne rect da moj 6.cut se kr funkcionira
01:38:46 [sparkle] mislm k mata ist stil no
01:38:52 [EvaZh]  lepo je vedet, ane
01:39:02 [EvaZh] jest nism opazla istega stila
01:39:05 [sparkle] a drgac tega tipa oz. kerga od teh dveh poznate
01:39:07 [EvaZh] men sta res drugačna delovala
01:39:12 [EvaZh] kreden se ej izpovedoval
01:39:25 [sparkle] eh kreden je biu men nakladac no
01:39:29 [EvaZh] tko direkthimi pa spraševal in zavijal
01:39:31 [sparkle] neki kako si nos puca-haloooo
01:39:44 [EvaZh] ampak nikakor mi ne gre skupi, zakaj ti dialogi pol ???
01:39:45 [sparkle] drugic bom jz odprla topik kako se skret papir prow uporabla al kaj?
01:40:07 [EvaZh] kako se mu da... pišuka, to me spomni na nekaj, kar sm tud sama enkrat napisala
01:40:12 [sparkle] ma ne vem
01:40:17 [EvaZh] res ga je nor tale himi
01:40:22 [sparkle] kaj si pisala?
01:40:30 [EvaZh] ampak men ni več jasno... in ne gre mi skupi
01:40:56 [EvaZh] al je hud lažnivc... al pa...  ne vem
01:41:29 [sparkle] ej moja teorija:himi decko alpa clo deklc  k ma full cajta pa premau prjatlov??? pa fulllllll domisljije
01:41:49 [sparkle] in se mu da k ma pač cajt tok prepisat in sceno zganat
01:41:59 [EvaZh] o tem, da biblo zanimivo, pravzaprav, imet več karakterejev, ki bi se pogovarjal med sabo...


Ne vem kaj me je danes vodilo, da sem že navsezgodaj kliknil na chat link in uspel ujeti ravno zadnji del včerajšnjega pogovora. Bi verjetno kdo znal rečt, da je bil to moj angel, usoda, prekletstvo, ali karkoli že. No, ampak to sploh nima veze, bil pa sem kar presenečen. Kako presenečen pa, se bo kdo vprašal? Odgovora na to ne bi znal podati. Pozitivno? Negativno? Ne eno, ne drugo. Če ste brali kaj mojih postov, ste verjetno opazili, da jaz ta dva pojma ne priznavam. Priznavam le obstoj, ali neobstoj, tako delovanja kot materije.

Kar se pa tiče mojega komentarja glede na ta razgovor, vam bom pa takole povedal, dragi veliki prosvetljenci v svojih lastnih umih. Kot prvo, prav nihče od zgornjih govornikov ni imel toliko hrbtenice, da bi mi kaj od tega povedal direkt. S tem, da se je ta "neznana" deklica "sparkle" šla skrit čisto za en levi vzdevek, ali pa je le novoprišla najstniška gostja, ki že misli da ob prvem vtisu vse ve. Druga deklica od zgoraj branih pa se mi je ravno eno uro prej na privat "prav iskreno" opravičevala za vse, kar mi je baje postorila hudega v preteklosti (mislim, saj sem že slišal, da si ljudje operejo roke po dejanju, ampak ta si jih je šla umit ravno pred tem). Zadnji forum, na katerem ne bi nikoli pomislil, da bom naletel na takšen kup hipokritnežev (z nekaj redkimi izjemami, da ne bo pomote, da mislim na čisto vse). No, to je bila moja usodna napaka - v nekaj sem bil siguren in prepričan, kar človek v življenju ne bi smel nikoli biti. Tudi pričakovati ne bi smel - ISKRENOSTI, namreč. In za povrhu vsega, si taki osebki še upajo trditi, da so na poti k razsvetljenju oziroma so že kar razsvetljeni. Ja, pod kakšno lampo pa res, se kar svetite. Sploh ta veliki egoist gape, ultra-razsvetljenec, glava, webmaster, administrator, ta je pa sploh največji zadetek za petek. Ampak ta vsaj ima hrbtenico (za razliko od mnogih), če že drugega ne.

Tukaj je še en mail, ki sem ga dobil pred kratkim od uporabnice, katero štejem med tiste redke, ki se razlikuje od velike večine. Se ji vnaprej opravičujem, ker to objavljam, namreč prosila me je, naj ne... a ker ne bom objavil njenega imena, upam, da to ne bo prevelik problem.

Pravkar počnem nekaj, kar nisem še nikoli. (pisati nekomu, ki ga ne poznam)
Vse pohvale, ker si uspel premakniti "dupe" samovšečnežem na gape-ju. Ne vem
sicer koliko si star, a moram priznati, da se upaš in imaš full dobre živce
in voljo in vztrajnost. Vsaka čast.


