Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 10277 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #30 - 16.06.2003 at 22:10:35
 
Se pravi takole - Tale vročina ni več KAR bi lahko bila, niti ni pomoč, kajne kreden.
Razumela bi te, če BI NAPISAL;

V neznosni vročini, sredi dneva, sem ob jezeru otrokom pomagal gradti gradove, nato pa smo vsi skočili v jezero, da smo se malo pohladili, ker smo bili že vsi zelo opečeni ... Wink

No, sladoled je bil v redu, tako bi si ga lahko tudi sam privoščil in se malo pohladil, saj resnično si to potreboval.

Eh, kreden - včasih pa si res malo " nevljuden", OTROCi so le OTROCI, ti pa si dosti STAREJŠI... Wink

Pomagaj jim drugič, potem bodo šli še s teboj na sladoled in bodo s teboj zelo prijazni...

Ampak zakaj podiraš gradove, no? Tako lepi so, ko so narejeni. Lahko ti povem samo to, da SI imel res preveč sonca, kajne.  Wink

Preživljaj še lepe dneve ob jezeru, pa NE DELAJ VEČ TEGA.

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #31 - 17.06.2003 at 00:38:55
 
Quote:
Kaj je Gape, kaj te muči    ???

razen ilovce na steni ki se noče posušit, me ne muči popolnoma nič, trenutno.
se tebi zdi da me kej drugega muči?


filing dobim da se zajebavaš, ker take pišeš.
to je vse

smešno mi je da nekdo podre otrokom gradove, ti sicer trdiš da zato ker so ti 'šli na jetra, ker so bili zares grdi'.
ko sm se jest igral v peskovniku sm naredu grad tko da sm kanglco nafilu z mivko, jo potlaču, obrnu okrog, mal potolku , da se je odleplo vse skupi stran, dvignu kanglco ... in če je grad obstal sm bil srečen. izkušnje grdega strica ki podira moj grad, ker je lepši kot njegov, pa nism imel.
nekako spejemljivo in logično bi mi blo, če bi napisu da si jih podrl zato ker si rabu gradbeni material za svoj nesramno velik in lep grad. in seveda da si ga lahko zgradil si (po)rabu ves pesek. vsem drugim si pobral pesek. čisti ego. ampak ne. ti si jih podrl ker so bli grdi. sklepam da je bil tvoj lepši. se pravi si jih podrl ker so bli lepši od tvojga.  ego na kvadrat.

zdej to da so ti otroc podrl grad mi je edino normalno ... in pol tist pobeg mi je spet nelogičen ... mislm lahko da si bežu v hecu, lahko da se načisto zmišljuješ, pa preslabo obvladaš kodiranje, lahko da ... ne vem ... se mi niti ne da u bistvu.

in pol k ti ni jasno kaj jim je blo da so te napadli (čeprov so ti samo grad podrli) mislm ... men je to edino logično ... čudn da te niso nabrcal ...


in ko take tvoje berem ... me prešine ... pa kaj a se model zajebava ... in to je vse ... čeprov, al pa provzaprov zato, sm od tebe že navajen vseh čudnih prečudnih zgod in nezgod. dokler nism začel tebe brat si sploh nisem mislu da obstajajo taki ljudje. na trenutke si mi res kr mal ... kt en tak ... filmski junak ... mogoče clo jerry spriger-jev junak.


ampak to me ne muči ... me pa prešine ... dons me je ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #32 - 17.06.2003 at 15:33:50
 
Quote:
Joj, LitleStar, a ti je ta vročina udarla v glavo ?
O kakem samozavedanju govoriš ? ga imaš ? mislim.......
Smiri se malo, kaj te moti, da neboš pene pognala.
Pol pa pravijo, da sem jaz otročji, pa brez zavedanja, LitleStar, mislim, strezen se.    www.click-smilie.de/sammlung/grinser/grinning-smiley-036.gif


Quote:
Človek pač vidi in si razlaga stvari tako, kot jih pač hoče videti in si jih hoče razlagati.

In kaj koga moti, če jaz kaj napišem ?

