Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 21
(Read 104511 times)
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #90 - 03.12.2003 at 18:51:30
 
Ker takrat "nastopajo" druge sile, ki pa niso preveč prijazne, ravno nasprotno in te te lahko oropajo marsičesa.
To je čist friendly advice, počneš lahko karkoli, vendar tega raje ne.
Tudi jst mam rada gozdno temo, vendar sem se odvadila hodit ponoči ven, tudi o sanjah ne govori po 23. uri, zopet, kot sem povedla zgoraj, boš ostal brez marsičesa, ampak problem je, da človek tega ne opazi.
Razen, če Vidiš!!!
Ponoči se okrog podijo drugačne sile, kot podnevu, sicer so une iz noči lahko prisotne tudi podnevu, vendar nimajo toliko moči, ponoči je pa nimamo mi (razen čarovnikov), pa jo majo one.
Se ne reče brezveze : angel je luč, tema pa .....
Sicer pa je človek narejen tako, da mora čez gosto gosto temo, da zna cenit luč  Grin
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #91 - 03.12.2003 at 18:53:50
 
Grin
Sem pozabla povedat, tema ni nujno, da je bad,
samo znati moraš delati z njo, oziroma z bitji, ki živijo v noči.
Takih pa jst osebno poznam le nekaj, pa še ti se ne igrajo s tem.
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Sanje II.
Reply #92 - 03.12.2003 at 23:53:45
 
Hi Pegaz,

Ja, sem tud jest dobil nasvet, naj o sanjah sploh ne razpravljam z drugimi ljudmi, oz. naj jih ne razlagam okoli ne glede na uro. Koliko se, sploh zadnje cajte drzim tega sama vidis.

Meni, vsaj trenutno, precej pomaga, da sem se v tej smeri nekoliko bolj odprl, pa se mi zdi, da se bom moral se bolj, sam se ne vem kako bo zadeva izpadla.

O bitjih, ki "ozivijo ponoci" pa sem tudi slisal, sam niti ne vem kaj tocno imas v mislih. Verjetno predvsem astralni plan, ki mu tudi sanje pripadajo. Vsaj te, o katerih midva razpravljava.
Ce se ne motim, se strinjam s tabo, da je potrebno biti zelo pazljiv sploh, ce clovek nima dovolj izurjenega uma.

Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #93 - 04.12.2003 at 08:42:51
 
Pegasos wrote on 03.12.2003 at 18:51:30:
Ponoči se okrog podijo drugačne sile, kot podnevu, sicer so une iz noči lahko prisotne tudi podnevu, vendar nimajo toliko moči, ponoči je pa nimamo mi (razen čarovnikov), pa jo majo one.




Ja pa ponoč so vse krave črne  Wink

Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #94 - 04.12.2003 at 09:29:17
 
ola Jst  Grin
o sanjah lahko razpravljaš z drugimi ljudmi, ne z vsemi, ampak s tistimi, ki ti povedo tudi svoje.
S tistimi, k jim zaupaš, jim želiš dobro in oni tebi
Pogovor o sanjah je močna izmenjava energije, sanjanje je pure Energy.

Ti administratorij pa,  8), očitno si farben blind, ker ponoči jst ne vidim črno, ampak cel mavričen spekter, pa tudi ti, če bi gledal z drugimi očmi, ne bi ponoči vidil NIČ, ampak ZELO nekaj  Wink

Ni vsaka krava ponoči črna, človeško-razumsko gledano, kot ti, pa ja!!!
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #95 - 04.12.2003 at 10:00:49
 
Pegasos wrote on 04.12.2003 at 09:29:17:
Ti administratorij pa,  8), očitno si farben blind, ker ponoči jst ne vidim črno, ampak cel mavričen spekter, pa tudi ti, če bi gledal z drugimi očmi, ne bi ponoči vidil NIČ, ampak ZELO nekaj  Wink

Ni vsaka krava ponoči črna, človeško-razumsko gledano, kot ti, pa ja!!!



Barvo kakopak lahko vidimo samo z očmi, s katerimi brez svetlobe ne moremo videti ničesar.  Wink

Oči so samo ene oči in brez svetlobe tudi mavrice ni videti.  Wink

Človeško razumsko gledano ima tudi ponoči krava še vedno svojo barvo - šele kadar gledamo z očmi so v trdi temi vse krave (pa še kaj drugega) črne.

V primeru, da vidiš mavrico tudi ponoči pa ti priporočam čimprejšni obisk pri zdravniku.  Wink



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #96 - 04.12.2003 at 13:56:17
 
AJA TI administrator   Kiss

kako boš pa pol razložu, k v sanjah sanjaš barvno, s katerimi očmi pa tam gledaš? Roll Eyes
Check out the big brain in the box  Wink



Jst  Cheesy
še bolj podrobna informacija na primeru, če ti nekomu skos razlagaš svoje sanje on pa tebi nč, to seveda ni pravilno.
to je isto kot pr sexu, mal daš ti pa mal una druga stran  Grin
da se krog sklene, drgač ne bo dolgo funkcioniralo
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Sanje II.
Reply #97 - 04.12.2003 at 20:03:53
 
Hi Pegaz,

Bom uposteval tvoj nasvet.

Kaksno pa je potem tvoje stalisce do razlage sanj tukaj gor? Ce zadevo prav stekam, naj tudi na forumu nebi razlagal sanj. Se posebej tukaj na forumu.