No, ta volja in vztrajnost je minila, nimam vas jaz namena spreminjat, to morate storit kar sami. Sem nisem prišel z namenom biti ljudem trn v peti, zato se vam iz te pete iztikam. Pa bodite brez bojazni, kajti v nasprotju s kredenom se bom jaz le enkrat poslovil. Pa še tega ne bi storil, če me ne bi ego do tega priganjal. Ja, vem, tud jaz imam nekaj pomanjkljivosti (za vse, ki ste tako obupano želeli ves ta čas le to slišat - ali pa tudi ne, da bi mi kasneje to lahko kdo vrgel nazaj v obraz, se raje posujem kar sam).

Pa da ne bi to kakemu malemu umu izzvenelo "slabo", "poniževalno", ali Bog ne daj "zlobno", naj dodam še eno "pozitivno" stran celote. Z vami sem se naučil nekaj novega, dali ste mi novo lekcijo, izkušnjo. To je vsekakor, kot bi vi rekli, "dobro". Kot zgleda, je bila to vsa moja misija. Zadovoljen sem, da se je z današnjim dnem tudi končala, saj smo vsi veseli, da damo čimprej določeno šolo skozi.

Za konec pa vam priložim še tale citat:
Miska wrote on 07.06.2003 at 07:52:58:
Zakaj si domišljaš, da lahko dosežeš odlične uspehe v tem duhovnem življenju, če samo čofotaš po njem? Nehaj čofotati in se z vsem srcem zaženi vanj.


Au revoir.
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: End of ends
Reply #1 - 08.06.2003 at 10:40:19
 
himi, jest bi ti samo to rekla, da nism tko hudo misnla na četu, kot mam občutek, da se ti zdi, sem tud žalostn smajli dodala temu (se ga ne vidi zgor), ker sm se počutla razočarano na en način... seveda, najbrž najbolj sama nad sabo
no, men je še vedno žal
ni pa blo moje opravičilo v nasprotju s tistim, kar sm govorila na četu, vsaj ne po mojih notranjih občutjih
čeprav, da znam bit prasica, tud ni kej novega

Undecided

phhh...
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: End of ends
Reply #2 - 08.06.2003 at 10:57:57
 
hja, himi, hvala ti za vse, no Wink

Kiss

vcasih je malo bolelo, ampak vem da je blo vse v moje dobro Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: End of ends
Reply #3 - 08.06.2003 at 11:12:04
 
himynameis wrote on 08.06.2003 at 10:27:32:
No, ta volja in vztrajnost je minila, nimam vas jaz namena spreminjat, to morate storit kar sami. Sem nisem prišel z namenom biti ljudem trn v peti, zato se vam iz te pete iztikam.

Hy, s kakimkoli namenom si že tu, mi je žal, če si se odločil, da greš.
So geste in tvoji posti (tvoje misli) tukaj gor, ki jih zelo cenim.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #4 - 08.06.2003 at 11:43:28
 
tole
* 01:37:00 [EvaZh] ja tud ejst sm brala, prav gape, da sta ista *
ni res
govoru sm o krednu
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1054672...

se opravičujem za zmedo
čeprov tko kt sm reku ... ti ip-ji ne pomenijo prav dosti sploh če je človk pregnan in če igra igro ...


zihr je bil angel, ki te je vodil, da si kliknu na chat in si ga zasejvu ...


himi ... k bom jest razsvetljen dvomim da bom še klele po forumu prov dost blodu ... lahko pa tud da ... nikoli ne reci nikoli ...

voljo in vztrajnost pa res maš.
svaka čast.
no ja ... vsaj imel si jo ...





hja, himi, hvala ti za vse, no
vcasih je malo bolelo, ampak vem da je blo vse v moje dobro





je pa dejstvo neki, vsaj kolkr jest vidim stvar.
si pršu, si popisu cel forum, si bil (precej) zoprn na trenutke, smo te sprejemal, smo te po večini tud sprejel.
na vrsti si bit ti (in tvoj ego) na vrsti je bla sprememba ... tko kt sm ti že enkrat povedu ...
spremenu se nisi.
vsaj opazt ni blo.
in ker spremembe ni blo, uporabniki pa so vedno bolj jamrali, da postaja ta forum zelo, zelo podoben drugim forumom, so več kot očitno moral umes posešt angeli.
drugače pač ni šlo.
očitno.

in kot ponavadi ... namesto da bi se spremenil, nekoliko prilagodil ... si se umaknu ... mogoče se bo pa šele zdej lahko zgodila sprememba.

