Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3787 times)
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Hipnoza
28.04.2003 at 12:57:56
 
Zanima me če poznate koga ki se v Mariboru ukvarja z regresivno hipnozo?  Nekoga ki obvlada, ki ve kaj počne in mu gre zaupati? Malo bi z njegovo pomočjo popotoval nazaj v rosna leta svoje mladosti - in dlje. Zakaj pa ne? Smiley
Pa še malenkost: se plačuje za te stvari?, al so free?  Pa da vidim kakšne so bile obale v tistih časih Cheesy (..upam da ne bom podoživel kakšnega gorenja na grmadi. Brrrrr!)

Najlepša hvala za informacije.


LP, Dylan Dog
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: Hipnoza
Reply #1 - 28.04.2003 at 13:07:13
 
Jst imam izkušnje samo z nehipnotično, pa še to samo v lj. Poznam pa eno iz Munchna, če želiš še malo izleta, je zanesljiva.

Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Hipnoza
Reply #2 - 28.04.2003 at 13:45:51
 
Mogoče mislima isto stvar pa da sem jaz narobe napisal. Daj napiši mi kaj več o tem, kaj je kaj dogajalo ipd..

LP, Dylan Dog
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Hipnoza
Reply #3 - 06.05.2003 at 21:26:34
 
Roll EyesNe vem, če sem te prav razumel. Rad bi popotoval v preteklost, v svoja rosna leta? Ni težko dobiti človeka, ki bi te tehnike obvladal, to bi moral obvladati vsak povprečen klinični psiholog ali psihiater. Težje boš dobil človeka, ki ti bo asistiral kar tako brez prave potrebe po zdravljenju. Hipnoza se normalno uporablja v zdravstvene namene, kajti prav regresivna hipnoza zna biti tudi nevarna in včasih tvegana. Zato ti nebi priporočal pretirane radovednosti na tem področju.

Ni pa to v bistvu nič posebnega, če si dober medij. In ne dvomim, da je v MB kar nekaj sposobnih ljudi, ki bi ti mogli pomagati v tej zadevi, če jih seveda uspeš pripraviti do tega. Dober pa tudi ne bo zastonj, razen izjemoma, mogoče...
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Hipnoza
Reply #4 - 06.05.2003 at 21:41:57
 
Pozdravljen Samson. Si se po dolgem času spet oglasil. Me veseli.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Hipnoza
Reply #5 - 06.05.2003 at 21:58:13
 
Andres wrote on 06.05.2003 at 21:41:57:
Pozdravljen Samson. Si se po dolgem času spet oglasil. Me veseli.

Za take pozdrave se uporablja privat Instant Message. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Hipnoza
Reply #6 - 08.05.2003 at 15:03:08
 
Tnx za info, samo, radovednost je pripeljala človeka sem kjer je danes (+ some stuff) ...

LP, DD
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Hipnoza
Reply #7 - 02.06.2003 at 15:59:06
 
Samson wrote on 06.05.2003 at 21:26:34:
Roll EyesNe vem, če sem te prav razumel. Rad bi popotoval v preteklost, v svoja rosna leta? Ni težko dobiti človeka, ki bi te tehnike obvladal, to bi moral obvladati vsak povprečen klinični psiholog ali psihiater. Težje boš dobil človeka, ki ti bo asistiral kar tako brez prave potrebe po zdravljenju. Hipnoza se normalno uporablja v zdravstvene namene, kajti prav regresivna hipnoza zna biti tudi nevarna in včasih tvegana. Zato ti nebi priporočal pretirane radovednosti na tem področju.

Ni pa to v bistvu nič posebnega, če si dober medij. In ne dvomim, da je v MB kar nekaj sposobnih ljudi, ki bi ti mogli pomagati v tej zadevi, če jih seveda uspeš pripraviti do tega. Dober pa tudi ne bo zastonj, razen izjemoma, mogoče...


Tudi jaz sem že slišala za zdravljenje različnih zadev s pomočjo hipnoze.

Precej časa sem iskala nekoga, ki bi bil pripravljen delat na tak način. Če praviš, da jih je kar nekaj, prosim, pomagaj s konkretnimi odgovori.
Back to top
 
 
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: Hipnoza
Reply #8 - 09.06.2003 at 09:51:50
 
Tista iz Munchna je ta teden v SLoveniji, če te zanima, ti napišem št, in se naročiš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Hipnoza
Reply #9 - 10.06.2003 at 08:20:20
 
Tejka, lepo prosim za to obvestilo.

Hvala lepa!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1