Ma, sej folk bi drgac razlagal svoje sanje nazaj, sam se jih vec ali manj ne spomnijo. Mi nekateri pravijo, da ne sanjajo tudi po vec mesecev. Oz., se jih ne spomnijo. Meni je to kar precej nepredstavljivo.

Naj recem, da jest tebe jemljem resno, ko pravis, da ponoci vidis barve. No, jest jih ne.
Jest se trudim, sam mam zal full stresen siht  Embarrassed Embarrassed, ki zadnje cajte traja tud do 13 ur itd. Tko, da ko bom v psihicnem smislu job obvladal v totalu, se bom ze lahko delno razglasil za duhovno razvitega  Tongue.

Koliko casa si potrebovala, da si razvila to sposobnost?

Men se zdi trenutno predpogoj cele zadeve sposobnost preklopa iz sfere gnilega kapitalizma v malce bolj mirna podrocja, kar tud ni tolk izi. Vsaj vedno ne. Poleg ostalega seveda. Ahh...

...blagor klosarjem in golobom... kajti oni posedujejo Bozje kraljestvo...



Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #98 - 06.12.2003 at 04:40:42
 
Liter vina žensko zelo polepša, še posebej, če ga spije moški !
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #99 - 08.12.2003 at 15:05:57
 
Ola Jst  Grin

bom tko rekla glede foruma, razlagaš, kar ti reče instinct.
Če so posredi čustva, ponavadi razlagamo preveč.
Če ti kaj ni jasno, pač vprašaš na forumu, je seveda še bolje, če lahko v živo.

Glede spominjanja sanj pa tako, jst se sicer nisem trudila preveč, da bi si jih zapomnila, ker se sanj zavedam že odkar se zavedam sebe, zato sem se že naučila, da se spominjamo sanj, če imamo tam zavest.
Lahko pa imamo tam zavest, pa se jih še vedno ne spominjamo, to pa zaradi stresa, kot si rekel, zaradi prevelikega šoka zjutraj, ko nas budi glasen alarm in pa seveda, če nimamo viška energije.
Višek energije pa dosežemo s sanjanjem in rekapitulacijo.
Ampak kakorkoli obrneš, ti ostane (vsaj meni) občutek, katerega spremlja slika.
Obstaja pa kr nekaj načinov, kako krepiti zavest oz. namero spominjanja sanj, ki jih najdeš tuki na forumu.
Ne bi točno vedla kje, ampak Gape bo ziher vedu.
Par dobrih nasvetov za vaje je, ki pa jih je potrebno delat nekaj časa.
Odvisno je tudi, kako greš spat, al takoj padeš v spanec ali padaš postopoma, mirno z namero, da vstopaš v njih zavestno.
Obstaja tudi nekaj knjig glede tega, ampak vem, da boš rekel, ni časa, ker maš full time job, ampak se spalača si skoordinirat čas in počasi obdelat ta poglavja.
Tudi smer vzglavja vpliva na to. check!! 8)

Veliko sanjanja ti želim  Wink

Pegaz
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #100 - 08.12.2003 at 15:35:21
 
Pegasos wrote on 04.12.2003 at 13:56:17:
AJA TI administrator   Kiss

kako boš pa pol razložu, k v sanjah sanjaš barvno, s katerimi očmi pa tam gledaš? Roll Eyes
Check out the big brain in the box  Wink





V sanjanjah samo doživljaš oziroma spremljaš določene umske "predstave" - sanje so lahko tudi črnobele (nekateri pa tudi sanjajo samo črnobelo, čeprav v normalnem življenju barve zaznavajo). Pozabila pa si tudi na to, da v sanjah tudi slišimo - s katerimi ušesi, vohamo in še kaj...



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #101 - 09.12.2003 at 09:20:54
 
Ola T  Grin

seveda nisem pozabla na zvok in ostale sprejemnike, ki spremljajo naše sanjsko telo.
V sanjanju vidimo, slišimo, čutimo vse in še veliko veliko več kot to.
V sanjah je resnica, ker nas fizično telo ne ovira pri gibanju, si lahko privoščimo polet na Mars recimo in še kam drugam. Lahko počnemo stvari, ki jih zemeljsko ni mogoče. Lahko dihamo pod vodo, lahko se v trenutku prestavimo drugam z močjo namere, lahko se hitreje učimo in opravljamo razna dela na različnih nivojih.
Odvisno, koliko je energije  Wink

p.s. v sanjanju ne vidimo, ne slišimo, ne čutimo kot tu,
ampak sprejemamo s svojim celim sanjskim telesom

Pozdravčki  Cheesy
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #102 - 09.12.2003 at 11:11:37
 
Pegasos wrote on 09.12.2003 at 09:20:54:
Ola T  Grin

p.s. v sanjanju ne vidimo, ne slišimo, ne čutimo kot tu,
ampak sprejemamo s svojim celim sanjskim telesom





po moje pa tudi tu spremljamo s celim telesom - pa če hočemo ali ne  Wink



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #103 - 09.12.2003 at 16:41:41
 
ja, je res, ampak kar se dogaja tukaj, ljudje včasih nočejo sprejemat, če jim ni všeč.
V sanjah pa je nekoliko drugače, če nočejo sprejemat kot tukaj, v fizičnem, pač sanjajo v najnižjih nivojih.

A tebe kaj posebno zanima, da se zatikaš na vsako besedo?? 8)
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #104 - 09.12.2003 at 16:45:39
 
Pegasos wrote on 09.12.2003 at 16:41:41:
A tebe kaj posebno zanima, da se zatikaš na vsako besedo?? 8)



status, starost in ostale mere oblin  Wink


uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 21