B well
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: End of ends
Reply #5 - 08.06.2003 at 11:55:42
 
gape wrote on 08.06.2003 at 11:43:28:
tole
* 01:37:00 [EvaZh] ja tud ejst sm brala, prav gape, da sta ista *
ni res
govoru sm o krednu

se opravičujem jest, ker sm te javno narobe interpretirala, gape
Himi, oprosti, ker sm širila neresnico o tebi, sej vem, ignorance is not an excuse
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: End of ends
Reply #6 - 08.06.2003 at 12:08:16
 
Himynameis wrote at 10:27 today:
Quote:
Kot prvo, prav nihče od zgornjih govornikov ni imel toliko hrbtenice, da bi mi kaj od tega povedal direkt.


Wrong. : Lance, 08.06. at 1.00 am: Quote:
Dovolj imam vajinih obračunavanj Kr-eden in Hi-my-name-is v skoraj vsakem drugem topicu, ker s tem diskreditirata tistega, ki odpre topic na eno temo in vse ostale, ki ostajajo pri njej. Jebi-se-vama lepo zahvalil za vse skupaj in prosil, da dvoboje odigravata na svojem dvorišču (smetišču).  


Tako, da se nehaj skrivati za neko užaljenostjo in prizadetostjo, ko si napaden ti. Navadno je napad večinoma upravičen, razen, kar se tiče s strani Kredena. Ker vama ego tolče 100 na uro, ko se soočita, ne glede na temo, ne glede na napad in obrambo in ne glede na vse druge  na tem forumu.

Res je, imel si tudi dobre in konstruktivne poste in iz tega potegnem to, da si zanimiva osebnost. Samo, to se je skoraj izgubilo v brezveznih replayih in otročjih fajtih med vama (ti in Kreden). Na trenutke to ni bil več gape forum, ampak Kreden in Himynameis forum,ki bi se lahko poimenoval po MTV-jevi različici ''Celebrity death match''.

Tudi ne gre za spreminjanje kogarkoli: tebe, mene, Kredena.... Na forumu morajo biti tako in drugače misleči. Ker, če so vsi istega mnenja, je to vrtenje v krogu in ne hoja naprej. Potrebno se je brusiti kot recimo kamni v vodi in oblikovati in se učiti tudi iz mnenj drugačemislečih. Veliko bolje bi bilo, da bi si 50% vajinih medsebojnih obračunavanj (ker je šlo večinoma za ''jebanje drug drugega v glavo'' in ne za izmenjavo drugačnih mnenj) izmenjala preko privatnih sporočil ali chata ali maila, ne pa da sta morila cel forum in razvrednotila marsikak dobro zastavljen post.
Stojim za tem, kar sem napisal kjerkoli na tem foumu ali na chatu.


Če se zares poslavljaš ali ne, je to tvoja osebna odločitev, ki jo lahko samo ti sprejmeš, spremeniš.
Tudi jaz se bom spominjal marsikaterega tvojega dobrega posta, ki je imel vsebino, ne glede na to ali si se strinjal s kom ali ne, ker ni poanta v tem.

Srečno pot v življenju in/ali še naprej tukaj na forumu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: End of ends
Reply #7 - 08.06.2003 at 12:33:04
 
SREČNO, HIMY Smiley

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: End of ends
Reply #8 - 08.06.2003 at 12:35:25
 
Svašta.

In jaz bebec se še ukvarjam z vami.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #9 - 08.06.2003 at 12:58:39
 
Himi, dečko, ma dej no, pa ne da si ti men slučajno obupal ?

