Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10
(Read 30824 times)
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #30 - 06.11.2002 at 17:07:53
 
Boksarce na moškem? No je, le če so pritisnjene.  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #31 - 06.11.2002 at 18:38:36
 
Quote:
Aja glede modrcov, jih ne maram nosit, tako, da ga imam bolj redko, čeprav mam tut teh dost v vseh barvah...


Yes, to mi je ful všeč! Mislim, brez modrca...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #32 - 06.11.2002 at 19:31:58
 
m wrote on 06.11.2002 at 15:53:52:
Andres, meni so pa boksarce na moškem najbolj seksi (poleg dolgih las, seveda  Grin ). Wink



Joj mi je žal Marjana in Kali, da pri vama točke gubim, ampak me s tem stavkom ne moreta prepričat, da bi jih kupil.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #33 - 06.11.2002 at 22:11:53
 
Gledala sem Extra,pa da ne bom nekaj svojega odpirala,bom kar k temu naslovu dodala.
Italjani so totalno znorel za push up moškimi hlačkami.

Presenečena sem bila namreč nad trditvijo,da se zaradi "premejhne" izbokline v hlačah ne počutijo samozavestno.

Še bolj pa me je presenetilo razmišljanje,da ženske na moškem najprej preverijo predel zadrge.Italijan na Tv je prepričan,da ga sedaj ko si je privoščil te push up spodnjice,ženske prav zato ustavljajo in prosijo za ogenj,povprašajo za uro in podobno.

Nekako sem se prepričala,da me ni povozil čas  Wink,in da tudi s tem,če na moškem najprej opaziš kakšen drug del telesa,ni nič narobe,he,he...

Pa vi,fantje,ko smo že pri tem?
Bi takšne spodnjice lahko dvignile Vašo samozavest in koliko Vas dejansko misli,da se ženski pogled najprej ustavi v predelu zadrge?
In dekleta?Tudi Vaše mnenje o tem je dobrodošlo.Zanima me kakšno mnenje o push up moških spodnjih hlačah imate ve?
To me res zanima.
Sama se namreč s tem ne morem strinjati,ampak končno...vsakemu svoje,ne?

Se mi pa zdi,da po vsem tem dekleta niti ne prednjačimo toliko s temi push up-i,he,he.


Wink

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #34 - 06.11.2002 at 22:23:18
 
Katarina!

Prosim lepo, a najprej razložiš kakšne so to push up gate?  Pojma nimam kaj si imela v mislim in kaj je bilo na TV.
Samozavest in gate. Če bi mi te dvignile samozavest bi šel že po nekaj dneh kandidirat za predsednika, ker že sedaj z boxarcam imam samozavesti dovolj.  Morda pa imajo ostali dečki drugačno prakso in mišljenje.

Tisto o tem kje se ustavi ženski pogled. Nisem še opazil, da bi bila to zadrga.   Je pa res, da so ženske previdni taktiki.  Morda pa katera res ravno na durco pogleda. Bom bolj pozoren od sedaj.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #35 - 06.11.2002 at 22:55:29
 
He,he Andres...prav to sem potrebovala.Oglašanje namreč,ki mi bo pritrdilo,da me ni povozil čas.Predvsem pa to,da samozavest ne raste z gatami.Čeprav po drugi strani...nekaterim ženskam se slednje dogaja prav z push up modrci.


O.k.sedaj za kakšne gate gre...Ne pozabi,da sem vso stvar gledala na Tv,tega čudeža v rokah nisem imela  Grin.
Meni osebno se na pogled zdijo podobne oprijetim boksaricam,le s to razliko,da se v predelu Vašega (kaj naj zdaj rečem,da ne boste ponorel  Wink),korenjaka,mora biti zadeva,ki to vaše premoženje dvigne.
Verjetno je tako kot pri ženskah stvar v blazinicah,gelih,ki se segrejejo na človekovo temperaturo in s tem dajejo "naraven" videz.sedaj mi je prišlo še nekaj smešnega na misel...
Mogoče pa je ta stvar napihljiva,tako kot tisti modrčki o katerih sem pisala...se spomniš?Ventilčki pa pumpice... Grin
Mogoče ti Italijani tud skačejo na Wc pa pumpajo,he,he.

Drugače pa tud jaz mislim,da so tele hlačke prej šok kot kakšno krepljenje samozavesti.Če ne prej,pa potem,ko se dečko sleče,he,he.

