Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 10278 times)
Lance
Ex Member




Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #15 - 08.06.2003 at 01:00:19
 
Quote:
a vama čm en forum nakompajlat da se bosta lahko tm menila  

k si že glih nočta omislt svojga threada

četa očitno ne marata.
čist na vsakem threadu se vama pa tud ni treba začetat.
al res morta ... dejta odprt thread himi in kreden. ...  pa tm četita in pucita en druzga, če mislta da vama bo to prnesl večno srečo ...


Res, da ne spada ta pripomba in moj replay pod ta topic, vendar se strinjam s tem, kar je ''napejstano''. Dovolj imam vajinih obračunavanj Kr-eden in Hi-my-name-is v skoraj vsakem drugem topicu, ker s tem diskreditirata tistega, ki odpre topic na eno temo in vse ostale, ki ostajajo pri njej. Jebi-se-vama lepo zahvalil za vse skupaj in prosil, da dvoboje odigravata na svojem dvorišču (smetišču).
Opravičujem se Star12 za moje pripombe, ki ne spadajo k temi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #16 - 08.06.2003 at 02:25:49
 
Kakšne dvoboje, Lance? Je vojna res med nama, al je le v tebi in vseh tistih, ki zadevo vidite kot tako? Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #17 - 08.06.2003 at 02:52:33
 
Quote:
Jaz sem proti nasilju, bilo kakšnem.

Od kdaj pa to? Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #18 - 11.06.2003 at 20:38:49
 
Zadnjic pa tud men ni nihce pomagal.  Cry
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #19 - 12.06.2003 at 15:31:19
 
Spet ne.  Cry
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #20 - 12.06.2003 at 15:36:53
 
Ne vem ce vidis cloveka ki je skup pado je lepo ce mu pomagas. Ful pomaga ze cutit da je nekdo v blizini. Do zdaj mi je zmer kdo zdaj pa kr ne..
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #21 - 12.06.2003 at 15:48:38
 
Ja zdaj mi ze dvakrat ni nihce pomagal ko sem skup padla, kar mi je cudno ker tega nisem navajena. Pa prijetno tud ni..
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #22 - 12.06.2003 at 16:04:08
 
Heh tolk ze pazim da ne padem ampak da se vsedem prej ko dol padem. Enkrat sem na stopnicah pred solo pa so profesorji mimo mene hodli.. drugic pa na bus postaji pa tud noben ni hoto videt. Skuppadam pa zarad slabega lufta vecinoma al pa se razburim pa hiperventiliram pa pluk. Zdravnik ne more pomagat al pa se samo meni ne da tja it.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #23 - 12.06.2003 at 16:16:16
 
Vidis profesorje pred tem in po tem. Sej prej ko skup pades se zavedas kaj se dogaja pa ves da bos zdaj zdaj dol pado pa pol ko se nazaj zaves tud vidis. Pa glede na to da se cloveku fejst vidi kdaj bo dol pado.. no ja. Sem prezivela.

Lep dan.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #24 - 12.06.2003 at 16:28:52
 
Terrania wrote on 11.06.2003 at 20:38:49:
Zadnjic pa tud men ni nihce pomagal.  Cry



Huh, če bi bil jaz kje tam bi ti pomagal.  TI BI.  Meni je nekak logo da če vidiš  koga ki potrebuje pomoč, in če mu lahko pomagaš, da mu.  A ne?


LP, D



Pihal bi ti,  ...pa prinesel bi ti mrzloooooo  coca-colo    Wink  Grin


Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #25 - 12.06.2003 at 17:32:16
 
Hja, naj omenim svoje.
Prej pa Terrania - pojdi na slikanje glave in daj si merit pritisk... menim, da imaš lahko nizkega, ker tako skupaj padaš - upam da ješ tako kot je potrebno... Wink

Res pa je, da velikokrat pademo skupaj - omedlimo, zaradi slabega zraka, prav imaš.
Seveda bo pritisk  Wink

Želim si, da se ti to več ne ponavlja - le vedno imej pri sebi hladno in ne mrzlo vodo, potem je veliko bolje, lahko, da si samo toliko dehidrirana...

No, o tem si lahko prebereš v vsaki medicinski knjigi  Wink

Naj omenim slednje.

Vročina je dandanes res zelo HUDA, veliko ljudi je že doživlo " srčne napada zaradi nje", res si želim, da opazujete okolico, ko se kje sprahajate, predvsem pa starejše ljudi.