Himi, pa bi že ja moral vedeti, da je tukaj gori 90% tapravih duhovnežev, posebno tistih, ki jih vse moti in bi ti že ob nepravem tonu tvojega kihca najraje zavili vrat.
Himi, res se nisi nič naučil, pa kaj te skrbi, če pravijo da sva ena in ista oseba, naj se jebejo podolgem in počez, pa ja vidiš, da to delajo eni in isti, to delajo tisti, ki npčejo duhovno zrasti, ki so polni svoje samoušečnosti in mislijo, da držijo boga za jajce, da so najbolši, v resnici jih pa vse moti.
Tukaj se ti bodo opravičevali in lepo govorili a ko jim obrneš hrbet, ja , takrat ti pa bodo zasadili ne samo nož, ampak sabljo v hrbet.
Himi, zdej pa ne razumem, OBUPAL SI, al kaj je zdej to ?
C,c,c, pa še tolko ko si imava za povedat, pa glih včeraj sva prebila eno barikado, poslal sem ti prvo pošta, pa še odgovoril si mi, Himi, Himi.
Himi lej, nekaj ljudi je, ki bi radi imeli svoj mir, ki bi radi še naprej fantazirali in stali na mestu, seveda ob misli, da duhovno rastejo, TI si jim dal enmalo gasa, da so se prebudili in začeli malo razmišljati, pol sem se pojavil jaz, kateri sem mislil marsikaj povedati in napisati, samo sem kar hitro ugotovil, da jih to ne zanima, zato sem vzel enmal tvoje taktike, se malo podučil in uvidel, kaj resnično zanima te ljudi tukaj gori in Himi, jaz ti povem, ti si še potreben na temu formu.
In kaj misliš, s kom si bom sedaj delil lepe nasvete po formu ?
Prpa si, usral si se v hlače sam zato ko je nekaj ljudi pisalo svoja veleumna razmišljanja IN PREDAL SI SE, HIMI, ZMAGALI SO, POHOJDLI SO TE KOT ČIK SO TE POHODLI.
Himi, Devi je znana provokatorka, takoj, ko ji ni kaj všeč se razpiše proti tej osebi, zraven se ti pa veselo smeji v obraz, tudi jaz imam nekaj kopiranih pogovorov iz sveta duhovnosti, v katerih me lepo duhovno obirajo.
Čudi me samo, da še Kali ni sodelovala, Le kje je bila ?
Pa kakšen Ziby, le kje so bili vsi ti danes ponoči ?
Bojijo se, ker se izgublja njihova identiteta, vedo da se bodo mogli spreobrnat, boli jih in na vse kriplje se branijo, to je njihov klic na pomoč.
Sparkle, kdorkoli si že, ja res sem mogoče nedovršnik in res se nonstop poslavlam, samo, ti mi niti do prve dlake na telesu ne sežeš, tolk, da ti bo jasno, če imaš slučajno oblačno vreme v glavi, kar ga pa imaš.
Lance, boli me kurac za pozornost celega foruma, očitno si jo ti želiš, pa ne veš kakšen nastop bi vžgal, da bi te opazli.
In spet veleumna izjava sparklea, grunta, ti kar gruntaj, celo življenje je še čas, mogoče ti bo ratalo kaj pogruntat.

Posim, če lahko na spodnje dobim odgovore :

01:37:00 [EvaZh] ja tud ejst sm brala, prav gape, da sta ista
GAPE, KOT VRHOVNI TUKAJ, SE IZJASNI, OD KOT TI PODATEK, DA STA HIMI IN KREDEN ENA IN ISTA OSEBA ?

01:37:12 [EvaZh] mah jest sm se skoz motila, sm misnla, da sta to dva kolega
MOTIŠ SE, TUDI KOLEGA NISVA, HIMIJA NE POZNAM OSEBNO NITI DRUGAČE RAZEN IZ TEGA FORUMA.
PRAKTIČNO, NIKOGAR NE POZNAM IZ TEGA FORUMA.

01:37:46 [EvaZh] on vid IP-je
A TI JE GAPE POVEDAL, DA JE EN IN ISTI IP PRI MENI IN PRI HIMIJU ?

01:38:19 [EvaZh] sicer mal z različnih IP-jev piše, ampak vedno pa tud ne
KDO PIŠE Z RAZLIČNIMI IP-JI, JAZ IMAM KABEL IN PRI MENI JE VEDNO ISTI IP.
RES PA, DA KO ODDAJAM OD KOD DRUGOT, JE IP DRUGI, KAJTI NISEM VEDNO DOMA, ČE VI NIMATE KAM ITI, JAZ VSAJ IMAM.

01:38:52 [EvaZh]  lepo je vedet, ane
IN KAJ JE TAKO LEPO VEDETI ? JAZ SEM IZ VELENJA, NAJ ŠE HIMI POVE IZ KOD JE, MENE LAHKO PRIDETE OBISKAT, ŠE VESEL BOM, DA VAS VSAJ SPOZNAM, DA VIDIM, MARSIKAJ SE DA VIDET, JA.

01:39:25 [sparkle] eh kreden je biu men nakladac no
SE PRAVI, SI ME ŽE POKOPAL, JE BIU, TO POMENI, DA ME NI VEČ ?
SEM RAJŠI NAKLADAČ, KOT PA DA BI TAKOLE OBIRAL LJUDI, NIČ NISTE BOLJŠI OD NAVADNE SODRGE.

01:39:29 [EvaZh] tko direkthimi pa spraševal in zavijal
KAJ SI HOTELA TUKAJ POVEDATI ? ŠE VPRAŠANJA NE ZNAŠ POSTAVITI. KJE SE KDO ZVIJA, JAZ ? ALI KAJ HOČEŠ ?

01:39:31 [sparkle] neki kako si nos puca-haloooo
IN KAJ TI JE TUKAJ ČUDNO, SEVEDA, SEM POZABIL, TI SI GA NE MOREŠ, KER SE BOJIŠ DA TI BODO MOŽGANI VEN ODPLAVALI.