Točno se pa vidi, kdaj in kje se kdo vtakne in v kakšno in katero pisanje.

Jaz pač pišem kar meni paše in če se kdo ne strinja z mojim pisanjem, ga lahko mirno preskoči, samo, eni pač niso zmožni tega.


Ja, saj...

Ker smo pač imeli prakso tukaj na forumu, da če nekdo kaj napiše, sploh pa v svetovalnico, potem ostali (kateremu se da oz. ga kaj malo zmoti.., poda svoj pogled, valjda se točno vidi kdo se v kakšno pisanje vtakne, saj tega ne skrivamo, to je jasno, da »if you spot it, you got it na nek način«) Smo pa res da zadnji čas bolj osebni, subjektivni, vse gre hitreje, intenzivneje…, je močneje nedelovanje, logično se vse vidi, forum je zato namenjen – open source. Tako lažje zadeve ozaveščamo, vidimo več zornih kotov in nismo omejeni le na svoje gledanje. Zato sem ti čist dobronamerno hotla 'osvetlit' situacijo, da se bi malce zavedel zakona vzroka in posledice. Sem pa si ob tem še sama 'sčistla' svoj lasten vzorec, in sem se fajn izprašala, zakaj bi sploh hotla tebi kaj pomagat videt. Mogoče je to moj Ego, ja, po vsej verjetnosti bo to, mam pač to vzgajanje v krvi, ker sem se navajena vzgajat. Priznam. In delam na tem, da se ne vtikujem, ampak ko se mi zdi nekaj kričeče narobe, pa ne morm bit tiho. Če že pišeš tu javno, potem pač ne morš pričakovat, da bomo vsi samo prenašali tvoje sranje. Dobr, včasih je tud kaj lepega je prišlo od tebe. Glavno pa je, da dobro premaga zlo. Ne bom se več ubadala s tabo, tud ne komentirala tvojih izjav, jih skušala ne sodit... razen ene majhne zadevice, ki mi še leži na duši...

Watch this, kreden:

...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #33 - 18.06.2003 at 01:06:00
 
Pa kaj je Z VAMA, VAJU VROČINA DAJE ALI KAJ ... Wink Grin Grin

Dajta NO - tole pa NI NOBENA POMOČ... Wink  Smiley

Samo sebe uničujta in si ne pomagata...Wink

Ja, danes je bilo Znova VROČE, mogoče je bilo res to VZORK temu...

Hja... Smiley
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #34 - 18.06.2003 at 13:26:47
 
Quote:
Kaj je Star12, kaj te tera ?

???  Nič še... Wink

V vsakem od nas je nakaj v KAR nas SILI, da smo TAKŠNI kot smo - JAZ vem ZAKAJ SEM in čemu.
Ti ENAKO.

Spreminjaš se iz dneva v dan!
Ostati tak ko si ŽELIŠ pa je ena in edina smernica, ki ti OHRANJA OSEBNOST tako kot je...

Svojo Duhovno rast v sebi VEDNO zaznaš SAM - ne s tem, da nekomu reciva nekaj odvržeš, kar si TI ŽELIŠ povedati ZASE  - ne njemu  - marveč na prijazen in dostojen način izraziti BISTVO!

Vsi so enkratni v  svojem NAČINU izražanja. O tem ne dvomim.

Moja slika je pač taka kot je -  s tem marsikdo spozna SEBE.

Torej kreden - povej kar želiš in kadar želiš.
Pomagaj komur želiš in kje želiš.

Pomagaj pa si predvsem SAM  - da boš lahko tudi drugim...

V besedah in dejanju - TO VSE SI TI!

Lep dan...
Lepo mi potuj z mislimi in vedi, da NI VSE VEDNO TAKO KOT SE BERE!  Wink

Važno je tisto, kar čutiš in ne kar Izražam jaz.
Hvala!


Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #35 - 18.06.2003 at 23:26:27
 
Quote:
... največ se naučimo takrat, ko nas nekdo jebe v glavo ?
Naši sovražniki so naši največji učitelji.
Lepo mi putuj z mislimi.
Hvala.