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #36 - 07.11.2002 at 00:05:12
 
Tele napihljive zadevice so mi tolk smešne. In ko se zadeva sleče? Kaj je pol? Velika zadrega? Shocked

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #37 - 07.11.2002 at 00:11:02
 
Quote:
Andres, meni so pa boksarce na moškem najbolj seksi (poleg dolgih las, seveda   ).


Marjana, ko bova šla naslednjič na kavo, bom imel lasuljo z dolgimi lasmi spetimi v čop. Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #38 - 07.11.2002 at 11:25:54
 
Harry, pol pa še en tip: črne. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #39 - 07.11.2002 at 11:38:27
 
Marjana, ni problema. Tudi črne lasulje obstajajo. Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #40 - 07.11.2002 at 13:56:32
 
Tudi jaz sem gledala o push up gatah. Pa kar naj jih nosijo. Čeprav priznam, da se skoraj nikoli nisem ustavila s pogledom od pasu dolj, ampak naj imajo tudi moški kakšen push up, če se polj bolj sab+mozavestne počutijo. (tis b+ je tiskraska napaka, ampak mi je tako všeč, da jo bom kar pustila).
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Karmen
Ex Member




 Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #41 - 07.11.2002 at 15:10:12
 
Quote:
Če ženska odloča o fuku potem naj si v enakopravnem svetu moški določi to pravico sam. Pač poišče si tam kjer je topleje. Sicer pa se to nenapisano pravilo izvaja že tisočletja.  


Andres, mi smo na prisojni strani Alp, pa ni kaj topleje pri nas v vzduhu zato. Drži pa preverjeno samo za ta južne kraje. Verjetno se da to s kake nulte pozicije in bolj "z vrha" več videt in še kaj spoznat.

Me preganja ena beseda, ker je to lep primer diskriminacije spola, da ženske nimamo sorodnega izraza zase kot imate moški za ta tople brate. Cipa ne ustreza zadostno, kura tud ne. Hm. Se bo treba bolj trudit ??? Ali pa bi bilo bolje kar takoj nehat, ker bi bla to lahko povsem napačna rihtunga - no direkcija tako po domače rečeno. Roll Eyes

Ali bi sploh lahko bilo kakemu primerku ženskega spola kdaj žal, da se dejanske toplote vagine ne da izmerit? Po moje bi se jih takoj več kot pol javilo.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #42 - 07.11.2002 at 15:40:04
 
???  Shocked ???  Undecided  Shocked

Karmen, ali imaš ti kakšen problem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen
Ex Member




Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #43 - 07.11.2002 at 16:02:27
 
Quote:
???  Shocked ???  Undecided  Shocked

Karmen, ali imaš ti kakšen problem?

Prav nobenga Miro.  Ali pa pa ogromno, kot vzameš.  Roll Eyes
Bi pa vseeno rada vsaj približno izrazila, da je tole z emancipacijo in neodvisnostjo med spoloma težko na splošno čistit. Če pa že, potem je svoboden fuk nepripravna beseda za to.

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #44 - 07.11.2002 at 20:58:54
 
Quote:
Bi pa vseeno rada vsaj približno izrazila, da je tole z emancipacijo in neodvisnostjo med spoloma težko na splošno čistit. Če pa že, potem je svoboden fuk nepripravna beseda za to.


Kakor za koga... Svoboden fuk je svoboden, prostovoljna odločitev odraslega posameznika. In če to preneseš na neseksualna področja (če taka sploh obstajajo), potem vse temelji na svobodni odločitvi posamezice(ka).

Emancipacija je svobodna odločitev ob pogoju, da prevzameš odgovornost za svoja dejanja.

Vsak se torej lahko (vsaj v naši družbi) emancipira kadar hoče. Nesmiselno je iskati vzroke izven sebe. Ampak, ker mora ob tem prevzeti tudi odgovornost za svoja dejanja, mnogi rajši jamrajo, da jim kratijo pravice. Tu so ženske prave umetnice, vsaj kadar se govori o (ne)enakopravnosti med spoloma.

Če bo kaj odrešilo feministke njihovih problemov, jih bo prav svoboden fuk. Tistega jim namreč manjka. Manjka jim spoznanje, da so narejene tako, da bi imele rade moške.

Seveda pa je to njihov problem, ne moj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10