01:39:44 [EvaZh] ampak nikakor mi ne gre skupi, zakaj ti dialogi pol ???
KAKŠNI DIALOGI TE MOTIJO ???

01:39:45 [sparkle] drugic bom jz odprla topik kako se skret papir prow uporabla al kaj?
PA ŽE VEŠ, ALI TI PA ŠE MAMICA RIT BRIŠE, KOLKER VIDIM TI JO, KER SI NESAMOSTOJNA.

01:40:07 [EvaZh] kako se mu da... pišuka, to me spomni na nekaj, kar sm tud sama enkrat napisala
ČE SE TEBI NE DA S TISTO DEBELO RITJO MRDNAT, SE V PRIMERJAVI MEN S TEBOJ DA MARSIKAJ.
IN KAJ TE MOTI, TO DA NEKDO PIŠE ?

01:40:17 [EvaZh] res ga je nor tale himi
NE BOM GA BRANIL, NAJ SE SAM, ZANIMA ME PA, ZAKAJ JE NOR ?
PROSIM ZA ODGOVOR.

01:40:30 [EvaZh] ampak men ni več jasno... in ne gre mi skupi
IN, ALI TI JE ŽE BILO KDAJ KAJ JASNO ? PA TI JE ŽE ŠLO KDAJ KAJ SKUPI ?

01:40:56 [EvaZh] al je hud lažnivc... al pa...  ne vem
LAŽNIVKA SI TI IN PODPIHUJEŠ NESTRPNOST, SRAMI SE.
TI SI MI NEKA ISKALKA DUHOVNOSTI.

Himi, tebi pa, navadna pizda si, če se boš sedajle predal, tejle mali zelo duhovno razviti skupinci v kateri prevladuje sama ljubezen, seveda, najraje bi take pospravli, da bi lahko živeli svoje zasanjano življenje naprej, Himi, ne daj se, še bolj udari nazaj.

OK, tvoje je, jaz te ne morem prepričevat, vedi pa, da si zame kull človek, čprav sva imela večkrat trenja v pogovorih, vendar, daš za misliti.

Pridi nazaj.

Vsem ostali, HVALA VAM na pozornosti, lepo to urejate.
Sramte se, veste kateri.








Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #10 - 08.06.2003 at 13:10:55
 
ŠE DOBRO, DA SE NE DA VIDET, KAKO VAM JE SEDAJLE HUDO, SIGURNO VAM LIJEJO SOLZE IN TO V POTOKIH.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: End of ends
Reply #11 - 08.06.2003 at 13:13:02
 
Miska wrote on 07.06.2003 at 07:52:58:
Zakaj si domišljaš, da lahko dosežeš odlične uspehe v tem duhovnem življenju, če samo čofotaš po njem? Nehaj čofotati in se z vsem srcem zaženi vanj.

Himi glej – tole čofotanje bi lahko pomenilo tudi verjeti v to, da so vsi ljudje, ki se kao ukvarjajo z duhovnostjo (uf, kako ne maram te besede!) iskreni. Da se ukvarjajo predvsem sami s seboj in s tistim, kar je v njih. In da so iskreni – najprej sami do sebe in potem do vseh okoli sebe… Z vsem srcem se zagnati, pa lahko pomeni tudi sprejeti realnost, da temu ni tako. Niti v realnem življenju, niti tukaj na forumu, niti kje drugje. Tiste prave iskrenosti je (za moje pojme, seveda, in mi je žal, da so takšne tudi moje izkušnje) zelo zelo malo. In pričakovati to, bi bila po mojem mnenju iluzija. Ali čofotanje po duhovnem življenju…

Kar se tiče duhovnosti in foruma – nihče izmed nas ni zares poduhovljen. In nihče izmed nas ni razsvetljen. Kdor to pravi – ni iskren… Se pa trudimo stopati prav po tej potki. In pri tem spoznavati, prepoznavati in presegati. Tisto pač, kar nas na tej potki ovira. Vsi se imamo nekaj za naučit. Res je - nekateri se imajo še kar precej za naučit tudi o iskrenosti, to je žal tudi moja izkušnja. Drugi imamo pač kaj drugega...