In tisti trenutek ko se zgodi, priskočite na pomoč - v meni je enako - VEDNO POMAGAM, če sem le v dosegu.

In še moja izkušnja omedlevanja na ulici.

Nekoč sem zelo močno padla. Ker je bil padec močan sem krvavela in izgubljala kri v " rani ". Nihče mi ni priskočil na pomoč, ko me je opazil da ležim. Hodili so mimo mene in ko so opazili, da sem " nekako odtujena ", ker sem bila omotična - mi niti pomagali niso, ker so menili, da sem pijana. Celo policijo so klicali..
Hja, ona je bila prej kot rešlici, katere je nato poklical nek prijazen gospod, ki je pristopil k meni in me povprašal kako sem.
Še danes sem mu hvaležna, ker mi je rešil življenje.

In v pol ure sem bila na urgenci, tam pa so menili enako.
Nekaj minut pozneje, pa bi bilo že slabše.


Imejte lep dan, in ko opazite kogarkoli ležati na tleh, pomagajte mu - ali pa kakorkoli drugače.

Lep dan želim
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #26 - 15.06.2003 at 21:45:13
 
Take vročine in sparine pa še NE...
Upam, da ste Sedaj kje v senci... Wink Grin

Pijetno PIHJLA kajne...

Danes sem opazila, da veliko ljudi zadnje čase bolj ali manj išče senco, katere pa je po Ljubljani zelo malo, sploh ko čakaš na avtobus...

Preživite mirne dneve, pa veliko tekočine mi popijte.


Simona-simsi
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #27 - 16.06.2003 at 09:46:21
 
Quote:
...naredil sem lepi grad, podru sem nekaj grdih gradov drugim otrokom, ker so mi šli na jetra, ker so bili zares grdi, no potem, ko sem se naveličal, ker so se otroc zbrali in podrli moj grad, seveda sem moral na hitro pobegnati, saj jih je bilo veliko, jaz pa sam...

Edino tista klapa otrok mi ne gre iz glave, le kaj jih je piknalo, da so me napadli  ???


Neverjeten si. Čudiš se, kaj jih je piknilo, potem, ko si ti otrokom podiral gradove, ker so ti šli na jetra, saj so bili zares grdi. Si že slišal kdaj za:
- kar seješ, to žanješ,
- kar daješ, to dobiš,
- what goes arround, comes arround
- misli in namen ustvarjajo resničnost
- ...?

Kaj res nimaš nobenega samozavedanja? Če že res ne, se vsaj ne čudi zakaj, ko ti prihaja bumerang.

Je že res, da je naš pravi jaz igriv, otroški - ampak to je nekaj drugega kot bit otročji in neodgovoren.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #28 - 16.06.2003 at 11:22:06
 
Quote:
Edino tista klapa otrok mi ne gre iz glave, le kaj jih je piknalo, da so me napadli  ???

mene pa na trenutke prešine ... pa kaj ... a se ta kreden zajebava ???
iz sebe?
iz vseh nas?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Vročina in pomoč ljudem...
Reply #29 - 16.06.2003 at 21:03:15
 
Joj, Kreden...

Vsake tolko se preseliš v popolnoma drug svet, kjer veljajo čisto drugačne norme in zakoni. Pa kaj po tvojem
Quote:
podru sem nekaj grdih gradov drugim otrokom, ker so mi šli na jetra, ker so bili zares grdi
, bi ti morali podeliti medaljo za to?

In potem se narediš še tako, kot da je to plemenita stvar, kar si naredil. In seveda standardno malo napadeš druge.
Quote:
Joj, LitleStar, a ti je ta vročina udarla v glavo ? Pol pa pravijo, da sem jaz otročji, pa brez zavedanja, LitleStar, mislim, strezen se.

Quote:
Kaj je Gape, kaj te muči    


Piši, Kreden, saj imaš vso pravico in je včasih kar fajn za prebrati kakšen tvoj odmev. Samo včasih ga pa pihneš mimo, totalno.

Evo vprašanje za tebe: kaj se ti zdi sprejemljivo takšno obnašanje kot si ga opisal (tisto o podiranju gradov drugim otrokom in čudenje, zakaj so tako reagirali)? Ali je mogoče to en delček zgodbe tvojega otroštva?
Mogoče bom lažje razumel, če boš malo razložil, kako si ti razlagaš to, kar si napisal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3