Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 
(Read 30687 times)
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #135 - 27.06.2004 at 15:49:36
 
Mae wrote on 27.06.2004 at 08:49:35:
Pri moških ne maram tistih ohlapnih boxarc, k stvari svobodno in nekontrolirano plapolajo.
Meni pa je to vsec.   Svoboda  Grin
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #136 - 27.06.2004 at 18:35:17
 
Andres wrote on 27.06.2004 at 15:19:53:
Rosa!

Sproščena jajca imaš pa verjetno rada.   In ravno to je point boxarc.

Andres


V čem je pa npr. point boxarc v ozkem blue jeansu? OK v tem, da jih daš pol dol. No, pa sej v končni fazi daš vse dol. Ne vidim pointa boxarc. Če maš pa boxarce pa široke hlače, pa recimo, da so te iz takih tankih poletnih materialov, potem se mi pa ne zdi, da mi pogled zastaja na nepovabljenih prizoriščih. Se mi ne zdi uvidevno do mene, če se hočeš kej resnega z mano pogovarjat. Recimo, da sva v službi. No, zdej smo pa pri oblačilni kodi. Niso stvari tolk simpl. Za vsak slučaj še vedno navijam za tangice.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #137 - 27.06.2004 at 20:57:39
 
Seveda so stvari simple, ampak ti si pudarila poletna oblačila in boxarce. Moraš gledati generalno.    Navadne gate ne luftirajo, boxarce pa, če le nimaš čisto oprijetih hlač.  Tangice pa itak niso za moške. Ženske pa tako.  V tem času jih hočejo  imeti domala vse, čez pet let bodo pa nosile oprijete boxarce, tiste ta stare, isto kot naše prababice.  In namesto da bi priznale svojo zmoto se boste ženske še enkrat kot že tolikokrat izgovarjale  ne  modo.  Ja, je precej easy gnojinco polit po modnih kreatrojih. Težje je priznati kako zelo naivne ste.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #138 - 04.07.2004 at 10:39:54
 
Andres wrote on 27.06.2004 at 20:57:39:
In namesto da bi priznale svojo zmoto.
Težje je priznati kako zelo naivne ste.


Ne vem od kot teb kriterij, ki sega do prababic nazaj. Zakaj ne greš nazaj do predjamskega človeka. In kako ti veš, da prababice niso bile v zmoti. In kako to, da je samo tebi dano ločiti med ne/naivnostjo. Če nosiš jeans srajco pa ozko kravato, tako kot ti, to še ne pomeni, da si naiven in v zmoti. A še nisi slišal za individualni stil in okus in izraz osebnosti in svobodo izbire in let live. Nehaj tečnart s temi trivialnostmi. Ne moreš me prepričat, da si grem kupit boxarce. Nimaš argumentov. Si pa velik povedal o sebi. Predvsem to, da nisi naiven.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #139 - 04.07.2004 at 13:19:18
 
Normalna stvar da kriteriji segajo do prababic Rosa moja.  Človek ostaja isti že tisočletja.  Spreminja se sam samo stil oblačenja in seveda, po novem neka obritost vsega kar je dlakavo po telesu.
Kako vem, da prababice niso bile v zmoti?  Predvsem so živele bolj polno in manj stresno življenje.    Poveži stress, ki je oblika depresije s tangicami ali britjem, z bilo čem. Potem poveži to s tekmovalnostjo in dobila boš današnjega človeka. Ta človek si ti verjamem. Med drugim ti.

Včasih ni bilo stresa, ni bilo tekmovalnosti, oziroma je to bilo na kmetih, komu večji krompir zraste in kdo ima lepšega in bolj vlečnega konja.  
Stresa itak ni bilo zato podvrženost depresiji manjša.
Vsa farmacevtska industrija pa kaže kazalce močnega porasta depresije, tako da ne moreš ti meni trditi, da ima vaša generacija prav, moja prababica in pa tudi predjamski ljudje so imeli pa vse na glavo obrnjeno.  

In če smo že pri tekmovalnosti se danes opazi tudi katera ima lepše bolj sexi v rit zatlačene tangice, katera  ima boljši make up, katera se lepše napravi, katera dlje na riti v službi presedi, katera je bolj šarmantna (umetno seveda), katera  ima bogatejšega moža, katera ima lepše in pametnješe otroke, oh naveličal sem se naštevat.
Kateri se  pa nebi naveličal pred Tango/Lutkami skakati?


Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Tangice za vse emancipirane.
Reply #140 - 04.07.2004 at 13:55:32
 
Dragi moj Andres,  Smiley
jst enostavno nisem v takem špilu, da bi oblekla boxarce, pa šla sadit krompir. Nimam blage veze o kmetovanju. Lahko pa npr. oblečem tangice in skuham pire krompir. Pa se relaxiram. Če je point v stresu. Ok, pustmo to. Zdej pa spet nekam laufam (tekmujem  Wink ), ampak zvečer, k bo fuzbal finale, bom pa naredila ta krompir, pa se bom spomnila nate, Ok? Ciao.  Kiss

I sve ču ti obečati, sve što hočeš, ... tvoja ljubav za mene, kao pčela u žlici čaja, ... ja nemam razloga za strah, ... još uvjek mogu ti podvaliti ... ljubav, ... Gibonni.  Cheesy Enjoy Andres.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10