Nekateri tudi to, recimo, da se o nekom ne pogovarja, če njega ni poleg. Smo že imeli to debato in sem povedala že takrat, da – vsaj mene - zelo moti, če se pogovarjamo o nekom takrat, ko njega ni zraven. Ker tako govori vsak svojo resnico, vsak svoje doživljanje, dela se raznorazne scenarije – ampak vse brez glavnega igralca... Brez tistega, ki bi edini lahko povedal, kaj je s čim mislil, kako je nekaj doživel, zakaj je nekaj naredil, zakaj tako reagiral itd. itd…

Ampak – v končni fazi to sploh ni pomembno. Ti zase točno veš, kdo in kaj si. In tisti, ki jih zanima, kdo in kaj si, se bodo tudi potrudili in te spoznali. V stiku s teboj in ne v raznoraznih opravljanjih, chatanjih in podobnih pogovorih, kjer ti nisi vključen in zato ne moreš dodati svoje osebne note. In – pomembno je prav to, se ti ne zdi? Da sam zase veš, kdo in kaj si in da to vedo tisti, ki so ti blizu. Ostali pa? Hja, ostalim pusti veselje, naj se ukvarjajo s teboj, če jim je to pomembno. Imajo že razlog, zakaj... So pač na nekem delu svoje potke in pusti jim, naj stopajo po njej tako, kot si pač oni želijo stopati… Konec koncev so le - ostali...

In verjamem, da bo tudi tale tvoj (res zadnji?) post premaknil kakšno skalo v marsikomu izmed nas… Tudi v tebi… Da bi se le zmogli tega zavedeti!

In meni osebno je žal, če si se tako odločil. Sem te rada brala in se (večkrat kot ne) strinjala s tvojimi stališči in mnenji, edinole način, ki si ga uporabljal, ni bil ravno za mojo dušo... Sem tudi o tem načinu enkrat že pisala:


Miska wrote on 17.07.2002 at 09:42:55:
Glej, ti dam vsakdanji  primer. Jaz recimo želim, da vstaneš s fotelja in da greš v kuhinjo in mi prineseš kozarec vode (ali piva, če tako hočeš). To lahko rečem na več načinov, recimo:
- jezno privihram do tebe, moj obraz je spačen od jeze, oči samo črtica, moj glas je ukazovalen, ko zatulim nate: »pejd mi iskat pivo v hladilnik!« Boš res vstal in mi iz svoje dobre volje ustregel mojo željo?
- mirno se obrnem k tebi in ti rečem: mi greš iskat pivo v hladilnik?
- se ti nasmehnem in ti prijazno rečem: hej, A. Zdajle se mi res ne da vstati s kavča. Si tako prijazen in mi prineseš hladno pivo s hladilnika, prosim? Če ob tem še odprem očke, kot kaka mala punčka – ni vrag, da ne boš vstal in šel v kuhinjo…

Tole je recimo primer iz vsakdanjika. OK – prisotna je še govorica telesa, ki marsikdaj pove več, kot same besede, tukaj na forumu tega ni.

In če prevedem v tvoje pisanje: ja, tudi jaz sem zelo dojemljiva za nasvete. Pa vendar ločim med nasvetom in nasvetom. In ravno zaradi tona in načina, s katerim mi je dan nek nasvet, se odločim, ali bom o njem razmislila ali ne. Odločitev, ali ga bom sprejela ali ne, je tako ali tako moja. Če je ton/način odbijajoč, ukazovalen, poniževalen, agresiven, izrečen na način - jaz Bog, ti smet, izrečen v smislu - jaz vem vse, ti nič,… - hja, potem je kar mala možnost, da bom o tem razmišljala. Čeprav se trudim takrat vzeti človeka pač takega, kot je in kljub temu pogledati na njegov komentar z mojega stališča.


Tudi tisto, kar imata s kredenom in je v tem trenutku tako zelo aktualno, mene ni motilo. Če že ravno takrat, ko sem naletela na vajine »debate« nisem bila v feelingu, da bi zmogla to vzet tako, sem šla enostavno naprej in se vaju vrnila brat takrat, ko sem čutila tako...

In jaz bi si recimo želela, da bi ostal. Sem namreč mnenja, da nam daš lahko še veliko. In da tudi mi tebi damo lahko še veliko. Ampak - enako, kot spoštujem odločitev vsakogar, spoštujem tudi tvojo. Če meniš, da si nam dal vse, kar si nam zmogel dati in če meniš, da si od nas dobil vse, kar si moral dobiti – ja, potem je čas, da greš naprej... Če si kaj spregledal, se ti bo tako ali tako vrnilo – v drugi situaciji, z drugimi podobami, na drugačen način… Ampak lekcija, ki se je boš moral naučiti, bo ista… Smiley

In ti želim vse lepo na tvoji poti. Sicer pa – nikoli ne veš, kje se srečamo. Saj veš – v duhu smo povezani… Smiley

Srečno!
m.


Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: End of ends
Reply #12 - 08.06.2003 at 14:28:27
 
Moram še vrinit ta dodatek, ker sem ga prej pomotoma izpustil, čeprav sem ga že imel stipkanega. Lance je bil torej še edini od sodelujočih na tistem chatu, ki je bil dokaj direkten in iskren tudi tukaj. Čeprav je začel sodelovati na forumu le zadnjih nekaj dni, ampak to verjetno nima kaj dosti pomena. Mnenje je pač mnenje, enakovredno vsakemu.