Kreden - mene veseli, da si Zmogel to napisati - oddal si MISLI Sebe, sedaj. Še vedno me MORi to, da si v preteklosti doživljal vsega pomalo - jaz zgolj to, da Sem imela sebe PREVEČ RADA, potem pa je tako kot je - RADA IMAM ne SAMO SEBE, marveč vse LJUDI. Tudi tiste, ki mi namenijo kako težo sprejemam z razumevanjem, da pač TAKO MORAJO, oddajajo SEBE meni, in to je lepo, še lepše pa je, če se s tem deli LEPOTA - ne " ti meni jaz tebi" - potem je dovboj, če me razumeš.

Dejastvo pa je, da se nekje-nekomu moraš dati ven - jezo, ki je v nas/tebi - le ta je manjša, če se OZREMO sami vase in ZAVEMO, da S tem ne prizadenemo DRUGEGA, marveč SEBE.

Želim si, da RAZUMEŠ - Ti si TI, JAZ sem Jaz!
Imava se rada ne glede na to, kaj si porečeva, saj je vse DEL čiščenja preteklosti - to je dejstvo - vem in čutim.

Predvsem pa je pomoč vedno dobrodošla, takšna ali drugačna.
Jaz ti podarim moje Srce ti meni Dušo in obratno.

Nikogar ni, ki BI MI BIL SOVRAŽNIK - vsi ste moji prijatelji - UČIM SE OD VAS in vi OD MENE.

Je pa res, da smo enkrat V vlogi učitelja, spet drugič v vlogi učenca...

Pomoč je vedno dobrodošla - NAJ SE DELI...
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #36 - 19.06.2003 at 09:04:56
 
Quote:


Kreden, jaz se ti opravičujem za tale sredinec. Lahko bi vedela bolje, da je totalno stupid ravnat tako, da sem  takšna kot ne želim, da podležem prav tistemu, kar me je prizadelo. Tvoja naravnanost do mene me je namreč, posebej tisti 'Asshole', ker ne vem, kaj sem ti naredila, razen, da sem ti dobro hotla. Pa bom zdaj izpadla kot Kalimero, ampak mi ni mar, ne morem in nočem več skrivati svoje občutljivosti. Pa bo zgledalo, da se ne znam zabavat, pa da preveč resno vzamem vse, ampak v sebi vem, da sem še kako zabavna in fleksibilna - takšen način pač ni moja vrsta zabave. Žal mi je in resnično mi je hudo za kar sem si storila v življenju. Now I see, skoz je bla moja izbira, ampak nisem znala bolje. Zdaj tud razumem Star12 in njeno željo po biti prijazna. Hvala kreden, da si mi pomagal to videt.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #37 - 20.06.2003 at 11:42:55
 
Quote:
...predvsem pa večino svoje energije, ki jo porabljaš daj v pozitivno mišljenje, red, da je lažje napisat kot pa izvajat, vendar, počasi se daleč pride.

pozitivnost mora biti pravilno centrirana. ce je narobe centrirana lahko nardi vec skode kot koristi. morilci tud  s pozitivnostjo in entuziazmom ubijajo ljudi. na podobn nacin morjo bit nase misli usmerjene v "nas" blagor in ne v blagor nase bolezni, zarad katere trpimo. ce jaz trpim zarad zasvojenosti z alkoholom, mi bo jemanje alkohola to bolezen le se povecalo, nikol zmanjsalo, ceprav se z njim lahko za kratek cas "olajsamo". ampak to je pa tud vse.

ce si jaz z raznoraznimi tehnikami naravnavam in usklajujem moje misli in dejanja, hkrati pa ne vem kaj je "zame" dobro (ker ne vem kdo sem), bo lahko to skodljivo.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #38 - 20.06.2003 at 12:33:29
 
Quote:
A si hotel kaj vprašati ?

ja hotu sm te vprasat kreden, od kje ti toliko gneva, jeze, razocaranja, in nemira?

aja, sej res, to itak jaz projeciram v tebe. ni treba odgovort pol, sorry.

Quote:
Vidiš, jaz sem pa srečen, pa ti men lahk verjameš, ali pač ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3