Tako, sedaj so vsi računi poravnani. Jeze ali zamer ni do nikogar, ampak to itak vedo vsi, ki so me brali.

Miro, ti si pa pravi narodni junak, kar tako naprej.


Au revoir for the last time.
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #13 - 08.06.2003 at 14:56:19
 
No, če ga že žigamo, pa dejmo še enmal.

Tole je en izrez pogovora.

22:15:05 [Kali] dogaja k pr norcih, sam mi smo prpravljeni na vse  
22:15:06 [EvaZh] kaj bl bla na splošno? komu p aje blo namenjeno?
22:15:09 [EvaZh] ne razumem?
22:15:14 [ziby] Kali>  
22:15:51 [ziby] na splošno da en tip rabi pozornost pa briše poste pol pa vsi skočite v luft
22:16:04 [Kali] ziby> kr navad se  
22:16:35 [ziby] in jo seveda dobi..pozornost namrec, ego pa mu zdaj 100 na uro brni
22:16:39 [Kali] kaj ti dogaja to?  
22:16:48 [Devi] itak da skocimo
22:17:01 [Kali] jst sem tut vedela, da bo spet prišel nazaj tipkat
22:17:11 [Kali] me ni presenetil
22:17:39 [ziby] njegovo osebnost poznam 90%
22:17:44 [Kali]  
22:17:28 [Devi] to je tak ko ce prideš domov, pa vidiš da se je tacas en izselil, pa še une žeblje iz stene potrgal, kjer so tvoje slike visele
22:17:39 [ziby] njegovo osebnost poznam 90%
22:17:44 [Kali]  
22:18:06 [Devi] sej jaz sem tud vedla, sam sem misla da bo mal dlje trajalo  
22:18:22 [Kali]  
22:18:25 [ziby] Devi> potem pa pa jih na veselje drugih pride nazaj zabijat
22:18:36 [Kali] mrki ga sekajo
22:18:38 [ziby] pa sem ji smejat
22:18:44 [ziby] jim
22:18:50 [Devi] ja, na drugo mesto, ker tja kjer so bli, se jih vec ne da  
22:19:17 [EvaZh] kako pa ga to dobro poznš?
22:19:22 [Devi] eh, se ne splaca izgubljat besed
22:19:35 [Kali] mah ja
22:19:40 [Devi] boljš mal odmeditirat
22:19:44 [EvaZh] u glvnem semga cist zaslepljena
22:19:52 [Kali] ej včeraj sem ga čez ptuj pičila domov
22:19:57 [ziby] jaz tudi grem pa ne pridem več nazaj  
22:19:58 [EvaZh] vi vsi vidte drugač kot pa jest  
22:20:08 [EvaZh] kaj ej z mano??
22:20:08 [ziby] zbogom

Kali, in dogaja se kot pri norcih, in na kaj si pripravljena, da braniš svoj egoizem kot norec ?

EvaZh, a ti sploh kaj razumeš ?

Ziby, zakaj se rajši ne vprašaš zakaj je en tip brisal poste, ne se spraševat za pozornost, za pozornost me boli kurac.

Kali, in na kaj se naj Ziby navadi ?

Ziby, v primerjavi z tvojim egotom, je moj čista nula, pozornosti pa ne rabim.

Devi, rada skačeš, koga pa s tem skakanjem braniš, namreč, kolker jaz vidim, braniš svoj egoizem.

Kali, in te moti, da sem spet začel tipkat, nimaš mira ali kaj, kaj te tako strašansko moti ? zarad mene se lahko ti miljonkrat posloviš, pa mene ne bo motlo.
Bi te moralo presenetiti ?

Ziby, od kod pa ti mene poznaš celo celih 90%-tno ???
In to mojo osebnost ?
Res me interesira, kako je to možno, da me negdo tako dobro pozna, kje si me tako dobro spoznal ?

Devi, ne sodi vse po sebi, če ti pobiraš še žeblje, ko se odseljuješ je tvoj problem, jaz tega ne počnem.

Devi, kako dolgo bi pa moralo po tvojem trajati, mesec, leto, sto let ........... ali bi ti bilo ljubše, da me ni nikoli več ???

Mater vsi ste vidoviti, vsi veste vse, kar zavidam vam to vedenje.

Seveda zabijam in zakaj nebi, mi je mar prepovedano, veselje pa imam, ja, to pa in kar navadite se.

Kali, kako pa veš, da me mrki sekajo, si kdaj spala z menoj, da tako dobro veš, da me mrki sekajo ? mislim da govoriš neumnosti, seka tebi, sam, da se še ti tega ne zavedaš ?

Ziby, seveda, smejem se pa rad in ali te to moti ?

Devi, seveda, na drugo mesto, kaj ti misliš, da se zabija samo na eno mesto, da je zato samo eno mesto ? pol še ne veš popolnoma nič o življenju.

Devi, pa lahko po takšnih bolanih izjavah še sploh meditiraš ?

22:19:44 [EvaZh] u glvnem semga cist zaslepljena
Tole se pa lepo in pravilno povedala, naj te ne skrbi, ostali akterji te bodo ODSLEPILI, kar prepusti se jim.

22:19:58 [EvaZh] vi vsi vidte drugač kot pa jest  
In kako ti vidiš, črno ali belo, ali pa že vse v rožicah ?

22:20:08 [EvaZh] kaj ej z mano??
Zgoraj si povedala kaj je s tabo, ti pa spet sprašuješ, ja kritičen primer si, dej se jim prepusti, te bodo ozdravili, dobro veš kateri so taki specialisti.

Takole, sedaj me zanima nekaj, zgornji Himijev izrez nekaj govori, tale spodnji nekaj govori, pa me zanima GAPE, ali so ti tvoji ADMINISTRATORJI tukaj gori zato, da pripeljejo še več ljudi na forum in da se mnenja krešejo in da debata teče, da je veliko članov in da gape.org raste, ali so ti ADMINISTRATORJI tukaj zato, da počasi in sigurno odganjajo iskalce in sodelujoče na gape.org ???
Ali je to po tvojem naročilu ali delajo po svoji glavi.
Kot tanajvišji imaš vpogled tudi na svet pogovorov in lahko vidiš za nazaj vse kar se je pisalo in bi lahko uvidel kam vse to pelje.
Počasi, če bo šlo tako naprej, boste ostali tukaj samo ADMINISTRATORJI in nekaj zakrnelih duhovnežev.
Mislim GAPE, da je skrajni čas, da narediš med temi tvojimi ljudi rabuko, spremembe, kajti drugače se boš kmalu menila sam s sabo.

Najbolje je, da ti tvoji ADMINISTRATORJI naredijo SPISEK NEZAŽELENIH OSEB na gape.org

Res, da sem prasec, res, da sem zbrisal svoje poste, vendar z razlogom, res, da sem za vas en pičkin dim, ki teži, vendar takšna prase, da bi odganjal ljudi pa nisem.

Peruti so nekaterim zrasle čez vse meje in GAPE, zadnji čas je, da jim jih porežeš.

MOJE MNENJE.

IN VEDITE, JAZ SEM GOSPODAR SVOG TJELA, MOŽETE MI SAMO PRDNAT POD PROZOR.

ČAO.

Back to top
« Last Edit: 08.06.2003 at 17:05:57 by kreden »  
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #14 - 08.06.2003 at 15:29:55
 
Quote:
Posim, če lahko na spodnje dobim odgovore :

01:37:00 [EvaZh] ja tud ejst sm brala, prav gape, da sta ista
GAPE, KOT VRHOVNI TUKAJ, SE IZJASNI, OD KOT TI PODATEK, DA STA HIMI IN KREDEN ENA IN ISTA OSEBA ?


včasih bi pa lohka kej prečitu preden postaš ...

gape wrote on 08.06.2003 at 11:43:28:
tole
* 01:37:00 [EvaZh] ja tud ejst sm brala, prav gape, da sta ista *
ni res
govoru sm o krednu
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1054672...

se opravičujem za zmedo
čeprov tko kt sm reku ... ti ip-ji ne pomenijo prav dosti sploh če je človk pregnan in če igra igro ...


eva je pač narobe razumela kar sm napisu in je nadalje narobe sklepala ... in ji ni šlo skupi
01:40:30 [EvaZh] ampak men ni več jasno... in ne gre mi skupi  


administratorji niso moji
administratorji je ime skupine - spremenljivka ki označuje posebno grupo z dodatnimi pravicami. administratorji vidimo del foruma ki je namenjen delu, delu na pozitivkah predvsem ...
to sicer že vse piše, zato ne bom še enkrat tega razlagal ...

tudi ti lahko vidiš vse za nazaj, česar nisi pobrisal ... in ???

menila sam s sabo ... to sem delala včasih, sedaj imam(o) zadosti obiskovalcev, da se mi tega ni treba bat ... zakaj bi se tega bal ti ...


in ni point v tem da bi bil kdorkoli nezaželjen ... če se tako počutiš, premisli malo čemu.
ali pač odmeditiraj če ti je lažje.


kje si mene najdu da bom držu odgovornost ostalim ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 8